Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Vad ca lucrurile au luat o intorsatura ciudata si au cam scapat de sub control dupa ceea ce s-a intamplat la Supremacy. Am sa va rog sa nu mai atacati Grove, o sa vorbesc si eu cu ei sa nu va mai atace deoarece suntem o alianta iar ceea ce s-a intamplat la Supremacy a fost o greseala, pt. ca eu am crezut ca ei ne-au atacat primii deoarece nu eram atent si am fost omorat de Grove, urmand ca mai apoi sa inceapa macelul intre DNB si Grove.

# O sa discut si cu Game si sper ca in cel mai scurt timp posibil toate problemele sa fie remediate.

## Chesster vei fi demis, abia acum am vazut ca esti la Evidenta Aplicatii.

### Felicitari celor care au ramas printre ultimii in picioare.

Link to comment
Share on other sites

Da, acest lucru' l-am bagat si eu de seama, din cauza lui Chesster, am omorat 5 membrii Grove, care apoi mi-au sarit in cap . Imi cer scuze , eu am crezut ca voi ati inceput deoarece asa a sustinut Chesster .

# Mersi pentru felicitari, eu am ramas ultimu' :whistle:

## Am fost bine organizati, chiar daca am fost doar 7 membrii . Vom avea alta sansa luna viitoare, sa speram ca nu vor mai fi neplacerile cauzate intre alianta cum au fost de data asta .

Link to comment
Share on other sites

Eu nu voi putea ajunge la sedinta .. si la nici una cred .. ca e lunea la ora 19:00 si eu vin acasa la 19 si ceva de la ore , Daca poti reprograma e bun .. dar nu cred ca se merita numai pt mine ci doar in caz ca sunt mai multi . Deci sa stiti ca nu ajung ;) a si weekendu asta am uitat sa anunt ca lipsesc .. am fost plecat la un gather .. scz pt lipsa la supremacy :)

Link to comment
Share on other sites

Daca tot vine vorba de o reprogramare si dupa cum am vorbit si in joc , eu cred ca e bine sa facem sedinta in weekend .. cand vreti voi . Asa va putea toata lumea fi prezenta si nu vor mai lipsi cei cu ore de dupa amiaza , acum cum vrei tu Dex .. make your choise :)

Link to comment
Share on other sites

Oricand, sa fie puse doar dupa 2 asta e sigur [ ca sa pot ajunge eu ] [ desi seara ma cam incomodeaza cateodata aia e ora de plecare, 19 mai e cum maie, 20 e ala'n'dala :)) ] Voi stiti :whistle:

# Falcon, ce e cu avataru' ala pe tine ? =(( viata lu' rex o ai in game :wub:

Link to comment
Share on other sites

*Rank 6 Nang

1. MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. Kile

*Rank 4 Thief

3. RuLLzZzs

*Rank 3 Observer

4. LoVeStaR

5. Spik3

*Rank 2 Drug dealer

6.Cristy1503

7.f1re

*Rank 1 Refugee

8.IceWord

9.infected.punk i

10.andreyo24

11.CioCio.i

12.yAk

13.Ronnie i

14.n0thing

15.shp4nky

16.blackcasper96

17.Revolver

18.HummeR

19.Salvatore

Daca am uitat pe cineva postati aici nick-ul + rank-ul vostru.

# Am fost inactiv zilele astea ca m-am operat, acum sunt bine.

## Cei care ati luat ban sper sa fie prima si ultima oara cand se intampla.

### Cei care nu ati postat activitatea veti primi avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...