Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: AcidiX

Rank: 3

Motivul demisiei: Trebuie sa plec prietenasi, "Inger ingerasul meu" ms pt sansa acordata stii ca esti un lider de elita, iar pt membrii toata stima:) V'a pupat AcidiX....Cu siguranta revin daca va mai fi tot Ingerul lider :*

Link to comment
Share on other sites

Nick: s1NK.

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi doresc foarte mult in Hitman Agency,iti multumesc pentru sansa Inger,sper ca-n astea 7 zile nu te-am dezamagit,esti un lider de nota 10,dar asta e..

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alex_Velea

Rank: 2

Motivul Demisiei: tooti vom ajunge odata aici , ei uite ca am ajuns sa fac si pasul acesta , in acest timp de o luna si 2 saptamani mi-am facut prieteni dar si dusmani , iti multumesc Dexter pt sansa acordata si inger pentru tot ce ai facut pt mine dar si pentru factiunea DNB , as dori sa fac o schimbare , cu timpul poate ma voi intoarce ca aici nu e nicaieri. :nanana: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alex_Velea

Rank: 2

Motivul Demisiei: tooti vom ajunge odata aici , ei uite ca am ajuns sa fac si pasul acesta , in acest timp de o luna si 2 saptamani mi-am facut prieteni dar si dusmani , iti multumesc Dexter pt sansa acordata si inger pentru tot ce ai facut pt mine dar si pentru factiunea DNB , as dori sa fac o schimbare , cu timpul poate ma voi intoarce ca aici nu e nicaieri. :nanana: :nanana:

Raman , DNB e viata mea !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Edd

Rank: 3

Motivul demisiei: Pana aici am ajuns si eu..A fost o factiune de nota 20 si sper sa fie asa in continuare!Multumesc Inger pentru sansa acordata esti un lider de nota 20+ daca va ramane asa ma voi intoarce!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Edd

Rank: 3

Motivul demisiei: Pana aici am ajuns si eu..A fost o factiune de nota 20 si sper sa fie asa in continuare!Multumesc Inger pentru sansa acordata esti un lider de nota 20+ daca va ramane asa ma voi intoarce!

Demis....Bafta mai departe!

Link to comment
Share on other sites

Nick: sMokeR

Rank: 1

Motivul demisiei: Am vrut sa ajut la dezvoltarea acesti factiuni dar din pacate timpul nu ma lasa asa ca mai bine imi dau demisia decat sa tin un loc degeaba. Multumesc pentru sansa acordata ingere si spor la treaba, nu de alta dar ai ceva de munca aici pentru a ajunge acolo sus, unde va este locul. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...