Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

t2JNY.jpg

In acest topic veti posta daca doriti sa parasiti factiunea SMURD, dupa modelul de mai jos.

Model de cerere:

  • Nick:
  • Rank:
  • Vechime (cat timp ai stat in factiune):
  • De ce doresti sa pleci din SMURD?:
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:

Atentie !

  • Odata ce ati facut cererea de demisie, nu mai aveti voie sa o retrageti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: THC

Rank: 1

Motivul demisiei: nu imi place ca medic...nu e un job din care sa faci ceva bani...tinand cont de faptul ca jocul este la inceput si ma intereseaza sa fac bani...merci si scuze

Link to comment
Share on other sites

Guest Andreidef

Nick:Andreidef

Rank:3

Motivul demisiei: A devenit deja plictisitor sa te duci intruna la playerii care au nevoie de heal si sa primesti 100$....cateodata nici pe aia.

Link to comment
Share on other sites

Nick:k0sty

Rank:3

Motivul demisiei:M-am plictisit sa tot alerg dupa playeri si plus ca unii fac niste glume cu /call 911 de ma enerveaza ..................

Vreau sami retrag demisia daca se poate.

Multumesc Anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nick:Razvan

Rank:1

Motivul demisiei: Nu este jobul care mi se potriveste,de facut bani nici nu mai zic.Am alergat vineri dupa un player pana pe chiliad cu ambulanta si cand am ajuns acolo el se omorase.M-am saturat,toata lumea rade de noi,ne cheama cu apeluri false.Unu a scris /service medic gara ls fare maxim 30$.Cei aia?nu mai suport

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Nick: phantastic

Rank: 1

Motivul demisiei: Keltzy,esti un baiat de nota 10,la fel si restul colegilor,chiar m-am simtit foarte bine aici dar nu mai suport prostia de pe /d .Cel putin cand se fac blocaje si daca medicii sunt acolo,eu imediat iau wanted.Pur si simplu nu mai suport sa isi bata joc de mine.Singurul motiv sunt cops de pe /d care se cred regii pamantului cand de fapt ei sunt niste buti ( majoritatea ).

retrag -_-

Edited by WhiteSword
Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick:vlad,

Rank: 4

Motivul demisiei: Keltzy esti un lider de nota 10 am petrecut multe momente frumoasa impreuna cu voi, mi-am facut prieteni dar asi vrea sa incerc si alt ceva.

Keltz iti multumesc pt sansa acordata sper sa te descurci si in continuare la fel de bine ca pana acum, iti urez multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sandokan

Rank: 2 (Rezident)

Motivul demisiei: Nu imi place sa alerg de la 1 player la altul si sa nu pot da injectii, si daca nu am ambulanta nu am facut nimic, si nici bani nu prea fac. Nu am inteles de ce unii NOI membri deja au rank 3 si au intrat doar ieri de ex., iar eu sunt de 11 zile nu mi se pare corect. Oricum ms de sansa acordata , bft. :tiphat:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sandokan

Rank: 2 (Rezident)

Motivul demisiei: Nu imi place sa alerg de la 1 player la altul si sa nu pot da injectii, si daca nu am ambulanta nu am facut nimic, si nici bani nu prea fac. Nu am inteles de ce unii NOI membri deja au rank 3 si au intrat doar ieri de ex., iar eu sunt de 11 zile nu mi se pare corect. Oricum ms de sansa acordata , bft. :tiphat:

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...