Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul factiunii UST

Recommended Posts

Am 2 propuneri:

1: Ca sa nu mai ramana stadioanele deschise propun ca dupa terminarea unei curse organizate , membrul ce a organizat cursa sa verifice daca stadionu e deschis (daca a participat cineva la cursa) si daca e deschis sa intre el si sa inchida stadionu.

2:Daca membrul X organizeaza o cursa , pana la terminarea cursei nici un membru sa nu mai poata organiza alta cursa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Propun ca la sugestia aceasta

- Masinile Turismo si Hotring B sunt accesibile numai liderilor, cine le foloseste fara acordul unui lider risca sa fie demis;
Sa fie schimbat ceva si anume:

Daca nu este nici un lider on , aceste masini sa fie accesibile si membrilor fara acordul leaderului,si doar daca este vreun lider on sa fie accesibile cu acordul liderului.

Link to comment
Share on other sites

In acest topic puteti posta in cazul in care doriti sa va recuperati 50% din banii folositi in garajele de tuning ale factiunii. Aveti posibilitatea sa postati o data pe saptamana inainte de fiecare sedinta toate pozele doveditoare pentru a va recupera banii , daca a trecut saptamana si nu ati postat inseamna ca nu doriti sa va recuperati 50% din suma folosita in tuning.

Propun sa primim inapoi toti banii. (stiu ca nu face parte din regulament)

Link to comment
Share on other sites

As propune urmatoarea idee..daca tot suntem factiuni ilegale..sa nu mai facem eventuri deschise...sa facem asa ..pe baza de invitati anumiti playeri Nu or cine sa participe cum ar fi drept ...si de ex daca politia detecteza cursa tre sa vina s asparga gasca si sa prinda pe cn poate.......ideea mea.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Eu as propune o schimbare la masini.Am vorbit cu colegii si au zis ca ar fi de acord.Sa va spun parerea mea: Daca am putea inlocui urmatoarele masini:

Buffalo=cu Phoenix deoarece aceasta masina se tuneaza foarte frumos si face drifturi controlabile(Buffalo nu are tunning si o ia cam razna in curbe stranse)

Tahoma=cu Stratum deoarece este stabila in curbe merge repede si se tuneaza la fel de frumos are paintjoburile ei etc etc.

Voodoo=cu Blade deoarece se poate tuna cu foarte multe chestii asemanatoare cu savana pe cata vreme voodoo nu si merge cam greut

Si sa poata introduce un Infernus de lideri si ar fi urmatoarele masini de lider:HotringB, Turismo si Infernus. Parerea mea :)

Va astept raspunsurile voastre sa va dati cu parerea daca ar fi ok.

Link to comment
Share on other sites

Eu as propune o schimbare la masini.Am vorbit cu colegii si au zis ca ar fi de acord.Sa va spun parerea mea: Daca am putea inlocui urmatoarele masini:

Buffalo=cu Phoenix deoarece aceasta masina se tuneaza foarte frumos si face drifturi controlabile(Buffalo nu are tunning si o ia cam razna in curbe stranse)

Tahoma=cu Stratum deoarece este stabila in curbe merge repede si se tuneaza la fel de frumos are paintjoburile ei etc etc.

Voodoo=cu Blade deoarece se poate tuna cu foarte multe chestii asemanatoare cu savana pe cata vreme voodoo nu si merge cam greut

Si sa poata introduce un Infernus de lideri si ar fi urmatoarele masini de lider:HotringB, Turismo si Infernus. Parerea mea :)

Va astept raspunsurile voastre sa va dati cu parerea daca ar fi ok.

Deacord,noi trebuie sa avem toate masinile care se tuneaza complex dupa parerea mea.Dar nu cred ca inlocuirea lui Buffalo ar fi o idee prea buna

Link to comment
Share on other sites

propun astfell sa primim salariul dupa cat am muncit.....sa fie asa 2k pe un serviciu oferit ex: ai oferit 10 servici primesti 20k ai oferit 50 de servici primesti 100k ai oferit...100 servici ..iei 200k....ar fi mult mai corect........unu munceste de rupe activitatea si altu sta cu burta la soare si ia aceiasi recompensa...

Link to comment
Share on other sites

propun astfell sa primim salariul dupa cat am muncit.....sa fie asa 2k pe un serviciu oferit ex: ai oferit 10 servici primesti 20k ai oferit 50 de servici primesti 100k ai oferit...100 servici ..iei 200k....ar fi mult mai corect........unu munceste de rupe activitatea si altu sta cu burta la soare si ia aceiasi recompensa...

PRO! o idee buna..poate nu chiar asa mult ar merge si 500$-1k pe un serviciu oferit

Link to comment
Share on other sites

PRO! idee super.Sa ne dea inca o data banii pe repair/refill spre exemplu dau repair cu 1k cuiva si pentru acel serviciu mai primesc inca 1k sa zicem ca am 74 servicii primesc 74k in plus la salariu.Ceva de genu pentru ca unu care na facut cine stie ce in comparatie cu cineva care chiar a activat si a muncit tot banii aia ii ia.

Link to comment
Share on other sites

Aveti topicul de discutii, ce postati aici? Eu cu premium va dam salariul in functie de activitate, e treaba noastra daca meritati salariu sau cat meritati. Oricum pe un repair sau refill luati bani de la respectivul client, puteti sa luati si 10.000$ pe un repair/refill.

Link to comment
Share on other sites

Aveti topicul de discutii, ce postati aici? Eu cu premium va dam salariul in functie de activitate, e treaba noastra daca meritati salariu sau cat meritati. Oricum pe un repair sau refill luati bani de la respectivul client, puteti sa luati si 10.000$ pe un repair/refill.

voi dati la toti la fel nu in functie de activitate, si e super buna ideea , ar fi corect unii muncesc si iau egal cu unii care intra doar joia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...