Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

Vineri, 23/12/2011 ora 14:30 va avea loc un antrenament in cadrul Detasamentului de Interventii si Actiuni Speciale , rog toti membrii sa fie prezenti si cei care nu pot ajunge va rog sa imi dati PM cu nick-ul ( in game ) si motivul , cine nu va anunta ca nu va fi prezent si nu va fi prezent o sa primeasca un avertisment in asa fel incat la doua avertismente sa fie demisi din Detasamentului de Interventii si Actiuni Speciale.

Nu uitati ca se cauta un al doilea lider DIAS , trimiteti PM lui Sayid cu planurile de viitor pentru DIAS

O mica modificare , antrenamentul nu va avea loc la 14:30 ci la 13:00 si nu vor participa doar membrii DIAS ci toti membrii PD , multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Maine 23.12.2012 , cum ati auzit va avea loc evenimentul "Best Training Cop Team" , rog daca se poate sa fiti cat mai multi on si sa participati si inainte de eveniment la antrenamentul organizat de Zozo

Pai bun, si sedinta? Era programata tot la 15:00. Eu zic ca ar fi mai bine pe la ora 21:00

Link to comment
Share on other sites

Maine 23.12.2012 , cum ati auzit va avea loc evenimentul "Best Training Cop Team" , rog daca se poate sa fiti cat mai multi on si sa participati si inainte de eveniment la antrenamentul organizat de Zozo

Pai bun, si sedinta? Era programata tot la 15:00. Eu zic ca ar fi mai bine pe la ora 21:00

Sedinta are loc sambata la ora 15:00 (24.12.2012) , uite

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...