Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

Dupa cum ati observat, de astazi inainte veti "muncii" pentru a va mentine functia in factiune pe deplin, am reintrodus activitatea cu un scop ridicat, asa ne vom da seama si noi cine merita asa zis-ul "membrul lunii" sau cine merita rank-up/down in capacitate productiva .Momentan nu cerem un numar minim de ore pentru a va mentine in factiune,deocamdata vrem sa vedem cum sta treaba, daca nu va fi activitate bunicica, vom reintroduce si un numar minim de ore, sper sa nu ajungem pana acolo.Cat despre lasatul "afk" doar pentru faptul de a face ore, eu va sfatuiesc sa nu lasati "afk" deoarece am spus la sedinta cu ce putem sactiona astfel de chestii. In caz ca nu va veti posta activitatea odata, de 2 ori, cel mult 3 ori,sunteti demisi pe loc. Daca nu va puteti posta odata activitatea, sunteti plecati sau aveti probleme personale,sunteti rugati sa postati aici in acest topic la "discutii" sau sa ne trimiteti mie sau lui FullSpeed un PM cu un motiv bine intemeiat .Restul vom discuta pe parcurs, am specificat in acest topic ce aveti de facut si cand sa incepeti . Va doresc mult succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...