Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Maine sa fiti on in numar cat mai mare la ora 12:00 pentru sedinta. Vom discuta lucruri foarte importante. De asemenea, sa ramaneti on si pt supremacy-ul de la ora 13:00.

Postati-va activitatea pana la ora 11:00

Am spus mai sus ce se intampla daca nu respectati prezenta la sedinta / postarea activitatii

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca nu am putut ajunge la Factions Championship... a intervenit ceva urgent.

Maine o sa fac tot ce pot sa fiu prezent la supremacy.

In legatura cu sedinta, si la ea o sa incerc sa ma pot prezenta dar nu pot garanta nimic. Deci anunt sa nu fie probleme.

Link to comment
Share on other sites

Maine sa fiti on in numar cat mai mare la ora 12:00 pentru sedinta. Vom discuta lucruri foarte importante. De asemenea, sa ramaneti on si pt supremacy-ul de la ora 13:00.

Postati-va activitatea pana la ora 11:00

Am spus mai sus ce se intampla daca nu respectati prezenta la sedinta / postarea activitatii

In mare parte voi fii on la sedinta sui Supremacy daca voi fii ales . Mi-am reparat PC-ul , singura problema ramane tastatura , este mai veche si merge greu :wub:

Link to comment
Share on other sites

Se poate sa intarziu la sedinta, dar la Supremacy ajung mai mult ca sigur. Totusi, postez pentru orice eventualitate. :dontknow:

Voi posta si activitatea in seara asta, pentru ca nu cred ca voi intra de dimineata. In cazul in care voi intra, voi da Edit sau voi trimite PM liderilor.

Link to comment
Share on other sites

Maine sa fiti on in numar cat mai mare la ora 12:00 pentru sedinta. Vom discuta lucruri foarte importante. De asemenea, sa ramaneti on si pt supremacy-ul de la ora 13:00.

Postati-va activitatea pana la ora 11:00

Am spus mai sus ce se intampla daca nu respectati prezenta la sedinta / postarea activitatii

In mare parte voi fii on la sedinta sui Supremacy daca voi fii ales . Mi-am reparat PC-ul , singura problema ramane tastatura , este mai veche si merge greu :wub:

Imi pare rau ca nu am fost prezent la sedinta... nu-mi mai merge tastatura , voi posta inactivtatea pentru 2/3 zile , nu stiu cand ajung in oras sa-mi iau alta .

Link to comment
Share on other sites

Maine, 1 August, la ora 14:00 sedinta. Rog prezenta in numar cat mai mare a membrilor. Cei care cred ca nu pot ajunge, sunt rugati sa posteze la ''Discutii FBI'' sau vor fi sanctionati.

* Activitatea sa fie postata cel tarziu la ora 13:00.

Nu cred ca ajung la sedinta , plec pe la 13:30 si nu stiu cand ma intorc ... voi face tot ce pot sa jung mai repede acasa :D

Link to comment
Share on other sites

Take a look

Va rog sa intrati la sedinta cat mai multi pentru a vorbi despre ''aceasta noutate'' + alte lucruri destul de importante(printre care se numara si titlul de membrul lunii ).

Nu uitati, daca nu postati activitatea la timp (pana la ora 13:00) sau daca nu veniti la sedinta si nu anuntati veti fi sanctionati.

Inca ceva, de acum membrii de rank 1-2-3 sunt OBLIGATI sa poarte skin-ul de FBI cu jacheta ( primul ). Membrii de rank 4-5 si liderii vor alege din skin-urile ''la costum'' si skin-ul de fata. Vom vorbi de asta si la sedinta :D

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa dau in judecata FBI-ul fiindca am mancat bataii am mancat mancat am mancat bataii pe painii, mi-a bagat covrigutu-n fundulet, m-a violat, ma batut m-a despuiat, Maryus m-a apostat azi a tras dupa minii mi-a rupt hainilii m-a luat cu japca m-a luat cu japca!!!!!!!

Exact ca-n video-u asta:

7zile disable pentru post +1, limbaj,atitudine fata de un GM + videoclip jignitor.

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...