Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Sedinta din aceasta seara a avut loc cu succes. Un mic "raport" al sedintei pentru cei care nu au fost:

-sunteti obligati sa depozitati minim 5k mats pe saptamana in seif pentru factiune. Voi posta eu in topicul pentru materiale cand puteti incepe sa depozitati pentru urmatoarea saptamana.

-cei care au averea sub 1 milion vor depozita 1k mats iar cei care au averea sub 500k nu vor depozita.

-am acordat rank-up-uri

-am stabilit ca va voi calcula orele cu ajutorul website-ului si la fiecare sedinta va voi spune cate ore jucate aveti de la precedenta

-in functie de numarul de ore, activitate, mats depozitate, imi va fi mai usor sa aleg membrul lunii si sa acord rank-up-uri. Ar fi bine sa aveti cel putin 10 ore jucate pe saptamana

-sedinta se va face in fiecare saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Guest REdz.

Bine vam gasit sper sa ne intelegem de minune si sa facem din DNB cel mai bun gang daca nu este deja.

Link to comment
Share on other sites

Dexter, ai putea pune sedinta duminica si nu luni? ar fii mai ok sa ramana asa..parerea mea,acum cum doresti si tu...

Din cate stiu,asa o sa fie, a pus atunci luni deoarece era prima sedinta,si trebuia sa ne cunoastem.

Link to comment
Share on other sites

Dexter, ai putea pune sedinta duminica si nu luni? ar fii mai ok sa ramana asa..parerea mea,acum cum doresti si tu...

Din cate stiu,asa o sa fie, a pus atunci luni deoarece era prima sedinta,si trebuia sa ne cunoastem.

Eu zic ca e bine pusa sedinta, ca e duminica ca e luni, e tot aia :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest REdz.

Nick : REdz

# Nu sunt sigur ca pot ajunge la sedinta,fac tot posibilul sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...