Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Spuneti si voi o zi, o ora cand ati putea sa tinem sedinta (nu vreau sa fie la 20:00,21:00...).

De ce nu e bine la acele ore? Am putea fi toti acasa, vorbesc acum in cazul meu, vin de la serviciu la ora 19:00. Sau la orice ora Duminica. Ce spui?

Link to comment
Share on other sites

Spuneti si voi o zi, o ora cand ati putea sa tinem sedinta (nu vreau sa fie la 20:00,21:00...).

De ce nu e bine la acele ore? Am putea fi toti acasa, vorbesc acum in cazul meu, vin de la serviciu la ora 19:00. Sau la orice ora Duminica. Ce spui?

Pentru ca este inca vacanta mai am 2 saptamani si incep clasa a 12a un an foarte greu pentru mine. Si vreau sa mai profit de vacanta asta e problema mea.

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am postat activitatea dar nu cred ca pot intra pentru ca la acea ora sunt la serviciu, programul mi-l termin la ora 19:00. Sunt sanse sa intru doar daca termin mai devreme, insa sunt rare cazurile...imi pare rau

@uitasem ca e topic pentru invoiri sedinte

Edited by Juan
Link to comment
Share on other sites

Nu uitati ca maine de la ora 12:30 trebuie sa fim on pentru ca participam la Factions Supremacy, insa am rugamintea la voi sa intrati inca de la ora 12:00 pentru a ne organiza si pentru a discuta despre abordarea competitiei, planul de lupta, etc, pentru ca nu suntem o factiune obisnuita cu war-uri

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati ca maine de la ora 12:30 trebuie sa fim on pentru ca participam la Factions Supremacy, insa am rugamintea la voi sa intrati inca de la ora 12:00 pentru a ne organiza si pentru a discuta despre abordarea competitiei, planul de lupta, etc, pentru ca nu suntem o factiune obisnuita cu war-uri

Cam 80 % nu pot fi on maine dimineata pentru Faction Suoremacy, am sa fac tot posibilul sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...