Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Klaudiu

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Claudiu546,Clau,MR_Clau (inainte de wipe)

• Poza cu /stats: 6AFw1.jpg

• Poza cu /licenses: MsL4M.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Klaudiu s-a nascut in orasul San Fiero ,acesta era pasionat de masinile

foarte puternice .Klaudiu ne avand destui bani pentru a-si achizitiona o masina noua si puternica ,muncind

la un service din orasul san fiero unde castiga bani cat sa triasca .Dupa scurt timp service-ul s-a desfintat acesta a ramas fara servici.Klaudiu a aflat de la un prieten de noul service UST unde si-a lasat

cv-ul si spera sa fie acceptat .

fie acceptat.

Informatii din viata reala:-

• Nume: Claudiu

• Varsta: 17

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: RM.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:14:00-2100 7 ore pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi plac masinile cu muti cai putere.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

• Nickname: Klaudiu

• Level:17

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Claudiu546,Clau,Mr_Clau (inainte de wipe)

• Poza cu /stats: 6AFw1.jpg

• Poza cu /licenses: MsL4M.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Klaudiu s-a nascut in orasul San Fiero ,acesta era pasionat de masinile

foarte puternice .Klaudiu ne avand destui bani pentru a-si achizitiona o masina noua si puternica ,muncind

la un service din orasul san fiero unde castiga bani cat sa triasca .Dupa scurt timp service-ul s-a desfintat acesta a ramas fara servici.Klaudiu a aflat de la un prieten de noul service UST unde si-a lasat

cv-ul si spera sa fie acceptat .

Informatii din viata reala:-

• Nume:Claudiu

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Rm Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:14-21 7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: imi plac masinile puternice si tunate

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Edited by CLAUDIU^
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .dancer.

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/view.php?pic=2rr44lh&s=6

• Poza cu /licenses:http://tinypic.com/view.php?pic=yfpef&s=6

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Pe data de 14 iulie 1990 un baiat mic si destept s-a nascut in maternitatea spitallui ls.Parintii lui, stiind ca nu au posibilitatea de al creste il abandoneaza pe micutul .dancer. , negandindu-se la viitorul acestuia.23 de ani mai tarziu "micul" .dancer. s-a transformat intr-un om matur care traia de unul singur pe unde apuca.Pana la varsta de 18 ani a stat intr-un adapost pentru copii orfani , iar apoi , depasind varsta de 18 ani a fost nevoit sa paraseasca orfelinatul. Invata din greu pentru a ajunge medic si intr-un final reuseste.Apoi,dupa cativa ani se decide ca doreste altceva de la viata asa ca se hotareste sa devina membru al factiunii U.S.T.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta:23

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Aproximativ 3-4 ore in timpul saptamanii si mai mult in weekend.Ca si interval: 14-24+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place intelegerea dintre membrii,conducere foarte buna si nu in ultimul rand masinile:)

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dv: Si inainte de wipe am fost tot in U.S.T. si astept cu nerabdare sa ma intorc alaturi de colegi:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

• Nickname:Cora

• Level:4

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:SFR,SCOALA,TRIADE,BIKERS,UST,Politicieni,LSV.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-Cora

• Poza cu /stats: http://i47.tinypic.com/119z0ax.png

• Poza cu /licenses: 2aiiil5.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):M-am nascut in LS alaturi de familia mea.Aceasta era formata din tata baiatul si mama.Inca de mic am inceput sa repar unele masini a lui tata,el fiind un mecanic foarte priceput.M-am inscris la un servis auto si am inceput sa tunez masinile.Aveam si cativa cumparatori care imi dadeau foarte multi bani.Am fost singur la parinti deoarece mama si tata au murit intr-un accident.De atunci am devenit cel mai bun mecanic al orasului.Mergand pe autostrada am dat de niste baieti care vroiau un om la servisul lor.Am acceptat si de atunci fac parte in Underground Street tuning.Mi-am facut multi prieteni printre care Remix si altii.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti:Piatra Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: sa tunez masini si sa imi fac prieteni noi.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Edited by Coraa
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bogdanutz

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nico_96 , Crookers

• Poza cu /stats: ckCII.jpg

• Poza cu /licenses: Bt1hi.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Bogdanutz s-a nascut intr-un oras foarte frumos si bogat numit San Fiero. De mic copil acesta a fost invatat de catre parinti sa fie cinstit si sa isi castige traiul dint-un job legal. Tatal lui Bogdanutz avea o firma de mecanici, iar acolo acesta a invatat tot felul de lucruri fascinante desprea masini . Dupa mai mult de 10 de cand firma era infiintata, aceasta a fost inchisa si vanduta. Bogdanutz ne mai putand sa stea fara sa repare sau sa modifice o masina a decis ca trebuie sa se angajeze in domeniu. Intr-o zi acesta a aflat din ziar ca Underground Street Tuning recruteaza si a decis sa aplice.Acesta a depus CV-ul si asteapta un raspuns cu nerabdare

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan Nicolae

• Varsta: 16 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 3 sau 4 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Deoarece este o factiune bine organizata si cu membrii seriosi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: sQeb.

• Level: 5

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Westiee,OrizonT.; Strict

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/203rT.png

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/bUMFr.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): sQeb s-a nascut in 15.10.1997 in Los Santos. Cand a facut 14 ani el si-a luat un job, si anume Taximetrist. A vazut ca nu-i prea iese treaba cu bani pentru diferitele taxe, el si-a ales un job ilegal si anume CarJacker. Acum vrea sa fie un om care sa nu aiba prea multe probleme cu politia si sa devina mecanic auto.

Informatii din viata reala:

• Nume: Narcis.

• Varsta: 15

• Sexul: M.

• Orasul in care locuiti: Braila.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Sa repar masini si sa produc bani.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Edited by OrizonT.
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Al3xand3r_1997

• Level:3

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Politicieni-SMURD-Scoala

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://imgur.com/a/j7FlF#0

• Poza cu /licenses: http://imgur.com/a/j7FlF#1

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Ma numesc Alex sunt baiat joc samp din luna august al anului 2012.Am aflat de acest joc de la o prietena foarte buna si am zis sa incerc si eu am vazut ca mia placut si am continuat sa joc.Locul nasteri in joc este Los Santos si varsta care am puso in joc e si in realitate sunt nascut pe date de 29.11.1997 daica am 14 ani si locul nasteri adevarat este in judetul Hunedoara orasul Vulcan dar acuma 5 ani mam mutat in grecia intrun oras destul de dragut numit monemvasia dar cam plictisitor dar cu timpul mam obisnuit.

Informatii din viata reala:

• Nume:Alex

• Varsta:14

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Monemvasia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:6-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:Pentru ca am auzit ca este o factiune foarte buna cu membri de treaba

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Edited by Al3xand3r_1997
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: VicToR_

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Tot asta

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/812/samp010eer.png/

• Poza cu /licenses: http://imageshack.us/photo/my-images/10/samp011kf.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):VicToR_ s-a nascut intr-un oras foarte bogat numit Las Ventura.Tatal lui era un om foarte important iar mama lui era patroana unui market.Lui VicToR_ ii placeau masinile inca de mic copil si dorea sa invete tot mai multe lucruri fascinante despre masinii.Pe la varsta de 10 ani VicToR_ stia aproape toate masinile si multe lucruri despre masini.Cu timpul acesta a invatat si meseria de mecanic pe care o practica in timpul liber. Intr-o zi in timp ce venea de la un targ de masini acesta a vazut scris mare pe un ziar dupa jos "UNDERGROUND STREET TUNING CAUTA MECANIICI PRICEPUTI",vazand aceasta VicToR_ a fost interesat si si-a depus CV-ul si a spera ca va fi acceptat.

Informatii din viata reala:

• Nume: Victor

• Varsta:19

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: Iasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:6-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:Am mai fost si inainte de wipe si mi-a placut.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Radu

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://www.youtube.com/

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/b59nJ.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Radu s-a nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. In cautarea lui disperata de bani, a inceput sa cerseasca pe strazile orasului. Dupa un timp, a venit un necunoscut care ia spus : - " Daca vrei sa faceti rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, doreste sa isi indeplineasca aceasta dorinta alaturi de echipa Underground Street Tuning. Acesta este trecutul lui pana in acest moment . Viitorul urmeaza ...

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: sa repar masini si sa adaug benzina

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Radu

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/CKee6.png

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/pbSOe.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Radu s-a nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. In cautarea lui disperata de bani, a inceput sa cerseasca pe strazile orasului. Dupa un timp, a venit un necunoscut care ia spus : - " Daca vrei sa faceti rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, doreste sa isi indeplineasca aceasta dorinta alaturi de echipa Underground Street Tuning. Acesta este trecutul lui pana in acest moment . Viitorul urmeaza ...

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: sa repar masini si sa adaug benzina

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: R3D

• Level:14

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas, NG, Ust, Medics

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Steffy

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/534/samp000kwy.png/

• Poza cu /licenses: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp001vaf.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Steffy s-a nascut in renumitul oras Los Santos. Familia acestuia era una foarte instarita. Tatal sau avea foarte multe masini. Lui Steffy de mic i-au placut foarte mult masinile. Lui ii placea foarte mult sa colectioneze masini de jucarie. Aceasta era pasiunea lui de mic copil. Cand a ajuns l-a varsta de 18 ani acesta si-a deschis un atelier de masini. Afacerea lui a prosperat mult timp. La atelier acesta se ocupa cu reparatii de masini si tuning. Dupa un timp afacerea cu atelierul nu a mai mers, urmand ca ea sa fie inchisa. Cand acesta a implinit frumoasa varsta de 25 de ani s-a facut pilot de curse. Acesta era printre cei mai buni piloti de curse din orasul sau. Steffy a participat la multe curse, pana intr-o zi cand o cursa era sa-i fie aproape fatala. Acesta a stat internat in spital 2 luni. Dupa ce a iesit a auzit de Underground Street Tuning si a decis sa intre si el.

Informatii din viata reala:

• Nume:Stefan

• Varsta:14

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:5-6ore/18-23(timpul scolii) 13-20(weekend)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca am fost si inainte de wipe + vreau sa ajut la ridicarea acesteia.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: R3D

• Level:5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas, NG, Ust, Medics

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Steffy

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/534/samp000kwy.png/

• Poza cu /licenses: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp001vaf.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): R3D s-a nascut in renumitul oras Los Santos. Familia acestuia era una foarte instarita. Tatal sau avea foarte multe masini. Lui Steffy de mic i-au placut foarte mult masinile. Lui ii placea foarte mult sa colectioneze masini de jucarie. Aceasta era pasiunea lui de mic copil. Cand a ajuns l-a varsta de 18 ani acesta si-a deschis un atelier de masini. Afacerea lui a prosperat mult timp. La atelier acesta se ocupa cu reparatii de masini si tuning. Dupa un timp afacerea cu atelierul nu a mai mers, urmand ca ea sa fie inchisa. Cand acesta a implinit frumoasa varsta de 25 de ani s-a facut pilot de curse. Acesta era printre cei mai buni piloti de curse din orasul sau. Steffy a participat la multe curse, pana intr-o zi cand o cursa era sa-i fie aproape fatala. Acesta a stat internat in spital 2 luni. Dupa ce a iesit a auzit de Underground Street Tuning si a decis sa intre si el.

Informatii din viata reala:

• Nume:Stefan

• Varsta:14

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:5-6ore/18-23(timpul scolii) 13-20(weekend)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca am fost si inainte de wipe + vreau sa ajut la ridicarea acesteia.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Edited by Steffy B Boy
Link to comment
Share on other sites

zwnb0h.png

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: eNNduRo.

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: A fost wipe.

• Nickname-uri precedente : -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses:

View post on imgur.com

• Link catre cererea de demisie: Doar inainte de wipe dar nu cred ca este necesar.

• Biografie (minim 100 de cuvinte): eNNduRo. s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie modesta. Nu ii placea scoala, pe deoparte era foarte pasionat de masini. Tatal sau se ocupa cu repararea/pregatirea masinilor de curse, iar eNNduRo. vazandu-l cu ce se ocupa, a inceput sa devina usor interesat. Cu timpul, acesta il ajuta pe tatal lui, iar dupa cativa ani, a hotarat sa paraseasca studiile si sa devina sofer profesionist. Zis si facut, la varsta de 21 ani, a inceput sa-si caute echipa cu care sa lucreze in acest domeniu. Astazi, asteapta raspunsul de la seful echipei UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cristi

• Varsta: 16 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Aproximativ 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place adrenalina unui sofer profesionist, viteza si munca in echipa. Consider ca in aceasta factiune este locul meu deoarece am calitatile necesare si am observat ca este condusa de un leader cu experienta avansata. Vreau sa particip la cursele organizate de factiune si sa imi fac noi prieteni.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silviu

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Ares, SMisteryo

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/812/samp006xg.png/

• Poza cu /licenses:

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Am inceput sa joc in Los Santos si obisnuit ca job-ul de camionagiu e banos, am sarit direct pe el, dar apoi am observat ca din asta nu pot sa imi construiesc un viitor. Am renuntat la acest job si am inceput afaceri ilegale. M-am inrolat intr-o organizatie care se ocupa cu furtul de masini. De aici am castigat destul de bine , reusind sa imi procur banii de care aveam nevoie, apoi insa am renuntat pana nu e prea tarziu si voi fi "absorbit" in aceasta organizatie si am decis sa-mi depun CV-ul la o factiune serioasa. Dupa ce un "inteligent" m-a enervat am vrut sa renunt la acest joc, dar un BUN prieten m-a sfatuit si am decis sa nu fac asta. Acum as vrea sa revin in aceasta factiune si sa continui ce am lasat in urma :)

Informatii din viata reala:

• Nume: Silviu

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Oravita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Depinde de orar.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Something new and interesting.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Glumesc mult.. uneori prea mult

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Negrea18

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):- BaD , Negrea

• Poza cu /stats:

• Poza cu /licenses:

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Negrea18 s-a nascut in orasul Los Santos . A crescut alaturi de familia sa , mama si tatal sau , care erau doi oameni foarte buni. Mama sa lucra la un magazin alimentar in timp ce tatal sau era cel mai bun mecanic de pe acea zona . Negrea18 era foarte " indragostit " de munca pe care o facea tatal sau asa ca a hotarat sa fie ca el insa nu numai mecanic ci si un bun sofer . El a auzit ca exista in orasul San Fiero o organizatie numita UST , s'a hotarat sa plece si sa incerce sa se integreze in aceasta pentru asi implini visul de a fi un bun mecanic si sofer.

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta: 19

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place foarte mult cu ce se ocupa.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...