Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:[blind]ShadoW

• Level:7

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):---

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp030zo.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):ShadoW s-a nascut in Los Santos.El avea o familie buna,avea 2 frati.Cei 2 frati erau mai mari decat el si amandoi erau in gang.Amandoi au murit si el a suferit mult mai ales cand mama lui a murit din cauza socului.A mai ramas cu tatal sau cu o suma de bani foarte mica.El l-a invatat pe baiat cum sa pescuiasca iar acestea au dat roade si au mai starns putini bani.Vazand ca nu este de ajuns au inceput sa repare masini.Apoi cand tatal sau a murit el nu a putut sa lucreze singur asa ca s-a decis sa lucreze cu cei de la Undergroun Street Tunning.Si-a depus CV-ul si asteapta sa primeasca un raspuns.

Informatii din viata reala:

• Nume:Ursulean Andrei

• Varsta:12

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Radauti,judetul Suceava

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore intre 12:00-24:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Pentru ca imi place sa ajut si imi plac masinile mult

• Folositi XFire?Am folosit.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt corect,nu ma supar repede si sunt ascultator,normal ca am si niste defecte.Ca si toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: GraviTy

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Da Nang Boys

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): None

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/109/samp024f.jpg/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Gravity s-a nascut in orasul cazinourlor : Las Venturas . Cand avea 15 ani , acesta a ramas in grija bunicilor deoarece parintii sai au plecat in strainatatea indepartanta pentru ca mult iubitul lor copil sa aiba un trai decent . Dupa multe certuri cu bunicii , fara sa se gandeasca ce va fi in sufletul parintilor sai cand va afla vestea , se hotaraste sa plece de acasa . Intr-o zi a primit o invitatie din partea liderului Da Nang Boys , un gang de temut in Las Venturas . Acesta influentat si incantat a acceptat sa intre in acest gang si sa se ocupe cu traficul de droguri si de arme ! Bunica sa i-a anuntat numaidecat ca acesta a plecat de acasa si sa inrolat in acest gang! Parintii au venit intr-un suflet acasa ! Dupa o discutie cu Gravity , vazand ca nu se pot intelege cu el , s-au hotarat sa il lase in pace si sa-si urmeze drumul gresit pe care l-a ales . Dupa 3 ani mari si lati Gravity a hotarat sa paraseasca acest gang si cu banii acumulati sa isi ridice propria casa !

Vazand ca nu poate sa o ridice cu suma de bani pe care o avea s-a hotarat sa faca un imprumut la Hitman Agency . Acestia l-au imprumutat si baiatul a reusit sa ridice casa dar vazand ca nu are ce sa puna pe masa si ca nu are posibilitatea de a inapoia banii acelor Hitmani s-a dus la usa parintilor sai si le-a zis plangand in hohote : " Or sa ma omoare !! OR SA MA OMOARE !! " Dupa ce le-a povestit prostia pe care a facuto , acestea hotarasc sa ii dea baiatului suma ceruta si sa-l primeasca inapoi cu bratele deschise . Acum Gravity doreste sa intre in vestitul Underground Street Tuning , cu aprobarea parintilor saii !

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin Gabriel

• Varsta: 13

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 12/24

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place foarte mult factiunea cat si viteza , adrenalina si fumul , eu imi aleg factiunile cu precizie , cand intru intr-o factiune stau mult si bine !

• Folositi XFire? Da , id : zaky13

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om drept si cumsecade !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JaLoL

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Da Nang Boys , Medics,The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/829/samp513q.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&pid=5906555&st=25&#entry5906555

• Biografie (minim 100 de cuvinte): JaLoL s-a nascut intr-o familie modesta , cu mama casnica si tata mecanic auto.De mic, JaLoL era pasionat de automobilism dar parintii lui nu i-au dat voie pentru cu stiau ce riscuri sunt.La varsta de 14 ani tatal lui a murit iar JaLoL a ramas mecanic in locul lui.Timp de 2 ani, JaLoL lucra la un Elegy pe care i l-a lasat tatal sau.Cum era pasionat de automobilsim el s-a bagat la curse ilegale pentru a face un ban si pentru a face ce ii place.A castigat cat a castigat pana cand a avut un accident pe autostrada Los Santos - Las Venturas unde masina lui s-a facut praf.Timp de 1 an nu a vrut sa auda de curse si de masini.Intre timp , in San Fierro s-a deschis un club pentru impatimitii de automobilism, iar el vrea dinou sa faca ce ii place si doreste sa se alature clubului si impatimitilor de automobile.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sunt pasionat de masini+ ca imi place foarte mult adrenalina si fumul .

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Spik3

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:Grove Street / DA Nang Boys

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/823/samp001nx.png/%5D[

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=50

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Spik3 sa nascut intru cartier sarac din Los Santos in timp ce crestea pe la varsta de 10 ani ia murit tatal impuscat de un gangster Ballas dupa aceea el intrand in Grovee Street pentru a se razbuna pe Gangsterul Ballas. A venit si ziua razbunarii pentru a se razbuna pe Gangsterul Ballas prin intre mai multi Grovi acesta a fost impuscat in cap chiar de Spik3 , dupa toate acestea toata lumea a fugit la masini si sa se introarca in spawn Grove insa spik3 na mai apucat sa se urce in masina ca deja sosise politia la fata locului el fiind arestat pentru crima timp de 10 ani acesta a stat in puscarie. Dupa 10 ani de puscarie scapand se duce la amicii sai din Grovee acestia zicandui ca nu am iare nevoie de el el isi da demisia si pleaca in cautarea altui Gang. Prin los Santos pe la bank se intalneste cu prietenul sau MrDexter care facea parte din Da Nang Boys Spik3 intrebandul pe acesta daca poate intraa si el in Da Nang Boys intr`un final spik3 era memberu Da Nang Boys. Dupa cateva saptamani cautandul politia pentru a da o declaratiie la sectie. Spik3 isi da demisia si din Da Nang Boys pentru ca era satul de probleme cu politia.

Informatii din viata reala:

• Nume: Florin

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 pe zii.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place foarte mult factiunea si are are un lider demn pentru a conduce aceasta factiune.

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Varuu1

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://img269.imageshack.us/img269/4152/72314083.jpg

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=25

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Varuu1 este un baiat care s-a nascut in Los Santos. De mic copil il pasionau masiniile. A hotarat ca atunci cand va fi adult sa devina mecanic auto. A invatat foarte mult pentru a reusi sa devina un mecanic cunoscut si respectat. Dupa multe eforturi si multa carte el a reusit sa-si deschida un service auto. La doar un an dupa ce si-a deschis service-ul auto era deja cel mai cunoscut mecanic auto din Los Santos. El a continuat sa fie unul dintre cei mai buni mecanici din Los Santos. Iubea asa de mult masiniile incat avea 2 masini: un Bullet, un Turismo, care dupa parerea lui erau cele mai rapide masini. Oricand avea vreo problema cu masiniile mergea acasa si o rezolva la service-ul lui.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cozma Calin

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cluj

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece ma pasioneaza masiniile

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am...

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:GriGoRaS

• Level:3

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Grigo ; GriGoRaS

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/849/samp010wg.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

GriGoRas sa nascut in orasul Los Santos , din lispa banilor nu a avut un trai decent iar la varsta de 19 ani a renuntat la scoala si sa apucat de munca . A muncit ca : Taximetrist, si acum si-a gasit un job stabil. Acum el munceste la o frima de Mecanici auto repara masini zi si noapte pentru a putea trai decent ca ceilanti oameni. La varsta de 24 ani el a trecut peste o drama foarte mare, parinti sai au murit intr-un accident de masina in orasul Las Venturas Acum el sa gandit ca pe viitor sa renunte la slujba sa pentru a se alatura celor din UST

Informatii din viata reala:

• Nume: Patrut Grigore

• Varsta: 24

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cand nu sunt la munca

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? vreau sa incerc ceva nou

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: fizeeN

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: NG

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/838/samp120w.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):fizeeN sa nascut in orasul Los Santos , din lispa banilor nu a avut un trai decent ca ceilanti baietii de varsta lui.La varsta de 16 ani a renuntat la scoala si sa apucat de munca intr`o spalatorie auto pentru a avea un trai decent. la varsta de 18 ani a decis sa isi dea demisia pentru as cauta un loc mai bun de munca ..a intrebat mai multi prieteni si toti iau spus ca UST angajeaza si sa faca o cerere ...dupa ce a facut cererea a asteptat sa vada daca il accepta...

• Nume: andrei

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Baia mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 11-16 -20- 2

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru ca imi place

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

De ce mereu cand vreau sa pun imaginea de /stats imi zice asta:

Continut blocat

Filtrele noastre anti-spam au detectat un continut blocat, va rugam verificati daca:

Sunteti inregistrat, si aveti minim 5 posturi facute care sa nu contina nici un URL

Continutul contine un numar decent de url-uri (maxim 2)

Continutul nu contine link-uri catre destinatii care sunt banate pe acest forum

:| Scuzati dar vreau sa depun o aplicatie si /stats nu merge sa il pun:D

Link to comment
Share on other sites

Informatii caracter:

• Nickname: zUrL0

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu stats:

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Zurl0 s-a nascut in San Fieros intr-o familie saraca care isi ducea traiul prin munca .El crecand de mic a dorit sa fie un sofer bun de curse.Asta s-a si intamplat la varsta de 20 cand i-au murit parinti.El sa alturat unui club de curse.Clubul de atuncia devenise familia lui pana la moarte.

• Nume: Gabriel

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : Toata ziua

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? :Pentru ca ador cluburile de curse

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: MaRyUsS

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): MaryusS

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): MaRyUsS este un baiat nascut la spitalul din Los Santos , la inceputul unei veri calduroase. El inca de mic nu a avut o situatie financiara foarte buna , deoarece parintii sai erai oameni care nu au facut nimic altceva decat sa munceasca cinstit toata viata si sa nu ridice capul din pamantul oricare ar fi fost problema , dar cam dupa acest regim a fost invatat si baiatul lor , care a stiut ce inseamna munca inca de la o varsta frageda de 14-15 ani . Continuand sa faca bani doar cat sa se intretina , MaRyUsS s-a gandit ca doar atat nu este de ajuns pentru a avea ceea ce parintii lui nu au avut parte niciodata, adica o viata mult mai buna , fara grija banilor de pe o zi pe alta , dar totodata nu trebuia nici sa uite ca parintii sai l-au invatat ca in viata trebuie sa faci numai ce este drept si cinstit , pentru ca altfel ajungi unde nu trebuie si va fi prea tarziu cand isi va da seama , asa ca prin cateva informatii primite de la un prieten foarte bun a aflat ca singura familie care ii poate oferi o munca cinstita si ii poate fi alaturi atat la bine cat si la rau este Underground Street Tuning . Acum asteapta un raspuns din partea sefului pentru a sti daca merita intradevar sa faca parte din aceasta familie sau nu .

Informatii din viata reala:

• Nume: Serbu Marius

• Varsta: 22

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-8 ore , uneori mai mult

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru ca am destui prieteni cu , care ma inteleg foarte bine si stiu ca e o factiune foarte serioasa cu un lider de asemenea

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un tip destul de serios , imi place sa lucrez cu oameni care imi seamana in privinta asta si sunt destul de matur in gandire cat sa pot lua decizii importante , iar mai multe le veti afla in timp .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: lucyano

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Politicieni,The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): luciano

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/225/samp061uz.png/

• Link catre cererea de demisie: sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc luciano, pardon lucyano de cand am facut cerere la tribunal anul trecut pentru schimbarea numelui. Locuiesc in Los Santos si cateodata prin San Fiero. De mic copil ma jucam cu masinutele pana cand mi-am luat carnetul si am inceput sa fac prostii prin oras de mi-a fost luat permisul si dat in judecata de politie pentru neplata amenzilor. Acum vreau sa fac curse legale cu scopul de a nu mai ramane fara carnet si totodata sa pot sa merg ca nebunul pe strada.

Informatii din viata reala:

• Nume: luciano

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? depinde de treaba pe care o am

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: benTo

• Level: 11

• Sex: M

• Factiuni precedente: Groove, Scoala

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: nu merge tasta F8 revin cu alta metoda pt screenshot :D

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

BenTo sa nascut in orasul Los Santos alaturi de mama sa si bunici lui ! Tatal sau era un bun agricultor, avea sute de hectare pe dealurile Neamtului, La varsta de 15 ani benTo si-a condus tatal pe ultimul drum, el fiind omorat de catre un Hitman, Intr-o zi de dimineata benTo sa trezit cu visuri infricosatoare... sa dus la mama lui plangand de dorul tatalui... Plecand la scoala ia vazut pe membri Groove Street alaturi de liderul sau... Seful clanului la intrebat dc plange ... El raspunsesera " mi-a omorat tatal un Hitman " Familia Groove stia despre ce asasin e vorba. Cu timpul benTo a crescut mare... si sa alaturat factiuni License Faction ! Acolo sa simtit bine alaturi de colegi si lideri dar pe autostrada Los Santos - Las Venturas a vazut 5 membri din Underground Street Tunning trecand cu viteza , benTo de mic era pasionat de masini, asa ca dupa ce a terminat facultatea si-a depus CV-ul liderului UST si acum asteapta cu nerabdare raspunsul final !

Informatii din viata reala:

• Nume: Airinei Daniel

• Varsta: 15

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti: Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? vreau sa incerc ceva nou

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:VLd.

• Level:9

• Sex:M

• Factiuni precedente:Grove St.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/690/samp380tl.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):VLd. s-a nascut in orasul Los Santos,intr-o familie bogata.Tatal sau era un avocat foarte bun iar mama sa detinea un supermarket.De mic lui VLd. ii placeau masinile si incetul cu incetul a invatat totul despre ele.La varsta de 16 ani si-a luat job-ul de mecanic auto si a inceput sa faca bani singur,dar deoarece vroia mai mult si-a luat job-ul de car jacker.La varsta de 18 ani,dupa ce si-a luat carnetul ,VLd. a inceput sa participe la curse cu masini.Datorita pasiunii lui pentru masini si adrenalina,VLd. s-a hotarat sa intre in Underground Street Tuning asa ca si-a depus CV-ul si acum asteapta decizia liderului Panther sa vada daca este acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume:Nitu Vlad

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?5-10,nu am un interval

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Deoarece imi plak masinile,viteza si adrenalina.

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: O sa ma cunoasteti mai bine in game.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Judge

• Level:7

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: jaz9s7.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Intr-o zi ploioasa, acum 17 de ani, in maternitatea orasului Los Santos s-a nascut un baietel pe nume Judge. De mic copil, baiatul era pasionat de masini.Cand era acasa toata ziua se juca cu masinutele cumparate de parintii lui. Parintii lui incercau sa ii faca toate mofturile, dar din cauza situatiei financiare pe care o aveau nu reuseau acest lucru. Tatal lui lucra ca mecanic intr-un garaj din San Fierro. Judge isi vedea tatal doar o data pe saptamana deoarece tatal lui nu avea sufiecienti bani pentru a face naveta zi de zi. La varsta de 18 ani, baiatul a inceput sa isi ajute tatal la garaj, unde a invatat toate lucrurile ce tin de masini.Din acel moment in care lucra cu tatal lui , adrenalina crescuse si astepta sa dea de permisul de conducere pentru a poate merge si el cu masina.In timp ce se indrepta spre garaj, intr-o zi obositoare de marti, Judge a gasit un afis in care scria ca "U.S.T" recruteaza membrii capabili de cunostiinte in privinta masinilor si curselor legale. Datorita experientei, baiatul a castigat o mare bursa din partea bancii de catre primarul sRs in care el a putut sa-si cumpere o masina preferata.Dobandind suma de 35.000$, cu care avea sa duca o viata buna pentru o perioada indelungata. In aceea zi Judge si-a dat seama pentru ce este facut si isi doreste sa intre in „Underground Street Tuning”,pentru a-l urma pe tatal sau cu aceste treburi .

Informatii din viata reala:

• Nume:Ungureanu Marius

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:10 ore zilnic joc , nu am un interval anume..

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:Deoarece ador masinile si imi plac cursele si viteza .

• Folositi XFire?: Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ne vom cunoaste mai bine in joc .

Link to comment
Share on other sites

Guest fight123

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FighT

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: NG,Scoala,SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Salam123

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/833/samp001tm.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Intr-o zi de vara la spitalul din SF s-a nascut FighT.Tatal sau era mecanic,nu avea un atelier asa ca lucra in propriul garaj.FighT obisnuia sa se joace cu masini de jucarie,era pasionat de curse.El nu era ca ceilalti copii care aveau tot ce vroiau.El avea masinutele sale de care nu se despartea.La varsta de 8 ani el a primit o masina de jucarie,cu baterii.De atunci el iesea afara si facea curse cu ceilalti copii de pe strada,mereu iesea invingator.La varsta de 14 ani FighT a fost chemat de tatal sau in garaj,in fata ochilor,FighT avea un kart.Tatal sau i-a spus ca a aflat de o cursa cu karturi langa fosta Companie de Electricitate din SF.FighT statea zi si noapte pentru a-si modifica kartul pentru a fi cel mai bun.In ziua cursei,FighT s-a prezentat la linia de start alaturi de alti 9 concurenti.FighT a iesit invingator primind un cec de 10.000$ care i l-a dat tatalui sau,pentru a-si infiinta un atelier adevarat.Acum FighT este increzator in fortele proprii si doreste sa intre in "Underground Street Tunning".

Informatii din viata reala:

• Nume: Florin

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sunt pasionat de curse/tunning.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: r0bert

• Level: 12

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: LSPD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza cu /stats: http://img696.imageshack.us/img696/1973/unledcwf.png

• Link catre cererea de demisie: sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Acum 17 ani , in Los Santos s-a nascut un baietel pe nume r0bert. de mic ii placeau motoarele mai ales masinile. Parintii lui erau oameni saraci , tatal lui fiind mecanic, iar mama lui era asistenta. r0bert isi petrecea cel mai mult timpul in garaj cu tatal sau reparand si modificand masini ale diferitor oameni pentru bani. La varsta de 16 ani r0bert s-a saturat de halul in care este familia lui , si a inceput sa faca curse de masini . La varsta de 17 ani a aflat de gasca "Underground Street Tuning". Dar aceasta banda nu recruta decat pe cei mai buni. Asa ca a inceput sa se antreneze pentru a deveni cel mai bun si pentru a fi recrutat in gasca.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti:

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : intre 9 dimineata si 21 seara - aproximativ 10 ore pe zi joc

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pasionat de masini :)

• Folositi XFire?: nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Music

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Scoala,PD,Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): tot asta

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/818/samp097nw.png/

• Link catre cererea de demisie: civil :>

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Music s-a nascut intr-un oras foarte dur numit LosSantos intr-o familie bogata. Toate erau bune si frumoase cand parintii lui au pierdut toata averea si apoi tatal s-a sinucis. El a ramas pe lume alaturi de mama sa care era foarte bolnava. Inca la varsta de 16 ani el a inceput sa aduca bani in casa si sa o tina in viata pe mama sa. Acesta a devenit hot de masini si in timpul liber pescuia, apoi vindea pestele. Intr-o buna zi cand mergea linistit pe strada, cand vede niste masini tunate ale UST care se intreceau. Acesta s-a gandit ca isi poate folosi abilitatile de sofer si mecanic in aceasta factiune.

Informatii din viata reala:

• Nume: George

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac foarte mult masinile si mai ales cele tunate

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: ..Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Panait.

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Ba;;as

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Costyn90, blacktatoo , StefaNN

• Poza cu /stats: http://****.us.../samp025qz.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania...ic=408388&st=50

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Panait. s-a nascut in anul 1997 la spitalul central din orasul Las Venturas . A dus o copilarie foarte frumoasa . De mic copil , Panait. era un fan inrait al curselor Underground si ii nu refuza nici-o oportunitate de a ajunge intr-o masina tunata. La varsta de 14 ani , a decis sa se mute , astfel sa invete cum sa traiasca pentru a nu avea probleme mai tarziu. Cu banii din alocatie si de la parintii lui , acesta a avut o viata decenta timp de 5-6 luni , dupa care viata i s-a schimbat radical . Batranul Bob l-a dat afara din gazda , nu mai avea ce manca , iar parintii nu il mai contactau . Cand se plimba ingandurat pe marile strazi ale Los Santos-ului , langa el a oprit un Sultan cu geamuri fumurii si tunat "la maxim" . Geamul s-a deschis si inauntrul masinii se afla o fata . Aceasta l-a invitat la o tura a orasului cu masina si Panait. accepta imediat . La finalul turului , fata i-a dat masina lui Panait. sa ii demonstreze ca e un sofer iscusit si este demn de un club de underground street tuning . Acesta , a uimit-o pe fata prin demarajele facute si prin spatiul dintre masina si obiectele evitate . Atunci , fata i-a propus sa isi depuna CV-ul la factiunea UST si iata-ma asteptand decizia liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume: Panait Costin

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8 ore de la 11 la 6-7 seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile si cursele de masini

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nimic...doar ca sunt binedispus mereu si comunic cu toti...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...