Jump to content
lego_kid

Aplicatii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Nickname in joc : [blackAnGeeLL]

• Level-ul caracterului dumneavoastra :18

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :BlackAngel

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :The triads ,fbi,sfr,ng

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):The Triads Rank 5

• Poza cu /stats : kb4vfb.png

• Poza cu /licenses : 2v287tc.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu arestarea infractorilor cu gradu lde urmarie intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Ca am multi prieteni akl imi place sa fiu cop si am ales fbi pt ca am fost si cand era dragos si maryus lider cand miera coleg ryan cu rank 5 akm sunt curios cum se mai descurca ryan si in special imi place fbi ca imi place sa prin infractori sa fiu cop

Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : nu stiu cam cat timp dak nu intervine nici o pb majora sa fiu demis sau cv pana ma las de samp ca amai fost in fbi odata cu rank 2 si odata cu rank 4 si e prea frumos ca sa mai ies vreodata cand o sa intru dak voi fi acceptat

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : [blackAnGeeLL] s`a nascut intr`un oras mic numit Bay Side.Parintii lui erau saracii si locuiau intr`o casa darapanata.Parintii lui munceau din greu ca fiul lor ,[blackAnGeeLL], sa se simta bine,dar serviciul nu le indeplineau dorinta.Tatal sau s`a implicat cu niste gangsteri ca fiind dealrul lor. Mama lui a ramas acasa avand grija de [blackAnGeeLL]. Pana la urma tatal lui [blackAnGeeLL] muncise destul cat sa cumpere o casa in Los Santos, dar tatal sau pateste un accident tragic. Cand ducea ultimul pachet de droguri a auzit ca el nu`si va primi banii niciodata. Nervos, tatal lui [blackAnGeeLL] a luat`o la fuga incercand sa gaseasca seful acelor gangsteri, dar ghici ce? Seful l`a gasit mai repede si din nefericire tatal lui [blackAnGeeLL] moare. Mama lui a tot incercat sa ascunda asta lui [blackAnGeeLL], dar la varsta de 14 ani a auzit pe mama lui vorbind de acest incident. Cu timpul [blackAnGeeLL] a inceput sa creasca si sa se obisnuiasca cu viata de gangster prin cartierul unde locuia el.S`a alaturat unui gang foarte puternic si renumit, numit Ballas. Acolo a stat foarte mult timp pana si`a facut o reputatie rea, de gangster. A vazut ca nu prea ii placea viata de gangster si vrea sa se alature de cealalta parte, de partea legii.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Mihai

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania :2 ani si 7 luni

• In ce interval activati :nam interval in weekend 16-17/24 si in timpul scoli 8-9

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : Mishka.

• Level-ul caracterului dumneavoastra :12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :PaulxX

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente : Consilieri,Smurd,DNB

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):Consilier rank 2

• Poza cu /stats : http://img19.imageshack.us/img19/1863/samp017ahy.png

• Poza cu /licenses : http://img339.imageshack.us/img339/1471/samp020nwq.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Persoanele cu wanted intre 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Fiindca este o factiune decisa cu multi playeri vechi si sociabili.Am si cativa prieteni cu care abea astept sa colaborez,asta in cazul in care voi fi acceptat aici si la teste.

Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Nu stiu exact,dar nu ma limitez doar la o factiune,am tot viitorul in fata.Probabil o sa imi depun demisia cand voi simti ca mi-a trecut timpul aici,daca nu voi fi demis intre timp.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Mishka,zis si Paul,a fost readus in Los Santos dupa o pauza de 1 an.Lasat in zona Rodeo la voia intamplari acesta isi cauta prieteni.In drum spre banca,el observa ca nu are minute pe telefon.Se angajaza la un tip,traficant de masini in serie.Fiind un job ilegal Paul ajunge destul de usor la politie,avand un cazier aproape plin,ca acum 1 an.

Intr-un sfarsit ii se ofera bani promisi si pleaca in cautarea unei cartele sim pentru a suna cativa prieteni.Prima data apeleaza la Soundy,un amic vechi,impuscat in cap cu probleme schizofrenice.Acesta-i propune sa devina Consilier,insa cu cazierul plin de acuzati ar fi fost greu sa te angajezi la primarie.Atunci vorbeste cu un politist Jaguar pentru stergerea cazierului si cateva pile.Mishka depune “noul” CV si intra in politica.Intr-un timp devenise corupt,plictisit de acea viata.Avand tot viitorul in fata nu s-a limitat doar la o factiune.Somer fiind cateva zile,acesta aplica la SMURD.Factiune extraordinara cu Lea ca lider,totul merge bine.Foarte multi pacenti,fiecare cu cazuri diferite.Acum,cu un salariu destul de mare,isi poate satisface dorintele.L-a vizitat pe kWai si Ryder sa-i aminteasca de arme.Acestia fiind Hitmani nu i-au putut spune prea multe,ar fi descoperit amanunte secrete si probabil omorat.Dupa s-a intalnit cu An00by si Panther care i-au reamintit regulamentul serverului si alte amanunte,iar la sfarsit pe vTz care l-a readus in vechea lui piele si pe Kiddo despre noile/fostele factiuni.

Din pacate nici in Smurd nu dorea sa-si termine cariera,asa ca si-a dat demisia si a plecat in cautarea altor factiuni.

Apoi si-a readus aminte de vremurile bune,cand era un mare gangster asa ca a aplicat pentru Da Nang Boys.Cererea lui a fost un succes,a fost acceptat.Pe langa noi prieteni el si-a descoperit talentul de duelist.Insa gangul a suferit o lovitura grea,liderul a fost suspendat din functie,totul s-a destramat.Acum si-ar fi dorit sa devina un player al legi,desigur daca va fi acceptat

Sper sa fiu acceptat aici si dupa teste.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Paul

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : din 07 August 2009

• In ce interval activati :Nu dedic jocului un timp exact,dar in timpul saptamani(Luni-Vineri) de obicei activez intre ora 17:30 si 22:30

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Accept orice fel de umor pana la o limita

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : Soldatul[ROMAN]

• Level-ul caracterului dumneavoastra :9 mai trb 2 ore si am 10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : UST

• Factiuni precedente : smurd, the triads Ust

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :miam dat demisia sa aplic in FBI

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):Smurd 5 nam apucat sa stau triads si ust ca miam dat demisia sa aplic fbi

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/ubx60ny13/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/sccvy89p7/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu suspecti de la wantedul 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : este o factiune seriosa cu playeri activi si seriosi!

Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : nu prea stiu cat se poate,sa nu intervina o problema sa fiu demis,dar daca nu intertvine os a raman multa vreme:P

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Intr-o zi frumoasa de primavara, la spitalul din Los Santos s-a nascut un baiat pe nume soldatul[roman], parintii lui erau oameni modesti, tatal lui lucra la primarie, iar mama lui lucra ca vanzatoare la un chiosc de ziare. La varsta de 10 ani, soldatul a primit o veste proasta cum ca parintii lui au avut un accident grav, si au murit. El a fost dus la bunica lui unde a stat o perioada de timp, pana cand si-a facut noi prieteni in cartier . Prietenii lui erau niste golani, care se ocupau cu prostitutia, cu droguri si arme. El a inceput sa ii ajute pe ei, pentru un ban in plus. Dupa o perioada de timp, bunica lui a ajuns pe patul de moarte, unde aceasta la rugat pe soldatul[roman] sa ii promita ca nu va mai face niciun rau nimanui. El ia promis, si a ascultat-o. Dupa moartea bunicii lui, el a renuntat la prietenii lui, si sa inscris la un curs pentru a devenii un membru la F.B.I. Acum Soldatul[ROMAN] asteapta decizia leaderului.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Andrei.M

• Varsta reala : 16 jumate

• De cat timp joci pe Linkmania :2 ani si 2 luni

• In ce interval activati : in weekend de la ora 9 la 14:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Mishka. - Acceptat pentru teste (Te stiu de pe vechiul game mod si nu mi-ai lasat o impresie buna atunci, dar acum mi-am schimbat parerea despre tine si vreau sa vad de ce esti in stare) // Picat la teste

Soldatul[ROMAN] - Respins (Si eu joc de ceva vreme aici si nu-mi amintesc sa fi vazut nick-ul tau, decat dupa wipe. Si nu-mi place deloc activitatea ta, nu te-am mai vazut de ceva vreme online.

Edited by Ryan
Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : HsmHaOs

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 13

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente :Politicieni, Triade, SFR,FBI

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis: Imi pierdusem contul si nu avea rost sa ocup loc degeaba in factiune.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):2-SFR

• Poza cu /stats : sa_mp_311.png

• Poza cu /licenses : sa_mp_311.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Se ocupa cu investigarea crimelor, incearca sa impiedice traficul de droguri si in special se ocupa cu impiedicarea organizatiilor corupte

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Deoarece vreau sa ajut factiunea , sa fie ordine pe server, dreptatea sa nu se faca prin arme/razboaie ci prin cai drepte, corecte.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult. De mult timp vreau sa intru si voi da ce am mai bun,

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : HsmHaOs s-a nascut in orasul Sf intr-o familie destul de saraca. Tatal lui era politist si mama lui lucra la smurd.El era mereu fascinat de munca tatalui sau , mereu se uita prin dosare si de mic s-a visat in FBI lucrand alaturi de cei mai buni agenti din tara.Intr-o zi tatal lui a fost inpuscat mortal. El a cazut in depresie si din cauza lipsurilor sa mutat in LS cu mama lui la o garsoniera. I-a fost greu sa se acomodeze insa usor usor a reusit. La varsta de 24 de ani s-a intors in Sf alaturi de sotia sa si sa alaturat Fortelor de ordine indeplinidu-si visul din copilarie si prinzand criminalii , chiar pe cei care i-au omorat tatal.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Mihailescu Mihnea

• Varsta reala : 14

• De cat timp joci pe Linkmania :De 3 luni

• In ce interval activati : 16-23

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place jocul corect si de echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :KasKo

• Level-ul caracterului dumneavoastra :12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :nam mai avut

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :grove/school instructor/ng/the mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :pai am fost demis pentru ca asa am cerut eu

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):pai nu mai tin bine minte ca nam mai jucat de mult ca am avut pc stricat

• Poza cu /stats : 2dk061j.png

• Poza cu /licenses : 1676hc.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :cu suspecti wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :imi place foarte mult

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :peste 2 luni

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :KasKo sa nascut in orasul los santos,Tatal sau a fost membru F.B.I,Iar mama casnica,Intr-o zi cand venea de la bunici mei ei au fost ucisi intr-o rafuiala a gandurilor Los Santos,KasKo era inca copil avea doar 12 ani,A fost crescut de bunici pana la varsta de 21 de ani,Iar el incercand sa faca bani pentru bunici lui care erau bolavi de o boala grava care costa ogramada sa fie tratata.El a incercat tot felu de joburi legale si ilegale,Pana ce a gasit aceasta factiune el si-a dorit de mult sa fie membru F.B.I ca si tatal sau.....

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Valentin

• Varsta reala :16 ani

• De cat timp joci pe Linkmania :de vro 1 an jumate

• In ce interval activati :pai de dimineata intre orele 9-11 si seara intre orele 7-01:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:sunt un baiat glumet dar sunt si serios cand trebuie am un limbaj decent.....

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : George_Tone

• Level-ul caracterului dumneavoastra :7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : Smurd

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :am vrut sa incerc ceva nou

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):Smurd rank 1

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/gnb3nzlsv/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/uq618chq5/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu suspecti de la wantedul 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : este o factiune seriosa cu playeri activi si seriosi!

•Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : o sa stau pana cand voi fi demis sau pana cand vreau sa merg intr-o mafie.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Intr-o zi frumoasa de primavara, la spitalul din Los Santos s-a nascut un baiat pe nume George_Tone, parintii lui nu erau foarte bogati, tatal lui era camionagiu, iar mama lui lucra ca taximetrista. La varsta de 15 ani,aplecat sa munceasca ca vanzator de ziare pentru asi ajuta familia. In timp ce lucra a auzit o veste soc afland ca mama lui a murit intrun accident grav. El a fost trimis de tatal sau la bunici sai unde a stat o perioada de timp, pana cand si-a facut noi tovarasi cu care sa socializeze in cartier . Prietenii lui erau niste golani, care se ocupau cu prostitutia, cu droguri si arme.El a decis ca trebuie ii ajute pe ei, pentru un ban in plus. Dupa o perioada de timp si tatal sau a murit inecat . El a jurat dupa moartea tatalui sau ca nu se va mai implica in afaceri necurate si ca va face tot posibilul pentru a le opri . el a renuntat la tovarasi lui mafioti, si sa inscris la academia F.B.I. pentru a opri raul. Acum George_Tone asteapta decizia leaderului pentru a afla raspunsul.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Tone George

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania :de pe 28.4.2012

• In ce interval activati :toata saptamana cam 4-5 ore pe zi dupa ora 17,peste 6 ore in weekend dimineata de la 9 si seara de la 17

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

KasKo - Respins (Te stiu de cand erai membru Armata si nu-mi placea cum te descurcai)

George_Tone - Respins (Pe tine nu te-am vazut pana acum pe server, nu ai iesit in evidenta cu nimic si nu cred ca ai destula experienta pentru FBI)

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : Loris

• Level-ul caracterului dumneavoastra :14

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : Smurd,SFR,Ballas,Mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :am parasit ultima factiune deoarece vreau sa incerc altceva

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):SFR rank 4

• Poza cu /stats : 35d6bo1.png

• Poza cu /licenses : 34rt15y.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu investigarea suspectilor cu wanted intre 3 si 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca este o factiune respectoasa cu lideri si playeri activi

•Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : intr-o zi de iarna geroasa Loris calatoreste alaturi de familia sa cu trenul din LV in LS. Deodata se aude strigand toata lumea jos nu misca nimeni se auzeau zbieraturi si focuri de arma. Tatal sau fiind un membru al FBI-ului veritabil scoate capul pe usa din compartimentul de unde era si instantaneu a fost impuscat. Oamenii care facusera acel lucru faceau parte din cele mai periculoase mafii si ganguri. Apoi mama sa este omorata iar Loris este maltratat si chinuit pentru simplu fapt ca tatal sau facea dreptate in LS si nu ii lasa pe ei sa isi faca lucrurile asa cum doreste. El acum doreste sa ii calce pe urme tatalui sau chiar cu pretul mortii numai sa nu lase mafia sa isi faca de cap si sa ajunga sa conduca orasul LV.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Loris

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania :de 6-7 luni

• In ce interval activati : in fiecare zi de la ora 15:00 pana la ora 21:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : teils1

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civili

• Factiuni precedente : Politicieni, SMURD, UST, Triade, SFR

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Mi-am dat demisia

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2 (UST)

• Poza cu /stats: /stats

• Poza cu licentele dvs.: /licenses

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Actionarea asupra infractorilor cu gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6, inclusiv 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Mereu mi-am dorit sa fac parte dintr-o "agentie care se ocupa cu investigatia crimelor, traficului de droguri, actelor de terorism", dar si sa scap lumea de potentiali "infractori"

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa fie ultima factiune in care voi fi pe serverul linkmania

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : teils1 s-a nascut in orasul Los Santos la spitalul central din orasul Los Santos. Acesta a copilarit in cartierul Idlewood, alaturi de multi oameni dubiosi si periculosi. In familia lui, numai tatal lucra deoarece mama lui era imobilizata intr-un scaun cu rotile. Pana la varsta de 14 ani acesta nu stia ce lucreaza tatal sau pana ce intr-o noapte l-a asteptat sa vina acasa. Acesta s-a ascuns dupa usa. Odata intrat in casa , tatal lui si-a pus servieta dupa canapea, s-a desbracat si s-a imbracat spre camera in care dormea. Teils1 a prins momentul oportun si a luat servieta, curios sa vada ce are in ea. Acesta a gasit o arma de calibru mare si mai multi bani. Initial, teils1 a crezut ca tatal lui este politist insa la varsta de 17 ani un om imbracat la costum a batut la usa casei in care locuia aducand-ui o veste teribila. Era vorba despre tatal lui care murise in conditii nestiute: avea maxilarul complet distrus si picioarele erau rupte cu totul. Timp de o saptamana mai multi oameni ai Biroului Federal de Investigatii au investigat cazul, prin preajma fiind si teils1. Acesta a fost fascinat de modul in care agentii descopereau cat mai multe lucruri despre caz sau gaseau noi indicii. Indeplinind varsta necesara teils1 vrea sa devina un agent acesta depunand o aplicatie la Biroul Federal de Investigatii.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Riza Ionut

• Varsta reala : 15

• De cat timp joci pe Linkmania : De prin mai 2010, insa cont pe forum mi-am facut mai tarziu

• In ce interval activati : 8:00 - 12:00 si 18:00 - 22:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Mentionez ca sunt un bun coleg si am capacitatea de a lucra in echipa!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : GamYng

• Level-ul caracterului dumneavoastra :13

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente :Politician,Ballas,UST,FBI,UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):1

• Poza cu /stats : gHkxx.png

• Poza cu /licenses : VWUus.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Cu confiscarea drogurilor,cu infractori de gradul 3-6.Cand nu sunt PD on poate da /arrest celor de gradul 1-3.Asistarea la blocaje

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Imi place a fi un om al legi.Imi place a aresta suspecti.Nu imi place sa patrulez.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Mult din de aici in colo;)

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : GamYng s-a nascut in spitalul din Los Santos.Printe medici de acolo era si mama lui care avea jobul de assitenta medicala.Tatal sau era sef de post la F.B.I.Vila lor de langa lacul Snagov era pazita in permanenta de paznici.Dar intr-o zi au avut sedinta.Interlopi auzind, imd a intrat peste el in casa cu pasi marunti si l-au ucis.Mama cand venise cu fiul sau de la spital a vazut o balta de sange in dreptul camerei sotului sau.Acolo zacea Sotul sau.Mama lui GamYng si-a dat seama despre ce era vorba.Si-a amintit ca in trecut a mai avut niste probleme cu interlopi acestia.Sunt de gradul3-6.GamYng crescuse cu trecerea anilor.Iar mama a spus fiului sau povestea lui taicaso.Auzind asta GamYng la varsta de 18 a dat la scoala de politie.Incet incet o ia pe urmele tatalui.Dupa ce a facut scoala a aplicat la F.B.I.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ionut

• Varsta reala :17

• De cat timp joci pe Linkmania :din 2010

• In ce interval activati :Dimineata 2ore,La pranz 4ore,si seara 3-4ore.Sambata si Duminica activez aproape de dimineta pana seara.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu suport invidia.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Mynim@L

• Level-ul caracterului dumneavoastra :12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente :Police Department , Da Nang Boys

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):2

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/q845bz3iv/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/sztnzvyxd/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : F.B.I se ocupa cu wanted 3-6 , traficul de droguri si asistarea la blocaje.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa devin un om al legii si vreau sa fac ordine in cele trei orase.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Destul de mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Mynim@L a fost un cetatean al orasului Los Santos. Cartierul sau natal a fost Ganton, foarte aproape de Grove Street. Fiind invatat cu gastile cartierului, este preocupat de mic cu afacerile ilegale tinand de confectionarea armelor , vanzarea de droguri, etc. La varsta de 18 ani devine un gangster al celor de la DNB. Fiind indrumat de unii prieteni ai legii, el iese din gang dupa ceva vreme, savarsind unele fapte grave crima, comert ilegal, curse ilegale, s.a. Unchiul sau era politist si cunoscundu-i latura buna , il creste de mic si il invata lucrurile de bine. Cu ajutorul unor pile, micul Mynim@L intra in FBI , si de acum se va ocupa nu mai de lucruri ce sunt in folosul tarii si al sigurantei cetatenilor.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Eduard

• Varsta reala :16

• De cat timp joci pe Linkmania :1 an

• In ce interval activati : Dupa masa 5h+.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om de treaba si imi place sa respect si sa fiu respectat.

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

Model Aplicatie:

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Erader

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : ---

• Factiune curenta : UST

• Factiuni precedente : SFR,The Mafia si UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): rank 3 in SFR

• Poza cu /stats : zDyCQ.jpg

• Poza cu /licenses : ykWqb.jpg

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu confiscarea drogurilor,cu infractori de gradul 3-6.Cand nu sunt PD on poate da /arrest celor de gradul 1-3.Asistarea la blocaje

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Imi place a fi un om al legi.Imi place a aresta suspecti.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat se poate mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Erader s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Inca de mic copil Erader avea o pasiune pentru politie.Deoare familia lui Erader nu avea nici un sprijin financiar mama baiatului s-a angajat taxatoare pe un autobuz.Dupa o zi grea de munca,,mama baiatului venea acasa cand deodata a fost injunghiata de un asasin platit.La aflarea vesti el a jurat ca o sa faca dreptate si faptasul va ajunge la inchisoare.Tatal lui suferea de cancer la ficat si nu putea face nimic.El a inceput sa caute dovezi pentru a'l gasit pe cel care a omorat-o pe mama lui.Dupa o lunga perioada de timp a pus cap la cap dovezile gasite si a gasit faptasul.Pentru ca era singur si nu avea prieteni nu putea sa ii faca nimic.Acum vrea sa intre in Federal Bureau Of Investigations.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Armanu

• Varsta reala : 20

• De cat timp joci pe Linkmania : 4 luni

• In ce interval activati : 16:00 - 20:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Mitzu

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 17

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civili

• Factiuni precedente : Hitman , FBI , Armata , DNB , SFR , Politicieni

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : - sunt civil de ceva timp , am renuntat la ultima factiune deoarece vroiam ceva diferit

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4 Hitman , 4 FBI

• Poza cu /stats: /stats

• Poza cu /licenses: /stats

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Actionarea asupra infractorilor cu gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6, inclusiv 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Mereu mi-am dorit sa fac parte dintr-o "agentie care se ocupa cu investigatia crimelor, traficului de droguri, actelor de terorism", dar si sa scap lumea de potentiali "infractori"

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa fie ultima factiune in care voi fi pe serverul linkmania

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Mitzu sa nascut cu 17 ani in urma in orasul Los Santos , oras care l'a pus la incercare cu fiecare ocazie dobandita . Mama sa deschisese o afacere cu un lant de magazine in renumitul cartier rezidential VineWood din care scotea bani destui de frumosi iar tatal sau murise in urma cu 3 ani cand el era un simplu scolar . Tatal sau a fost un renumit agent special la Birourile Federale de Investigatii ale Los Santosului . El muncise in acest domeniu timp de 30 ani si era un foarte respectat agent . In timp ce Mitzu crestea , viata devinea tot mai grea . Incet incet , mama sa pierdea cate un magazin din lipsa de clienti . In ultima sa zii de scoala din acel semestru al clasei a9a , acesta a venit grabit deoarece trebuia sa plece la antrenamentele de hockey . Cand a ajuns acasa , mama sa era intinsa pe jos intr'o balta imensa de sange . Timp de 1 luna , Mitzu nu a putut vorbii , nu sa putut misca si nici sa manance nu putea . Avusese un soc puternic care i'a schimbat intreaga viata . Era mult mai rece , nu mai baga pe nimeni in seama si era foarte pierdut . Nu era zii sa nu se intoarca suparat acasa de la scoala . Un barbat imbracat in negru l'a oprit si la rugat sa il insoteasca la sediu de politie pentru a discuta ceva important despre tatal sau . Odata ajuns acolo , acel om in negru sa dovedit sa fie directorul birourilor federale . El , foarte suparat , l'a rugat pe agent sa ii spuna ce are de spus deoarece trebuie sa ajunga acasa la bunica sa , unde locuia de cand mama sa s'a stins din viata . Agentul federal l'a rugat sa ramana alaturi de ei , din dorinta tatalui sau , sa vada de ce este in stare si sa il inroleze in agentia lor . Mitzu , bucuros , a acceptat si a intr'at in vestiar sa se schimbe . Dupa 5 minute , Mitzu a iesit din vestiar purtand un costum negru . Timp de 2 ore acesta a fost testat de directorul agentilor federali si a trecut cu succes testul . Acum , Mitzu este un agent federal pe cinste si este respectat , precum tatal sau , de toti politistii din agentie .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : C. Mihai

• Varsta reala : 17 ani

• De cat timp joci pe Linkmania : De pe la inceputul anului 2010 :)

• In ce interval activati : 14:00 - 23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic special , Multumesc pentru sansa acordata !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Smoke16.

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 12.

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : --.

• Factiune curenta : --.

• Factiuni precedente : The Mafia , San Fierro Riffa , Da Nang Boys.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : --.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: --.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): The Mafia rank 3.

• Poza cu /stats : /stats.

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/rldeogegb/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Prinderea infractorilor cu wantedul cuprins intre 3-6.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa fac parte din Fortele De Ordine si sa fiu alaturi de prieteni.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Depinde cum decurc lucrurile eu sper sa stau cat mai mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Smoke16 s`a nascut in Las Venturas in iarna anului 1989 . Era al III -lea copil al familiei . Parintii erau amandoi directori ai unei firme din San Fiero . De mic a primit o educatie aparte de la parintii lui atat si de la invatatorii de la scoala privata din Los Santos . Pana la varsta de 7 ani totul a decurs perfect : nu ducea lipsa de nimic , era printe cei mai destepti copii si nu iesea din vorba parintilor si a bunicilor sub nici o forma . Intr`o noapte se scula sa bea apa dar vrand sa se dea jos din pat auzi cateva focuri de arma din dormitorul parintilor . Ingrozit s`a bagat inapoi in pat crezand ca e un cosmar sau ceva asemanator . Dimineata a mers in dormitorul lor si a ramas incremenit de spaima deoarece parintii lui zaceau intr`o balta de sange . Pe loc a inceput sa tipe trezindu`si fratii mai mari . Acestia au sunat imediat la politia Las Venturas . In cateva minute acestia au sosit si au inceput sa investigheze crima . Dupa cateva minute au sosit si agentii F.B.I. care au inceput si ei sa investigheze cazul . Smoke16 a gasit un bilet al criminalilor cu insemnele bandei Da Nanb Boys . In dimineata aceea viata lui s`a schimbat radical alaturandu`se rivalilor DNB , adica mexicanii din SFR si aliantei lor . Aici a inceput sa lupte cu cei din DNB omorandu`i unul cate unul . Vazand ca nu mai face fata s`a alaturat The Mafia pentru a avea avantajul armelor mai bune gen Ak47 . Nici aici nu a simtit ca are puterea sa`si razbune parintii asa ca s`a alaturat Armatei . In armata totul decurgea foarte bine . Era respectat de cetateni deoarece ii salva de criminali . Dupa ce a crezut ca viata lui s`a intors cat de cat la normal a demisionat alaturandu`se unei gasti de mecanici din San Fierro adica UST . In UST a inceput sa fie recunoscut in orase deoarece repara si tuna masinile mafiortilor . Dupa ce s`a convins ca a stie totul despre masini/motoare si tuning`uri a demisionat alaturandu`se ca , consilier primarului Los Santos . Aici lucra din greu pentru oamenii care aveau nevoie de ajutor . Plin e stres a demisionat alaturandu`se instructorilor din Scoala . Aici incepu`se sa cunoasca toate orasele de la cap la coada . Deja isi crease un nume in fiecare oras asa ca a demisionat alaturandu`se celor din Ballas . Fiind iar rival celor din Da Nang Boys se bucura cand omora unul dintre membri lor .

Dar intr-o zi a primit un telefon cum ca agentul F.B.I. care a anchetat si el a lucidat moartea parintilor lui a fost asasinat de un DNB in plina strada , chiar lasand si un bilet langa cadavru in care scria : "Ne`ai descoperit , te`am descoperit . Ne`ai acuzat , te`am impuscat " . In data a demisionat si s`a alaturat unei aliate a DNB crezand ca`l poate gasi pe cei care i`a ucis parintii si pe agentul F.B.I. . Dupa o perioada de timp membri mafiei Triads au inceput sa intre a banuieli asa ca pentru binele lui a parasit mafia si a decis sa se alature F.B.I'aiului pentru a`i continua munca agentului ucis .

• Nume/prenume real : I. Daniel.

• Varsta reala : 18.

• De cat timp joci pe Linkmania : Din Martie 2011.

• In ce interval activati : 6 ore +.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Erader - Respins (Ti-am mai spus ca tu nu esti potrivit pentru aceasta factiune, nu ai avut tangente cu factiunile guvernamentale, esti mai mult cu gang-urile, mafiile si inca nu te vad pregatit pentru FBI)

Mitzu - Acceptat pentru teste (Vreau sa vad de ce esti in stare)

Smoke16 - Acceptat pentru teste (Stiu ca ai fost in FBI inainte de wipe si te-ai descurcat, sper ca mai ai "sangele de FBI" in tine) // Picat la teste

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Cobaine

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : albufelix, Lancer

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : SFR,Ballas (inainte de wipe)

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): SFR rank 3

• Poza cu /stats : d7l0G.png

• Poza cu /licenses : kXK8O.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu prinderea si arestarea infractorilor cu wanted cuprins intre 3 si 6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru a prinde infractorii si pentru a feri civilii de criminali :)

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : mai mult de 2 luni

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Cobaine s-a nascut intr-un oras vicios, Las Venturas.Tatal sau a fost un important om de afaceri, un om influent care detinea cateva cazinouri de top din Las Venturas. Nu s-a multumit cu banii castigati din afacerile sale "legale" si a intrat in Mafie. A inceput sa castige foarte multi bani, iar cu ajutorul Mafiei eliminau toate cazinourile rivale. Cobaine avea tot ce isi putea dori. In fiecare seara frecventa cluburile si distractiile ilegale si periculoase cu prietenii sai, ca doar tata e in Mafie. Totul s-a schimbat intr-o dimineata cand el s-a intors din club. Parintii lui zaceau in dormitor morti. Mafia l-a tras pe sfoara pe tatal sau, Iar lui Cobaine nu i-a mai ramas nimic. Mafia a luat toate proprietatiile familiei iar el nu mai avea unde sa doarma. Prietenii s-au indepartat de el fiindca nu mai avea bani. Si asa Cobaine, de la o viata traita in lux, a ajuns pe strazile orasului Las Venturas fara nimic. S-a mutat la bunicul sau si a inceput sa isi vada de scoala. A terminat liceul si academia de politie sperand sa fie acceptat in FBI si sa puna capat crimelor, si nimeni sa nu mai treaca prin ce a trecut el.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Albu Felix

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 1 an jumate

• In ce interval activati : 18:00-00:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...