Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Sunt fratele lui yAk.Acum de 5 minute a cazut pe gresie pe mana stanga.Ma rugat pe mn sa postez k nu va putea ajunge la sedinta deoarece imediat pleaca la spital.Zice k pe samp va mai putea intra..cu greu,dar va intra si daka nu va fi ceva grav va si merge putin la kill.Ionut,te roaga sal scutesti de aceasta sedinta,promite k va ajunge la urmatoarea.

Link to comment
Share on other sites

Salut!Sunt un priteten apropiat al lui Tudose si m-a sunat pentru ami cere ajutorul:astazi i sa luat internetul si nu poate sa ajunga la sedinta asa ca mi-a spus sa intru pe contul lui si sa va anunt.

Salut !Problema inca nu s-a remediat dar este posibil ca internetul sa revina in cursul zilei de azi. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Ma uitam pe aici, pe la discutii, alea alea.. si ma gandeam: ce ar fi daca DNB ar oferi niste invitatii unor jucatori (civili) de pe server ? Ar fi destui carora le putem trimite invitatiile respective, si poate o parte vor si da curs acestora.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nu este nevoie,noi suntem 19 in factiune,dar unii joaca dimineata,alti seara,alti la pranz...

Link to comment
Share on other sites

Nici nu credeam ca o sa ajungem sa-l vedem pe kwai sa plece.. Mi-a facut cea mai mare placere sa lucrez cu tine frate esti cel mai tare.

Succes incontinuare...

Mersi mult :) si tie la fel , defapt la toti succes . Ne mai vedem noi in joc :)) poate chiar in dnb cine stie

Va pwp

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare , ce e cu voi ma ? nuj. parca nu mai sunteti cei care ati fost cand am intrat eu in factiune , acum cateva zile erati toti uniti , omoram tot , si acum ... fail , ati inceput sa va certati , sa nu mai mergeti la war si sa stati in antrenamente ... ce e cu voi ? sincer ... am intrat in DNB pentru ca desii erati cativa membrii erati uniti si va descurcati ff. bine dar acum ... Sper sa ne revenim ... si Ioane , mai dai si tu prin game , mai stai si tu cu gura pe noi :))

# Nu m-am referit la inactivitate , asta e treaba lor , ma refer ca nu mai suntem uniti si ca ne`o luam pe coaja mereu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...