Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Sedinta s-a tinut. Cei sanctionati sunt :

Aidan - avertisment ( ti-ai depasit perioada de inactivitate )

Assistante - avertisment ( idem Aidan )

vTz - demis

wOrSeN - demis

Pentru orice nelamurire legata de aceste pedepse, dati-mi PM. Nu facem spam aici.

Inca ceva :

De acum puteti purta absolut orice skin doriti mai putin acesta care de acum va fi de lider !

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mihalcea

Rank: 1 (Professional Staff)

Perioada: Pana in 3-4 zile

Motiv: Azi-noapte a fost furtuna si mi-a bulit modemu', acum astept dupa astia sa vina sa-mi aduca altul.

# postez de la un prieten

Am rezolvat problema mai repede decat ma asteptam. Ne vedem in game

Link to comment
Share on other sites

Incepand de acum, membrii rank 1 nu au dreptul la o cerere de inactivitate mai mare de 7 zile.

Pentru ceilalti (rank 2+), nu se mai accepta o perioada de inactivitate mai mare de 20 zile.

De asemenea, cei care au depasit perioada de inactivitate postata vor fi sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

Vreau o explicatie CLARA pentru neprezenta la Supremay din partea:



  • JaGuAr
  • Mr.Choco
  • Hit
  • Cosmin.
  • Mihalcea

Imi ziceti ori in joc ori pe PM.

----

Multumesc celor 9 prezenti la Supremacy, si locul 2 este bun, cu siguranta ne va venii si noua randul.

Link to comment
Share on other sites

Joi, 16 August, la ora 14:00 sedinta. Rog prezenta in numar cat mai mare a membrilor. Cei care cred ca nu pot ajunge sunt rugati sa posteze la ''Discutii FBI'' sau vor fi sanctionati.

* Activitatea sa fie postata pana cel tarziu la ora 13:00.

Nu stiu sigur daca ajung la sedinta , s-ar putea ca maine sa plec la niste rude in Braila ... :)

Link to comment
Share on other sites

Joi, 16 August, la ora 14:00 sedinta. Rog prezenta in numar cat mai mare a membrilor. Cei care cred ca nu pot ajunge sunt rugati sa posteze la ''Discutii FBI'' sau vor fi sanctionati.

* Activitatea sa fie postata pana cel tarziu la ora 13:00.

NU cred ca voi putea sa ajung la sedinta deoarece am niste probleme in familie si nu voi putea fi on la ora aceea , de asemenea nu cred ca voi fi on nici la sedinta atf

Link to comment
Share on other sites

Sedinta s-a tinut. Toti cei care nu si-au postat activitatea / au lipsit nemotivati la sedinta au primit avertisment.

Hit a primit rank down ( acumularea a 2 avertismente )

LaZoE a fost demis ( inactivitate + nepostarea activitatii + absenta la sedinta )

Maine la ora 14:00 este Factions Championship. Cine nu poate ajunge sa anunte sau va fi sanctionat !

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

De acum liderii A.T.F. vor posta si cat de bine ati stiut regulamentul A.T.F. , un exemplu il aveti aici:

Danutzu a picat testele pentru Assault team.

Regulament ( 5 reguli ):

1. Trecut

2. Trecut

3. Trecut

4. Picat

5. Picat

Testarea competentelor in arme:

Deagle: picat

Shotgun: picat

Mp5: picat

M4: Trecut

Sniper: N/A

Prin urmare, trb sa stiti minim 3/5 intrebari din regulament pe care o sa vi le pun eu sau Robert si :

Pentru Assault Team:

Sa treceti 2/4 probe practice, neaparat una dintre deagle sau shotgun si una dintre mp5 sau m4. In caz ca picati la deagle si shotgun sau mp5 si m4, ati picat si testul pentru Assault Team.

Pentru Sniper Team:

Deagle / Shotgun si mp5 sunt mai putin importante, dar trb sa va dati silinta si la ele.

Obligatoriu este sa treci la una dintre M4 si Sniper, in caz ca picati la ambele, ati picat si testul pentru Sniper Team.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...