Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Baieti eu azi o sa plec la tara si o sa revin duminica, sa fiti cuminti. Facem sedinta cand ma intorc daca va fi deschis server-ul. Eu aveam planuit sa facem cu cateva zile in urma dar server-ul a avut probleme. Nu uitati sa va postati activitatea, doar cei care si-au postat inactivitatea nu vor primi avertisment ptr. activitate nepostata.

MrDexter scz ca nu postez activitatea da nam cum am revenit pe 22 obosit nam facut nimica si pe 23 nam avut cand sa intru si dupa sa inchis servaru ... nam avut cnad sa fac activitate :|

Link to comment
Share on other sites

Nu primeste nimeni avertisment ca nu ati postat activitatea vineri deoarece server-ul a avut probleme, etc. Vinerea viitoare postati, in caz ca se deschide server-ul. Sedinta vom face atunci cand se deschide, deoarece avem multe lucruri de lamurit.

Link to comment
Share on other sites

Azi, 29.08.2011, ora 20:00, sedinta urmata de un antrenament. Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB.

Am anuntat sedinta pe ultima suta de metri deoarece maine o sa plec la tara pana vineri sau sambata si nu aveam cand sa o facem in alta zi. E ultima mea plecare..dupa care voi reveni in activitate, va rog sa ascultati de cei cu rank 3-4-5.

Link to comment
Share on other sites

Cei care nu ati fost la sedinta nu ati primit avertisment deoarece am anuntat sedinta tarziu. Va rog sa luati la cunostinta despre ceea ce s-a vorbit la sedinta.

Lista cu membrii:

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. PeTRo i

3.Meleagru

*Rank 4 Thief

4.tupac_

*Rank 3 Observer

5.Junyoru_Ucj

6.[uSB]Attobyte

*Rank 2 Drug dealer

7.Clau

8.Vlad i

9.Chesster

10.Stefanovic

11.mieztw

12.Star_kidd

*Rank 1 Refugee

13.RuLLzZs

14.hiDROGENNN i

15.Spik3

16.TheFlow

17.boboalecu i

18.Sensey

19.Nico_96

20.Aghinitei_Alexandru

21.Kazonde

22.abyss.

Daca am uitat pe cineva treceti aici nick-ul + rank-ul vostru.

Link to comment
Share on other sites

O sa te trec.

# *Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

-

*Rank 4 Thief

2.tupac_

*Rank 3 Observer

3.Junyoru_Ucj

4.Chesster

*Rank 2 Drug dealer

5.Clau

6.Stefanovic

7.Star_kidd

8.Spik3

*Rank 1 Refugee

9.RuLLzZs

10.TheFlow

11.Sensey

12.Nico_96

13.Aghinitei_Alexandru

14.Kazonde

15.abyss.

16.Cabanos

17.LilJohn

18.WhiteLight

19.Nightwish

20.Korupt29

21.IceWord

22.Ca7al1n

Am uitat pe cineva?

Link to comment
Share on other sites

TheFlow si abyss. vor fi demisi pentru inactivitate.

# Un nou event in cadrul factiunii.

Dealers

Ok. Un nou event. Incepand de ACUM pana pe 15 septembrie ora 16:00 cine depoziteaza cele mai multe materiale in seif va primi rank-up. Puteti face mai multe posturi dar in limita bunului simt si sa nu faceti double-post. De exemplu sa nu postati acum ca ati depozitat 1k materiale si peste o ora iar inca 1k, etc. Daca de ex. depozitati 20k, si un alt coleg depoziteaza 25k, si vreti sa faceti mai mult ca el pentru a primi rank-up puteti sa postati iar dupa acel coleg si, sa spunem ca mai depozitati 10k mats. In total veti avea 30k mats.

Model de postare:

Nick:

Rank:

Poza cu materiale depozitate:

Cate materiale am depozitat in total pana acum:

Succes! Daca tot vreti rank-uri, trebuie sa munciti pentru ele.

Uitati-va la topicul cu event-uri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...