Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

SUPREMACY ANULAT . Se va tine luni la 22:00 . Am auzit ca unii din voi aveti skill 5 la Drugs Dealer, eu luni voi fi la tara, o sa incerc sa intru de acolo . Va coordoneaza Junyoru/Meleagru/PeTRo . Nu uitati ce v-am spus ieri la adunare..va dati si droguri inainte. Mult succes in caz ca nu voi putea intra de la tara. O sa las iar mats la The_Game , cred ca 15-20k , si vor avea acces la ele doar Junyoru/Meleagru/PeTRo . Restu' cereti arme de la ei ca sigur va vor da. Sa nu faceti prostii, cred ca mai intru si manie dimineata putin :)

# Mats puteti sa mai faceti si singuri .

EDIT : Schimbare de planuri , se pare ca nu mai plec la tara si voi fi si eu on la supremacy, asta doar in cazul in care nu o sa am alta problema . Oricum, de marti pana duminica sunt inactiv ca plec la mare . O sa las mats la The_Game , in cantitate mai mare . Am scris mai sus cine are acces la ele .

Link to comment
Share on other sites

SUPREMACY ANULAT . Se va tine luni la 22:00 . Am auzit ca unii din voi aveti skill 5 la Drugs Dealer, eu luni voi fi la tara, o sa incerc sa intru de acolo . Va coordoneaza Junyoru/Meleagru/PeTRo . Nu uitati ce v-am spus ieri la adunare..va dati si droguri inainte. Mult succes in caz ca nu voi putea intra de la tara. O sa las iar mats la The_Game , cred ca 15-20k , si vor avea acces la ele doar Junyoru/Meleagru/PeTRo . Restu' cereti arme de la ei ca sigur va vor da. Sa nu faceti prostii, cred ca mai intru si manie dimineata putin :)

# Mats puteti sa mai faceti si singuri .

EDIT : Schimbare de planuri , se pare ca nu mai plec la tara si voi fi si eu on la supremacy, asta doar in cazul in care nu o sa am alta problema . Oricum, de marti pana duminica sunt inactiv ca plec la mare . O sa las mats la The_Game , in cantitate mai mare . Am scris mai sus cine are acces la ele .

Deci sedinta o facem luni?

Link to comment
Share on other sites

SUPREMACY ANULAT . Se va tine luni la 22:00 . Am auzit ca unii din voi aveti skill 5 la Drugs Dealer, eu luni voi fi la tara, o sa incerc sa intru de acolo . Va coordoneaza Junyoru/Meleagru/PeTRo . Nu uitati ce v-am spus ieri la adunare..va dati si droguri inainte. Mult succes in caz ca nu voi putea intra de la tara. O sa las iar mats la The_Game , cred ca 15-20k , si vor avea acces la ele doar Junyoru/Meleagru/PeTRo . Restu' cereti arme de la ei ca sigur va vor da. Sa nu faceti prostii, cred ca mai intru si manie dimineata putin :)

# Mats puteti sa mai faceti si singuri .

EDIT : Schimbare de planuri , se pare ca nu mai plec la tara si voi fi si eu on la supremacy, asta doar in cazul in care nu o sa am alta problema . Oricum, de marti pana duminica sunt inactiv ca plec la mare . O sa las mats la The_Game , in cantitate mai mare . Am scris mai sus cine are acces la ele .

Deci sedinta o facem luni?

Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

50/50 ajung la sedinta, ca maine plec de acasa si nu stiu sigur daca ajung pana la 20.

Link to comment
Share on other sites

"Ai invins, continua, n-ai invins, continua!" . Asta e baieti, am pierdut, am fost si tradati de 'amicii' nostri din Grove, cu care inca nu trebuia sa ne batem, insa ei ne-au atacat. Felicitari lor.. pur si simplu m-au dezamagit aliatii. Cat despre voi, ati fost ok, am iesit pe locul 3 cum s-ar spune.. dupa Triads si Grove cred :-?.

Dupa cum bine stiti eu maine dimineata plec la mare si revin duminica. O sa las mats la The_Game. Acces la ele vor avea : Junyoru_Ucj, tupac_, PeTRo, si Meleagru. Ascultati de ei, si de cei cu rank 3-4-5 ca aflu tot de la ei. Vreau sa fiti organizati, sa nu vad plangeri. Daca o sa faceti ce trebuie, o sa va fac si eu o mica surpriza. Probabil am sa las 15k mats la The_Game. Faceti poza cand luati de la el. Ceilalti care nu aveti acces la arme luati arme de la cei care au acces si ascultati de ei cand e vorba de un war, etc.. Aveti grija de voi, sa fiti cuminti!

Link to comment
Share on other sites

"Ai invins, continua, n-ai invins, continua!" . Asta e baieti, am pierdut, am fost si tradati de 'amicii' nostri din Grove, cu care inca nu trebuia sa ne batem, insa ei ne-au atacat. Felicitari lor.. pur si simplu m-au dezamagit aliatii. Cat despre voi, ati fost ok, am iesit pe locul 3 cum s-ar spune.. dupa Triads si Grove cred :-?.

Dupa cum bine stiti eu maine dimineata plec la mare si revin duminica. O sa las mats la The_Game. Acces la ele vor avea : Junyoru_Ucj, tupac_, PeTRo, si Meleagru. Ascultati de ei, si de cei cu rank 3-4-5 ca aflu tot de la ei. Vreau sa fiti organizati, sa nu vad plangeri. Daca o sa faceti ce trebuie, o sa va fac si eu o mica surpriza. Probabil am sa las 15k mats la The_Game. Faceti poza cand luati de la el. Ceilalti care nu aveti acces la arme luati arme de la cei care au acces si ascultati de ei cand e vorba de un war, etc.. Aveti grija de voi, sa fiti cuminti!

O sa avem grija Dexter , nu o sa te dezamagim :D Distractie placuta la mareeeee si inca ceva , sa nu uiti colacul pe mal ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest vassy__grecu

de la minunea de aseara..m-am ales cu 60 de min mute....asha aiurea..pur si simplu asha a vrut ADI :| ca am sarit cu gura pe impostorii aia de grovii...frumos adi..bv!!!!aaaa si daca nu se repeta aseara startu...fiti siguri 100 % ca titlul era la DNB...eram preste tot,....si prin colruti 2 -3 rivali..asha ca./...eu zic ca a fost cv pus la cale... in fine....:)))) cainii latra ursu merge:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

de la minunea de aseara..m-am ales cu 60 de min mute....asha aiurea..pur si simplu asha a vrut ADI :| ca am sarit cu gura pe impostorii aia de grovii...frumos adi..bv!!!!aaaa si daca nu se repeta aseara startu...fiti siguri 100 % ca titlul era la DNB...eram preste tot,....si prin colruti 2 -3 rivali..asha ca./...eu zic ca a fost cv pus la cale... in fine....:)))) cainii latra ursu merge:)))

S-a repetat pentru ca a fost un codat de a dat cu bombe, fii si tu mai atent ;)

Link to comment
Share on other sites

Am revenit din vacanta :) . Cei care v-ati depus demisia vreau sa-mi spuneti aici daca ati primit quitfaction sau nu, ca vad ca unii nici macar nu au mai asteptat sa revin eu sa ii demit.

EDIT : Nu mai e nevoie sa postati, am aflat si eu cei care au primit quitfaction.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Stiu ca nu am dreptul sa postez aici dar nu-mi pasa. :) Vreau sa spun ca, dupa ce am fost 2 saptamani+ in Grove si am fost aliati, sa mi se traga teapa la cai din partea lui Spik3 mi se pare atroce. :hair: Adica eu ii dau bani sa imi puna bilet ca am incerede ca daca scoate imi da banii, el nu imi mai raspunde pe /w si da /tog... Nesimtire! Sper ca te simti mai bine ca esti pe + cu 535K... :) Magarule. :|

Respect: Junyoru, Attobyte si tupac_! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Puteai sa-i dai PM, nu sa postezi aici.

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. PeTRo - inactiv

3.Meleagru

*Rank 4 Thief

4.tupac_

*Rank 3 Observer

5.Gravity

6.[uSB]Attobyte - ban pana pe 17 august

7.Junyoru_Ucj

*Rank 2 Drug dealer

8.Clau

9.Vlad - a fost plecat in vacanta, pe 11 august trebuia sa revina.

*Rank 1 Refugee

10.Star_kidd - plecat in vacanta maxim 3 saptamani

11.RuLLzZs - plecat in vacanta maxim 2 saptamani + ban pana pe 17 august

12.Olteanu - avea ban 10 zile..nu stiu cand ii trebuie scos

13.Sensey

14.hiDROGENNN - inactiv

15.mieztw - plecat in vacanta pana pe maxim 23 august

16.TheFlow

17.Spik3

18.boboalecu - idem Olteanu

Aceasta este lista cu membrii. Daca am uitat pe cineva treceti aici nick-ul + rank-ul vostru.

Cei care sunteti trecuti in lista inactivi, aveti 24 de ore la dispozitie sa imi spuneti daca mai activati sau nu. Cei care aveti ban..vreau sa-mi spuneti pe PM pana cand aveti ban, iar cei care sunteti plecati in vacanta..va doresc distractie placuta! Sa reveniti cu forte proaspete..si sper sa reveniti cand ati spus la inactivitate..nu mai tarziu :) .

Vlad sa-mi zici si tu daca mai activezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...