Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

Lista membrilor Departamentului de politie

Rank 6 - Chief

HkR

Undefined

Rank 5 – Captain

old_man

HateLord

Rank 4 - Lieutenant

Florin

Rank 3 - Sergeant

LoLz0r

Andreea

Dessire

moses

Rank 2 - Officer

RuLLeR

itv.drey

Accent

McQueen

Erick

Rank 1 – Cadet

Kenvelo

Notram

Alexinho

Semos

Link to comment
Share on other sites

Atentie! Nepasarea si bataia de joc de care au dat unii dovada ne-au obligat sa luam masuri drastice, asta insemnand ca, cine nu a fost la sedinta si nu a postat este demis. Aceasta decizie deschide o noua oportunitate pentru cei care vor sa aiba o cariera in fortele de ordine, se va face o academie adica un stagiu de pregatire de unde se vor alege 1-2 persoane care vor ramane in factiune.

Link to comment
Share on other sites

Atentie! Nepasarea si bataia de joc de care au dat unii dovada ne-au obligat sa luam masuri drastice, asta insemnand ca, cine nu a fost la sedinta si nu a postat este demis. Aceasta decizie deschide o noua oportunitate pentru cei care vor sa aiba o cariera in fortele de ordine, se va face o academie adica un stagiu de pregatire de unde se vor alege 1-2 persoane care vor ramane in factiune.

Care sedinta ? Cea de astazi a fost anulata.

PS: S-a tinut pana la urma ? Daca da, pare rau, nu am putut fi prezent, am intrat la 18:50 si am iesit din SA:MP la 19:15, am crezut ca nu se va mai face.

Link to comment
Share on other sites

A fost anulata din lipsa de membri si sa nu veniti sa ne ziceti ca punem sedintele cand nu puteti veni, din cati membri suntem se puteau sa vina mai mult avand in vedere faptul ca foarte putini au anuntat.

#erick sedinta aceasta a fost picatura care a umplut paharul.

Link to comment
Share on other sites

' date='25 September 2011 - 11:23' timestamp='1316938989' post='5988149']

Eu v-am zis mai sus ceva legat de sedinte :) Se pare ca am avut dreptate.

Toti ce mi-au trimis PM au zis ca vor Sambata dupa-amaiza . In timpul saptamanaii nu au timp de scoala

Link to comment
Share on other sites

Salut. In primul rand tin sa le multumesc liderilor pentru sansa acordata de a fi membru al acestui departament, sansa de care nu am putut profita din cauza programului incarcat de la munca. Teoretic am fost demis pentru ca nu ma mai aflu pe lista membrilor PD , dar in game nu am primit uninvite. Ca sa nu incurc pe nimeni cu o ora pe zi cat jucam eu, am renuntat temporar la samp. Peste maxim o luna jumate voi intra in somaj tehnic, ceea ce inseamna ca voi avea mai mult timp liber si ma voi reapuca serios de samp, si vreau sa reintru in PD daca mi se va oferi sansa. Sensul postului meu e acela de a-mi explica situtia si de a-mi anunta inactivitatea pentru un timp mai indelungat. App, inca fac parte din lista membrilor Politiei rutiere :)

Va urez bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Salut. In primul rand tin sa le multumesc liderilor pentru sansa acordata de a fi membru al acestui departament, sansa de care nu am putut profita din cauza programului incarcat de la munca. Teoretic am fost demis pentru ca nu ma mai aflu pe lista membrilor PD , dar in game nu am primit uninvite. Ca sa nu incurc pe nimeni cu o ora pe zi cat jucam eu, am renuntat temporar la samp. Peste maxim o luna jumate voi intra in somaj tehnic, ceea ce inseamna ca voi avea mai mult timp liber si ma voi reapuca serios de samp, si vreau sa reintru in PD daca mi se va oferi sansa. Sensul postului meu e acela de a-mi explica situtia si de a-mi anunta inactivitatea pentru un timp mai indelungat. App, inca fac parte din lista membrilor Politiei rutiere :)

Va urez bafta tuturor!

Vorbim cand intrii in somaj , cand ai timp intra in joc

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa ma demiti, anunta-ma sa intru. Doar ca eu mi-am anuntat intentia sa raman membru al acestei factiuni atunci cand ma voi reapuca serios, momentan sunt prea incarcat, nu am timp de nimic...

Intra in joc sa te demit , cand te reapuci faci aplicatie

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Departamentului de politie

Rank 6 - Chief

HkR

Undefined

Rank 5 – Captain

HateLord

old_man

Rank 4 - Lieutenant

Florin

Rank 3 - Sergeant

Andreea

Dessire

RuLLeR

Rank 2 - Officer

itv.drey

Erick

Accent

McQueen

Notram

Alexinho

Rank 1 – Cadet

Kenvelo

Mico

gory

krystu

Sidelol

Am uitat pe cineva ?

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Departamentului de politie

Rank 6 - Chief

HkR

Undefined

Rank 5 – Captain

HateLord

old_man

Rank 4 - Lieutenant

Florin

Rank 3 - Sergeant

Andreea

Dessire

RuLLeR

Rank 2 - Officer

itv.drey

Erick

Accent

McQueen

Notram

Alexinho

Rank 1 – Cadet

Kenvelo

Mico

gory

krystu

Sidelol

Am uitat pe cineva ?

Eu, rank 1 ..

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Departamentului de politie

Rank 6 - Chief

HkR

Undefined

Rank 5 – Captain

HateLord

old_man

Rank 4 - Lieutenant

Florin

RuLLeR

Rank 3 - Sergeant

Andreea

Dessire

Rank 2 - Officer

itv.drey •

Erick

McQueen

Notram

Alexinho

Zozo

Mico

Accent

Rank 1 – Cadet

gory

krystu

Sidelol

Egglol

Rujuc_Dragos

KenVelo

Noua lista cu membrii . Am uitat pe cineva ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...