Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Ai renuntat la lider?! :-j Doamne ma Ares.... :| Este un lider bun ma.... Te iei dupa toate gurile rele...

Pai nu ai vazut pe server? :-j Toti ca sunt asa si asa, mai bine ii las pe cei buni sa faca ei treaba.

Ai tot respectul meu mandarina, la fel ca si cei care au inteles ce vroiam sa fac

Link to comment
Share on other sites

Dar totusi nu mai exista posibiliatatea sa te intorci la noi in factiune. Poate ca erau multi cei care nu te suportau, dar sunt mai multi cei care iti simt lipsa si care apreciaza tot ce ai facut pentru aceasta factiune...

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 24.03.2012, ora 20:00 sedinta obligatorie. Daca nu puteti veni postati la Motivari absente sedinta! Nu uitati sa postati la activitate cu 30 de minute inainte de sedinta. Nu se iau in considerare activitatile postate cu mai putin de 20 minute inainte de inceperea sedintei. Cine nu posteaza primeste rank down sau este demis.

Ma primiti si pe mine la sedinta? :D

Link to comment
Share on other sites

Rog o prezenta cat mai mare in aceasta seara la Factions Supremacy, daca vreti sa avem vreo sansa improtriva celorlate factiuni de DM.

Mult succes! :)

# Eu s-ar putea sa nu fiu prezent, deoarece sunt plecat din localitate si nu stiu cand ajung, asa ca sa ascultati de Maya. I-am transmis ei toate informatiile. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

imi pare rau ca nu am putut ajunge la sedinta si nici sa postez din cauza netului care mi-a picat evident:))\inca o data scuze:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...