Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

O intrebare curioasa , e normal ca in timp ce te duelezi cu deagle cu 2 politisti , unul dintre ei sa vina sa ti dea cu spray ? :)

Eu unul nu sunt foarte sigur dar cred ca e abuz de spray , eu unul dau cu spray doar la jail sau cand dau tazer .

Abuz e sa dai tazer si spray , ce sanse mai are daca il imobilzezi din toate unghiurile ? din spray mai scapi te poti misca , te poti feri de gloante.

daca te duelezi cu 2 cops , e bine ca acei cops sa-ti acorde wanted lv 4 pentru cop atack,nu sa dea cu spray aiurea .

Ai impresia ca spray-ul ala e pus degeaba la cops ?

Duceti-va cu gandul la spraiul paralizant deviem de la subiect .Daca politia iti da cu spray , si te imobilizeaza de ce face asta? pentru a aplana un conflict care e pe cale sa degenereze , nu trebuie sa dam wanted la primu glont .Asta e abuz , omul mai greseste il vezi ca trage il "avertizezi " cu spray il imobilizezi ii iei armele eventual ,nu ne incalzeste cu nimic daca jail-u e plin si forumu urla de plangeri .

Sper ca m-am facut inteles.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca mi`am ratat si aceasta sansa . Mi`a parut bine dar se pare ca am luat iarasi ban 15 zile , motivul chiar nu il inteleg . Multumesc FullSpeed si Sayid pt sansele acordate .

Bafta , pacat ... see ya next time :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Sper ca nu va suparati daca intreb...dar cand este sedinta? Nu a anuntat nimeni nicaieri...

Edit: Am aflat, multumesc Sayid.

@Nu stiu sigur daca voi ajunge la sedinta.

Edited by Cl2udiu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...