Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Calypso sa nu te vadddddd. Asa nervi am... :banghead:

=)))) eu doar mi-am dat cu parerea+si eu am pus biletul pe acelasi cal. Serverul e de vina ! N-o sa-i tina! Hai ti pwp. Am dat si /q dupa ce mi-ai zis :(

//warn up

Edited by KiD
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Black List

SilenT

b0b0TM

Rady

vici1404

Pitesteanul

alxmax

eMcee

Skizzo_21

Accent

Casio

Salvatore

Crusade

Hornetz

Cabanos

NightWish

imaGe

f1re

Dill3r

BoBitZa

Th3Master

Semos

hawx

Hamsik

Monkzor

Umek

rGk

Chesster

black_moto13

George_Vasile

Hydravision

Varuu1

nicos

soldatul[ROMAN]

Bogy

Colonzink

scandura

ALIK

yAk

Alex_cristea

SmartAss

Cei de pe blacklist primesc licenta la un pret dublu.

Link to comment
Share on other sites

Baieti...mi-a parut bine sa fiu alaturi de voi in aceasta factiune. Insa a venit momentul sa ne despartim. TheOne este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei si nu-l parasesc. Ma duc dupa el impreuna cu Michael. Sunteti toti de nota 10. RobyRap, imi pare rau ca imi iau ramas bun. Sper sa nu te superi, ai fost un lider superb. Tine-o tot asa ! Ultimele cuvinte: Aveti grija de voi, bafta in continuare. Orange stiu ca vei face o treaba buna in locul nostru. Va multumesc! Pwp. :* :bye2:

PS: TheOne..ai facut cea mai mare prostie ca ai renuntat :(

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Baieti...mi-a parut bine sa fiu alaturi de voi in aceasta factiune. Insa a venit momentul sa ne despartim. TheOne este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei si nu-l parasesc. Ma duc dupa el impreuna cu Michael. Sunteti toti de nota 10. RobyRap, imi pare rau ca imi iau ramas bun. Sper sa nu te superi, ai fost un lider superb. Tine-o tot asa ! Ultimele cuvinte: Aveti grija de voi, bafta in continuare. Orange stiu ca vei face o treaba buna in locul nostru. Va multumesc! Pwp. :* :bye2:

Calypso...ce pot sa zic...ai fost un membru de nota 10. Mie unul mi-a facut placere sa fiu coleg cu tine. Toate cele bune unde vei merge si succes ! Jos palaria ! :tiphat:

Baieti mi'a parut bine sa va am alaturi de mine. Cum am mai spus imi respect promisiunea. Aveti grija de voi si bafta in continuare. Sunteti cei mai minunati colegi pe care ii poate avea cineva :*

T.Michael, la fel. Nu am ce sa iti reprosez, ai fost un membru foarte bun, un om cu respect. Succes unde te vei duce ! :tiphat:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rank 6 (boss)

TheOne

RobyRap

Rank 5 (Under Boss)

T.Michael

Calypso

Rank 4 (Manager)

Orange

Trik

Rank 3 (Senior Instructor)

Rank 2 (Instructor)

Westiee

Mugur

Sayid

Teo_730

SkateRZ

Rank 1 (Trainee)

Woozie

Ethernul

Satana

raKneT

HaGy

Sami

Unragon

Roby uite o lista a membrilor in caz ca esti in urma cu ea :D

Sa ma contactezi pe mess pentru mai multe detalii te rog frumos.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sincer imi pare rau pentru ca a-ti iesit...:|,cu cine mai glumesc eu fara voi? cu roby doar presupun ca restu` nu prea sunt on..sincer imi pare rau , ati fost si sunteti niste oameni super de treaba si de incredere,o sa tinem legatura,multa bafta si mult succes in continuare ! :(

Link to comment
Share on other sites

sincer imi pare rau pentru ca a-ti iesit...:|,cu cine mai glumesc eu fara voi? cu roby doar presupun ca restu` nu prea sunt on..sincer imi pare rau , ati fost si sunteti niste oameni super de treaba si de incredere,o sa tinem legatura,multa bafta si mult succes in continuare ! :(

cu mine XD

edit :

am vazut la demisia ta c-ai scris : ca tot timpul cand intri pe server doar pe tine te vezi on , tot timpul = azi dimineata ?

eu sunt de 3 zile in factiune si pe tine nu te-am vazut.

sorry dar vorbesti cam aiurea.

Edited by flameru
Link to comment
Share on other sites

sincer imi pare rau pentru ca a-ti iesit...:|,cu cine mai glumesc eu fara voi? cu roby doar presupun ca restu` nu prea sunt on..sincer imi pare rau , ati fost si sunteti niste oameni super de treaba si de incredere,o sa tinem legatura,multa bafta si mult succes in continuare ! :(

cu mine XD

edit :

am vazut la demisia ta c-ai scris : ca tot timpul cand intri pe server doar pe tine te vezi on , tot timpul = azi dimineata ?

eu sunt de 3 zile in factiune si pe tine nu te-am vazut.

sorry dar vorbesti cam aiurea.

pai frate da` tu intri dimineata , eu dimineata sunt la scoala :) , dar dupa 2 si jumate cam asa intru mereu..seara cel putin stau pana pe la 3-4 ..dar nu te-am fazut nici eu pe tine , pe forum ai numele flameru` dar in joc nu stiu ce nume ai:)) zi nick`u poate stiu cine esti :)

Link to comment
Share on other sites

Roby ... un scurt raport :

-> Mugur trebuie demis pentru limbajul pe care l'a avut in discutia cu mine. I'am aratat niste poze lui One pe mess ... eu nu le mai am.

-> Hagy de cand a intrat in LF si pana acum nu a mai fost vazut de nimeni

-> Ethernul ..... nu l'am mai vazut de 1 saptamana - 2.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Roby ... un scurt raport :

-> Mugur trebuie demis pentru limbajul pe care l'a avut in discutia cu mine. I'am aratat niste poze lui One pe mess ... eu nu le mai am.

-> Hagy de cand a intrat in LF si pana acum nu a mai fost vazut de nimeni

-> Ethernul ..... nu l'am mai vazut de 1 saptamana - 2.

-> Si T..Michael e un ratat ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...