Jump to content
lego_kid

Membrul lunii

Recommended Posts

Datorita faptului ca pana acum, nimeni nu a meritat premiul de "Membrul lunii", in ultimile saptamani v-am observat munca fiecaruia in parte, cat stati la pariuri, cate contracte faceti, cata activitate aveti, si toate celelalte treburi pe care vii le cer, astfel am ajuns la concluzia ca cel care merita acest premiu este...

Shp4nky, felicitarii si sper sa nu ne dezamagesti. Primeste rank up (5).

Link to comment
Share on other sites

Dupa o analiza mai aprofundata am ajuns la concluzia ca singurul castigator din aceasta luna este sMokeR.Concurenta a fost mare,am avut de ales din mai multi membrii activi,unul din ei ar fi Panther care activeaza destul de mult dar treburile ca admin îl tin ocupat si nu reuseste sa îndeplineasca toate cerintele,altul ar fi LoLz0r care de asemenea a avut nu numar maricel de ore jucate toata luna si un numar mare de contracte.

Dupa cum bine stiti,v-am anuntat ca cei care reusesc sa faca misiuni au un plus în alegerea agentului lunii si asta s-a vazut acum.

Acesta primeste titlul de agentul lunii Aprilie + o suma frumusica în valoare de 500.000$.Congrats!

RDYwg.png

Lnn6p.gif

Link to comment
Share on other sites

O alta luna a trecut si a venit momentul in care trebuie sa promovez un membru,pe cel care s-a implicat si s-a dezolvatat mai mult fata de ceilalti.

Cel care a reusit sa iasa in evidenta prin activitatea de pe server,event-uri castigate si titlul de master event in aceasta luna este Razor_Lucy.

Acesta este recompensat cu 250.000$,un titlu in topicul special,un userbar bine meritat si cu aceasta ocazie ii anunt si avansarea in grad.Felicitari!

Q8XpA.png

A6E5u.gif

Link to comment
Share on other sites

O alta luna a trecut si a venit momentul in care trebuie sa promovez un membru,pe cel care s-a implicat si s-a dezolvatat mai mult fata de ceilalti.

Cel care a reusit sa iasa in evidenta prin activitatea de pe server,event-uri castigate si titlul de master event in aceasta luna este Stefan27.

Acesta este recompensat cu 250.000$,un titlu in topicul special si un userbar bine meritat.Felicitari!

YIptW.jpg

Jqxr4.gif

Link to comment
Share on other sites

O alta luna a trecut si a venit momentul in care trebuie sa promovez un membru,pe cel care s-a implicat si s-a dezolvatat mai mult fata de ceilalti.

Cel care a reusit sa iasa in evidenta prin activitatea de pe server,event-uri castigate si titlul de master event in aceasta luna este bL@cK.

Acesta este recompensat cu 250.000$,un titlu in topicul special si un userbar bine meritat.Felicitari!

CilZI.jpg

30mlvnl.gif

Link to comment
Share on other sites

O alta luna a trecut si a venit momentul in care trebuie sa promovez un membru,pe cel care s-a implicat si s-a dezolvatat mai mult fata de ceilalti.

Cel care a reusit sa iasa in evidenta prin activitatea de pe server,event-uri castigate si titlul de cel mai activ agent in aceasta luna este Aurica18.

Acesta este recompensat cu 250.000$,un titlu in topicul special si un userbar bine meritat.Felicitari!

NLekg.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...