Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Eu azi s-ar putea sa plec la tara dar am acces la internet, insa nu cred ca merge samp acolo. Pe forum voi intra, pe samp nu stiu, vedem. Sedinta o sa facem cand ma intorc de la tara, nu stau mult, maxim pana duminica-luni. Sper sa fiti cuminti, asta in caz ca nu va pot supraveghea..daca nu-mi merge samp acolo.

De azi inainte in functie de cati rivali omorati si de cate ore jucate aveti veti primi rank-up/prime. Primele nu vor fi foarte mari, va anunt de pe acum.

Va scriu aici criteriile ptr. a primi rank-up:

Rank 1: • Minim 20 rivali omorati

•Minim 13 ore jucate.

Rank 2: •Minim 30 rivali omorati

• Minim 20 de ore jucate.

Rank 3: •Minim 35 rivali omorati

•Minim 25 de ore jucate.

Rank 4: •Minim 45 rivali omorati

•Minim 45 de ore jucate.

Rank 5: •Minim 20 rivali omorati

•Minim 15 ore jucate.

Asadar, daca doriti rank-up, prime, etc.. trebuie sa munciti mai mult ptr. ele. Activitatea, ca pana acum, o veti posta in fiecare VINERI.

Daca nu ajungeti la acele minime pe care vi le-am spus, stati fara grija ca nu primiti nimic..primiti avertisment/rank-down doar daca nu postati activitatea, dar daca nu aveti acele minime, mici sunt sansele sa primiti rank-up.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Dexter la activitate la faza cu minim de ore jucate e mai greu acuma ca e vacanta multi mai pleaca cate o zi si recuperezi mai greu, nu zic sa avem 2-3 ore jucate,dar daca ne apropiem de limita speram sa nu fie problema.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati observat s-ar putea sa primesc unban ip !

Noul meu nik il veti afla in joc , si odata si odata ma voi reintoarce acasa !

Multumesc pentru tot !

Imi pare rau ca nu am apucat sa postez cele 50 - 70 kill uri :D

Salut , si ne mai vedem !

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea prezenta la sedinta? Ok..doar cei care si-au postat inactivitatea nu vor primi avertisment, la fel si in cazul celor care nu si-au postat activitatea. Sper sa fiti cat mai multi la sedinta ca avem de lamurit unele lucruri.

Ce sedinta dexter:< Ca este offline srv.. Nu cred ca mai apucam sedinta:) ;P ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Eu saptamana asta am intrat mai putin si o sa intru mai putin, pentru ca tot pe la strand am fost si inca ma mai duc :)), dar o sa revin la normal..

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu azi o sa plec la tara si o sa revin duminica, sa fiti cuminti. Facem sedinta cand ma intorc daca va fi deschis server-ul. Eu aveam planuit sa facem cu cateva zile in urma dar server-ul a avut probleme. Nu uitati sa va postati activitatea, doar cei care si-au postat inactivitatea nu vor primi avertisment ptr. activitate nepostata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...