Jump to content

Recommended Posts

Nick : Madalyn

Rank : Rookie

Motivul demisiei : Imi cer scuze pentru neplacerile creeate fiindca am stat atat de putin in factiune dar am niste probleme de familie si nu voi mai activa o perioada de timp . Multa bafta tuturor , sper sa ma intelegeti :tiphat: .

Link to comment
Share on other sites

Nick : Kaddy

Rank : 2

Motivul demisiei: Niste probleme in rl si nu voi mai activa o perioada buna de timp.ati fost niste colegi super si cu prima ocazie voi aplica din nou UST daca voi mai fi primit.multumesc Panther/PreMiuM.

Link to comment
Share on other sites

Nick : ShaKaLoo

Rank : 5

Motivul demisiei: Nu mai pot sta, imi pare rau sunt cam inactiv(in timpul sapt) si vreau sa las pe altcineva in locul meu

Va multumesc pentru sansa acordata Premium / Panther .

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Rank:1

Motivul demisiei: Ii multumesc lui Panther pentru acesta sansa.Ii multumesc lui Premium ca am putut trece testele.Va multumesc tuturor din Factiune UST pt ca ati raspuns la intrebarile mele.Am Vazut destule in acesta saptmana,Si daca nu va suparati as vrea sa demisionez.Eu am vrut doar sa vad cum poti sta intr-o factiune linistita .

Link to comment
Share on other sites

Nick : StefaNN

Rank : 1 (Rookie)

Motivul demisiei: Imi cer scuze pentru perioada atat de scurta care am stat in factiune dar am niste probleme la scoala si voi fi inactiv o vreme.Multumesc PreMium si Juan pentru sansa acordata si bafta cu factiunea.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Flippy

Rank : 1

Motivul demisie: Vreau sa imi incerc norocu la Armata multumesc pentru sansa acordata mam simtit foarte bine alaturi de voi pe viitor daca e sper sa ma primiti inapoi tin sa mentionez din nou multumesc :merci: Premium si Juan :wub: .Succes la toti la repair/refill :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Demisie acceptata, succes. Nu rezolvi nimic cu mentalitatea asta de excursionit, ai intrat pentru o saptamana doar sa vezi care e atmosfera? Si ai mai incalcat si regulamentul factiunii. Alta sansa nu mai primesti :)

Link to comment
Share on other sites

Nick : The StaR

Rank : 2

Motivul demisie: Vreu sa ma reintorc pd, m-am plictisit :-"

Nu e vb ca n-am luat rank la sedinta, sper sa nu se interpreteze

#Crezi tu asta,intreabal si pe madal1n, ca voiam sa ies de acum cateva zile ca m-am plictisit, dar mi-a zis sa mai raman ;), si m-am hotarat sa ies,daca tu asta crezi,ramai cu parerea ta

Edited by gabi01
Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick : Teddy.

Rank : 3.

Motivul demisie : Doresc sa`mi incerc sansa la Hitman. Va multumesc pentru sansa acordata. Timpul petrecut in Factiune a fost minunat. :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...