Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Sedinta s-a tinut. Toti cei care au lipsit si nu au postat la discutii / nu si-au postat activitatea au primit avertisment. Cei vizati sunt : sorrowmist, Anubis(de la tine mai vreau un semn de viata in 48 ore sau vei fi demis), Pnic, si Alezander.

Bulls3ye ai primit rank down pentru ca nu te-ai prezentat la sedinta si nici nu ai postat activitatea ( care este slaba ) .

Voi incepe sa va iau individual sa dam niste teste, pentru a-i selectiona pe cei care vin la Supremacy si cateva rezerve.

Ii rog pe cei care au lipsit la sedinta sa se intereseze si sa afle ce s-a discutat in principal cu privire la topicul cu misiunile/eventurile de pe forum, clasamentul ce urmeaza a fi facut, ce se intampla daca nu posteaza la topicul respectiv si restul...

EDIT : voi trimite PM in decursul zilei de azi si de maine tuturor celor care ii astept la supremacy ( fie pentru un loc in primul 10, fie pentru un loc din cele 4-5 rezerve ) pentru a stii daca sunt disponibili Joi la 13:00 .

Am cam trimis in mare PM-uri celor care as vrea sa ii vad on Joi. Cei care nu au primit, nu va descurajati, va vom observa calitatile in antrenamentele ( cel putin 3 pe zi, asta inseamna minim 18 pana la supremacy ) ce urmeaza sa le facem si oricand puteti fi introdusi in ''primul 10'' sau cel putin ca si rezerva ( pentru ca sigur vom avea nevoie ). Altceva ce va rog, sa intrati des saptamana ce urmeaza pentru a putea sa ne punem la punct cu tactica ce urmeaza sa o abordam, si pentru a exersa din greu.

Am uitat sa precizez ca, in cazul victoriei, fiecare membru participant va primi 1.000.000 $ :nanana:

Fac apel la toti rank 4/5 sa faca cat mai multe antrenamente zilnice pentru a ne putea pregati calumea pentru Factions Supremacy.

Link to comment
Share on other sites

Mersi oliver ca m-ai demis:-j...in primul rand nici macar nu am luat banul corect si o sa dovedesc asta...Bafta in continuare la supremacy

Nu era necesar niciun reply aici. Nu ma asteptam la asa ceva de la tine, mai ales ca iti luasem apararea, dar asa este cand nu stii in cine sa te increzi.

ON : Va voi da rank-urile de-alungul saptamanii pentru ca nu o sa am timp la sedinta avand in vedere ca am alte prioritati cu privire la pregatirea pentru Factions Supremacy. Acum ca a iesit Jason si ca a fost banat Alezander voi vrea cu atat mai mult sa fiti on cat mai multi.

Link to comment
Share on other sites

De nicaieri s-a ivit un post de munca care a trebuit sa il accept si nu mai pot ajunge nici la sedinta maine nici la supremacy joi :( Imi pare rau dar o sa cer uninvite pentru ca tin locu degeaba. Respect madafakers ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Atentie !!!

Maine la ora 14:00 va avea loc un antrenament si o mini-sedinta cu toate departamentele. Rog prezenta fiecarui agent pentru ca se vor discuta lucruri importante.

Nu si-a anuntat nimeni absenta, sa inteleg ca veniti toti ? :crazy:

De nicaieri s-a ivit un post de munca care a trebuit sa il accept si nu mai pot ajunge nici la sedinta maine nici la supremacy joi :( Imi pare rau dar o sa cer uninvite pentru ca tin locu degeaba. Respect madafakers ! :tiphat:

Ti-am spus si in topicul ''Demisii'' multa bafta cu acest loc de munca, pacat ca a picat chiar acum...

Link to comment
Share on other sites

Atentie !!!

Maine la ora 14:00 va avea loc un antrenament si o mini-sedinta cu toate departamentele. Rog prezenta fiecarui agent pentru ca se vor discuta lucruri importante.

Nu si-a anuntat nimeni absenta, sa inteleg ca veniti toti ? :crazy:

EDIT: S-a rezolvat. Pana la ora 3 pot sta. :gun:

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc ca ati putut ajunge la Supremacy si pentru tot ce ati facut. Pentru mine, ati fost cei mai buni de acolo. Asa se intampla cand nu ai cu cine, si te tradeaza lumea in ultimul moment ( si oricum degeaba au facut-o ca tot au luat bataie ). Cand ramai cu factiunea aliata si cu inca una rivala si te tradeaza e chiar urat dar acum stim cum vom proceda pe viitor

Cei absenti la sedinta / care nu si-au postat activitatea au avertisment ( LaZoe, InsAne )

Bulls3ye demis pentru inactivitate si absenta la sedinta + nepostarea activitatii

Alexifr rank down pentru inactivitate

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor. De astazi voi fi noul vostru lider alaturi de Oliver.

Sper sa ne intelegem bine si sa facem treaba buna impreuna.

Welcome si bafta cu factiunea sper sa faci o treaba buna aici. ;) :hello: :hello: :hello:

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa ajung la supremacy-ul de pe 25 si nici la probabila sedinta care va fi organizata. Sunt plecat din oras, am postat la inactivitate. Bafta la supremacy!

Nicio problema. Distractie in tabara :nanana:

InsAne ai 24 de ore la dispozitie pentru a da un semn de viata sau vei fi demis

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Imi pare rau ca nu am putut ajunge la sedinta/supremacy asa cum stabilisem...zilele recente nu au fost prea bune si nu am mai putut intra...Oricum, o sa-mi postez la demisii retragerea mea din factiune... m-am decis sa ma ocup mai mult de viata reala decat sa stau sa fac ore de activitate pe sa:mp...Imi pare rau ca nu am avut ocazia sa stau mai mult si sa devin un membru loial/responsabil al factiuni dar poate va fi alta ocazie, nu se stie niciodata :)...Multumesc pentru primire si bafta tuturor in continuare! RESPECT! , InsAnE...

Link to comment
Share on other sites

Check this out

De acum, cine nu isi posteaza activitatea inainte de sedinta / nu indeplineste minimul de ore jucate / nu se prezinta la sedinta fara sa anunte are : la prima abatere - avertisment, iar la a doua abatere - rank down

EDIT : Pe cine mai vad cu skin de ATF cand nu trebuie primeste avertisment

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Cei absenti la sedinta / care nu si-au postat activitatea au avertisment ( LaZoe, InsAne )

Bulls3ye demis pentru inactivitate si absenta la sedinta + nepostarea activitatii

Alexifr rank down pentru inactivitate

Eu ti--am dat un PM si te-am anuntat ca am probleme la internet, ce activitate sa postez daca eu nici macar nu pot sa intru in joc ? :|

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa fiti on in numar cat mai mare astazi, la ora 14:00 pentru Factions Championship.

Nu cred ca ajung la Factions Championship . Acum incerc sa-mi iau un windows de pe net si sa mi-l instalez de pe stick ... am probleme mari cu PC-ul ... imi pare rau ... dar daca voi termina intr-o ora treaba voi intra !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...