Jump to content
lego_kid

Aplicatii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Model Aplicatie

• Nickname in joc :Cosmin001

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :nu am avut

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente :--

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :---

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:---

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):----

• Poza cu /stats : http://img12.imagesh.../samp006uxw.png

• Poza cu /licenses : http://img52.imagesh...3/samp004kk.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu combaterea traficului de droguri si de suspectii cu wanted intre 3 - 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Vreau sa ajut factiunea cu tot ce-mi sta in putinta

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Pana ma dati afara

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Cosmin001 s-a nascut in Orasul Los Santos in urma cu 10 de ani.La putin timp dupa nasterea lui,tatal sau a fost arestat pentru ca a batut un taximetrist. Taximetristul,era defapt un renumit mafiot,care l-a omorat pe tatal lui Cosmin001 in timp ce acesta era in inchisoare.Ramas fara tata,Cosmin001 a inceput sa faca bani cum putea si el.Pescuia cate un peste iar apoi il vindea la oamenii bogati,iar acestia ii dadeau mici sume de bani.La un moment dat,acesta a crescut si a invatat sa conduca masini,asa ca s-a angajat ca camionagiu.Nu se faceau foarte multi bani,iar aceasta meserie era si foarte periculoasa,deoarece camionagii erau jefuiti de membrii gangurilor care dominau strazile.Intr-o zi,un membru grove a incercat sa il atace peCosmin001 ,insa acesta a reusit sa fuga,iar mai apoi a depus o plangere la politie.Cei din gangul grove au aflat acest lucru,si au inceput sa il caute pe Cosmin001 pentru a-l omora.Acesta a fugit in Las Venturas,insa acolo nu avea unde sa munceasca deoarece lumea venea doar pentru a juca la cazinourile din acest oras.In timp ce se plimba pe strada,a vazut pe un stalp un afis in care scria urmatoarele: ,,Biroul Federal de Investigatii cauta recruti,cei interesati sa isi depuan cv-ul la sectia de politie din Lv." Auzind acestea,Cosmin001 s-a indreptat intra-colo si si-a depus cv-ul..El acum asteapta pe un scaun decizia liderului Biroului Federal de Investigatii.

Informatii din viata reala

• Nume/prenume real : Bolintineanu Cosmin

• Varsta reala : 17 ani

• De cat timp joci pe Linkmania : 2-3 luni

• In ce interval activati : Dupa masa: 12:00 - 15:00; Seara: 20:00 - 01:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:----

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : MiXtap

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 25

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : JF_Aragon, Carl_Jonson

• Factiune curenta : Civili

• Factiuni precedente : UST , FBI , DNB , Scoala

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : --

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: --

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): UST - rank 5

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/n160ygkwt/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/8w4tae199/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Combaterea drogurilor si wanted cumprins intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca am mai fost si mi-a placut

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : 2 Luni

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

MiXtap s-a nascut in orasul Los Santos.El a mai avut o sora mai mare cu 4 ani care facea parte din The Mafia care era dependenta de droguri, si facea nenumarate crime.MiXtap a fost invatat de sora lui mai mare sa consume droguri sa ucida si l-a obligat sa duca o asemenea viata pana intr-o zi cand nu a mai suportat aceasta viata deoarece nu ii placea viata de mafiot a decis sa ii spuna sorei sale sa renunte la viata pe care o duce, ea a refuzat si atunci MiXtap a decis ca este timpul sa aplice la FBI pentru a pune capat actelor de violenta, drogurilor si terorismului.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Leoca Marius

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 4 ani

• In ce interval activati : 7 ore zilnic

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Cosmin001 - Acceptat pentru teste (Cu toate ca nu prea te-am vazut pe server, iti dam o sansa sa vedem de ce esti in stare)

NotYet - Acceptat pentru teste

MiXtap - Respins (Ai mai fost in FBI si ai iesit, ti-am zis ca alta sansa nu mai ai, mai ales ca nu prea ai fost cuminte)

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : SoulJaBoy

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : --

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente : SFR , Mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Mafia-rank2

• Poza cu /stats : http://img198.imageshack.us/img198/2111/samp001qnv.png

• Poza cu /licenses : http://img411.imageshack.us/img411/4316/samp002ph.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu arestarea infractorilor cu gradu lde urmarie intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Ca am multi prieteni acolo imi place sa fiu cop si am ales fbi pt ca am fost aici si inainte de wipe.

Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : nu stiu cam cat timp, daca nu intervine nici o problema , sa fiu demis sau cv de genu.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : SoulJaBoy s`a nascut intr`un oras mic numit Bay Side.Parintii lui erau saracii si locuiau intr`o casa darapanata.Parintii lui munceau din greu ca fiul lor SoulJaBoy sa se simta bine,dar serviciul nu le indeplineau dorinta.Tatal sau s`a implicat cu niste gangsteri ca fiind dealrul lor. Mama lui a ramas acasa avand grija de SoulJaBoy. Pana la urma tatal lui SoulJaBoy muncise destul cat sa cumpere o casa in Los Santos, dar tatal sau pateste un accident tragic. Cand ducea ultimul pachet de droguri a auzit ca el nu`si va primi banii niciodata. Nervos, tatal lui SoulJaBoy a luat`o la fuga incercand sa gaseasca seful acelor gangsteri, dar ghici ce? Seful l`a gasit mai repede si din nefericire tatal lui SoulJaBoy moare. Mama lui a tot incercat sa ascunda asta lui SoulJaBoy, dar la varsta de 14 ani a auzit pe mama lui vorbind de acest incident. Cu timpul SoulJaBoy a inceput sa creasca si sa se obisnuiasca cu viata de gangster prin cartierul unde locuia el.S`a alaturat unui gang foarte puternic si renumit, numit Ballas. Acolo a stat foarte mult timp pana si`a facut o reputatie rea, de gangster. A vazut ca nu prea ii placea viata de gangster si vrea sa se alature de cealalta parte, de partea legii.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Pasparuga Grigorie

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 2ani si cv

• In ce interval activati : 09:30-14:00 --- 20:30-22:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Don_Aztec

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 13 cred

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Impulss

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : Smurd, Ballas, Mafia, Fbi, Ust, Dnb.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Am zis ca ma las de sa:mp...

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):4 Smurd

• Poza cu /stats : Pam

• Poza cu /licenses : Ram

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Wanted intre 3 si 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa ma dau de partea legii.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult posibil.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Don_Aztec s-a nascut acum 23 de ani in Spitalul Central din Los Santos. El venea dintr-o familie saraca lipit pamantul care locuia intr-un sat numit RedCountry. In viata lui de copil s-a batut de nenumarate ori, fura din magazinul satului tot ce prindea de mancare deoarece era extrem de infometat. Cu timpul a crescut si a vazut ca viata lui incepea sa fie mai buna cand muncea si facea ceva bani. La varsta de 19 ani el a terminat dreptul si s-a angajat drept consilierul primarului. El si-a scos familia din saracie si le-a facut batranetea parintilor sai mai frumoasa cand a cumparat un apartament in mijlocul orasului doar pentru ei. El a obtinut foarte multi bani in perioada aceea dar nu era vocatia lui. Dupa un an a aplicat la Smurd castigand la fel de multi bani. Intr-o zi cand era tura lui a primit un apel de la un mafiot. El era in mijlocul strazii lasat intr-o balta ametitoare de sange in urma unei rafale de gloante intre ei si rivali. Au ajuns in cel mai scurt timp la spital. Acolo Don_Aztec l-a ajutat, si i-a salvat viata. Pentru acest lucru mafiotul l-a rasplatit copios si i-a spus ca daca vrea mai mult poate sa puna niste pile la un gang aliat cu ei. Don_Aztec s-a gandit timp de un an la aceasta propunere si a acceptat-o. Intr-un final liderul gangului l-a acceptat. Dupa o scurta perioada de timp i s-a urat sa tot omoare rivali. El avea un prieten foarte bun, dar acesta nu era de acord cu gangul, el fiind mecanic. Don Aztec petrecea foarte mult timp cu acel prieten si chiar incepea sa ii placa aceasta meserie, asa ca a decis sa aplice la UST. Cu timpul a devenit tot mai retras, prietenii au inceput sa il paraseasca, familia la fel. Simtea ca ceva era in neregula, tot timpul statea in umbra ca nimeni sa nu il vada. La un moment dat a auzit un zvon care circula prin oras, cum ca o organizatie de asasini omoara din umbra oamenii pentru bani. A luat cu greu legatura cu liderul organizatiei, dar a luat-o, i-a lasat C.V-ul si asteapta sa vada daca v-a fi acceptat.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Mihai

• Varsta reala : 14

• De cat timp joci pe Linkmania : am 1 an

• In ce interval activati : Mai mult dimineata, 9-12, dar si intre 18-22

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Anubis ( Bitto )

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : inainte de wipe: keoma

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Medici, Ballas, DNB, Scoala

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Medici rank 4

• Poza cu /stats : mwa9w2.png

• Poza cu /licenses : kagko.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu combaterea infractorilor, si cu arestarea suspectilor intre rank 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa, organizarea este foarte buna si vrea sa fac legea alaturi de colegii acestei factiuni.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Pana voi fi demis.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Anubis s-a nascut intr-un oras mai mic aflat in nordul Los Santos-ului unde traia intr-o casa mai mica cu familia lui . Deoarece famila sa avea o situatie materiala mai mica era nevoita ca sa plece in alt oras pentru a face tot posibilul ca sa faca niste banuti ca sa il ingrijeasca pe Anubis. Dupa 1-2 ani de munca familia lui Anubis este omorata de catre mafiotii din acel oras deoarece le-a ceurt o taxa de 17000 $ pe care acestia nu o aveau, si au fost omorati. Anubis statea la bunicii lui din orasul Los Santos si a auzit de la acestia ca familia lui a fost omoarata. El avand o varsta nu foarte mare cea de 9 ani nu putea sa faca nimic in privinta asta. Am continuat viata alaturi de bunicul meu pana la varsta de 18 ani unde am fost nevoit sa ma angajez undeva. M-am hotarat si am ales sa ma duc in medici. Am intrat in medici dar cu gandul la familia mea nu am putut sa stau prea mult. Am demisionat din medici si m-am apucat de alt job ala fiind de reporter. Eram nevoit sa plec din orasul Los santos pentru putea contiuna acest job si am plecat in Las Venturas. Dupa ce stau acolo pana la varsta de 22 de ani primesc un anunt unde scria ca si bunicul a fost omorat de catre mafiotii Los Santos-ului. El a demisionat si din Reporteri pentru a se razbuna pe mafiotii care i-a omorat familia. El gaseste un anunt care a fost purtat de vant unde scria ca Fortele de Ordine mai recruteaza niste persoane, si s-a dus la sectia acestora si si-a depus CV-ul. Dupa ce a depus cv-ul el asteapta cu nerabdare sa vada ce sa intamplat, daca a fost acceptat sau nu.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Apavaloaei Iulian

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : Vara anului 2008

• In ce interval activati : Dimineata (7-11) si dupa amiaza cand am timp

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt o persoana serioasa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Serpico

• Level-ul caracterului dumneavoastra :10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente :The Triads , The Mafia , DNB

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):3

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/13/samp003qj.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/804/samp002wk.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu arestarea infractorilor intre gradele de urmarire 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Deoarece vreu sa incerc cv nou si pentru ca imi place

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult!

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : SerpicO s-a nascut intr-un oras mic cu o familie saraca si plina de necazuri ,cu o mama casnica si cu un tata care muncea in santier .Intr-o zi cand tatal lui se intorcea de la munca s-a intalnit cu un grup de gangsterii .Tatal lui SerpicO fiind un om fara dusmani nu s-a gandit ca ii pot face nimic gangsterii ,gangsterii l-au legat si l-au batjocorit pana l-au secat de bani.Tatal lui SerpicO venind acasa pe jumatate mort si cu nici un ban in buzunar SerpicO speriat l-a intrebat ce a patit .Tatal spunandu-i ca a fost calcat in picioare si jefuit de niste gangsterii foarte periculosi care nu fac altceva decat sa se ia de oameni nevinovati si sarmani , iar SerpicO nervos stiind ca nu are ce sa le faca a zis sa se angajeze ca agent F.B.I pentru ai arunca la inchisoare pe toti gangsterii si raufacatori.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Dani

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania :1 an jumate

• In ce interval activati :8-17, 21:00, 00:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Smoke16

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Smoke13

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Mafia , Bikers , Dnb , SFR

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Mafia , rank 3

• Poza cu /stats : http://tinypic.com/view.php?pic=6dx0tt&s=6

• Poza cu /licenses : http://tinypic.com/view.php?pic=m3vp5&s=6

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu arestarea infractorilor cu gradu de urmarie intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru a prinde infractorii :gun:

Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : daca nu va fi o demitere .. voi sta mult si bine

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Smoke16 s`a nascut in Las Venturas in iarna anului 1989 . Era al III -lea copil al familiei . Parintii erau amandoi directori ai unei firme din San Fiero . De mic a primit o educatie aparte de la parintii lui atat si de la invatatorii de la scoala privata din Los Santos . Pana la varsta de 7 ani totul a decurs perfect : nu ducea lipsa de nimic , era printe cei mai destepti copii si nu iesea din vorba parintilor si a bunicilor sub nici o forma . Intr`o noapte se trezea sa bea apa dar vrand sa se dea jos din pat auzi cateva focuri de arma din dormitorul parintilor . Ingrozit s`a bagat inapoi in pat crezand ca e un cosmar sau ceva asemanator . Dimineata a mers in dormitorul lor si a ramas incremenit de spaima deoarece parintii lui zaceau intr`o balta de sange . Pe loc a inceput sa tipe trezindu`si fratii mai mari . Acestia au sunat imediat la politia Las Venturas . In cateva minute acestia au sosit si au inceput sa investigheze crima . Dupa cateva minute au sosit si agentii F.B.I. care au inceput si ei sa investigheze cazul . Smoke16 a gasit un bilet al criminalilor cu insemnele bandei Da Nanb Boys . In dimineata aceea viata lui s`a schimbat radical alaturandu`se rivalilor DNB , adica mexicanii din SFR si aliantei lor . Aici a inceput sa lupte cu cei din DNB omorandu`i unul cate unul . Vazand ca nu mai face fata s`a alaturat The Mafia pentru a avea avantajul armelor mai bune gen Ak47 . Nici aici nu a simtit ca are puterea sa`si razbune parintii asa ca s`a alaturat Armatei . In armata totul decurgea foarte bine . Era respectat de cetateni deoarece ii salva de criminali . Dupa ce a crezut ca viata lui s`a intors cat de cat la normal a demisionat alaturandu`se unei gasti de mecanici din San Fierro adica UST . In UST a inceput sa fie recunoscut in orase deoarece repara si tuna masinile mafiortilor . Dupa ce s`a convins ca a stie totul despre masini/motoare si tuning`uri a demisionat alaturandu`se ca , consilier primarului Los Santos . Aici lucra din greu pentru oamenii care aveau nevoie de ajutor . Plin e stres a demisionat alaturandu`se instructorilor din Scoala . Aici incepu`se sa cunoasca toate orasele de la cap la coada . Deja isi crease un nume in fiecare oras asa ca a demisionat alaturandu`se celor din Ballas . Fiind iar rival celor din Da Nang Boys se bucura cand omora unul dintre membri lor .

Dar intr-o zi a primit un telefon cum ca agentul F.B.I. care a anchetat si el a lucidat moartea parintilor lui a fost asasinat de un DNB in plina strada , chiar lasand si un bilet langa cadavru in care scria : "Ne`ai descoperit , te`am descoperit . Ne`ai acuzat , te`am impuscat " . In data a demisionat si s`a alaturat unei aliate a DNB crezand ca`l poate gasi pe cei care i`a ucis parintii si pe agentul F.B.I. . Dupa o perioada de timp membri mafiei Triads au inceput sa intre a banuieli asa ca pentru binele lui a parasit mafia si a decis sa se alature F.B.I'aiului pentru a`i continua munca agentului ucis .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Gabriel Stoica

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 ani +

• In ce interval activati : 13:00-18:00 --- 00:00-03:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Ewze

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Scoala

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 3 Scoala

• Poza cu /stats : 1

• Poza cu /licenses :2

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Arestarea suspectilor ce au gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca este o factiune organizata si serioasa,lideri capabili de aceasta functie

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Ewze s'a nascut in orasul Liberty City acum 15 ani. Traia intr-un oras in care se efectuau multe crime zilnic . Umbland pe strazi intr`o zi a fost luat de niste oameni si recrutat in banda lor , astfel a ajuns sa faca trafic de arme si sa vanda droguri. Intr-o buna zi intorcandu-se acasa a observat ca parintii lui nu mai erau. Peste cateva zile afla ca parinti lui au fost asasinati intr-o lupta de strada , parinti lui fiind mari oameni de afaceri care se ocupau tot cu trafic de droguri. Revoltat , Ewze isi schimba dintr`o data orientarea , vrand sa isi schimbe viata ,sa puna capat acestor crime si infractiuni. Intr-o zi se intalneste pe strada cu un ofiter al FBI si l-a intrebat daca capitanul lor ar mai dori inca un om in plus in echipa lui exceptionala pentru a-i ajuta la oprirea infractorilor. Capitanul echipei i-a spus ca ar fi bucuros sa aiba un om in plus , dar trebuie sa-si intrebe echipa si oamenii de baza. Acum Ewze,asteapta decizia lideriilor.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Cristian

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : din 2008

• In ce interval activati : Depinde de timpul meu liber

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -[

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : AndryuDeVis

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : SMURD,NG

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408478&st=250

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2 - SMURD

• Poza cu /stats :

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses :

View post on imgur.com

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu arestare playerilor cu w 3-6 si cu Anihilarea traficului de droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Deoarece este o factiune serioasa si imi place mult sa ii arestez pe cei ce incalca legea.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Cat se poate de mult,mi-ar placea sa ma alatur mult de dvs.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : AndryuDeVis. este un om nascut in LS, in varsta de 16 de ani. Tatal lui AndryuDeVis era un om bolnav, dar cei din cartier tot se lu-au de el.Intr-o zis tatal lui AndryuDeVis mergem pe strada cand un membru din gangul Grove s-a luat de el,tatal acestuia a scos un spray paralizant si a inceput sa deie pe el.Cel din grove a scos un sdpistol si l-a ranit pe tatal baiatului.AndryuDeVis afland s-a dus imediat la Biroul Federal de Investigati si le-a povestit celor trei lideri OLIVER,RYAN si MARYUS.Cei trei lideri au luat masuri in aceasta privinta,au gasit membrul din Grove si l-au pedepsit bagandul in puscarie.De atunci vreau sa ma alatur si eu Biroului Federal de Investigati ajutand oamenii,si scapandui de probleme.Deci AndryuDeVis asteapta un raspuns. Informatii din viata reala:

• Nume/prenume real : Calimandruc Andrei

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 5-6 luni

• In ce interval activati : Acum cu vacanta de vara(6-7 ore pe zi )

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Pnic

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 22

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : kiszeN

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : SMURD , Grove , Hitman , Triade , Ballas , PD , Vagos .

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4 - Smurd .

• Poza cu /stats : Available!

• Poza cu /licenses : All inclusive.

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Diminuarea traficului de droguri , Arestarea suspectilor cu wanted cuprins intre 3-6 , Asistarea / Efectuarea de blocaje .

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Aici m-am simtit cel mai bine .

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat de mult se poate .

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Pnic s-a nascut la maternitatea din orasul Los Santos.Parinti lui aveau o casa frumusica pe Vinewood,un cartier unde locuiau numai oamenii bogati,o masina foarte scumpa numita Bullet.Mama copilului intr-o zi cand trebuia sa vina de la munca nu s-a mai intors.Pnic l-a sunat pe tatal sau care era politist si atunci aflase ca murise intr-un accident de masina.Cu timpul,copilul a crescut si vruia mai multe informati si nimeni nu i le dadea.Era plictisit de aceasta viata,unde doar statea cu tatal sau.Intr-o zi a murit si tatal sau(la varsta de 17 ani) intr-o interventie la jefuirea banci din Las Venturas.El de atunci a stat la bunici pana la varsta de 19 ani cand a intrat intr-un gang numit Grove .Acolo a stat 2 ani si s-a dat demisia.Dupa un an s-a dus sa se angajeze in medicina.A stat si acolo 3 luni iar acum vrea sa intre in Biroul Federal de Investigatii pentru a afla mult mai multe informati despre moartea mamei si tatalui sau .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real: Mihai Ionut

• Varsta reala : 20

• De cat timp joci pe Linkmania : Vara anului '09

• In ce interval activati : Cand ajung de la munca .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Matzzzu

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 12 rp de 13.

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil.

• Factiuni precedente : Triads , Ballas .

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Am fost demis pe motiv inactivitate acum cateva luni.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4 Ballas.

• Poza cu /stats : /stats

• Poza cu /licenses : /licenses

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted intre 3 si 6 si confiscarea drogurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa ma alataur de partea legii .

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult posibil.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Matzzzu s-a nascut in orasul Los Santos. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. Nestiind ce sa faca, cu greu si-a revenit dupa tragedia care i-a schimbat viata. S-a angajat in compania de Taxi ca sa-si castige cativa banuti si sa-si poata plati chiria. Plictisindu-se de viata de taximetrist,Matzzzu s-a decis sa intre in Ballas. Aici a inceput sa isi imbunatateasca imaginea si castiga din ce in ce mai multi bani pe rivali si materiale. A stat aici 4 luni dupa care, vazand ca unii dintre prietenii lui erau in factiuni, Matzzzu s-a decis sa intre in Triads. A petrecut 3 saptamani in Triads unde aici si-a facut noi prieteni , a invatat cum sa-si procure bani, droguri si arme. Devenind un mafiot de temut in cartierul sau, Matzzzu a dorit sa incerce mai mult si a intrat in dnb, unde a stat 1 luna . Saturandu-se de vita de criminal , acesta doreste sa intre in randul cetatenilor cinstiti. Aici a inceput arestand suspecti si mafioti, astfel devenind un membru al legii. Dupa 1 luna, s-a decis sa paraseasca FBI-ul si sa incerce in prima factiunea care a fost pentru el o a doua familie. A intrat din nou in Ballas, aici a stat doar 3 sapt, afland intr-un final ca alianta Ballas-The Mafia-SFR i-au omorat familia. Matzzzu nu mai stia cum sa reactioneze, asa ca a iesit din Ballas si a jurat ca se va razbuna si va face dreptate tuturor celor care i-au facut viata un infern. Dupa cateva luni, a vazut ca a gresit foarte mult atunci cand a iesit din fortele de ordine. Acum, Matzzzu doreste sa se intoarca in factiunea in care a fost pentru el o a doua "mama"si sa`si dovedeasca calitatile dobandite de`a lungul jocului. In acest moment Matzzzu si-a depus CV-ul catre factiunea FBI si asteapta raspunul liderilor daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : R.Mihai

• Varsta reala : 20

• De cat timp joci pe Linkmania : De aprox. 9-10 luni.

• In ce interval activati : Cand am timp,vreo 4-5 ore pe zi.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

# Postez pt el.

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : Mr.Choco

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 28 cu rp de 29

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Winterfresh

• Factiune curenta :Civil.

• Factiuni precedente : SMURD,Hitman,Politicieni,DnB,NG,Triads,Mafia ,Ust ,Ballas ,Bikers ,Pd

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 5 Ng

• Poza cu /stats : aici

• Poza cu /licenses : aici

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted intre 3 si 6 si confiscarea drogurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa fac dreptate pe strazile oraselor

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult posibil.

Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Mr.Choco si-a inceput viata in orasul LS,din SanAndreas.De mic Choco era ambitos.Acesta si-a inceput viata furand masini si vinderea acestora pe piata neagra.Aici si-a creat cea mai mare parte din bani.Dupa o vreme Mr.choco s-a plictisit de acest job si a inceput sa repare masini,devenind car mechanic.Fratele lui,cu 6 ani mai mare a devenit infractor si a intrat in The Mafia. .Mr.choco a fost primit cu bratele deschise in acesta mafie,cu care a castigat un supremacy si a ajuns cunoscut.Dupa o vreme,fratele sau a fost omorat de un membru TheTriads.Mr.Choco a jurat razbunare,asadar s-a alaturat DNB-ului pentru a afla mai multe informatii despre the triads,acestia fiind aliati lor.Asadar, Choco i a petrecut o perioada buna de timp fiind spion in dnb.Dupa ce a aflat suficiente informatii,acesta a revenit in vechea alianta,alaturandu-se din nou The Mafia ,una dintre rivalele celor din the triads.Acesta s-a razbunat cumplit pentru moartea fratelui sau.Mr.Choco a promis sa nu se mai implice in aceste razboaie de strada intre mafii si ganguri,asadar a mers pe o cale mai legala,devenind taximetrist. Dupa o vreme lui Mr.Choco i-a fost dor de arme si actiune,iar acesta a hotarat sa se alature celor din FBI,unde isi va petrece marea parte din cariera lui .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : C.Sergiu

• Varsta reala : 16

•De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani jumate

• In ce interval activati : 4-5 ore pe zi dar ,avand in vedere ca e vacanta 7-8 ore pe zi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Hit

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7 , respect 31/32

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil.

• Factiuni precedente : Scoala, Inainte de wipe: FBI, NG , Mafia , Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 3 FBI si Mafia

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/f/708/samp227q.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/f/824/samp228by.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted intre 3 si 6 si confiscarea drogurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Am fost in FBI si imi placea foarte mult dar a venit wipe-ul..

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Avand in vedere ca imi place foarte mult factiunea,nu voi mai pleca.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Hit s-a nascut in orasul Los Santos in urma cu 27 ani.Ducea o viata destul de buna si isi dorea foarte mult sa ajunga doctor , inca de mic.La varsta de 18 de ani, si-a indeplinit visul si a devenit medic.Zi de zi incerca sa trateze oamenii cum putea el mai bine.Dupa cativa ani s-a mutat in oras o banda de motociclisti care faceau ce vroiau.Cine li se opunea era batut sau chiar omorat.Au inceput sa vina in spital, destul de des oameni impuscati de acesti gangsteri.Hit isi dorea sa lupte impotriva acestora dar nu stia cum putea sa o faca.Intr-o zi o ambulanta a plecat repede din curtea spitalului, iar la fel de repede s-a si intors.Doctorii au fugit repede spre ambulanta pentru a acorda primul ajutor.Cand Hit s-a uitat mai bine a vazut ca in ambulanta este chiar bunica lui care a fost prinsa intr-un schimb de focuri.A doua zi bunica lui murise iar Hit era foarte suparat.Vroia cu orice pret sa scape de acesti gangsteri, dar politia nu putea face nimic.A inceput sa studieze foarte mult cu gandul ca se va alatura fortelor de ordine.Acum, dupa 5 ani de la moartea bunicii lui gangsterii si mafiotii continua sa terorizeze locuitorii orasului Los Santos, iar Hit se simte mai pregatit ca niciodata sa se alature FBI-ului pentru a-i vedea pe toti gangsterii si mafiotii inchisi.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Andrei

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : Din noiembrie 2009

• In ce interval activati : Toata ziua dar cu unele pauze.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Alezander

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 14

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil.

• Factiuni precedente : FBI Grove Street

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): FBI Rank 4

• Poza cu /stats :

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses :

View post on imgur.com

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted intre 3 si 6 si confiscarea drogurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca pentru mine Fbi este o familie

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Nu voi pleca niciodata de buna voie

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Intr-o zi frumoasa de primavara, la spitalul din Los Santos s-a nascut un baiat pe nume Alezander, parintii lui erau oameni modesti, tatal lui lucra la primarie, iar mama lui lucra ca vanzatoare la un chiosc de ziare. La varsta de 10 ani, Alezander a primit o veste proasta cum ca parintii lui au avut un accident grav, si au murit. El a fost dus la bunica lui unde a stat o perioada de timp, pana cand si-a facut noi prieteni in cartier . Prietenii lui erau niste golani, care se ocupau cu prostitutia, cu droguri si arme. El a inceput sa ii ajute pe ei, pentru un ban in plus. Dupa o perioada de timp, bunica lui a ajuns pe patul de moarte, unde aceasta la rugat pe Alezander sa ii promita ca nu va mai face niciun rau nimanui. El ia promis, si a ascultat-o. Dupa moartea bunicii lui, el a renuntat la prietenii lui, si sa inscris la un curs pentru a devenii un membru la F.B.I. Acum Alezander asteapta decizia leaderului.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Alexandru

• Varsta reala : 19

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 ani si ceva

• In ce interval activati : Nu am un program exact

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname in joc : Alex_Velea

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 15

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Mihai1200

• Factiune curenta : LSV

• Factiuni precedente : Mafia , SFR , LSV ,Politicieni , SMURD , UST.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : --

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: --

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): The mafia rank 3

• Poza cu /stats : N7pCN.png

• Poza cu /licenses : iuOiG.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : combaterea drogurilor si cu wanted intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca imi doresc sa fac parte din FBI pentru ca este un spirit de echipa mare.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Alex_Velea s-a nascut in Las Venturas in iarna anului 1989 . Era al III -lea copil al familiei . Parintii erau amandoi directori ai unei firme din San Fiero . De mic a primit o educatie aparte de la parintii lui atat si de la invatatorii de la scoala privata din Los Santos . Pana la varsta de 7 ani totul a decurs perfect : nu ducea lipsa de nimic , era printe cei mai destepti copii si nu iesea din vorba parintilor si a bunicilor sub nici o forma . Intr`o noapte se scula sa bea apa dar vrand sa se dea jos din pat auzi cateva focuri de arma din dormitorul parintilor . Ingrozit s`a bagat inapoi in pat crezand ca e un cosmar sau ceva asemanator . Dimineata a mers in dormitorul lor si a ramas incremenit de spaima deoarece parintii lui zaceau intr`o balta de sange . Pe loc a inceput sa tipe trezindu`si fratii mai mari . Acestia au sunat imediat la politia Las Venturas . In cateva minute acestia au sosit si au inceput sa investigheze crima . Dupa cateva minute au sosit si agentii F.B.I. care au inceput si ei sa investigheze cazul . Smoke16 a gasit un bilet al criminalilor cu insemnele bandei Da Nanb Boys . In dimineata aceea viata lui s`a schimbat radical alaturandu`se rivalilor DNB , adica mexicanii din SFR si aliantei lor . Aici a inceput sa lupte cu cei din DNB omorandu`i unul cate unul . Vazand ca nu mai face fata s`a alaturat The Mafia pentru a avea avantajul armelor mai bune gen Ak47 . Nici aici nu a simtit ca are puterea sa`si razbune parintii asa ca s`a alaturat Armatei . In armata totul decurgea foarte bine . Era respectat de cetateni deoarece ii salva de criminali . Dupa ce a crezut ca viata lui s`a intors cat de cat la normal a demisionat alaturandu`se unei gasti de mecanici din San Fierro adica UST . In UST a inceput sa fie recunoscut in orase deoarece repara si tuna masinile mafiortilor . Dupa ce s`a convins ca a stie totul despre masini/motoare si tuning`uri a demisionat alaturandu`se ca , consilier primarului Los Santos . Aici lucra din greu pentru oamenii care aveau nevoie de ajutor . Plin e stres a demisionat alaturandu`se instructorilor din Scoala . Aici incepu`se sa cunoasca toate orasele de la cap la coada . Deja isi crease un nume in fiecare oras asa ca a demisionat alaturandu`se celor din Ballas . Fiind iar rival celor din Da Nang Boys se bucura cand omora unul dintre membri lor .

Dar intr-o zi a primit un telefon cum ca agentul F.B.I. care a anchetat si el a lucidat moartea parintilor lui a fost asasinat de un DNB in plina strada , chiar lasand si un bilet langa cadavru in care scria : "Ne`ai descoperit , te`am descoperit . Ne`ai acuzat , te`am impuscat " . In data a demisionat si s`a alaturat unei aliate a DNB crezand ca`l poate gasi pe cei care i`a ucis parintii si pe agentul F.B.I. . Dupa o perioada de timp membri mafiei Triads au inceput sa intre a banuieli asa ca pentru binele lui a parasit mafia si a decis sa se alature F.B.I'aiului pentru a`i continua munca agentului ucis .

Informatii din viata reala:

• Nume/prenume real : Mihai

• Varsta reala : 19

• De cat timp joci pe Linkmania : 1 an si cateva luni

• In ce interval activati : 5 ore zilnic

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...