Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru SMURD

Recommended Posts

Nick: sTy

Nick-ul celui reclamat: krank

O scurta descriere: Ma plimba cu Theod0r cu masina si deodata vad ca imi ia foc , ma uit in stanga in dreapta si krank trage de mare pozna in mine fara sa ii fac nimic.

Martori: SS + Theod0r

Dovezi:

Link to comment
Share on other sites

Nick: criticaL

Nick-ul celui reclamat:NoComment

O scurta descriere:Eram la cai.Si iam cerut heal,a spus ca nu are chef.Lam intrebat in continuare daca numi da heal si a dat raspunsuri aiurea+k la omorat pe Sket97.Cand dadea in Sket97 sar putea zice ca a fost autoaparare,dar cand mia dat lama mie,pt k iam luat apararea prietenului meu,care nu vroia sai puna bilet.

Martori: Smile4Fun,Sket97

Dovezi (screenshot):Aici facea fite cand iam cerut heal

Aici comenta

Aici a inceput sa dea in Sket97

Aici deja la omorat pe Sket97

Aici imi dadea mie lama

P.S. : Am postat eu pt critical pt ca nu stie cum sasi faca cont si sa posteze.

Link to comment
Share on other sites

In acest topic veti putea raporta greselile/problemele create de un membru SMURD. Sunteti nevoiti sa detineti o dovada clara.

Respectati modelul de mai jos !

Nick:

Level:

Numele membrului pe care il reclam:

Dovezi:

O scurta descriere:

Link to comment
Share on other sites

Nick: FrN

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Mr.vLn

Dovezi:

O scurta descriere: Eram la gsls si vroiam sa dau /sellprods , aveam 200 prods la tir , Mr.vLn vine si el si imi fura tirul cu tot cu prods . Juan te rog sa vorbesti cu membrul tau si sa imi dea banii pe prods inapoi ( 14.000$) . Dovezile sunt clare , astept transfer de la Mr.vLn

View post on imgur.com
- Se vede in ss ca aveam 200 prods !!!
Link to comment
Share on other sites

/cal 911 politie. Daca sunt medici nu inseamna ca nu pot sta la jail.

Nu il pot pedepsi pentru ca nu a incalcat regulamentul factiunii, in regulament nu e specificat ca unui membru SMURD ii este interzis sa fure, dar voi purta o discutie cu el asa cum am purtat cu toti cand le-am zis sa nu mai fure.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gadget

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: ReBeL

Dovezi: http://imgur.com/a/0wHzl

O scurta descriere: Am luat 100prods, ca numai 5k aveam si am mers cu camionul sa duc produse, cand vine Rebel cu ambulanta si sa bagat in mine sa-mi fure camionul. Dupa ce la furat i-am dat timp sa vina sa-mi restituie cei 5k pe produse, dar nu o vrut ... BRAVO MEDICILOR, si bravo JUAN, Factiune guvernamentala si se fura ca in codru. Dupa asta tocmai am ramas cu 600 dolari bani.

Edited by eGadget
Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca e factiune guvernamentala si nu e intr-o relatie cu factiunile guvernamentale? Din punct de vedere al regulamentului factiunii SMURD, el nu a gresit, nu exista subpunct din regulament care sa interzica furtul, dar o sa discut cu el si o sa-i zic sa nu mai fure.

pentru astfel de probleme exista /call 911 politie, si medicii pot sta la jail. Pentru asta e jocul, chiar asa se numeste, Grand Theft Auto, toti playerii fura, si medicilor le-au fost furate camioane, si mie mi-au fost furate masini, asta e farmecul jocului.

BRAVO MEDICILOR, si bravo JUAN, Factiune guvernamentala si se fura ca in codru.

Cand incercam sa rezolvam o problema impreuna, nu esti sarcastic cu mine. OK? Cand o sa ai o atitudine normala, poate te ajut.

Link to comment
Share on other sites

Atitudinea e una abosolut normala :) Tie ti se pare ca e ok ca lider sa promovezi mizerile ? furturile si salataniile ? De ce sa nu mergeti si la war atunci ? Sa furati masinile de la politisti cand sunt in misiune, doar si medici pot face jail si numele jocului e sugestiv " theft".

Sau politisti, la fel, ar putea si ei sa te urmareasca cu masina prin tot orasu, sa iti fure camionu si sa zica: pai si politisti pot fi corupti.

Atitudinea e normala, cel putin mie mi se pare normal sa fie asa, dupa ce ai avut 5k si aia trasi greu cu jobu de CJ, si sa-i pierzi instant ca nesu, mai ales ca o furat un medic, daca era un civil sau un mafiot nu se obosea nimeni sa faca post, dar sunteti medici totusi.

Link to comment
Share on other sites

I-am reprosat ca ti-a furat camionul si i-am zis sa nu mai fure, altceva nu am ce sa-i fac, nu a incalcat regulamentul factiunii, nu stiu unde vrei sa ajungi. Deja exagerezi cu sarcasmul, cu siguranta participarea la war sau alte actiuni care contravin regulamentului factiunii vor duce la avertizarea/demiterea membrului care a incalcat regulamentul. Sper ca ai fost lamurit, decizia am luat-o.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Robert

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: ReBeL

Dovezi: http://imgur.com/a/ve5Te

O scurta descriere: Aveam o duba cu 200/200 produse si cand sa dau /sellprods a venit cu o masina ma blocat (deci a venit intentionat) si mi-a furat masina...dupa ce ma dat jos m-am urcat inapoi si el a ramas pe masina si a inceput sa loveasca pana ma bubuit.OK poate ca nu scrie STRICT in regulament ca medicii nu au voie sa fure dar stiam ca medicii trebuie sa ne ajute si sa coopereze cu politia.Si da stiu ca jucam grand THEFT auto dar deja a intrecut masura si nu numai la mine.

PS:Nu e prima data cand fura de la mine

Edited by RoBerTzIcHa
Link to comment
Share on other sites

Astept sa vedem ce are de zis si ReBeL in privinta asta

Nu vreau sa iau decizii pripite la astfel de cazuri, l-am urmarit aseara cu /tv, a gasit o duba in care nu era nimeni, s-a urcat in ea, dupa 1 minut i-a furat-o un civil, el a incercat sa si-o recupereze si era amenintat cu post pentru furt, desi era duba lui si incerca sa si-o recupereze, apoi a fost atacat.

Edited by Juan
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: FiLEzwow

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: GlonTz

Dovezi: http://imgur.com/dtCbp

O scurta descriere: Eram cu truckerul toate bune si frumoase, pana cand vine glont np vrea sa-mi fure camionul, dar o face prin block si n-are voie asa ca Juan sper sa-l sanctionezi.

Edited by files!
Link to comment
Share on other sites

RoBerTzIcHa cat de mincinos poti fii asta era duba mea si tu ai venit sa o furi ;) si m-am gandit ca daca tot ai furato si eu nu o mai pot recupera nici tu sa nu ai partea de ea , asa ca am bubito . DACA SUNTEM MEDICI ASTA NU INSEAMNA CA NU AVEM DREPTUL SA FURAM ! VOI CAND NE FURATI NOUA MASINILE SI NE BLOCATI NOI NU VA ZICEM NIMIC NICI PE /W NICI PE CHAT NORMAL VOI GATA CU POSTURILE SI CU AMENINTARILE PE PRIVAT ! DACA AS STA SA FAC POZE LA CATI IMI FURA MASINA SI CU PRODUSE IN EA AS FACE ZILNIC CATE 10 POSTURI DAR NU E FRUMOS SA FAC ASA PENTRU CA SI EU FUR LA RANDUL MEU DE LA ALTUL !

Link to comment
Share on other sites

Nick: FiLEzwow

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: GlonTz

Dovezi: http://imgur.com/dtCbp

O scurta descriere: Eram cu truckerul toate bune si frumoase, pana cand vine glont np vrea sa-mi fure camionul, dar o face prin block si n-are voie asa ca Juan sper sa-l sanctionezi.

Nu dovedesti nimic prin acea poza, nu mai vreau sa vad plangeri de genul, daca ati ajuns sa faceti plangere ca era cu ambulanta in drumul tau, e clar...fara cuvinte

Robert , daca i-ai furat masina in prealabil, era normal sa si-o recupereze. Daca nu vedeam aseara cum unui membru SMURD ii e furata duba lui, gasita abandoanata, ca apoi membrul SMURD sa o recupereze de la hot si sa fie amenintat cu plangere pentru furt, poate mai credeam ca exista rea-intentie din partea membrilor, insa pe server se fura ca in codru, daca un membru isi recupereaza masina furata, gata plangere la SMURD pentru furt.

ReBeL o sa primeasca un avertisment ca nu a facut poza cand i-a fost furata duba inainte sa si-o recupereze.

Link to comment
Share on other sites

Din cate observ in poze, in prealabil te-a jignit (pentru asta va primi un avertisment), cred ca a platit o polita si te-ai folosit de aceste poze cu scuza ca ai revenit din afk si te-a omorat, mi-e greu sa cred ca te omora fara motiv, astept o explicatie din partea lui.

Link to comment
Share on other sites

Mda.Nu sti sa minti deloc mam enevat ca mi-ai furat duba cu care faceam transport>Aveam marfa si ai venit si mi-ai distrus dubitza.Si inka ma ameniti ca ma scoti din medici ca cine esti tu.deci nu veni cu argumente false.Si sa nu uitam nu ai fsot afk.

Edited by alexnegru1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...