Jump to content
lego_kid

Aplicatii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

• Nickname in joc :Fonz

• Level-ul caracterului dumneavoastra :14

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : costyn90

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente : Grove,Mafia,Ng,PD,DNB,Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):3-Mafia

• Poza cu /stats :

• Poza cu /licenses :

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu suspecti care au wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa,membrii de treaba,si am foarte multi prieteni in aceasta factiune

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Foarte mult(sa raman in aceasta factiune)

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Fonz sa nascut in Las Venturas in urma cu 14 ani.Acel oras era foarte periculor deoarece acolo se stabilise Mafia Rusa si se petreceau mereu lupte intre ei si Biroul Federal De Investigatii,FBI castigand mereu.Lui ii placea foarte mult Mafia Rusa si aceasta a depus un CV si a fost si el acceptat in aceasta Mafie.A stat ceva timp in Mafia Rusa si capatase respect pana cand si-a dat seama ca tot ce facea era gresit si a decis sa se alature armatei acolo unde a invatat sa isi iubeasca patria.Apoi el a terminat armata si sa alaturat Departamentuli de politie din Los Santos unde a fost demis din cauza unei greseli.A ajuns in ballas si mereu cand omora un rival ii parea rau de acesta si a renuntat si la Ballas.A hotarat sa revina in orasul lui natal Las Venturas unde aveau sediul FBI si a horarat sa depuna si el un CV pentru a prinde criminali!!!

• Nume/prenume real : Rosculet Liviu

• Varsta reala :14

• De cat timp joci pe Linkmania :1 an jumate

• In ce interval activati : 16:00-22:30

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Vreau sa ma alatur F.B.I

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :Fonz

• Nickname in joc : Andreidef

• Level-ul caracterului dumneavoastra :23

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : BigSmoke

• Factiune curenta : none.

• Factiuni precedente : SMURD,Hitman,Politicieni,NG,Triads

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 5 Ng

• Poza cu /stats : http://img408.imageshack.us/img408/7439/samp110u.png

• Poza cu /licenses : http://img402.imageshack.us/img402/9766/samp111pm.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : drugs,wanted 3-6 ,etc

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Cel mai organizat departament,cu un colectiv foarte bun.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult,momentan nu ma gandesc la asta

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Andreidef s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului intr-o casa modesta.Acestia nu erau intr-o situatie materiala prea buna asa ca Andreidef a fost nevoit sa-si ajute parintii la treburile gospodaresti si sa invete carte pentru a-si lua un servici cat mai bun.Acesta a invatat ani la rand,fiind printre primii in clasa a reusit in cele din urma sa se faca medic.De atunci familia lui nu mai ducea lipsa de nimic ba chiar s-au mutat intr-un aparament in centrul orasului.Pentru munca depusa si sutele de vieti salvate acesta a fost promovat la rank-ul de ‘’Assistent,,.La scurt timp dupa ce a fost promovat,a demisionat din cauza unor probleme medicale si s-a angajat drept consilier pentru a ajuta cetatenii si primarul.Si aici este promovat la rank-ul ‘’Deputee,, pentru ajutorul dat cetatenilor si primarului.Auzind ca Armata recruteaza,paraseste factiunea ‘’Politicienii,, si se alatura acesteia. Dupa scurt timp,acesta isi da seama ca acolo nu era deloc locul sau, si la scurt timp isi doreste sa se alature mafiei,actiunii, si luptei pentru suprematie,asa ca a aplicat la Triade.Dupa o perioada relativ scurta petrecuta in mafie,se gandeste ca ar fi cazul sa se intoarca in politie,dar nu unde a mai fost ci in FBI,unde spera sa faca o treaba cat mai buna :D .

• Nume/prenume real : Cristian Suciu

• Varsta reala :16

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : depinde de program

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Embra

• Level-ul caracterului dumneavoastra :10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente : SFR,Mafia,Scoala,Dnb,Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):2-Ballas,SFR-2

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/51/samp263cp.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/52/samp264ea.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu suspecti care au wanted 3+,confiscarea drogurilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Deoarece imi place foarte mult,are liderii capabilii,si membri capabilii

•Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) Embra sa nascut in urma cu 14 ani in orasul Los Santos,mama lui a murit la nastere.Tatal lui era unul dintre agentii F.B.I de renume care aresta foarte multi suspectii si confisca foarte multe droguri.Intr-o seara cand isi terminase tura cei de pe Grove Street l-au atacat si a fost ucis.

Cand Embra a aflat a fost distrus deoarece el nu-si cunoscuscuse mama,iar acum persoana care o iubea cel mai mult murise si ea.Distrus fiind a decis sa urmeze cariera tatalui sau si sa-i caute pe cei care i-au ucis tatal.Dupa luni de investigatii a descoperit cine ii omorase tatal.Acum mai avea doar o problema,trebuia sa devina un om al legii asa ca a depus un CV la Biroul Federal De Investigatii.

• Nume/prenume real : Panait Stefan

• Varsta reala :14

• De cat timp joci pe Linkmania :1 an jumate

• In ce interval activati : 9:00-11:00 18::00-21:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : SotraX

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Smurd,Sfr,Ng,DNB,Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Vreau sa devin baiat bun.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Smurd rank 3

• Poza cu /stats : http://tinypic.com/r/2mnocn7/7

• Poza cu /licenses : http://tinypic.com/r/2m7dd7a/7

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu interventi wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca mi se pare o factiune serioasa cu niste lideri foarte seriosi

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cateva luni

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Intr-o zi de 6 Martie 2010 intr-una dintre cele mai luxoase camere ale motelului din Los Santos a luat naste un copil foarte mic.Mama sa l-a numit SotraX deoarece ii era foarte drag.Cativa ani mai tarziu el a inceput sa se descurce singur si a plecat de acasa multa vreme.Scopul lui era sa invete locurile din toate cele 3 orase deoarece stia ca o sa-i foloseasca foarte mult cand va fi mare.Strazile orasului Los Santos erau controlate de cele doua aliante.Intr-o zi cand afara tuna aproape ca nu se mai putea vedea nimic SotraX a plecat pana la Burger Shot pentru a-si cumpara ceva de mancare.El era foarte costient ca daca il va prinde politie va iesi rau deoarece el nici nu impliniste varsta pentru a-si lua carnet de conducere si nici nu respecta regulile de circulatie.Odata ajuns la Burger el a intrat in incapere si-a cumparat tot ce a avut de luat si dupa care a iesit linistit pe usa restaurantului.Afara il asteptau 3 mafioti care l-au rapit si l-au dus pe plaja orasului Los Santos si au vrut sa il omoare cu sange rece.Dar la un moment dat cateva masini pline de FBI au aparut in calea mafiotilor si i'au arestat.Pe atunci SotraX era foarte pasioant de aceasta meserie si pana la urma s'a gandit ca are toate calitatile pentru a deveni un om al legii si a restabili linistea oraselor.Acuma SotraX vrea sa se alature Biroului Federal de investigatii si de aceaa isi depune si CV'ul si va astepta un raspuns de la liderul facitunii.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Raduica Robert

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 luni

• In ce interval activati : 14-18 si 20-24

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: imi place jocul in echipa si stiu ce inseamna

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Ares

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 15

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : SMisteryo

• Factiune curenta : Ballas

• Factiuni precedente : Mafia, SFR, Ballas, Scoala, FBI

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408388&pid=6009479&st=125&#entry6009479

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 5 - Scoala

• Poza cu /stats : 6hj3wy.png

• Poza cu /licenses : http://****.us...samp011gib.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : capturarea traficantilor de arme si / sau droguri,si suspecti wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa + multi prieteni

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat de mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : tul a inceput dupa wipe . Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 3 am intrat in Mafia, loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in SFR. Acolo m-am simtit foarte bine, dar dintr-un motiv banal si total aiurea am fost demis de catre drake. Apoi m-am alaturat celor din Ballas, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag. Acum as vrea sa incerc ceva mai linistit si anume as vrea sa intru in activitatea instructorilor pt a-i putea ajuta pe altii. Totul a fost bine si frumos, pana la venirea noului lider Smiley care cu impresile lui a stricat factiunea si m-a demis, dar am promis ca ma voi intoarce. Apoi m-am alaturat celor din UST, dar din lipsa de ocupatie mi-am dat demisia si m-am reintors in Scoala asa cum am promis, dar dupa doua luni de zile am decis ca as vrea sa ma alatur Biroului Federal de Investigatii. Dupa ceva vreme am vrut sa imi ajut un prieten si m-am alaturat celor din ballas, dar totusi.. gangurile si mafiile nu sunt pt mine si as vrea sa reintru in FBI

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Silviu

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : nu am un interval orar, seara

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : vLd.

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 17 respect de 19

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : ombladon,sm0k3

• Factiune curenta : civil

• Factiuni precedente : Ballas,Nang boys,Mafia,Scoala,Armata

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Vroiam sa ma altur biroului federal de investigatii

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: Ultima factiune era armata

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4(armata)

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp018rx.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/819/samp023ep.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : arestarea/omorarea criminalilor cu wanted+3,si pastrarea ,,linistii,, pe server

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune bine organizata cu membrii capabili si leaderi pe masura

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : pana cand o sa fiu dat afara(sper ca niciodata)

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Vld. s`a nascut in orasul losSantos intr`o familie saraca si acum s`a candit ca trebuia sa faca ceva sa scoata familia din criza si sa se opuna infractorilor,asa ca s`a descis sa intri in FBI

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :

• Varsta reala :

• De cat timp joci pe Linkmania :

• In ce interval activati :

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Alex_Cristea

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 16

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente : Ballas.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2

• Poza cu /stats :http://i.imgur.com/QhRyo.png

• Poza cu /licenses : http://i.imgur.com/UxCae.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : capturarea traficantilor de arme/droguri,si suspecti wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Imi place lideru' si e o factiuneserioasa.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Biografie (a caracterului - minim 100 de cuvinte): Alex_Cristea un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere la F.B.I..Acum Asteapta ca liderul sa raspunda.

• Nume/prenume real : Alex Cristea

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 ani

• In ce interval activati : 15:30-23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc :YaHuu

• Level-ul caracterului dumneavoastra :7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente :Ballas , SMURD

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408388&st=125

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):SMURD - 3

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/171/samp004li.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/40/samp002dy.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu suspectii de wanted 3-6 si cu controlul de droguri.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru a apara lumea de criminali si infractori.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Pana cand liderul va considera ca trebuie sa ies.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : YaHuu s-a nascut in Los Santos, la 2 zile diferenta de sora lui Maria care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a decedat la varsta de 6 ani si a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.YaHuu a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora si a decis sa ajute oamenii sa supravietuiasca... .In fiecare noapte YaHuu se ruga ca parintii sai sa nu se protejeze si sa ii mai faca si lui o surioara pentru a avea cu cine sa se joace dar parintii lui stiau si intr-o zi au discutat cu el si i-au zis sa nu isi mai faca sperante pentru ca sunt prea batrani si nu se mai poate...asa ca a vrut sa devina medic.Isi propuses sa ajunge cel mai bun medic din lume.Nu mai suporta gandul sa moara si alti oameni ca sora lui.. .Dupa ce a terminat liceul el s-a dus la facultate unde a absolvit cu un succes foarte mare apoi s-a angajat la un spital din Los Santos unde era platit foarte bine iar parintii erau mandrii de el.La 27 ani YaHuu se afla intr-un club unde si-a gasit jumatatea...o chema Raluca Acestia s-au cunoscut , au vorbit si au ajuns la actiune in pat...au trait 3 ani impreuna pana ce YaHuu a cerut-o de nevasta intr-un mod romantic.La cateva zile de la nunta au aflat bucurosi ca Raluca avea sa nasca o fetita si un baiat

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Stancu Marius

• Varsta reala :15

• De cat timp joci pe Linkmania :5-6 luni

• In ce interval activati :13:00 - 02:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Detectiv - skill 5

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nickname in joc : Vlad

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 8

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : MicroSoft

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : SMURD, Da Nang Boys, Armata

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis: am fost demis din cauza unei mici inactivitati

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 4 - SMURD

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/idxjkzs4/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/ifjfe52c/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Se ocupe cu suspectii care au grad de urmarire intre 3-6, cu traficul de droguri.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune bine organizata cu membrii si lideri seriosi

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat de mult timp posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Vlad s-a nascut in Angel Pine.La varsta de 15 ani, pleaca in San Fierro pentru a isi gasi un rost in viata.Acolo, se angajeaza ca si vanzator de ziare.Timp de 3 ani si-a castigat traiul doar din vanzarea ziarelor.La varsta de 18 ani, se inscrie la Academia De politie din San Fierro.Acolo dupa 4 ani, de academie a avut de ales dintre Politia Comunitara si FBI.

A ales FBI, in care intra in staful de profesionisti, dupa trecerea testelor.In urma cazurilor de infractiune si criminalilor prinsi este avansat ca Special Agent in teste.Dupa arestarea unui mare interlop, devine Special Agent si intra in A.T.F.Timp de 2 ani munca si-a aratat rostul si este pus intr-o misiune dificila, unde reuseste in caz de risc maxim sa o faca cu brio.Astef devine Special Agent in Charge si devine liderul A.T.F.Dupa 1 luna de la avansarea in grad, pleaca spre parinti lui acasa deoarece de 5 ani nu i-a mai vazut.Cand a ajuns acasa, parintii lui, erau foarte mandrii de el ca a reusit sa aiba un rost in viata.O saptamana mai tarziu pleaca inapoi la munca.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ilovan Vlad

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 1 an jumatate

• In ce interval activati : cand pot insa mai mult dupa ora 16

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Varuu1

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Smurd, FBI, The Mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Am fost inactiv o perioada de 2 saptamani.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): SMURD (4)

• Poza cu /stats : http://img171.imageshack.us/img171/4787/samp000htx.png

• Poza cu /licenses : http://img24.imageshack.us/img24/6527/samp001jd.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca imi place sa fiu de partea legii si vreau sa ajut pe cei din FBI

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Varuu1 s-a nascut in LOS SANTOS. De mic isi dorea foarte mult sa fie medic, Dupa ce a terminat liceul el a hotarat sa dea la Facultatea de Medicina. In cele din urma a terminat-o si a inceput sa profeseze ca si medic. Dupa un an tatal sau a murit impuscat de un mafiot. In acel moment Varuu1 a hotarat sa se faca mafiot si sa il razbune pe tatal sau. Odata cu anii Varuu1 s-a bagat tot mai adanc in afaceri cu Mafia. La un moment dat el a hotarat ca nu este omul potrivit pentru Mafie asa ca a hotarat sa incerce sa lucreze in FBI.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Cozma Calin

• Varsta reala : 15

• De cat timp joci pe Linkmania : 4 luni

• In ce interval activati : In timpul saptamanii 15:00 - 22:00, in weekend: 12:00 - 23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Jumper

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : DNB , Triads , UST , NG

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : CLICK- !

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 3 - DNB

• Poza cu /stats : STATS - http://img40.imageshack.us/img40/6523/samp001my.png

• Poza cu /licenses : Licente - http://img35.imageshack.us/img35/6236/samp002fa.png - Am si shamal passed dar trebuie sa o primesc de la un leader

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : capturarea traficantilor de arme si / sau droguri,si suspecti wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa + multi prieteni

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat de mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Totul a inceput dupa wipe . Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 7 am intrat in DNB , loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in Triads . Acolo m-am simtit foarte bine, dar nu era chiar de mine... Apoi m-am alaturat celor din UST, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag dar dupa 1 luna de zile am decis ca as vrea sa ma alatur celor de la Biroului Federal de Investigatii

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Octavian

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : Hmm nu stiu exact.. 1 an cred..

• In ce interval activati : nu am un interval orar, seara , dimineata , aproape mereu cand sunt pe acasa

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

• Nickname in joc : Al1n_TM

• Level-ul caracterului dumneavoastra :18

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :Silver,Al1n_TM

• Factiune curenta :Triads

• Factiuni precedente :SFR,UST,Scoala,NG,UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=100&gopid=6014910&#entry6014910

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):4-scoala

• Poza cu /stats : http://img593.imageshack.us/img593/456/samp156t.png

• Poza cu /licenses : http://img9.imageshack.us/img9/5940/samp157ac.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :prinderea infractorilor cu wanteduri cuprinse intre 3-6,trafic de droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Am prieteni in factiune si imi plac liderii

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mutl posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Al1n_TM este un baiat care s-a nascut in LS.El provine dintr-o familie cu renume in Los Santos,foarte bogata si cu multe relatii.Viata lui se presupunea a fi una perfecta fara greutati,insa la varsta de 7 ani in viata lui se intampla o tragedie.Parintii lui decedeaza intr-un accident de masina iar acesta ramane in cresterea bunicii sale ajutata de bona.Cu timpul Al1n a crescut si a inceput sa inteleaga ce inseamna viata,astfel neavand sprijinul parintilor Al1n se alatura unui gang al orasului San Fierro,San Fierro Rifa.Aici sta o perioada buna de timp pana cand intr-o noapte viseaza cu parintii sai,acest vis referindu-se la parcursul vietii sale.Dupa acea noapte Al1n alege sa paraseasca gang-ul si sa se specializeze intr-o meserie,aceea de mecanic de masini.Odata specializat Al1n intra intr-o factiune,factiunea UST ,insa din cauza unor neintelegeri cu liderii el este nevoie sa plece.Gandindu-se si la bani,Al1n alege Scoala de intructori,de aici castigand o suma consistenta de bani.Impreuna cu pariurile de cai si cu factiunea Scoala Al1n devine un om bogat,devenind un membru a National Guard.Pana la urma,varsta sa frageda isi spune cuvantul in momentul intrarii sale in NG avand doar 20 ani,si alege sa incerce din nou in UST,insa si aceasta factiune s-a dovedit a fi plictisitoare pt el.Triads,este urmatoarea factiune vizata de Al1n.Reuseste sa intre insa din cauza unor neintelegeri Al1n a parasit Los Santos-ul pentru o perioada pentru ca acum sa revina si sa aplice pentru F.B.I o factiune care i se pare perfecta pentru el si in care vrea sa ramana pt o lunga perioada.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Vasiescu Alin

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania :aproape 2 ani

• In ce interval activati :14.00- 00.00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sunt un player serios si voi lua in serios aceasta factiune

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : PureMagic

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Sincer, nu mai stiu.

• Factiune curenta : Civil.

• Factiuni precedente : -

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): -

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/167m6tytg/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/167nudbb8/ (Licentele o sa le iau pe toate, doar ca momentan nu ma ajuta bugetul).

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : F.B.I se ocupa cu anihilarea traficului de droguri si arestare suspectilor ce au gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6; inclusiv 3 si 6.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Imi doresc sa fac parte din Biroul Federal de Investigatii deoarece vreau sa mentin ordinea si linistea si pe deasupra sa fac toti playerii LinkMania sa aiba respect fata de autoritatile(oameni ai legii) acestui server.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Nelimitat!

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : PureMagic s-a nascut in celebrul oras LasVenturas unde o ducea chiar foarte bine iar familia lui detinea o suma foarte mare de bani. De-a lungul timpului PureMagic s-a dezvoltat foarte frumos si a fost invatat sa respecte si sa se supuna autoritatilor. Timpul trecea foarte repede, aproape ca tatal sau KarlMagic nici nu-si dadu-se seama ca a inceput sa aibe foarte multe datorii din cauza jocurilor de noroc si din cauza casinourilor care activau in orasul LV, iar din aceasta cauza mama lui PureMagic a murit pentru ca se uita la sotul ei cum se distruge si cum se "ingroapa" in fiecare zi in mai multe datori si in mai multe probleme. Dupa moartea mamei a urmat moartea tatalui, el a fost gasit spanzurat in podul casei in care locuia. Acestea fiind imprejurarile PureMagic s-a vazut nevoit sa plece in alt oras unde lumea nu-l cunostea si nu stia ce a patit familia lui, deoarece acest lucru ii "rupea" sufletul in doua. Acest oras nou a fost LosSantos in care si-a facut foarte multi prieteni si in care si-a recapatat respectul pentru autoritati asa ca a decis sa aplice autoritatii supreme din punctul lui de vedere: F.B.I., chiar daca ii va aminti mereu de familia lui pierduta.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ranete Razvan

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : de acum 4-5 ani

• In ce interval activati : 14:00-00:00;01:00;02:00 (In limita "somnului")

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Joc SA:MP de aproximativ 6 ani. LinkMania l'am descoperit mai tarziu. Sunt un om foarte politicos, respectuos si nu sunt mincinos. Tot ce'am zis despre mine in "Informatii din viata reala" este adevarat.

Multumesc! :tiphat:

P.S : Nu am copiat nimic de la cel care a aplicat inaintea mea (alin_tm). Am vazut ca avem avatar asemanator iar intervalul in care activam este cam acelasi. Pur si simplu o coincidenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

• Nickname in joc : Al1n_TM

• Level-ul caracterului dumneavoastra :18

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :Silver,Al1n_TM

• Factiune curenta :Triads

• Factiuni precedente :SFR,UST,Scoala,NG,UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=100&gopid=6014910&#entry6014910

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):4-scoala

• Poza cu /stats : http://img593.imageshack.us/img593/456/samp156t.png

• Poza cu /licenses : http://img9.imageshack.us/img9/5940/samp157ac.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :prinderea infractorilor cu wanteduri cuprinse intre 3-6,trafic de droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Am prieteni in factiune si imi plac liderii

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mutl posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Al1n_TM este un baiat care s-a nascut in LS.El provine dintr-o familie cu renume in Los Santos,foarte bogata si cu multe relatii.Viata lui se presupunea a fi una perfecta fara greutati,insa la varsta de 7 ani in viata lui se intampla o tragedie.Parintii lui decedeaza intr-un accident de masina iar acesta ramane in cresterea bunicii sale ajutata de bona.Cu timpul Al1n a crescut si a inceput sa inteleaga ce inseamna viata,astfel neavand sprijinul parintilor Al1n se alatura unui gang al orasului San Fierro,San Fierro Rifa.Aici sta o perioada buna de timp pana cand intr-o noapte viseaza cu parintii sai,acest vis referindu-se la parcursul vietii sale.Dupa acea noapte Al1n alege sa paraseasca gang-ul si sa se specializeze intr-o meserie,aceea de mecanic de masini.Odata specializat Al1n intra intr-o factiune,factiunea UST ,insa din cauza unor neintelegeri cu liderii el este nevoie sa plece.Gandindu-se si la bani,Al1n alege Scoala de intructori,de aici castigand o suma consistenta de bani.Impreuna cu pariurile de cai si cu factiunea Scoala Al1n devine un om bogat,devenind un membru a National Guard.Pana la urma,varsta sa frageda isi spune cuvantul in momentul intrarii sale in NG avand doar 20 ani,si alege sa incerce din nou in UST,insa si aceasta factiune s-a dovedit a fi plictisitoare pt el.Triads,este urmatoarea factiune vizata de Al1n.Reuseste sa intre insa din cauza unor neintelegeri Al1n a parasit Los Santos-ul pentru o perioada pentru ca acum sa revina si sa aplice pentru F.B.I o factiune care i se pare perfecta pentru el si in care vrea sa ramana pt o lunga perioada.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Vasiescu Alin

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania :aproape 2 ani

• In ce interval activati :14.00- 00.00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sunt un player serios si voi lua in serios aceasta factiune

retrag

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : PureMagic

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Sincer, nu mai stiu.

• Factiune curenta : Civil.

• Factiuni precedente : -

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): -

• Poza cu /stats : http://postimage.org/image/167m6tytg/

• Poza cu /licenses : http://postimage.org/image/167nudbb8/ (Licentele o sa le iau pe toate, doar ca momentan nu ma ajuta bugetul).

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : F.B.I se ocupa cu anihilarea traficului de droguri si arestare suspectilor ce au gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6; inclusiv 3 si 6.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Imi doresc sa fac parte din Biroul Federal de Investigatii deoarece vreau sa mentin ordinea si linistea si pe deasupra sa fac toti playerii LinkMania sa aiba respect fata de autoritatile(oameni ai legii) acestui server.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Nelimitat!

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : PureMagic s-a nascut in celebrul oras LasVenturas unde o ducea chiar foarte bine iar familia lui detinea o suma foarte mare de bani. De-a lungul timpului PureMagic s-a dezvoltat foarte frumos si a fost invatat sa respecte si sa se supuna autoritatilor. Timpul trecea foarte repede, aproape ca tatal sau KarlMagic nici nu-si dadu-se seama ca a inceput sa aibe foarte multe datorii din cauza jocurilor de noroc si din cauza casinourilor care activau in orasul LV, iar din aceasta cauza mama lui PureMagic a murit pentru ca se uita la sotul ei cum se distruge si cum se "ingroapa" in fiecare zi in mai multe datori si in mai multe probleme. Dupa moartea mamei a urmat moartea tatalui, el a fost gasit spanzurat in podul casei in care locuia. Acestea fiind imprejurarile PureMagic s-a vazut nevoit sa plece in alt oras unde lumea nu-l cunostea si nu stia ce a patit familia lui, deoarece acest lucru ii "rupea" sufletul in doua. Acest oras nou a fost LosSantos in care si-a facut foarte multi prieteni si in care si-a recapatat respectul pentru autoritati asa ca a decis sa aplice autoritatii supreme din punctul lui de vedere: F.B.I., chiar daca ii va aminti mereu de familia lui pierduta.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ranete Razvan

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : de acum 4-5 ani

• In ce interval activati : 14:00-00:00;01:00;02:00 (In limita "somnului")

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Joc SA:MP de aproximativ 6 ani. LinkMania l'am descoperit mai tarziu. Sunt un om foarte politicos, respectuos si nu sunt mincinos. Tot ce'am zis despre mine in "Informatii din viata reala" este adevarat.

Multumesc! :tiphat:

P.S : Nu am copiat nimic de la cel care a aplicat inaintea mea (alin_tm). Am vazut ca avem avatar asemanator iar intervalul in care activam este cam acelasi. Pur si simplu o coincidenta.

RETRAG! Imi cer scuze ca am facut doar +1.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : yAk

• Level-ul caracterului dumneavoastra :11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Politicieni,DNB,Triads,NG,DNB

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Click Here.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2-Politicieni,NG,Triads

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/97/samp006zj.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp007zj.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :prinderea infractorilor cu wanteduri cuprinse intre 3-6,oprirea traficului de droguri si de materiale

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune foarte serioasa,bine organizata si puternica,am si cv prieteni prin factiune,am o parere f buna despre lideri

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :yAK s-a nascut la spitalul din Los Santos.Tatal sau era detectiv ,iar mama sa era doctor.Tatal sau dorea ca yAk sa ii calce pe urme.La varsta de 5 ani,lui yAk au inceput sa ii placa jocurile pe calculator.Tatal lui yAk observa ca el se juca de-a hotii si vardistii.El era mereu vardist.De mic lui yAk a inceput sa ii placa viata de politist,el il insotea pe tatal sau in unele misiuni asa ca s-a acomodat repede.La varsta de 14 ani yAk dorea sa intre in cea mai buna factiune guvernamentala,FBI.Deoarece el era prea mic acesta a asteptat pana la varsta de 23 de ani pentru a putea aplica.Acum acesta isi depune CV'ul si asteapta un raspuns pozitiv de la lider.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Baias Razvan

• Varsta reala : 12

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : 14:00 - 23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt o persoana foarte serioasa si activa desi am doar 12 ani

Link to comment
Share on other sites

Nick: Krat0s

- Level: 8

- Varsta reala: 20

- Nume real: Alin

- Oras: Bucuresti

- Sexul: Masculin

- De cat timp jucati pe LinkMania: 1 an jumate

- Factiuni precedente: medici

- Job curent: -

- Ati fost vreodata membru al unei mafii/gang? :nu

- Cel mai mare rank detinut intr-o factiune:

- In ce interval activati? : dupamasa - seara

- De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii? :Deoarece este cea mai serioasa factiune si are cei mai buni lideri!!.

- Nick-uri anterioare: Rapzor

- Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii ? :se ocupa cu anihilarea traficului de droguri,arestarea suspectilor cu w3+,efectueaza blocaje pt a reduce traficul de droguri ,asista la blocaje efectuate de alte organizatii guvernamentale.

- Poza cu status: http://imageshack.us/f/263/statssw.jpg/

- Poza cu licente: http://imageshack.us/f/265/unledgx.jpg/

- Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

- Intelegeti ca suntem o factiune importanta si ca orice abatere de la regulament duce la demitere? :da

- Stiti regulamentul factiunii? :da

- Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Krat0s sa nascut la periferia orasului Ls ,el se tragea dintr-o familie de politisti ,tatal lui era seriful orasului iar mama lui lucra la Police Departament .La varsta de 10 ani Krat0s era foarte curios ,si mereu pleca cu tatal sau la servici sa vada ce face acolo.Intr-o zi ploioasa cand mergea cu tatal sau spre sectia de politie intr-o curba tatal sau a pierdut controlul volanului si a derapat cazand cu masina direct intr-o prapastie ,tatal sau era in coma si a fost transportat de unrgenta la spital acolo mama lui a discutat cu doctori ,iar la 5 ore dupa accident au aflat ca tatal lui a decedat....Dupa doi ani la varsta de 12 ani Krat0s invatase sa traiasca doar cu un parinte cu toate ca mai plangea cateodata cand asi amintea de tatal sau.Ani treceau rpd si Krat0s se maturiza mai repede,La varsta de 18 ani cand Krat0s a terminat toate studiile a decis ca este timpul sa intre si el in randul familiei si sa isi lase cv-ul la F.B.I pt a duce traditia familiara mai departe .Iar acum Krat0s spera sa fie acceptat de catre lideri . Multumesc Respect membrii si Liderii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...