Jump to content

Recommended Posts

Nick: ChipsEx

Rank: 1

Motivul demisiei: Mam Simntit Super Cu voi :X Leaderi Foarte detreaba :X Colegi super Dar Am Fost Putin inactiv si inca sunt Nu vreau sa ocup Locul Sper Sa ma Primiti inapoi PS : Respect UST cea Mai Tare Factiune :tiphat: :tiphat: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick : Teddy.

Rank : 2.

Motivul demisiei : Voi activa mai greu ... si nu prea o sa mai am mult timp. Prefer sa cedez locul meu unu membru activ. :) Bafta !

Link to comment
Share on other sites

-Nick: MiXtap

-Rank: 4

-Motivul demisiei:in primul rand munca mea nu este valorificata de colegi si lideri, colegii nu ma mai vor in UST ca s-au saturat de mine si in ultimul rand as vrea sa incerc FBI.V-am pupat si bafta in continuare :bye:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Rank: 2

Motivul demisiei: idem MIX sunt de 5 sapt in UST si am deabea rank 2 mie nu imi e de rank dar totusi stau in ust dar la acelasi nivel mereu e plictisitor am 40 si ore sapta,mana asta on activitatea buna si Juan are 5 ore sapt asta si tot a luat up ...prima sapt eram teste k a doua nu miai dat pt advertisment a treia ca nai vrut u a 4 am luat deabea rank up si apoi in a 5 iar nu miai dat ca ai vrut u ...........PANTHER, PREMIUM sunteti superi de treaba dar trebuie sa fiti mai atenti la uni pmebri cn e si cn nu e activ...... panther mai mereu cand esti on sunt si eu juan mai rar panther cand esti u on sunt mereu si eu ..juan mai rar si alti nu numai juan......imi pare rau iubesc UST din inima dar asa nu pot sta mereu la un nivel.........

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...