Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

Dupa cum v-am anuntat sedinta anterioara(de la Politia Rutiera) de saptamana asta voi incepe cu sanctiuni daca absentati. Daca nu va este accesibila ora stabilita dati-mi PM la o ce ora sa programam sedinta.

# Pentru mai multe detalii check Politia Rutiera

@ Say , dami PM , nu mai posta aici . Valabil pentru restu'

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deci pana la urma am decis ca sedinta sa se tina Sambata , 19.11.2011 la ora 13:00 sedinta la Politia Rutiera , rog toti membri din Departament sa fie prezenti , daca nu puteti veni va rog sa-mi dati PM cu nick-ul si motivul !

Link to comment
Share on other sites

Buna seara HkR , Old_Man , Ruller ,LoLz0r , Zozo, aveti grija de aceasta factiune si ascultati de Hkr , un lider foarte activ. Imi este dor de Police D. si munca care o faceam cu drag pentru acest departament.

Sper sa nu va suparati de acest post !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deci pana la urma am decis ca sedinta sa se tina Sambata , 19.11.2011 la ora 13:00 sedinta la Politia Rutiera , rog toti membri din Departament sa fie prezenti , daca nu puteti veni va rog sa-mi dati PM cu nick-ul si motivul !

Scuze ca nu am putut ajunge la sedinta , dar am avut o gala foarte inportanta ! Sorry :crybaby: !

Link to comment
Share on other sites

Absenti sedinta Politia Rutiera

Lider : Senzo

Lider : Zozo

• D3v1l - absent

• Cypsa - absent

• deLete - prezent

• Smiley - absent

• The_Game - absent motivat

• JustinPa - prezent

• Saiyd - absent motivat

• 4ezee - prezent

• Gory - prezent

• Sidelol - prezent

Dupa cum v-am promis o sa decurg la sanctionati pentru cei care nu a-ti venit sau nu v-ati anuntat absenta , voi dezbate cu Undefined problema si v-om vedea cum ve-ti fi sanctionati.

In legatura cu asta, ti-am zis pe joc ca nu pot sa ajung!

#Nu am fost acasa ;)

Link to comment
Share on other sites

Sedinta , pe data de 26/11/2011 (sambata) la ora 14:00 , rog toti membrii rank 1-2 sa fie prezenti , cei care nu pot fi prezenti sunt rugati sa imi trimta PM cu nick-ul din joc si motivul !!

Sambata , 26.11.2011, ora 14:00 vom organiza un antrenament in cadrul Detasamentului de Interventii si Actiuni Speciale , rog toti membri departamentului sa se prezinte ! Cine absenteaza imi poate da PM cu nick-ul si motivul absentei , cine absenteaza si nu ma anunta din timp va fi demis din departament !

La care sedinta sa ma duc ? Asta-i intrebarea . O sa vorbesc cu Sidelol si o sa incercam sa schimbam noi ora sedintei desi Senzo a postat-o dupa noi :)

Link to comment
Share on other sites

Sedinta , pe data de 26/11/2011 (sambata) la ora 14:00 , rog toti membrii rank 1-2 sa fie prezenti , cei care nu pot fi prezenti sunt rugati sa imi trimta PM cu nick-ul din joc si motivul !!

Sambata , 26.11.2011, ora 14:00 vom organiza un antrenament in cadrul Detasamentului de Interventii si Actiuni Speciale , rog toti membri departamentului sa se prezinte ! Cine absenteaza imi poate da PM cu nick-ul si motivul absentei , cine absenteaza si nu ma anunta din timp va fi demis din departament !

La care sedinta sa ma duc ? Asta-i intrebarea . O sa vorbesc cu Sidelol si o sa incercam sa schimbam noi ora sedintei desi Senzo a postat-o dupa noi :)

e ok,o sa vb cu senzo si schimbam ora

Link to comment
Share on other sites

A iesit Mico.Motiv.

Lista membrilor D.I.A.S

RuLLeR - Lider

LoLz0r - Lider

HkR

UndefineD

Sidelol

Zozo

Senzo

Smiley

The_Game

D3v1L

Shape

D.I.A.S recruteaza !

Dupa 3 zile si-a dat seama LoLz0r ca Mico a iesit , toate bune pana cand :

Sayid a trecut testele.

probe teoretice - 10 ( media )

- regulament 10

- cunostiinte armament - 9

- cunostiinte generale (in-game) 9

- cazier 8

dueluri : ( media )

- deagle : 8

- m4 : 9

- orice arma : 9 ( shotgun )

urmariri 10 ( media )

- drive-by - 9

- sofer - 9

Lista membrilor D.I.A.S

RuLLeR - Lider

Senzo - Lider

HkR

UndefineD

Sidelol

Zozo

Mico

Smiley

The_Game

D3v1L

Shape

Sayid

D.I.A.S recruteaza !

Mico nu mai e PD de pe 13 noiembrie si daca tot trebuie sa editezi lista vezi ca Shape si-a depus demisia :<

Link to comment
Share on other sites

Cine este interesat de un post de lider D.I.A.S este rugat sa-mi dea pm pe forum cu o cerere dupa modelul de mai jos!

User principal pe forum:

Nick principal pe server:

Conturi secundare server/forum:

Intervalul orar in care jucati:

Vechime in PD:

Avertismente:

De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta functie?(detaliat):

Ce schimbari ai face in PD/D.I.A.S - Organizare (detaliat):

------------------------

Nume:

Prenume:

Varsta(reala):

Oras:

ID Messenger/xfire:

Link to comment
Share on other sites

Salut HKR SAU UNDEFINED vreu sa va spun si eu ceva :Astazi de 1 Decembrie vreu sami cer scuze pentru ca vam stresat si vam deranjat eu joc acest joc pentru a putea intra in pd nu stiu cu ce am gresit dar eu imi doresc sa fiu acceptat PENTRU TESTE SI DUPA VOI FI EXEMPLU TE ROG DIN TOT SUFLETU MAI DAMI O SANSA lasa un raspuns.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Salut HKR SAU UNDEFINED vreu sa va spun si eu ceva :Astazi de 1 Decembrie vreu sami cer scuze pentru ca vam stresat si vam deranjat eu joc acest joc pentru a putea intra in pd nu stiu cu ce am gresit dar eu imi doresc sa fiu acceptat PENTRU TESTE SI DUPA VOI FI EXEMPLU TE ROG DIN TOT SUFLETU MAI DAMI O SANSA lasa un raspuns.

In primul rand , aici posteaza numai membrii PD, si daca mai postezi risti warn .

In al 2-lea rand, liderul are voie sa isi aleaga membrii. Poate ei au considerat ca nu esti adecvat pentru acest job.

#Nu poti intra in PD cu 'gramatica' asta ;).

##Nu mai stiu dupa cat timp poti sa aplici, intreaba'l pe hkr, si poti posta din nou aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408633&st=1050 . Spor!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...