Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

Salut am luat ban pe 22 pe 29 trebuia sa mi-l soata,am facut cerece unban si a zis cristian ca banul expira automat la ora care l-ai luat si nici in ziua de azi nu pot intra pe samp imi zice acest ip este blocat motiv limbaj.Ce sa fac?

Link to comment
Share on other sites

Salut! De astazi sunt noul vostru coleg. Astazi, la ora 15:00, am facut o noua misiune pentru factiunea noastra! Premiul este de 50.000$, pentru cel care reuseste sa stranga cele mai multe ore jucate!

bsXdw.png

(Ultimul post)

Link to comment
Share on other sites

sa_mp_002.png - iar #-o , :bananadance2: ahahahahhaaa , brb 7 zile =))

:cool2: :crybaby: Si eu am luat warn astazi :)) afk la cai, am iesit 30 de secunde(maxim un minut) sa dau play la muzica si pac kick+warn :-j

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca nu am putut fi prezent la sedinta, am tot urmarit topicul cu sedinte si nu ma asteptam sa anunti cu o zi inainte...nu am apucat sa citesc de ieri pana ora sedintei...Si la acea ora eram la serviciu...poate data viitoare fixezi sedinta seara :D

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu am putut ajunge ,imi cer scuze a trebuit sa plec undeva, si nu am putut posta pe forum s-a intamplat pe monent.

Astazi m-am inscris la scoala de soferi si nu o sa mai am asa de mult timp pentru pc :| poate chiar deloc :error:

Sper sa nu fiu sanctionat, si sa am si eu acolo un loc cand o sa revin :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

A spus lamaie (LemoN.) ca i-am dat tzeapa si nu i-am pus bilet :)),

si cand vine la cai tot spune ca sunt tzepar(nu cred ca am eu vreo vina ca m-a omorat cineva :|)

http://img40.imageshack.us/img40/1076/samp667au.png

puteam sa ii dau pm,dar nu am facut-o pentru ca vreau sa vada si altii ca nu sunt tzepar,

si inteleg ca este un joc, nu ma ingras eu daca ii iau unuia 30k =))

Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT:

As dori sa stiu si eu cine mai activeaza in Factiunea SMURD. Asa ca astept PM-urile voastre pentru a sti cine mai e in factiune si cine nu, pentru a incepe totul iara de la 0 si vreau sa vad si eu cine activeaza si pe forum un lucru important pentru factiune.

!!! Aveti timp pana VINERI sa postati !!!

ASTEPT PM-urile VOASTRE !

Link to comment
Share on other sites

Guest Damian.

Salut, cred ca a venit timpul unei sedinte, tu ce zici Sorin:)? Sa mai discuti cu membrii bla....bla... THEFLOw

Sunt de acord cu TheFlow.

Link to comment
Share on other sites

Ideal ar fi sa fie anuntata cu 2-3 zile inainte ca sa ne facem timp. S-a intamplat sa fie anuntata cu o zi inainte si sa nu am timp sa verific forumul si sa pierd sedinta, desi forumul il verific aproape zilnic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...