Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru UST

Recommended Posts

Panther studiaza pozele nu va mai luati atata membri in brate si incurajati prostiile astea care le fac , eu aveam wanted si colegii mei la fel cum sa vina un ust dupa playeri cu wanted si sa ne loveasca masina si sa ne calce cu masina ??!?!?! voi chiar credeti ca eu am senzor pe f8 , daca aveam stai linistit ca se vedea totul in poze ... mai da o in colo de treaba ca lipseste total fairplayu sa mor

Link to comment
Share on other sites

Model postare:

Numele tau in joc: Cernoby

Numele membrului UST pe care il reclami: Paul14

Martori: Cei de la cai

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai .. am pus un bilet.. si cand deodata vine Paul14 si ma omoare apsolut fara niciun motiv... nu e prima oara cand ma ataca dar am trecut cu vederea :D

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/808/samp018uc.png/ si http://imageshack.us/photo/my-images/594/samp019fh.png/

Link to comment
Share on other sites

Am dat in el pt ca incepuse sa il injure pe amicul meu spunandu-i tot felul de vorbe urate si acesta ma rugat sa il bat......NU am dat de multe ori in el dar acesta a murit.Imi cer scuze Cernoby,!!

O sa iti dau banii in joc cauta nick paul14

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: deathsaw

Numele membrului UST pe care il reclami: alexifr

Martori: -

O scurta desciere a situatiei: Mergeam cu tirul pana la Burger Shot sa imi iau HP si el a inceput sa traga in mine aiurea..

Dovezi (screenshot-uri): 23993091840980565429.png

58046127278636454998.png

46328084348066835615.png

20778080041221781848.png

15720709039687371952.png

89242943500035292446.png

30872445742093454095.png

10478654146628717463.png

Link to comment
Share on other sites

Da ..aveam primite arme de la HkR ..si nu eram eu la comp era un var de al meu ..care nu stie cum sta treaba. si facea asta de distractie ! Oricum suport consecintele consider ca am fost eu..si imi cer scuze fata de playerul deathsaw !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Ridiche

Numele membrului UST pe care il reclami: Wapo

Martori: Paul14

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai,si deodata wapo incepe sa traga in mine.In ultima poza se vede cum Paul14 il intreaba daca se preda.

Dovezi (screenshot-uri):1. 2, 3

Din moment ce nu ai vreo legatura cu mine,nu vad care ar fi gluma,Tu ca membrul al unei factiuni non-DM,trebuie sa ai arma doar pentru autoaparare.

Edited by Manelelover
Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Ridiche

Numele membrului UST pe care il reclami: Wapo

Martori: Paul14

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai,si deodata wapo incepe sa traga in mine.In ultima poza se vede cum Paul14 il intreaba daca se preda.

Dovezi (screenshot-uri):1. 2, 3

Am tras la gluma.......unde ii screen shot'ul cand te'am omorat? Cat timp nu te'am omorat nu ai de ce sa imi faci post....vad ca suferi putin....ai ceva cu mn? vb pe pm....nu pe forum...

P.S. puteti vedea la Plangeri....cum m'a omorat la cai fara sa ii fac nimic cand eram civil.....Am vrut sa il speriu putin...dar nu l'am omorat...nu inteleg care'i problema? nu este DM, deoarece nu l'am omorat...

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Cnawp

Numele membrului UST pe care il reclami : Andrey10

Martori: -

O scurta desciere a situatiei: Eram in parcarea de langa banca LS si ma duelam cu un ballas,apoi apare si un sfr care tragea in mine iar Andrey10(care a iesit recent din SFR) incepe sa ma calce cu masina ca sa ma poata omori cei doi.

Dovezi (screenshot-uri):

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Don_aztec

Numele membrului UST pe care il reclami: TaudeuS

Martori: Konica, Excalibure

O scurta desciere a situatiei: Pur si simplu m-a alergat de la Gara S.F. pana aproape de Smugglers si m-a omorat.

Dovezi (screenshot-uri):

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

# Nu am tras niciun glont asupra lui, pana m-a atacat. Se observa din poze.

## Cu cateva minute inainte, "Tadeus" a omorat-o si pe "Konica".

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Salvatore

Numele membrului UST pe care il reclami: alinwow

Martori: -

O scurta desciere a situatiei: M-a omorat fara motiv.

Dovezi (screenshot-uri):

#Retrag, si-a cerut scuze in joc.

Rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

In acest topic veti putea raporta greselile/problemele create de un membru UST. Sunteti nevoiti sa detineti o dovada clara.

Respectati modelul de mai jos !

Nick:

Level:

Numele membrului pe care il reclam:

Dovezi:

O scurta descriere:

Link to comment
Share on other sites

Ce om fiti pe faza numa' . Intr'un cuvant tu esti foarte nesimtit.

Dupa ce imi dai teapa la cai vi si imi faci post ma ? Vanator .

1 - aici zice el ca pune bilet ii dau bani http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp049ipr.png/

2 - apoi dovada ca a castigat http://imageshack.us/photo/my-images/109/samp050lk.png/

3- [13:21:30] Mesaj trimis lui _QuaTro_(ID: 6): ai pus ma ?

[13:21:36] Kile spune: W/ 19 Tura asta.. e 1 si am pus 3 pIm

[13:21:37] _QuaTro_(ID: 6) sopteste: da

4- si apoi imi zice ,

" [13:26:29] _QuaTro_(ID: 6) sopteste: eu aveam deja bilet cand mi-ai dat banii

[13:26:36] _QuaTro_(ID: 6) sopteste: iti dau 20k inapoi care mi-ai dat sa pun bilet "

Puteti sa va uitati la secunde , cand l'am intrebat si cand am dat banii !

Va stricati reputatia pentru 200k , teparilor.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: _QuaTro_

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Negrea18

Dovezi: http://imageshack.us/g/1/9846643/ - Album

O scurta descriere: Ma omoara la cai aiurea...

Am analizat cazul, i-ai dat teapa de 214.200 $, pentru asta vei primii blacklist. Deci te incadrezi in asa zisii "vanatori", traiesti in joc in loc sa ai parte de placere si distractie.

Negrea18 primeste un micut avertisment verbal, nu trebuia sa actioneze asa. (data viitoare ma cauti si imi spui mie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...