Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest Ionut

Dupa ce ca ai o zi mai si comentezi,zi mai bine ca vrei in alta factiune nu baga motive aiurea,blacklist permanent la dnb

Link to comment
Share on other sites

Nick: 2Fast4You

Rank: 4

Motivul demisiei: Printre altele, factiunea este dezorganizata si cred eu ca m-am zbatut destul ca pestele pe mal pana acum. Motive sunt destule, insa timpul nu imi permite sa le enumar pe toate, si nici n-ar avea rost.

@Madalyn, poate o sa fim colegi.

@Ionut, stapaneste-i bine, daca nu.. o sa se duca de rapa factiunea.

@Alexus, bafta nub :* Mi-a facut placere sa fim colegi xD

Multumesc pentru sansa acordata. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick:Motan

Rank:3

Motivul demisiei: in primul rand vreau sa iti multumesc ca mi-ai acordat o sansa.la inceput era super factiunea asta,dar pe parcurs am realizat ca factiunea se destrama.sper sa tii in frau membrii si ai grija sa nu se duca de rapa.pwp :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick:kRaYnEEEEEEE

Rank:4

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si la alte factiuni mam simtit bine alaturi de voi si va urez multa bafta la killuri!!

Ps

1:Ionut ai fost un lider excelent/atent/si multumesc pentru tot!!

2:Alexus mersi ca ai fost un coleg bun (respect)

3:Ma voi intoarce (bafta multa ionut sper sa faci din dnb Forta cea mai tare de pe linkmania!! Succes in continuare!!

Link to comment
Share on other sites

Nick:Motan

Rank:3

Motivul demisiei: in primul rand vreau sa iti multumesc ca mi-ai acordat o sansa.la inceput era super factiunea asta,dar pe parcurs am realizat ca factiunea se destrama.sper sa tii in frau membrii si ai grija sa nu se duca de rapa.pwp :tiphat:

Ma cauti in joc si discutam !

Nick:kRaYnEEEEEEE

Rank:4

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si la alte factiuni mam simtit bine alaturi de voi si va urez multa bafta la killuri!!

Ps

1:Ionut ai fost un lider excelent/atent/si multumesc pentru tot!!

2:Alexus mersi ca ai fost un coleg bun (respect)

3:Ma voi intoarce (bafta multa ionut sper sa faci din dnb Forta cea mai tare de pe linkmania!! Succes in continuare!!

Ma cauti in joc si discutam !

Nick:Legendd

Rank:2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc la politie / grove

Mersi ionut pentru sansa acordata

Demisie acceptata !

Link to comment
Share on other sites

nik an joc @alexandru vreau sa imi dau demisia motiv ma ameninta mereu ca ma demite am rank 3

Eu zic ca am fost destul de indulgent, fiecare membru al factiunii are ceva neplacut de zis despre tine. De fiecare data te duci de unu singur oriunde , gasesti scuze pentru orice si nu ma asculti deloc. Normal ca meritai demis, ma gandisem sa nu te demit, dar daca tot ai adus gandul- Demis + Blacklist factiune pentru comportament fata de lider si membrii.

Ps: Respecta macar modelul de postare !

Link to comment
Share on other sites

Nick:[blackAnGeeLL]

Rank:1

Motivul demisiei: Nu ma suporta liderul si ameninta aiurea cu demiterea

Demis + Black list (Nu ai stat o saptamana in factiune) . Iar din cele ce zici tu acolo e faptul ca eu mereu iti spun "Daca nu incetezi cu ceea ce faci , vei fi demis". De ce oare iti zic chestia asta, oare iti zic de nebun ? Tot timpul trebuie sa faci spam pe chatul factiunii, neascultator si multe altele plus injurii asupra membrilor (daca este cazul vin si cu dovada, ti-am dat si mute pentru asta). Daca ai nelamuriri PM pe forum , nu raspunzi aici.PS: esti in saptamana de teste asa ca de aia mai intai te anunt, ai vrea sa nu fiu deloc indulgent si sa te demit direct pentru greseli ? Eu spun inainte de a face ceva sa stii ce te asteapta si sa te potolesti, in cazul tau nu a mers , continui mereu.Imi pare rau , nu am nevoie de astfel de membrii in DNB.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexus

Rank: 5

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si altceva. Am stat 5 luni si ceva in DNB, e timpul sa plec..omul pleaca odata si odata.Intr-un fel imi pare rau ca trebuie sa plec din aceasta factiune..imi este draga :) Bafta gangxplor3 in continuare, si pune DNB-ul pe locul 1 :D Bafta si celorlalti ! Se7en, bafta, tot newb ai ramas :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexus

Rank: 5

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si altceva. Am stat 5 luni si ceva in DNB, e timpul sa plec..omul pleaca odata si odata.Intr-un fel imi pare rau ca trebuie sa plec din aceasta factiune..imi este draga :) Bafta gangxplor3 in continuare, si pune DNB-ul pe locul 1 :D Bafta si celorlalti ! Se7en, bafta, tot newb ai ramas :D

Alexus - Demisie acceptata. Succes in continuare si iti multumesc pentru tot !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...