Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru La Cosa Nostra

Recommended Posts

Numele tau in joc: Calypso

Numele membrului pe care il reclami: m0t4nu1

Martori: v_catalyn

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai si vine el ca eroul si imi da knife. Eu poate aveam bilet. Nu i-am facut absolut nimic ca sa ma omoare.

Dovezi (screenshot-uri): 1Npkq.jpg

OMWud.jpg

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Calypso

Numele membrului pe care il reclami: m0t4nu1

Martori: v_catalyn

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai si vine el ca eroul si imi da knife. Eu poate aveam bilet. Nu i-am facut absolut nimic ca sa ma omoare.

Dovezi (screenshot-uri): 1Npkq.jpg

OMWud.jpg

Vezi ca a incalcat vro regula ? Are voie sa te omoare.

m0t4nu1 nu primeste nimic

Numele tau in joc: CloHard

Numele membrului pe care il reclami: LastHit

Martori: Toti cei din jail

O scurta desciere a situatiei: Ma omoara fara motiv in jail, fiind-ui aliat.

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com
+ mai si minte :
View post on imgur.com

si-a cerut scuze , retrag plangerea.

Ok,din cate am inteles tu ai tras in el,dupa cum vezi are hp jumate..oricum ti-ai retras plangerea..deci nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Guest DHS

Numele tau in joc:Valentin.

Numele membrului pe care il reclami:Don_Antonio

Martori:Maryus

O scurta desciere a situatiei:am venit in LV ca era event,dar eu nu am vazut ca s-a dat "Stop inscrieri",erau liniute,asa; si eu ma asez in linie si imi zice Maryus sa plec,eu dadeam sa plec dar dintr-o data vine domu' Don_Antonio si se trezeste sa traga

Dovezi (screenshot-uri): xZtP8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc:Valentin.

Numele membrului pe care il reclami:Don_Antonio

Martori:Maryus

O scurta desciere a situatiei:am venit in LV ca era event,dar eu nu am vazut ca s-a dat "Stop inscrieri",erau liniute,asa; si eu ma asez in linie si imi zice Maryus sa plec,eu dadeam sa plec dar dintr-o data vine domu' Don_Antonio si se trezeste sa traga

Dovezi (screenshot-uri): xZtP8.jpg

Ai venit si te-ai pus in linie . Ti-am spus ca s-au terminat inscrierile si ca a trecut prima serie de concuresti dar tu sustineai ca vrei sa participi . Si don are partea lui de vina ca te-a omorat .. puteam sa iti dau eu respawn .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc:Valentin.

Numele membrului pe care il reclami:Don_Antonio

Martori:Maryus

O scurta desciere a situatiei:am venit in LV ca era event,dar eu nu am vazut ca s-a dat "Stop inscrieri",erau liniute,asa; si eu ma asez in linie si imi zice Maryus sa plec,eu dadeam sa plec dar dintr-o data vine domu' Don_Antonio si se trezeste sa traga

Dovezi (screenshot-uri): xZtP8.jpg

Ai venit si te-ai pus in linie . Ti-am spus ca s-au terminat inscrierile si ca a trecut prima serie de concuresti dar tu sustineai ca vrei sa participi . Si don are partea lui de vina ca te-a omorat .. puteam sa iti dau eu respawn .

Don_Antonio nu primeste nimic,ti-a zis sa pleci nu ai vrut te-a omorat.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Paul14

Numele membrului pe care il reclami: deathsaw

Martori: SS

O scurta desciere a situatiei: Eram la cai aveam bilet si vin 4 mafioti.Cand au intrat eu am zis cat va dau taxa si unu dintre ei a zis 5k si tot in acel moment au si tras in mine.

Dovezi (screenshot-uri): http://tinypic.com/r/2n9mkxv/6 http://tinypic.com/r/2my2ons/6

P.S. Nu ma oftic ca m-au omorat daca erau destepti faceau si eu 5k/persoana dar ei au hotarat sa ma omorare si pe mine pe cine mai era la pariuri.Si pe Pingoo.

Link to comment
Share on other sites

Ei ti-au cerut taxa de protectie nu ai vrut sa o platesti si te-au omorat,se vede acest lucru si in chat plus nu scrie in regulament ca nu aveau voie sa te omoare.

am zis cat dau taxa de protectie si eu au zis 5k si cand au zis 5k au si tras.Nu am zis eu ca nu le dau.Le-o dadeam.

Link to comment
Share on other sites

Pretenas' ti-am cerut taxa si ai stat vreo 5 secunde sa scrii cred, dupa ti-am tras un glonte te atentionare si ce ai vrea sa stau dupa tine? Te-am omorat, regulamentul nu imi interzice acest lucru.

O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

Numele tau in joc: Valentin.

Numele membrului pe care il reclami: ZzooM

Martori: C20XE si Mr.Dennis

O scurta desciere a situatiei: Am intrat la cai si am pus bilet,dupa 5 sec. intreaba ZzooM daca vrem respawn si a inceput sa traga in cei 2 martori si dupa in mine

Dovezi (screenshot-uri): nR9E9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Omnifix

Numele membrului pe care il reclami: Zzoom

Martori: Edyzy, Okapi

O scurta desciere a situatiei: Prima data eram la cai, si m'a omorat fara motiv... Nu ii spusesem absolut nimic, dar stiind ca el este mafiot si are voie, am spus, eh poate voia sa se distreze etc. M'am dus inapoi la cai, asta dupa ce l'am intrebat de ce m'a omorat si nu mi'a raspuns. Ajungand din nou, ma omoara pt a 2'a oara... Ma respawnez, si ma duc din nou, sa vad de curiozitate cata nesimtire poate avea. Dupa ce ajung, nu il gasesc acolo, mai stau putin cu un prieten, mai vorbim, si cand sa bag bilet, iar poc mort... Il mai intreb de cateva ori, de ce ma tot omoara fara motiv, si nu imi raspunde. Ma duc pentru a 4'a oara, si nu il gasesc. Dar dupa 2 minute apare, trage in mine pana raman fara viata aproape deloc si apoi ma loveste cu knife pana mor.. Deja sunt 4 omoruri la intervale de maxim 1 minut, pe care le'a facut fara absolut nici un motiv..si nu doar pe mine ci si pe Edyzy. Eu inteleg ca are voie, dar asta mi se pare nesimtire de acum..

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/g/542/samp037qt.png/

Link to comment
Share on other sites

In acest topic veti putea raporta greselile/problemele create de un membru LCN. Sunteti nevoiti sa detineti o dovada clara.

Respectati modelul de mai jos !

Nick:

Level:

Numele membrului pe care il reclam:

Dovezi:

O scurta descriere:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...