Jump to content
lego_kid

Discutii SMURD

Recommended Posts

1. Blacklistul nu se mai foloseste? Va rog sa raportati orice jignire, /call 911 aiurea, samd.

2. Hotarati-va cand faceti Olimpiada. Pana la ora 20:00, vreau un PM cu o data si ora cand v-a avea loc.

3. Lista cu membri actualizara; daca v-am uitat pe careva, PM me.

Link to comment
Share on other sites

Mama ce esti asa hotarata sa pui toti jucatorii pe blacklist. Suntem baieti cu cap si nu ne suparam de la orice prostie.. 8-|

Sunt asa pentru ca se abuzeaza in prostie. Abuzezi de /call 911, esti pedepsit.

Link to comment
Share on other sites

KENN nu stiu cum faci tu punctajul,dar eu care am participat la 4 probe am 2 puncte la fel ca si frezatu? Sau cel care nu a participat la nicio proba,Sidney,are 1 punct?

Conteaza locul obtinut, nu participarea la cat mai multe probe.

Desi nu ai citit primul post, daca tot ai cerut explicatii o sa repet inca odata:

3;3;5;4 -> Acestea sunt locurile obtinute de tine in urma celor 4 probe.Locul 1 - 3 pct., locul 2 - 2 pct. si in cele din urma, locul 3 - 1 pct.Asadar, tu ai obtinut de doua ori locul 3, adica 1pct + 1pct = 2 pct, iar la celelalte probe ai obtinut locurile 5, respectiv 4, adica nici un punct.

2;4;5 -> Acestea sunt locurile obtinute de frezatu in urma a trei probe.El a obtinut o singura data un loc 2, adica 2 pct si la celelalte probe, locurile 4, respectiv 5, adica nici un punct.

P.S: Sidey are -1, nu 1 punct !

Link to comment
Share on other sites

The Winner of The Great Olymphic Challenge is:DestinY =)))))))))))))))))))))))

Doamnee!!!! Pune-ti si la semnatura asta ma! BRAVO!

1. Felicitari tie si tuturor pentru rezultate. In viitor vom mai organiza astfel de evenimente.

2. Va rog sa evitati flame-ul pentru a nu primi warn up.

3. Anuntati daca nu ajungeti la sedinta! De data asta va promit solemn ca va demit daca nu ati anuntat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Am si eu o intrebare. Voi stiti pentru ce este /call 911 si de ce iti ofera acolo optiunea " Medici " ? Va spun eu, sa va anuntam ca avem nevoie de Heal. Am sunat numai astazi de vreo 3 ori doar sa vina un medic pe Aeroport SF pentru a ne da' Heal fiind un Event in cadrul Factiunii Underground Street Tunnig. Am precizat in apel motivul si locatia, degeaba. Erati 5 medici Online, nici unul, si nu este prima faza de genul acesta. De cand trebuie noi sa va cautam pentru Heal ? Niciodata cand sun nu vine nimeni, si nu numai mie mi se intampla chestia asta. Singurii care mai misca in Factiunea SMURD sunt Destiny si Quatro. Ei cand sunt ON, nu`i problema, macar incearca sa ajute, dar restul ... de umplutura. Dar ... e lenea mare, sa vi din LS pana`n SF.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare. Voi stiti pentru ce este /call 911 si de ce iti ofera acolo optiunea " Medici " ? Va spun eu, sa va anuntam ca avem nevoie de Heal. Am sunat numai astazi de vreo 3 ori doar sa vina un medic pe Aeroport SF pentru a ne da' Heal fiind un Event in cadrul Factiunii Underground Street Tunnig. Am precizat in apel motivul si locatia, degeaba. Erati 5 medici Online, nici unul, si nu este prima faza de genul acesta. De cand trebuie noi sa va cautam pentru Heal ? Niciodata cand sun nu vine nimeni, si nu numai mie mi se intampla chestia asta. Singurii care mai misca in Factiunea SMURD sunt Destiny si Quatro. Ei cand sunt ON, nu`i problema, macar incearca sa ajute, dar restul ... de umplutura. Dar ... e lenea mare, sa vi din LS pana`n SF.

In primul rand suntem medici,nu sclavi!

In al doilea,nu ar strica un ,,va rog frumos,, , nu ,,HADETI BA VENITI ODATA?!,,

Si un al 3-lea rand,poate in momentul acela tratam alte cazuri,nu erai doar tu in sa:mp !

P.S. , pe viitor ai rabdare si vorbeste putzinel mai frumos daca se poate ,daca nu rabda,nu suntem slugi. Sper ca m-am facut inteles!

Link to comment
Share on other sites

1.Incercati sa evitati flame-ul pentru a nu primi warn up!

2.Mihai trebuie sa te gandesti si tu ca noi nu putem intotdeauna sa venim la cererile voastre!Poate suntem la o alta interventie cum a spus colegul meu mai sus.Sau mai depinde si cati medici sunt online la aceea ora.Si as avea o rugaminte si pentru membri factiuni S.M.U.R.D: daca chiar nu aveti nimic de facut si primiti un apel de la vreo-un player va rog mergeti sa il ajutati!:)

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare. Voi stiti pentru ce este /call 911 si de ce iti ofera acolo optiunea " Medici " ? Va spun eu, sa va anuntam ca avem nevoie de Heal. Am sunat numai astazi de vreo 3 ori doar sa vina un medic pe Aeroport SF pentru a ne da' Heal fiind un Event in cadrul Factiunii Underground Street Tunnig. Am precizat in apel motivul si locatia, degeaba. Erati 5 medici Online, nici unul, si nu este prima faza de genul acesta. De cand trebuie noi sa va cautam pentru Heal ? Niciodata cand sun nu vine nimeni, si nu numai mie mi se intampla chestia asta. Singurii care mai misca in Factiunea SMURD sunt Destiny si Quatro. Ei cand sunt ON, nu`i problema, macar incearca sa ajute, dar restul ... de umplutura. Dar ... e lenea mare, sa vi din LS pana`n SF.

Am si eu o intrebare. Voi stiti pentru ce este /call 911 si de ce iti ofera acolo optiunea " Medici " ? Va spun eu, sa va anuntam ca avem nevoie de Heal. Am sunat numai astazi de vreo 3 ori doar sa vina un medic pe Aeroport SF pentru a ne da' Heal fiind un Event in cadrul Factiunii Underground Street Tunnig. Am precizat in apel motivul si locatia, degeaba. Erati 5 medici Online, nici unul, si nu este prima faza de genul acesta. De cand trebuie noi sa va cautam pentru Heal ? Niciodata cand sun nu vine nimeni, si nu numai mie mi se intampla chestia asta. Singurii care mai misca in Factiunea SMURD sunt Destiny si Quatro. Ei cand sunt ON, nu`i problema, macar incearca sa ajute, dar restul ... de umplutura. Dar ... e lenea mare, sa vi din LS pana`n SF.

In primul rand suntem medici,nu sclavi!

In al doilea,nu ar strica un ,,va rog frumos,, , nu ,,HADETI BA VENITI ODATA?!,,

Si un al 3-lea rand,poate in momentul acela tratam alte cazuri,nu erai doar tu in sa:mp !

P.S. , pe viitor ai rabdare si vorbeste putzinel mai frumos daca se poate ,daca nu rabda,nu suntem slugi. Sper ca m-am facut inteles!

1.Incercati sa evitati flame-ul pentru a nu primi warn up!

2.Mihai trebuie sa te gandesti si tu ca noi nu putem intotdeauna sa venim la cererile voastre!Poate suntem la o alta interventie cum a spus colegul meu mai sus.Sau mai depinde si cati medici sunt online la aceea ora.Si as avea o rugaminte si pentru membri factiuni S.M.U.R.D: daca chiar nu aveti nimic de facut si primiti un apel de la vreo-un player va rog mergeti sa il ajutati!:)

So... eu inteleg care iti e nelamurirea, am discutat la sedinta despre asta, sper ca au bagat la cap. Daca nu au bagat, suporta consecintele. Te-as ruga sa aduci si niste dovezi la ceea ce ai spus si daca se mai intampla sa ma cauti, PM/ in joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...