Jump to content
lego_kid

Aplicatii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

• Nickname in joc :MatzZzu

• Level-ul caracterului dumneavoastra :9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Ballas

• Factiuni precedente :-

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :Mi-am cerut demisia eram vanati prea mult

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2 Ballas

• Poza cu /stats:

• Poza cu /licenses :

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Combaterea Criminalilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca imi place sa arestez suspecti si este o factiune foarte unita

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :MatzZzu s-a nascut in orasul Los Santos . Acesta este o persoana : sociabila , corecta si cu un foarte bun spirit de echipa . Intro zi de vineri , el se afla la cumparaturi impreuna cu parintii sai . O gasca de infractori a patruns in magazin cu pistoale si cutite . Toata lumea era ingrozita de ce se intampla . La scurt timp , isi face aparitia un echipaj FBI . In aproximativ 15 minute infractorii au fost prinsi si dusi la sectie pentru a fi arestati . Din acel moment , MatzZzu a fost impresionat de rapiditatea si duritatea agentilor. Visul lui era din acel moment sa devina un membru FBI . Timpul trecea foarte repede , MatzZzu se antrena din greu pentru a prinde un post si a deveni un mare agent FBI. A venit si timpul ca MatzZzu in varsta de 19 ani sa ajunga un agent important al FBI-lui, s-a hotarat sa isi depuna CV-ul pentru postul de FBI . Acesta spera ca il va obtine si promite ca o sa faca o treaba foarte buna . Va Respect!!!

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Rotundu Mihai-Cristi

• Varsta reala :19

• De cat timp joci pe Linkmania :4-5 luni

• In ce interval activati :cand am timp si sunt acasa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : aNNdreI

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 15

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : OuTcasT

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : GRove StreeT (dupa wipe)

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Mi'am dat demisia

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): GRove Street(dupa wipe) rank 5

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/714/gtasa2011082915343706.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/691/gtasa2011082915344103.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted 3 +

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca mi se pare o factiune serioasa cu niste lideri foarte seriosi

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cateva luni

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Intr-o zi de 28 Martie 2010 intr-una dintre cele mai luxoase camere ale motelului din Los Santos a luat naste un copil foarte mic.Mama sa l-a numit aNNdreI deoarece ii era foarte drag.Cativa ani mai tarziu el a inceput sa se descurce singur si a plecat de acasa multa vreme.Scopul lui era sa invete locurile din toate cele 3 orase deoarece stia ca o sa-i foloseasca foarte mult cand va fi mare.Strazile orasului Los Santos erau controlate de cele doua aliante.Intr-o zi cand afara tuna aproape ca nu se mai putea vedea nimic aNNdreI a plecat pana la Burger Shot pentru a-si cumpara ceva de mancare.El era foarte costient ca daca il va prinde politie va iesi rau deoarece el nici nu impliniste varsta pentru a-si lua carnet de conducere si nici nu respecta regulile de circulatie.Odata ajuns la Burger el a intrat in incapere si-a cumparat tot ce a avut de luat si dupa care a iesit linistit pe usa restaurantului.Afara il asteptau 3 mafioti care l-au rapit si l-au dus pe plaja orasului Los Santos si au vrut sa il omoare cu sange rece.Dar la un moment dat cateva masini pline de FBI au aparut in calea mafiotilor si i'au arestat.Pe atunci aNNdreI era foarte pasioant de aceasta meserie si pana la urma s'a gandit ca are toate calitatile pentru a deveni un om al legii si a restabili linistea oraselor.Acuma aNNdreI vrea sa se alature Biroului Federal de investigatii si de aceaa isi depune si CV'ul si va astepta un raspuns de la liderul facitunii.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Tudor Andrei

• Varsta reala : 15

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : dupa ora 2 dupa amiaza pana seara cam asa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: imi place jocul in echipa si stiu ce inseamna

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :MatzZzu

• Level-ul caracterului dumneavoastra :9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :Civil

• Factiuni precedente : Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :Mi-am cerut demisia eram vanati prea mult

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2 Ballas

• Poza cu /stats:

• Poza cu /licenses :

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Combaterea Criminalilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca imi place sa arestez suspecti si este o factiune foarte unita

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :MatzZzu s-a nascut in orasul Los Santos . Acesta este o persoana : sociabila , corecta si cu un foarte bun spirit de echipa . Intro zi de vineri , el se afla la cumparaturi impreuna cu parintii sai . O gasca de infractori a patruns in magazin cu pistoale si cutite . Toata lumea era ingrozita de ce se intampla . La scurt timp , isi face aparitia un echipaj FBI . In aproximativ 15 minute infractorii au fost prinsi si dusi la sectie pentru a fi arestati . Din acel moment , MatzZzu a fost impresionat de rapiditatea si duritatea agentilor. Visul lui era din acel moment sa devina un membru FBI . Timpul trecea foarte repede , MatzZzu se antrena din greu pentru a prinde un post si a deveni un mare agent FBI. A venit si timpul ca MatzZzu in varsta de 19 ani sa ajunga un agent important al FBI-lui, s-a hotarat sa isi depuna CV-ul pentru postul de FBI . Acesta spera ca il va obtine si promite ca o sa faca o treaba foarte buna . Va Respect!!!

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Rotundu Mihai-Cristi

• Varsta reala :19

• De cat timp joci pe Linkmania :4-5 luni

• In ce interval activati :cand am timp si sunt acasa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Scuzati pentru dublu post.:(

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : MrPiciu

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Hydravision

• Factiune curenta : /

• Factiuni precedente : SMURD

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=50

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: /

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): rank 3 assistent SMURD

• Poza cu /stats : oif81d.png

• Poza cu /licenses : 2rf6kcm.jpg

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : se ocupa cu actele de terorism, traficul de droguri si criminalii cu wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : deoarece este o factiune unde toti muncesc in echipa pt a prinde criminalii

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : MrPiciu s-a nascut la maternitatea din Los Santos. De cand era mic era pasionat de studioul de stomatolog pe care il avea tatal sau. Fiecare zi o petrecea in acel cabinet uitanduse cum manevreaza tatal sau acele magice instrumente. Intr o zi in cabinet intrase un nebun care daca ii atingeai un nerv anume putea sa si omoare. Din pacate tatal lui a facut aceasta mare greseala si a fost ucis de fata cu fiul sau de acel criminal, MrPiciu a inlemnit si a fugit repede la telefon si a chemat SMURD-ul...era prea tarziu si de atunci MrPiciu a vrut sa se faca medic pt a salva stomatologia romaneasca de nebun. Dar acum vrea sa incerce sa intre in F.B.I ajutand si mai mult lumea de criminali.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Strugaru Dan-Mihai

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 5luni

• In ce interval activati : 15:00-19:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune...am incercat de multe ori si la PD sau armata si nu am reusit...SUNT UN JUCATOR SERIOS!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Jumper

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : DNB , Triads , UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : CLICK- !

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 3 - DNB

• Poza cu /stats : http://img40.imageshack.us/img40/6523/samp001my.png

• Poza cu /licenses : http://img35.imageshack.us/img35/6236/samp002fa.png - Am si shamal passed dar trebuie sa o primesc de la un leader :)

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : capturarea traficantilor de arme si / sau droguri,si suspecti wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa + multi prieteni

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat de mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Totul a inceput dupa wipe . Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 7 am intrat in DNB , loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in Triads . Acolo m-am simtit foarte bine, dar nu era chiar de mine... Apoi m-am alaturat celor din UST, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag dar dupa 1 luna de zile am decis ca as vrea sa ma alatur celor de la Biroului Federal de Investigatii

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Octavian

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : Hmm nu stiu exact.. 1 an cred..

• In ce interval activati : nu am un interval orar, seara , dimineata , aproape mereu cand sunt pe acasa :)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Scaramouche

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 17

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : miticazauca , zanke

• Factiune curenta : civil

• Factiuni precedente : medic, ust

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408503&st=75

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 3 si in medic si in ust

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img594/7899/samp019nu.png&via=mupload&newlp=1

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img823/5382/samp020kb.png&via=mupload&newlp=1

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu suspectii ce detin wanted 3-6,traficul de droguri si asistenta la blocaje

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : pentru ca imi place lucrul in echipa si mi se pare a fi o noua provocare

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Scaramouche s-a nascut pe 21 noiembrie 1992 in vechiul spital din Ls. De mic copil ii placea filmele politiste si asa a invatat ca mereu binele invinge. Ramanand fara parinti din copilarie, tot timpul a gandit pozitiv si a fost optimist in legatura cu viitorul sau. El stia din surse sigure ca parintii sai au fost asasinati. Dupa ce a tras din greu la scoala si a invatat de notele 9- 10, Scaramouche a dat la medicina si culmea, chiar a luat. Timp de cateva luni a fost un medic respectat si care ajuta lumea. Dupa un timp si-a pus in gand sa se faca mecanic si sa lucreze pentru firma UST. A intrat si acolo. Toate treburile au mers bine dar dorinta sa de mic copil e de agent FBI. Spera ca prin aceasta slujba sa-i pedepseasca pe toti talharii. Evenimentele din viata lui Scaramouche i-au adus bani si foarte multi prieteni.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Zauca Mitica-Andrei

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 1,4 ani

• In ce interval activati : 7:00-4:00. mai tot timpul

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :Kal3le

• Level-ul caracterului dumneavoastra :9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :LaGaR

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Triads ...

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):3-Smurd :D

• Poza cu /stats :http://imageshack.us/photo/my-images/638/samp054sm.png/

• Poza cu /licenses :http://imageshack.us/photo/my-images/707/samp055gm.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Cu prinderea hotilor / confiscarea drogurilor/ matsului..

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Imi place, si mereu am vrut sa vad cum este.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Nus 1 luna [cred]

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Mam nascut in Ls , era aproape cea mai fericita zi a parintilor si a mea , oana cand ,un criminal avertiza politia ca da foc la spital si ne ucide pe toti, Politia nu putea sa faca nimic ,A cerut o suma de bani mare , da Politisti nu putea sai dea suma asta asa ca a dat foc la spital , toti oamni si copii au murit , inafara de mine, ma salvat un membru F.B.I. si a avut grija de mne ma invatat tot ce se poate. Cand el a murit eu am vrut sa fiu cum a vrut el un membru al Biroului Federal de Investigatii , asa ca mam antrenat din greu ,si sunt pregatit sa trec ori ce test .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Stoian Alexandru

• Varsta reala :12

• De cat timp joci pe Linkmania :de o luna jumate [cred]

• In ce interval activati :10-12 14-17 22-24 cam asa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Cypsa

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 15

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Nici unu

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Ballas,PD,NG,Hitmans,Medic

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Munceam si nu aveam timp !

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): PD - rank 2

• Poza cu /stats :

• Poza cu /licenses :

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : FBI se ocupa cu investigarea crimelor, trafic de droguri, acte de terorism, s.a.m.d.FBI se ocupa cu suspectii ce detin nivel de cautare 3-6.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Sa ajut factiune, si sa prind infractorii

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Anul 1994 Se naste intre ghetourile orasului LosSantos un prunc,acesta este botezat Cypsa.La varsta de 6 ani baiatului ii straneste pasiunea filmelor de actiune politiste si ramane cu aceasta pana in zilele de azi.Avand in vedere ca tatal lui Cypsa era in Politie baiatul si-a intrebat tutorele la ce varsta ar putea sa se inroleze in Biroul Federal de Investigatii deoarece era foarte atras de aceasta factiune, tatal i-a raspuns baiatului nu chiar concret dar i-a spus ca la o varsta oarecum frageda se poate inrola in aceasta factiune pentru a ajuta fortele binelui sa mentina pacea in orasul sau natal. Cypsa isi depune Cv`ul la Biroul Federal de Investigatii si asteapta un raspuns din partea Directorilor Maryus si Dragos.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ciprian

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : 14:00 - 23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nici una

Multumesc !!!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :Kal3le

• Level-ul caracterului dumneavoastra :10

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :LaGaR

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Triads ...

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):3-Smurd :D

• Poza cu /stats :http://imageshack.us/photo/my-images/195/samp062rg.png/

• Poza cu /licenses :http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp055xp.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Cu prinderea hotilor / confiscarea drogurilor/ matsului..

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Imi place, si mereu am vrut sa vad cum este.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Nus 1 luna [cred]

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Mam nascut in Ls , era aproape cea mai fericita zi a parintilor, si a mea , cand ,un criminal avertiza politia ca da foc la spital, si ne ucide pe toti, Politia nu putea sa faca nimic ,A cerut o suma de bani mare , da Politisti nu putea sai dea suma asta ,asa ca a dat foc la spital , toti oamni si copii au murit , inafara de mine, ma salvat un membru F.B.I. si a avut grija de mne, ma invatat tot ce se poate. Cand el a murit, eu am vrut sa fiu cum a vrut ,el un membru al Biroului Federal de Investigatii , asa ca mam antrenat din greu ,si sunt pregatit sa trec ori ce test .

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Stoian Alexandru

• Varsta reala :12

• De cat timp joci pe Linkmania :de o luna jumate [cred]

• In ce interval activati :10-12 14-17 22-24 cam asa

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Skin

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : -

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): -

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/190/samp936.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/856/samp937i.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu suspectii care detin wanted 3-6 si cu confiscarea drogurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Imi place sa fiu de partea legii si liderii se ocupa foarte mult de factiune.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : In data de 19.09.1990 s-a nascut un baiat pe nume Skin.El a dus o copilarie ca toti ceilalti copii, iar parintii lui i-au oferit tot ce a vrut.Cand avea in jur de 17 ani ,se plimba cu prietenii sai pe o strada din Las Venturas,cand a vazut Federal Bureau Of Investigation in actiune.Ei incercau sa opreasca mafiotii si gangsterii, deoarece faceau dezastru pe strada si omorau oameni nevinovati.Vazand ce cruda e lumea si cine poate ajuta oamenii, Skin a decis ca la varsta de 18 ani sa se inroleze in politie.Stiind ca acolo va fi o munca foarte grea o sa se antreneze zilnic pentru a fi acceptat.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Vlad

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 luni

• In ce interval activati : 7:00-13:00 / 21:00-24:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : jandarm

• Level-ul caracterului dumneavoastra :7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :SMURD

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): SMURD 1

• Poza cu /stats : click

• Poza cu /licenses :click II

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :cu suspectii ce detin wanted 3-6,traficul de droguri si asistenta la blocaje

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Imi place acest job

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult timp

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Jandarm sa nascut in Los Santos alaturi de cei dragi, el si-a petrecut mult timp din viata in scoli si facultati sa ajunga cineva . In sfarsit norocul ii surade si va putea intra intr-o familie serioasa adica F.B.I.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Asiminei Edward

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania :2-3 saptamani

• In ce interval activati :16-22

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu sunt alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : White

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 15

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Grove,dnb,triads,ballas.Inainte de wipe : Sfr,Mafia,Triads,Pd

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=75

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 4 triads inainte de wipe

• Poza cu /stats : http://img856.imageshack.us/img856/9769/samp012yl.png

• Poza cu /licenses :

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu suspectii care au wanted intre 3-6,confiscarea drogurilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Sa fiu un om bun si sa ajut Orasul los santos

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult timp

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : White s-a nascut in San Fierro intr-o familie ce avea un statut material acceptabil, asa ca nu se gandea niciodata cat de greu se obtin banii. Mama era casnica, iar tatal politist.Aici din lipsa de activitate si din cauza anturajului s-a apucat de furturi, tatal lui fiind nevoit sa-l scoata din belele de fiecare data. La 1h ani s-a mutat in Las Venturas cu chirie, castigand banii de pe unde apuca si de la prieteni.Vazand ca e greu el hotaraste sa se apuce de afaceri ilegale asa ca intra intr-un gang numit DNB.Aici a urmat o perioada grea a vietii lui pentru ca lucrurile nu erau tocmai roz asa cum spera el ca vor fi.A ajuns in spital de nenumarate ori pentru ca era mai tot timpul implicat in diferite altercatii, pana intr-o zi cand a fost impuscat, atunci pe patul de spital si-a dat seama ca nu a ales calea cea dreapta.Dupa ce si-a dat seama ca viata de gangster nu e pentru el, White renunta la gang si isi schimba infatisarea, se muta in alta parte a orasului. Se apuca de munca grea si cinstita angajanduse ca detectiv dar banii nu'i erau destui.Din aceasta schimbare a infatisari find job-u de detectiv familia lui l'a indrumat sa intre intr-o factiune guvernamentala, iar el a ales-o pe cea mai buna dintre ele si anume FBI. Aici si-a depus CV-ul si spera ca va fi acceptat pentru a urma o cariera ca si tatal sau.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Mario

• Varsta reala : 14

• De cat timp joci pe Linkmania : 3ani ,dar cu niste pauze.

• In ce interval activati : depinde.dar vreo 6-7 ore pe zi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Chesster

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 14

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -[Mr]Alexx

• Factiune curenta : Civil ,

• Factiuni precedente : Dnb rank 5 si Ng

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 5 dupa wipe in dnb

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/403/samp000da.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp001eg.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : cu suspectii care au wanted intre 3-6,confiscarea drogurilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Sa fiu un om bun si pasnic , si sa ajut cu ce pot

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult timp .

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Chesster s-a nascul la periferia orasului Ls ,el se tragea dintr-o familie de politisti ,tatal lui era seriful orasului iar mama lui lucra la Police Departament .La varsta de 7 ani, Chester era foarte curios ,si mereu pleca cu tatal sau la servici sa vada ce face acolo.Intr-o zi ploioasa cand mergea cu tatal sau spre sectia de politie intr-o curba tatal sau a pierdut controlul volanului si a derapat cazand cu masina direct intr-o prapastie ,tatal sau era in coma si a fost transportat de unrgenta la spital acolo mama lui a discutat cu doctori ,iar la 5 ore dupa accident au aflat ca tatal lui a decedat....Dupa doi ani la varsta de 9 Chesster invata-se sa traiasca doar cu un parinte cu toate ca mai plangea cateodata cand asi amintea de tatal sau.Ani treceau rpd si baiatul se maturiza mai repede,La varsta de 16 ani cand Chesster a terminat toate studiile a decis ca este timpul sa intre si el in randul familiei si sa isi lase cv-ul la F.B.I pt a duce traditia familiara mai departe .Iar acum Chesster spera sa fie acceptat de catre lider .

Respect Dragos & Maryus :tiphat: .!

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Alex

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 2009

• In ce interval activati : ... 7 - 8 -9 ore pe zi ( 08:00 - 18:00 si 20:00 - 23:00 )

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: - Sunt un om bun :)

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : aSsAsIn_cReed

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : DNB

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Mi`am dat demisia

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 1

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/266/samp026vx.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/822/samp027ry.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Cu wanted 3 +

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune serioasa...

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Totul a inceput in vara anului 1993 cand aSsAsIn_cReed a luat nastere la maternitatea centrala din Los Santos. El locuia impreuna cu familia sa la periferia marelui oras Los Santos. Tatal lui aSsAsIn_cReed era un politist foarte respectat in Los Santos asa ca el a avut o copilarie linistata fara peripetii. La varsta de 15 ani, tatal lui aSsAsIn_cReed a fost transferat la sectia din orasul Las Venturas un oras cu rata criminalitatii foarte mare. La varsta de 17 ani dupa ce aSsAsIn_cReed a cunoscut mai multa lume, a incercat sa intre in Da Nang Boys, la rugamintile tatalui sau, deoarece el cerceta un caz despre un membru din acel gang, insa aSsAsIn_cReed a fost refuzat, deoarece unul din prietenii sai era un membru respectat din DNB. Membrii gangului, ca sa se razbune pe incercarea lui aSsAsIn_cReed de ai trada i`au omorat tatal.aSsAsIn_cReed a fost foarte daramat de acea tragedie si vrea sa continue ceea ce incepuse tatal sau, asa ca aplica la fbi pentru a putea sa-si indeplineasca dorinta

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Tiberiu Catalin

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani

• In ce interval activati : dimineata pana la 1 si seara de la 6

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Amarok

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 16

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : syvu09 / BogdaNeL / WhiteSword

• Factiune curenta : civil

• Factiuni precedente : NG/UST/MAFIA/SCOALA

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Mi-am batut joc de un coleg pe skype

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 1

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/535/samp015pa.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/694/samp016rz.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Am multi prieteni aici si imi place sa fiu cop

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Amarok a fost nascut intr-un sat de la marginea orasului Las Venturas.El provenea dintr-o familie normala dar nu aveau o situatie financiara tocmai ok.Crescand,baiatul isi dorea tot mai mult sa ajunga undeva sus si anume la conducerea statului.Baiatul se tinea foarte bine de scoala pana intr-o zi cand,ajuns acasa a vazut-o pe mama sa plangand.Speriat s-a dus repede la ea si a intrebat-o de ce plange dar in zadar,nu a primit niciun raspuns.Peste ceva timp s-a dus din nou la ea iar aceasta i-a spus ca economiile facute de ea si tatal lui nu mai sunt,era vorba de 100.00$,bani pe care baiatul trebuia sa ii primeasca la majorat.Suparat,dupa ce a aflat toate acestea,baiatul a dorit sa afle adevarul,fapt pentru care a sunat la 911 sa vina politia.Politia locala s-a deplasat la casa unde baiatul locuia,au prelevat probe ce ar putea sa ii ajute la prinderea infractorului.Intr-un final,politia isi facuse datoria si aflase cine era faptasul,un gangster ce facea parte din supranumitul gang : Ballas.Dupa ce a terminat scoala,baiatul a ajuns membru al Armatei.Isi facea bine treaba pana cand,intr-o zi,certandu-se cu un coleg din cauza unui nimic,a fost demis.Vazand ca politia nu e de el s-a alaturat unui garaj de tuning numit Underground Street Tuning.Ii placea foarte mult sa faca curse cu masini tunate,sa faca pariuri si asa mai departe.Atmosfera era una placuta iar activitatea era una intensa dar era cam problematic,facea multe crime si wanted.Datorita unei neintelegeri ( o gluma cu un prieten ) si wanted-ul facut in exces,Amarok a fost demis si a decis sa intre in mafie sa se sature se omoruri si de infractiuni.In Mafia,Amarok a fost foarte bine primit,se intelegea foarte bine cu colegii si cu liderii.Insa din pacate aceasta perioada i-a fost de ajuns lui Amarok si s-a decis sa lase la o parte crimele si infractiunile si sa fie de partea legii,sa fie un cetatean cinstit.Din acest motiv,doreste sa se alature politiei.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Olaru Bogdan

• Varsta reala : 16

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani si ceva dar cu alt nick

• In ce interval activati : Nu am un interval,joc oricum dupa ora 15:00 ca sunt la liceu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Fac tot ce imi propun.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :RydeR

• Level-ul caracterului dumneavoastra :13

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Hitman,PD

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 5(ng)

• Poza cu /stats : 1zqu6qg.png

• Poza cu /licenses : rigsc3.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Prinderea suspectilor cu wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :este o factiune serioasa

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :-cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : RydeR s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-o familie saraca.Mama lui era somera,iar tatal sau nu avea un job stabil.Intr-o zi de duminica pe cand parintii lui RydeR se intorceau de la biserica au fost prinsi intr-un conflict de mafioti.Tatal murise pe loc, iar mama sa a ramas paralizata pe viata.RydeR fara nici un sprijin financiar se lasa de scoala si incepe sa munceasca ca sa o poata intretine si pe mama lui.El se hotaraste sa isi ia un job,iar jobul ales este car jacker.Ryder nu facea foarte multi bani din furtul masinilor, insa acest job ii asigura "un trai decent" .La varsta de 19 ani RydeR auzise din ziare ca in orasul Las venturas se fac recrutari pt F.B.I. El se duce la sediul F.B.I`ului si isi depune CV`ul si asteapta raspunsul directorului.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Catalin Adrian

• Varsta reala :18

• De cat timp joci pe Linkmania :3 ani

• In ce interval activati : 15:00-23:30

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Doresc sa intru in F.B.I

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :DaRiUs14

• Level-ul caracterului dumneavoastra :19

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Dnb,Ballas,Grove

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4-Dnb

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/683/samp096pf.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/560/samp095op.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Prinderea suspectilor cu wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :este o factiune serioasa,cu membri si lideri pe masura

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : DaRiUs14 s-a nascut la spitalul din Los Santos.Tatal sau era detectiv ,iar mama sa era doctor.Tatal sau dorea ca DaRiUs14 sa ii calce pe urme.La varsta de 5 ani,lui DaRiUs14 au inceput sa ii placa jocurile pe calculator.Tatal lui DaRiUs14 observa ca el se juca de-a hotii si vardistii.El era mereu vardist.De mic lui DaRiUs14 a inceput sa ii placa viata de politist,el il insotea pe tatal sau in unele misiuni asa ca s-a acomodat repede.La varsta de 14 ani DaRiUs14 dorea sa intre in cea mai buna factiune guvernamentala,FBI.Deoarece el era prea mic acesta a asteptat pana la varsta de 17 de ani pentru a putea aplica.Acum acesta isi depune CV'ul si asteapta un raspuns pozitiv de la lider.Respect Maryus and Dragos :tiphat:

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Mihes Darius

• Varsta reala :15

• De cat timp joci pe Linkmania :1 an

• In ce interval activati : 16:00-22:30

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Doresc sa intru in F.B.I

Link to comment
Share on other sites

Informatii ale caracterului:

• Nickname in joc: Skybrax

• Level-ul caracterului dumneavoastra: 8

• Alte nick-uri pe care le-ati avut:

• Factiune curenta:

• Factiuni precedente: SMURD, NG

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis: Nu imi placea ce faceam

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): SMURD, rank 5

• Poza cu /stats: click

• Poza cu /licenses: click

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii: Prinderea suspectilor cu wanted 3+

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii: Sa ma distrez

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii: 2-3 luni, poate mai mult

• Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Intr-o zi insorita, la maternitatea din Los Santos s-a nascut un nou prunc pe care parintii l-au numit Skybrax. El a dus o copilarie linistita intr-o casa frumoasa alaturi de parintii sai grijulii si fratii sai mai mari. De mic copil el era pasionat de armele de jucarie si masinute. Era un copil linistit si singuratic care invata foarte bine la scoala. La varsta de 17 ani el s-a lasat influentat de colegii sai de clasa si a iesit cu ei intr-o seara prin oras. Acestia au spart o masina unui locatar din Los Santos pentru a-i creea probleme lui Skybrax. La scurt timp dupa incident, politistii i-au gasit si i-au dus la sectie, el fiind nevinovat. Parintii sai au fost foarte dezamagiti, asa ca l-au trimis pe fiul lor la scoala militara. Acolo a stat 2 ani, apoi a plecat in armata. In anul 2011 el termina si armata unde a invatat sa traga bine cu armele, iar acum doreste sa intre in FBI, o factiune care ii se potriveste caracterului sau si pentru a apara cetatenii de infractori.

Informatii din viata reala:

• Nume/prenume real: P. Nicolae

• Varsta reala: 17 ani

• De cat timp joci pe Linkmania: 2 ani

• In ce interval activati : Dupa ora 15

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...