Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul factiunii DNB

Recommended Posts

Propun sa se stearga aceasta regula deoarece numai sunt job`urile Arms Dealer sau Drugs sau sa fie inlocuit cu Car Jacker

10. In acest gang sunt obligatorii job'urile secundare de ARMS DEALER sau DRUGS DEALER, iar de la rank 4 veti avea voie sa luati orice alt job secundar cu aprobarea liderului.
Link to comment
Share on other sites

Propun sa se stearga aceasta regula deoarece numai sunt job`urile Arms Dealer sau Drugs sau sa fie inlocuit cu Car Jacker

10. In acest gang sunt obligatorii job'urile secundare de ARMS DEALER sau DRUGS DEALER, iar de la rank 4 veti avea voie sa luati orice alt job secundar cu aprobarea liderului.

Va fi stearsa.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Propun sa se adauge si comenzile disponibile pe server alea membrilor DNB, deoarece multi playeri noi nu stiu nici macar cum se deschide poarta nu apare nici la help, si multi nu stiu ce fac unele comenzi.

/f - Comanda pentru a vorbi pe chatul Da Nang Boy's

/fa- Comanda pentru a vorbi pe chatul aliantei

/tie-[rank 3+] pentru a lega un player

/untie-pentru a dezlega playerul legat

/cutvein- pentru a taia un player pe vene in timp ce e legat

/escape-[rank3+] folosesti in timp ce esti legat

/gate- pentru a deschide portile din baza

/toga- pentru a dezactiva chatul aliantei

/alliances- pentru a vedea factiunile aliate

/members-pentru a vedea membrii online

Link to comment
Share on other sites

Propun si eu o skimbare dar nu in regulament, ci in activitate.Propunerea suna in felul urmator, ca fiecare rival omorat sa valoreze 1k, daca un player x a postat activitatea si a omorat 40 de rivali el sa primeasca 400k.

Crezi ca saracu' Dexter are milioane ? :))

Poti sa faci bani din vanzarea de materiale, faci bani atunci cand omori un rivali, faci bani la cai etc.

Intr-adevar, poate se pot marii acei bani, nu 1k la un player omorat, dar 10k la 25 rivali ucisi sau ceva de genu' xD

Link to comment
Share on other sites

Propun si eu o skimbare dar nu in regulament, ci in activitate.Propunerea suna in felul urmator, ca fiecare rival omorat sa valoreze 1k, daca un player x a postat activitatea si a omorat 40 de rivali el sa primeasca 400k.

Un lucru mi se pare cam ciudat .. :-?? Voua nu?

1000 x 40 = 400.000 ? O.o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...