Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:harich

• Level:9

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:DNB

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nu

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

• Link catre cererea de demisie:civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):harich s-a nascut in orasul Los Santos.Dupa ce s-a marit s-a mutat in orasul San Fierro deoarece ii era greu sa se deplaseze dintr-un oras in altul neavand masina.S-a angajat ca jurnalist in San Fierro si imediat s-a apucat de treaba.Este un baiat muncitor,nu ii place minciuna , ura si doreste sa nu se certe cu nimeni.Inca de cand s-a nascut , parintii lui au economisit fiecare banut pentru a-i oferi un camin linistit si curat in care sa creasca armonios iar acum harich doreste sa se revanseze fata de parintii lui,muncind sa ii poata ajuta la batranete.Acum , pe langa job`ul secundar de reporter el doreste sa se angajeze la compania UST deoarece este pasionat de masini inca de mic.

Informatii din viata reala:

• Nume:Harich Marius

• Varsta:16

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti:Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?vreo 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Deoarece sunt pasionat de masini.

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Le vei afla in joc nu o sa te deza.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dawidh

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/16/samp003upb.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Dawidh s-a nascut in Los Santos, acesta era pasionat de masini de mic, la fel ca tatal sau. La 18 ani a inceput sa participe la curse legale cat si ilegale, calcandu-i pe urme tatalui sau. Vazand ca din curse nu prea poate face multi bani acesta si-a luat si job-ul de car jacker, facand rost de masini prin furt sau prin a paria pe masini la curse. El era pasionat si de tuning. Intr-o zii a descoperit factiunea Underground Street Tuning si a hotarat sa-si depuna cv-ul acolo cu speranta de a deveni un membru al acestora, si prieten cu ceilalati membri.

Informatii din viata reala:

• Nume: Adrian

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In timpul scolii intre 15-21

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune serioasa, cu oameni de treaba si sunt pasionat de masini.

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FighT

• Level: 10

• Sex: M

• Factiuni precedente: NG,Scoala,SFR,UST

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Salam123

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp000uk.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Intr-o zi de vara la spitalul din SF s-a nascut FighT.Tatal sau era mecanic,nu avea un atelier asa ca lucra in propriul garaj.FighT obisnuia sa se joace cu masini de jucarie,era pasionat de curse.El nu era ca ceilalti copii care aveau tot ce vroiau.El avea masinutele sale de care nu se despartea.La varsta de 8 ani el a primit o masina de jucarie,cu baterii.De atunci el iesea afara si facea curse cu ceilalti copii de pe strada,mereu iesea invingator.La varsta de 14 ani FighT a fost chemat de tatal sau in garaj,in fata ochilor,FighT avea un kart.Tatal sau i-a spus ca a aflat de o cursa cu karturi langa fosta Companie de Electricitate din SF.FighT statea zi si noapte pentru a-si modifica kartul pentru a fi cel mai bun.In ziua cursei,FighT s-a prezentat la linia de start alaturi de alti 9 concurenti.FighT a iesit invingator primind un cec de 10.000$ care i l-a dat tatalui sau,pentru a-si infiinta un atelier adevarat.Acum FighT este increzator in fortele proprii si doreste sa intre in "Underground Street Tunning".

Informatii din viata reala:

• Nume: Florin

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sunt pasionat de curse/tunning.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:(C.I.A)Sabin13

• Level:18

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:Sfr,Ust,Ng,Ballas,The Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):[C.I.A]Sabin13,Sabin13,(C.I.A)Sabin13

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/820/samp001uz.png/ ,cu prima ocazie cum vad un pd rank 2+ ii cer sa imi ia cele 9 mats

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408515&st=250

• Biografie (minim 100 de cuvinte): (C.I.A)Sabin13 s-a nascut pe data de 1 mai 1998 la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre Ballas si Groove,acesta ramanand orfan la varsta de 9 ani.La varsta de 13 ani a intrat in Underground Street Tuning,ramanand aici pana la varsta de 15 ani.Afland ca parintii lui au fost ucisi de factiunea Groove Street,a intrat in San Fierro Rifa ,stiind ca sunt rivali de moarte cu Groove.Deoarece rivalii il vanau acesta a hotarat sa se duca in The Triads care erau aliati cu Groove.Saturandu-se de crime,droguri si war-uri acesta a hotarat sa se duca in National Guard.Acesta a avut un necaz intr-o zi,si un player enervandu-l,(C.I.A)Sabin13 l-a ucis fiind demis din fortele de ordine.A mai primit o sansa in San Fierro Rifa ,dar el s-a saturat de crime.Acum el spera sa fie reprimit in Underground Street Tuning prima factiune in care a intrat

Informatii din viata reala:

• Nume:Lazar Sabin

• Varsta:13

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti:Saveni

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-12ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: 1.are 2 lider capabili(Premium si Panther) 2.este organizata 3.o consider una dintre cele mai tari

• Folositi XFire?:am folosit

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Lucrez in echipa

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Bing@

• Level:11

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:consilier medici ust ballas fbi

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nam

• Poza cu /stats: ****.us/photo/my-images/716/samp024ss.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Salut,ma numesc Bing@,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca stabil.

Informatii din viata reala:

• Nume:Alex

• Varsta:16 ani

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?5-10 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi place factiunea

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Madal1n

• Level: 7

• Sex:masculin

• Factiuni precedente: Politicienii , SMURD , NG , Triads , Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): [Ro]Mada & Madalin

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/k7maz5exz/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): In 17 ianuarie 1995 se naste un copil pe nume Madal1n..La scoala, la fiecare ora de desen Madal1n schita masini tunate.Ii placea adrenalina si concurenta,visa sa aiba propriul garaj de tunning,unde oamenii sa vina la el sa isi tuneze masinile,sa fie organizator de curse.Insa are de muncit pentru asta.Unchiul sau fiind mecanic auto,doreste sa isi petreaca majoritatea timpului alaturi de el "furandu'i" meseria.Vazandu'i pe baietii de la "Underground Street Tunning" pe strazi acesta a ramas impresionat si doreste sa se integreze in grup.

Informatii din viata reala:

• Nume: Madalin

• Varsta:16

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? nu am ore fixe , joc cand am timp

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Am mai fost si mi-a ramas gandul la ea

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: GreeN_ShoOoT

• Level:13

• Sex:M

• Factiuni precedente:Consilieri- rank3, The Mafia - rank2, UST- rank 4 :D , PD - rank1

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://img442.imageshack.us/img442/8822/samp000tv.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): GreeN_ShoOoT nascut si crescut in LS intr-o familie de mecanici din tata in fiu. Tatal sau, mecanic, lucra de dimineata pana seara pentru familia lui, pana intr-o zi cand la service-ul sau a venit un mafiot care la pus sa ii ascunda drogurile in caroseria masinii. Amenintat cu moartea mecanicul a inceput sa ascunda drogurile, insa in acest timp la service a sosit politia. In schimbul de focuri dintre mafioti si politisti, mecanicul a fost inpuscat in piept. Pe patul de spital, cu ultima suflare, i-a soptit fiului sau GreeN_ShoOoT ca atunci cand o sa creasca sa devina un mecanic si sa il razbune. Acea zi i-a schimbat viata lui GreeN_ShoOoT care a inceput sa se pregateasca pentru meseria de mecanic.

Informatii din viata reala:

• Nume:Tiby

• Varsta:17

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?L-V - 18-00.00, S-D - 12-00.00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: in primul rand imi place culoare masinilor factiunii, 2 - ma inteleg bine cu membri, 3 - unde sunt masini frumoase sunt si eu :D

• Folositi XFire? nu...

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:de gasca, cu simtul umorului si prietenos :D

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cheta

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: F.B.I ; SFR ; Ballas ; Scoala ; Mafia ; SFR ; NG ; SMURD ; Triadele ; Grove Street

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/713/samp211c.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Cheta s-a nascut la periferia marelui oras Los Santos. El traia intr-o familie saraca, mama sa lucrand ca reporter al acestui oras i-ar tatal sau lucrand ca taximetrist. Cheta la varsta de cinci ani, afla un lucru groaznic care s-a abatut asupra familiei lui, i-a murit tatal intr-un accident groaznic de masina. Cheta acum era crescut doar de mama sa. Ne fiind prea bogati, Cheta ar trebui sa se angajeze. Cheta la varsta de 12 ani, ii spune mamei sale ca atunci cand va avea varsta necesara, ar dorii sa aplice la marea factiune Underground Street Tunning. Cheta acum, la varsta de 16 ani, isi incearca norocul aplicand in marea factiune Underground Street Tunning, sperand ca in aceasta factiune isi va gasi locul de mult asteptat.

Informatii din viata reala:-

• Nume: Vlad

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Pai de la 11:30 (AM) pana pe la 23:30 (PM)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca este o factiune foarte serioasa, cu membrii foarte de treaba care stiu cum sa isi faca meseria.

• Folositi XFire?: Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Cheta

• Level:11

• Sex:M

• Factiuni precedente: F.B.I ; SFR ; Ballas ; Scoala ; Mafia ; SFR ; NG ; SMURD ; Triadele ; Grove Street

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/717/samp211p.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Cheta s-a nascut la periferia marelui oras Los Santos. El traia intr-o familie saraca, mama sa lucrand ca reporter al acestui oras i-ar tatal sau lucrand ca taximetrist. Cheta la varsta de cinci ani, afla un lucru groaznic care s-a abatut asupra familiei lui, i-a murit tatal intr-un accident groaznic de masina. Cheta acum era crescut doar de mama sa. Ne fiind prea bogati, Cheta ar trebui sa se angajeze. Cheta la varsta de 12 ani, ii spune mamei sale ca atunci cand va avea varsta necesara, ar dorii sa aplice la marea factiune Underground Street Tunning. Cheta acum, la varsta de 16 ani, isi incearca norocul aplicand in marea factiune Underground Street Tunning, sperand ca in aceasta factiune isi va gasi locul de mult asteptat.

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta:16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: De pe la 11:30 (AM) pana pe la 23:30 (PM)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca este o factiune foarte serioasa cu membrii de treaba si care stiu sa isi faca meseria Foarte bine

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

PS: Scuze, nu observasem ca am gresit modelul de aplicatie...

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Ghiondes

• Level:9

• Sex:M

• Factiuni precedente:Mafia.Scoala.SMURD.Politicieni

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/99/samp036fk.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Ghiondes are 21 de ani si s-a nascut langa docurile din Los Santos.Provine dintr-o familie mare si saraca.El a fost abandonat cand era mic din cauza ca parinti nu puteau sa poarte grija inca unui copil asa ca l-au abandonat in mijlocul orasului Los Santos.A fost orfan toata viatza si a trebuit sa invete sa se descurce singur .Acum el doreste sa devina un membru UST pentru a putea castiga niste bani.Nu are bani de mancare si de haine ca sa poata trai asa ca el umbla prin cazinouri si cluburi cautand de lucru cu visul de a deveni un UST.

Informatii din viata reala:

• Nume:Ciotlos Andrei

• Varsta:16

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Sighisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?12-03

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Am vrut mereu sa incerc UST

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dawidh

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/807/samp001nk.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Dawidh s-a nascut in Los Santos, acesta era pasionat de masini de mic, la fel ca tatal sau. La 18 ani a inceput sa participe la curse legale cat si ilegale, calcandu-i pe urme tatalui sau. Vazand ca din curse nu prea poate face multi bani acesta si-a luat si job-ul de car jacker, facand rost de masini prin furt sau prin a paria pe masini la curse. El era pasionat si de tuning. Intr-o zii a descoperit factiunea Underground Street Tuning si a hotarat sa-si depuna cv-ul acolo cu speranta de a deveni un membru al acestora, si prieten cu ceilalati membri.

Informatii din viata reala:

• Nume: Adrian

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In timpul scolii intre 15-21

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune serioasa, cu oameni de treaba si sunt pasionat de masini.

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: denniZ77

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/408/samp000wd.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): denniZ77 s-a nascut in Los Santos, el era pasionat de masini, curse si tuning de mic copil. la 18 ani si-a inceput cariera in curse, si vanzator de masini, castigate in curse sau furate. La fel ca si tatal sau. El si-a facut un nume prin cursele ilegale dar si legale, inainte de a lua job-ul "car jacker" acesta a fost si taximetrist si camionagiu insa vazand ca nu se poate descurca si-a inceput cariera in "car jacker". Intr-o zii a descoperit factiune Underground street tuning si a decis sa isi depuna cv-ul acolo in speranta de a deveni un membru al lor.

Informatii din viata reala:

• Nume:D. denis

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Oltenita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore pe zii.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? E o factiune serioasa cu membri de treaba si sunt pasionat de masini

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: K0sty

• Level: 25

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: ultima Scoala

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -/-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/864/samp067o.png/

• Link catre cererea de demisie: -/-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):K0sty s-a nascut in orasul Los Santos.Parintii sai erau bolnavi. K0sty incerca din rasputeri sa achite datoriile fata de stat, dar incerca sa faca bani si pentru medicamentele parintiilor sai. In timp tatal sau muri , fiind omorat de Grove.S-a alaturat in Ballas dar nu avu succes asa ca iesi. Dupa un timp sa faca medic pentru a o ajuta pe mama sa. Lucrurile nu merse bine din cauza medicamentelor . Se alatura Scoalei pentru a vinde licenta si a face bani. El iesi si din scoala din cauza ca numai avea clienti. Dupa un an muri si mama sa din cauza medicamentelor ce se vindeau foarte scump. Intr-un timp scurt vazu in ziar ca UST (Underground Street Tunning) . Atunci vazu ca gasise cel mai bun loc de munca.Acum sa vedem daca il va accepta liderul.

Informatii din viata reala:

• Nume:Costin Banioti

• Varsta:21

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? in weekend

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? sa o ajut si sa ma distrez alaturi de membri si liderii acesteia .

• Folositi XFire? Nu , dar stiu cum se foloseste .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -/-

http://area52.linkmania.ro/gta/sig-44.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...