Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Guest FreaKdadisK

Daca nu ai observat ceva , cei on sunt aia cu rank 1 , 2 , cei de rank 3+ sunt inactivi : kraynee 2fast alexus si multi alti

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Am si eu o intrebare , ce e cu voi ma ? nuj. parca nu mai sunteti cei care ati fost cand am intrat eu in factiune , acum cateva zile erati toti uniti , omoram tot , si acum ... fail , ati inceput sa va certati , sa nu mai mergeti la war si sa stati in antrenamente ... ce e cu voi ? sincer ... am intrat in DNB pentru ca desii erati cativa membrii erati uniti si va descurcati ff. bine dar acum ... Sper sa ne revenim ... si Ioane , mai dai si tu prin game , mai stai si tu cu gura pe noi :))

# Nu m-am referit la inactivitate , asta e treaba lor , ma refer ca nu mai suntem uniti si ca ne`o luam pe coaja mereu ...

Este greu sa ne o luam noi pe coaja,bat 5 sfr cu o mana :gun: si voi stricati ca nu comunicati,pe forum sunteti buni.

Link to comment
Share on other sites

Guest FreaKdadisK

Ionut , anunta si tu sedinta , cand ai timp , trb sa rezolvi niste lucruri foarte importante !!

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor , nu am reusit sa ajung la sedinta . Regret asta , dar o sa o zic aicia . M-am lasat de samp si va urez toate cele bune . IONUT esti cel mai bun lider din cati am avut de asta am si ramas asa mult in factiune , iti multumesc ca mi-ai dat atunci si o a 2-a sansa si sper ca nu ai regretat . Va multumesc membrilor care erau sau mai sunt , pt toata distractia si bunatatea voastra . Va urez toate cele bune tuturor ati fost cei mai tari pentru mine si cei mai buni si va multumesc pentru asta . Sunteti toti niste oameni fenomenali si sa nu va schimbati niciodata . Succes DNB , multa bafta liderule :> . Va pup :* si poate voi reveni dupa o vreme . Si pentru orice eventualitate ... kevin_turbo_boy@yahoo.com ;)

HuBaBuBa > Kevin , terminat

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

hai tata, intra si tu sa imi dai demisia aia

Auzi nu imi faci tu mie program cand sa intru daca ma stresezi iti dau blacklist si la aliante ca sa te potolesc cateva luni.

Link to comment
Share on other sites

hai tata, intra si tu sa imi dai demisia aia

Auzi nu imi faci tu mie program cand sa intru daca ma stresezi iti dau blacklist si la aliante ca sa te potolesc cateva luni.

Dupa ce ca esti cel mai inactiv gm, nu poti sa intri si tu sa dai uninvite si sa terminat ... OVER !

Link to comment
Share on other sites

hai tata, intra si tu sa imi dai demisia aia

Auzi nu imi faci tu mie program cand sa intru daca ma stresezi iti dau blacklist si la aliante ca sa te potolesc cateva luni.

Dupa ce ca esti cel mai inactiv gm, nu poti sa intri si tu sa dai uninvite si sa terminat ... OVER !

Ti'a cerut cineva parerea in legatura cum ca Ionut ar fi cel mai incativ GM ? Si iti spun ca nu este :) Si nu are timp sa vina sa iti de'a uninvite cand ai tu chef are si omul treaba. Exista si real life daca ai auzit de asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Nu stiu sigur daca voi fi prezent la sedinta, postez pentru orice eventualitate.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor celor care au fost prezenti la Faction Supremacy , aceia au dat dovada de seriozitate, iar cei care m-au anuntat ca nu pot veni , au fost si ei seriosi si le multumesc ! Cei care nu au venit fara sa anunte macar vor fi demisi deoarece sunt in perioada de teste, iar orice abatere de la regulament / ascultare se sanctioneaza. Multumesc inca o data tuturor celor care au participat !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...