Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

filtzeR, on 11 September 2012 - 10:19, said:

Maine ( miercuri 12 Septembrie ) ne vom intalni la ora 14:00. Activitatea sa fie postata pana la ora 13:00.

Cine crede ca nu poate sa ajunga sa posteze la discutii FBI sau va fi sanctionat

Bombonika nu poate ajunge la sedinta este la spital !

# M-a rugat sa postez pentru ea !!

Link to comment
Share on other sites

SteeL , e cel mai bun din factiune , mi-a furat nrg-ul mai devreme cand sa-l repar :) , ce-o zis ca daca am level 1 :P nu am poze ca am intrat sa ma joc un pic linistit, nu sa postez pe nime ,,, noroc

Puteai sa-mi zici asta pe PM nu sa faci +1.

Te rog pe viitor sa nu mai postezi in topicul asta daca nu faci parte din factiune.

Link to comment
Share on other sites

A 3-a proba : Save The VIP : Va trebui sa salvati vip-ul dintr-o anumita situatie si dus intr-un loc de siguranta

Va avea loc Joi 20 septembrie, ora 21:00 .

Cititi si fiti prezenti in numar cat mai mare. Cine nu poate ajunge sa anunte aici sau va fi sanctionat !

Link to comment
Share on other sites

A 3-a proba : Save The VIP : Va trebui sa salvati vip-ul dintr-o anumita situatie si dus intr-un loc de siguranta

Va avea loc Joi 20 septembrie, ora 21:00 .

Cititi si fiti prezenti in numar cat mai mare. Cine nu poate ajunge sa anunte aici sau va fi sanctionat !

Mai mult ca sigur nu voi putea ajunge nici la sedinta, nici la BTCT!

Link to comment
Share on other sites

Maine ( miercuri 19 Septembrie ) ne vom intalni la ora 20:00. Activitatea sa fie postata pana la ora 19:00.

Cine crede ca nu poate sa ajunga sa posteze la discutii FBI sau va fi sanctionat

Nu cred ca voi ajunge la sedinta .. probleme.. si nu cred ca voi ajunge acasa de la scoala pana la ora aia ... :) o sa postez activitatea :P

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Choco

Rank: 3

Perioada: nu stiu(probabil vreo 3-4 zie)

Motiv: mi s-a stricat calculatorul.... ( mi-a dat blue screen :)) ) si astept sa imi vina de la reparat

se pare ca am rezolvat mai repede problema , dar totusi nu sunt sigur ca voi putea ajunge la sedinta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...