Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Guest Matusa Goa

Informatii despre caracter :

• Nick : Matusa

• Level : 13

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/853/unledway.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Ballas,am vrut sa intru intr-o factiune aliata,adica Mafia

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Membrii de treaba si o buna conducere.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme, droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : In orice mod posibil,pentru binele factiunii.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 11-24

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Ma numesc Matusa si m-am nascut in orasul Los Santos. M-am nascut intr-o familie foarte saraca formata din doar doi membrii: mama mea si sora. Tatal meu a murit cu doua luni inaintea nasterii mele. Datorita saraciei si certurilor familiale am fost nevoit sa plec de acasa. Intr-o frumoasa zi m-am intalnit cu un membru Mafia. Era un tip de treaba si respectat in factiunea din care facea parte. Vorbind cu el mi-am dat seama ca locul meu este in familia Mafia,iar din clipa aceea Mafia este o parte din mine.

Informatii din viata reala :

• Nume: Ciprian

• Varsta reala: 18

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Alex911

• Level : 10

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp019ev.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Scoala(rank2),Armata(eank4)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Deja stateam degeaba rar gaseam un wanted

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Membrii de treaba si o buna conducere.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme, droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : In orice mod posibil,pentru binele factiunii.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 11-16, 21-02

• Nick-uri anterioare : Alexxutzu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Alex911 s-a nascut intr-o familie foarte saraca din Angel Pine . Mama lui Alex era vanzatoare intr-un magazin dar sufera de cancer, iar tatal lui a murit inpsucat de gangsteri .Alex isi iubea foarte mult mama si era in stare sa faca orice pentru ea.Intr-o noapte Alex s-a dus sa se intalneasca cu niste gangsteri din Grove pentru a face niste afaceri cu droguri pentru a face rost de bani pentru operatia mamei sale.I-a mers lui Alex 2-3 luni,a reusit sa stranga suma necesara pentru operatie si i-a ascuns in casa.Intr-o diimineata Alex a plecat la un meci de Basket cu prietenii sai iar cei din Grove il pandeau la colt.Cum a luat coltul a fost lovit cu un par in cap si a ramas intr-o balta de sange iar pe mama sa au omorat-o , au luat banii si au dat foc la casa.Alex a stat in balta de sange timp de 5 ore cand din fericire a fost gasit de un membru din temuta Mafia.A fost tratat si s-a facut bine. Pentru ca cei din Mafia l-au ajutat cand Alex avea cea mai mare nevoie el le-a multumit si acum s-a hotarat sa faca o cerere liderului Mafiei pentru a lupta impreuna contra celor din Grove si aliatilor sai.

Informatii din viata reala :

• Nume: Alexandru

• Varsta reala: 16

• Oras : Targoviste

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :SkateRZ

• Level :8

• Poza cu stats : sa-mp-128.png

• Factiunile + rank-urile precedente :SMURD(rank 3) Armata(rank 2)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am fost demis

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Lideri de treaba,lafel si membrii

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Waruri,arme,droguri etc.

• Cum puteti ajuta factiunea :Cu tot ce am eu mai bun

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati :09:00-22:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :SkateRZ s-a nascut intr-un oras pe nume Las Venturas.Tatal lui plecase intr-o noapte sa ia o sticla de apa.Din pacate, un Grove i-a iesit in fata.I-a spus ca daca nu ii va aduce 1 mil de dolari risca sa isi piarda viata alaturi de sotia lui.Parintii lui SkateRZ nu au fost in stare sa faca acel milion,deci au fost impuscati.SkateRZ ramase singur pe aceasta lume.A decis sa se mute in Los Santos pentru asi gasi un servici.A decis sa se faca hot de masini.In timp ce se ducea sa vanda o masina,un alt hot de masini i-a spus ca exista o mafie puternica numita The Mafia.Aceasta mafie era rivala cu cei din grove si s-a hotarat sa sa intre in mafie ca sa se razbune pe acel gangster si sa lupte pentru The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume:Anghel Dragos Matei

• Varsta reala: 15

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Westiee

• Level : 11

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/96/samp075b.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Da Nang Boy`s - 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Da Nang Boy`s - erau toti smecheri in factiune , nu ascultau de rank mai mare .

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Liderii sunt de treaba .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme / droguri / masini(furate)

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu ce pot .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : Depinde ...

• Nick-uri anterioare : CranK

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Westiee s`a nascut intr`un cartier rau famat al orasului Los Santos, nu si`a cunoscut niciodata tatal, fapt ceea ce l`a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l`au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa ( acum pesimista ) si anturajul l`au obligat sa se apuce de ilegalitati ( intr`un fel ... si cu voia sa ) deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul Los Santos, acesta s`a mutat in orasul San Fiero.Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se intoarca in Los Santos si sa incerce a se alatura celor din Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Condruz Narcis

• Varsta reala: 15

• Oras : Braila

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Embra

• Level : 8

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/135/samp061r.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : SFR Rank 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : SFR,nu era organizata.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este bine organizata,si are membrii capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme, droguri,waruri,killuri

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin prezenta mea la toate activiitatile.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 10-14 16-22

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Embra sa nascut in urma cu 14 ani in apropierea Los Santosului.El traia intr-o familie nici saraca dar nici bogata,avea strictul necesar.Isi iubea foarte mult parintii dar era foarte atasat de tatal sau.Ii placeau filmele cu impuscaturi si cu mafiile.

Intr-o zi cand venea cu tatal sau de la pescuit sa auzit un foc de arma iar tatal lui a cazut la pamant.Embra a fugit cat il tineau picioarele.Cand mama lui a aflat de cele intamplate sa sinucis.

Iata trecu-se un an de la moartea parintiilor lui si Embra inca era afectat,a decis sa inceapa investigatiile pentru a afla cine ia ucis tatal.Dupa saptamanii de investigatii a aflat ca un membru al mafieii The Triads ia ucis tatal.Atunci el a aflat de The Mafia.Niste mafiotii care nu aveau friica si care erau dusmanul de moarte al Triadelor.

El a depus un CV la The Mafia,iar acum asteapta raspunsul liderilor.

Informatii din viata reala :

• Nume: Stefan

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Scandura

• Level : 10

• Poza cu stats : http://imageshack.us/f/716/samp111z.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Triade rank 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : lipsa de organizatie

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este bine organizata,si membri seriosi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri, arme,waruri,killuri

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin prezenta mea la toate activiitatile.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 10-14 20-2

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Scandura s-a nascut in orasul San Fiero.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 10 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident la munca.Sacandura a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa si fratele lui mai mic,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi frati si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 4 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,scandura a ramas cu fratele lui mai mic si neajutorati.acestea au fost dati afara din casa parintilor si au fost nevoiti sa se descurce singuri.Acestea a reusit sa se angajeze pe la varsta de 17 ani unde s-a imprietenit cu foarte multi.Intr-o zi,un prieten ii propune daca vrea sa intre in mafie sa dea ajutor,ia Scandura accepta si se hotaraste sa-si depuna aplicatia pentru factiune.sa poata avea grija de fraelete lui mai mic.

Informatii din viata reala : imi plac glumele

• Nume: andrei

• Varsta reala: 16

• Oras : Baia Mare

Link to comment
Share on other sites

Guest alexrosu1

Nick :alexrosu

Level: 10

Poza cu stats: msch1t.jpg

De ce doriti sa intrati in Hitman: Imi place

Factiunile + rank-urile precedente : CarDealer rank 3

Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : nu-mi mai placea

Link catre demisie : -

De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este bine organizata,si membri seriosi

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri, arme

Cum puteti ajuta factiunea : Prin prezenta mea la toate activiitatile.

Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

In ce interval orar jucati : 11-15 19-1

Nick-uri anterioare :-

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte):alexrosu s`a nascut intr`un cartier al orasului Los Santos, tatal sau era taximetrist si nu ii putea acorda prea multe conditii. Cand el avea 7 ani tatal sau a murit intrun accident de masina cand unu sa izbit in taxtiul lui... Pana acum a fost crescut de mama sa. A avut foarte putine conditii deoarece mama sa nu avea un loc de munca stabil. Ea reusea sa munceasca cu ziua prin oras. Dar cu toate acestea a reusit. Acum el sa hotarat sa se puna singur pe picioare si sa traiasca din munca lui asa ca sa hotarat sa intre in acest clan... Poate asa se va putea realiza si el si sa incerce sa castige cat mai multi bani pentru o ajuta si pe mama sa deoarece ea nu prea mai poate lucra acum ca sa il mai ingrijeasca.

Cate ore jucati pe zi: 4-10

Informatii din viata reala :

• Nume: Alex

• Varsta reala: 16

• Oras : Falticeni

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Nutzu

• Level :8

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/824/samp020he.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Medic-rang 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Medic era plictisitor sa dai injectii toate ziua:(

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Aceasta MAFIE e cea mai bun si mai puternica si as dorii si eu daca se poate

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Activitati ilegale: arme,droguri,war-uri

• Cum puteti ajuta factiunea :Cu kill pac pac depun materiale

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu

• In ce interval orar jucati :Dimineatza la pranz si seara

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Nutzu s-a nascut in spitalul din San fiero, in anul 1997.Pe parinti lui ii chema: Florin Si Lucika.Si-a dorit de mult acest copil acum ii face viata cat mai frumoasa,munceste pentru el,intervine pentru el.Tatal sau era liderul unui Mafie pe nume The Mafia,iar mama lui era assistenta la spitalul Din Los Santos.Cand copilul a crescut mare,le-a spus parintilor lui:''Gata nu mai munciti pentru mn ati muncit destul acum o sa muncesc eu pentru voi.Tatal sau pentru vorbele auzite si pentru batranete a renuntat sa mai fie leader si i-a dat locul La 2 lideri: Alexinho si Dejaik cei mai sinceri si activi oameni.Iar mama lui a renuntat si ea la factiune.Nutzu s-a gandit sa aleaga dintre Membru Mafia si Membru Medic.A ales Mafia.Tatal sau i-a spus ca sa invete regulamentul si sa respecte leaderul.Dupa 2 zile si 2 nopti a invatat regulamentul pe derost asa ca, a facut Aplicatie pe forum si acum asteapta raspunsul liderilor. Multumesc.

Informatii din viata reala :

• Nume:Nutu

• Varsta reala:14

• Oras : Plosca

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Bulls3ye

• Level : 8

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/171/samp063jr.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Nu am avut

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : -

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Am multi prieteni care ma roaga sa ma alatur.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu afareri ilegale...Comert cu arme ilegale,droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : Pot ajuta la protejarea membrilor.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 09 - 00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Bulls este un baiat ce a fost adus pe lume de o chelnerita care a lucrat in clubul Caligula din Las Venturas pe data de 4.iulie.2011 .Tatal sau era traficant de droguri si a fost ucis cu cruzime de catre niste membrii clanului Grove Street condusi de renumitul Big Smoke.Dupa moartea acestuia el s-a mutat in orasul Los Santos impreuna cu mama sa unde a fost violata si apoi ucisa si aceasta de catre 2 dintre membrii clanului Ballas. Acesta ramanand singur a inceput sa intre in tot felul de probleme , din ce in ce mai mari incepand sa faca trafic cu arme ilegale si trafic de droguri . Dupa 2 ani reuseste sa-si faca un nume printre traficanti si plateste 5 oameni sa-l insoteasca intr-un gang'bang in teritoriul clanului Ballas dorind sa razbune moartea mamei sale.In acest atac Bulls este impuscat si dus la spital unde isi revine miraculos,si atunci el a decis sa incerce sa intre intr-un gang rival acestor clanuri si sa incerce sa-si faca dreptate in privinta parintilor lui.

Informatii din viata reala :

• Nume: Marius

• Varsta reala: 16

• Oras : Focsani

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : HawX

• Level : 10

• Poza cu stats : http://s1.postimage.org/oqvoc1w/sa_mp_001.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : FBI - 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : e ceva personal

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408443&st=25

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : pt ca e puternica si pt a o face si mai puternica :D

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : waruri/droguri/arme

• Cum puteti ajuta factiunea : cu skill-ul la arme :))

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : doar cu Alyyn7[ e cam newb si l-am caftit]

• In ce interval orar jucati : mereu

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : HawX s'a nascut in renumitul spital din Los Santos.El a locuit si a trait de pe banii parintilor sai mult timp.Parintii lui detineau marele hotel din Las Venturas "The Visage" unde locuia si el.Vazand ca traieste doar de pe spatele parintilor lui el s'a hotarat sa faca si el niste bani.A intrat in lumea afacerilor ilegale,el vindea arme si droguri celor din gangul Ballas.Dupa ce s'a imprietenit cu multi din acest gang el s'a hotarat sa li se alature.Aici a petrecut o buna perioada de timp si si'a facut multi prieteni dar si multi dusmani.Era fidel acestei factiuni pana cand mama sa a fost ranita la un razboi care s'a tinut langa hotelul parintilor sai.El s'a hotarat sa plece,si'a luat ramas bun de la prieteni si a plecat.Nu a gasit altceva ce sa faca,ii placea foarte mult sa tina arma in mana asa ca s'a alaturat celor din SFR dar nu a stat foarte mult deoarece nu se intelegea bine cu membri acestui gang asa ca a plecat.A stat o buna perioada de timp civil...se tot uita dupa DNBvedea cum ei mergeau tot timpul impreuna si se intelegea foarte bine.S'a hotarat sa intre si el acolo.Aici a stat cel mai mult.Si'a facut multi prieteni.Aici a ajuns unul dintre cei mai mari membri ai acestei factiuni.Era respectat de toti,atata timp cat si el ii respecta la randul lui.A crezut ca aici si'a gasit locul si asa a fost pentru o lunga perioada de timp,dar parintii lui au murit din cauza razboaielor pe care gangul lui le tine.Asa ca s'a hotarat sa nu mai faca treburi ilegale.S'a hotarat sa intre in F.B.I. ca sa incerce sa opreasca traficurile de droguri si razboaiele din care mor multi oameni. Dupa ce a iesit din FBI, s-a hotarat sa se faca baiat rau si sa intre in Mafia

Informatii din viata reala :

• Nume: Tenea

• Varsta reala: 19

• Oras : Targoviste

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest bogdangabriel

• Nick :SaRpe

• Level :9

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/199/unledvxv.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Job secundar

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: sa cunos alte factiuni mai bune

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Pentru a pune lumea la repect pe strazi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :arme,droguri

• Cum puteti ajuta factiunea :pot ajuta factiunea cu un nou membru in familie

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati : 6:00-3:00

• Nick-uri anterioare :nu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

SaRpe s-a nascut in orasul Los Santos.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 10 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident la munca.Sarpe a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa si fratele lui mai mic,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi frati si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 4 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,sarpe a ramas cu fratele lui mai mic si neajutorati.acestea au fost dati afara din casa parintilor si au fost nevoiti sa se descurce singuri.Acestea a reusit sa se angajeze pe la varsta de 17 ani unde s-a imprietenit cu foarte multi.Intr-o zi,un prieten ii propune daca vrea sa intre in mafie sa dea ajutor,ia Sarpe accepta si se hotaraste sa-si depuna aplicatia pentru factiune.sa poata avea grija de fraelete lui mai mic.

Informatii din viata reala :

• Nume:Bogdan

• Varsta reala:18

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :Randy_Viper

• Level :9

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/24/statusul.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Am fost in (SMURD rank 1) (Consilier rank 2)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :SMURD am stiut ca nu fac fata si pe langa asta era super plictisitor

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Casa pot da o mana de ajutor la mafie si stiti cum se zice "unde is multi puterea creste"

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Durgs dealer,Arms dealer

• Cum puteti ajuta factiunea :Cu lucru in echipa

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu deloc

• In ce interval orar jucati :dela ora 8 dimineata pana la ora 22 seara

• Nick-uri anterioare :Soldatul[ROMAN]

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Randy_Viper sa nascut in lOs Antos si el ducea o viata plina de fericire dara fericirea a disparut cand trebuiau sa se mute in Las Venturas dar el acolo a gasit o gasca de Mafie si a dorti sa intre in ea si la un moment dat a intrat a fist supus testelor si lea trecut cu succes. Si a continuat treaba de The mafia si lucru in echipa.

Informatii din viata reala :

• Nume:Baroti Zsolti

• Varsta reala:14

• Oras :Arad

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Diablo

• Level : 12

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/607/samp211q.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove Street Rank 2,The Triads Rank 3.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Am simtit,ca locul meu numai e acolo.

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Respectata,Unita + ca e factiunea mea de suflet.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic De arme & Droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin Activitatea mea.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Cand am Timp nu am un program strict.

• Nick-uri anterioare : Leul,sTilatu.

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Diablo sa nascut in los santos .De mic el a trebuit sa isi produca proprii sai bani,asa a inceput cu vanzarea masinilor la o fabrica din orasul sau. Cu timpul Diablo realizand ca viata de carjacker nu ii mai ofera satisfactii ,sa hotarat sa isi ia viata in proprile sale maini,asa a ajuns in orasul tuturor posibilitatilor ''Las Venturas''.Acolo el a reusit sa isi creeze un nume,prin vanzarea de arme.Asa el a reusit sa ia legatura cu un membru al temutei mafii italine ''The mafia''.Acel membru la sfatuit sa alture lor.Acum Diablo e gata sa alature Celor din The mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Dan

• Varsta reala:17

• Oras : Bucuresti

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nick : Amarok

• Level :12

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/28/samp004of.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : NG/UST

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :UST - o gluma nesarata cu un prieten ( l-am injurat in gluma ) si lideru a crezut ca e pe bune si m-a demis.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Vreau sa ma apuc de kill.Si am si ceva prieteni prin alianta.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Trafic de arme si droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea : Sincer nu stiu,dar o sa incerc sa o ajut cum pot.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.Sau nu imi amintesc.

• In ce interval orar jucati :Nu joc dupa orar dar sunt activ.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Amarok a fost nascut intr-un sat de la marginea orasului Las Venturas.El provenea dintr-o familie normala dar nu aveau o situatie financiara tocmai ok.Crescand,baiatul isi dorea tot mai mult sa ajunga undeva sus si anume la conducerea statului.Baiatul se tinea foarte bine de scoala pana intr-o zi cand,ajuns acasa a vazut-o pe mama sa plangand.Speriat s-a dus repede la ea si a intrebat-o de ce plange dar in zadar,nu a primit niciun raspuns.Peste ceva timp s-a dus din nou la ea iar aceasta i-a spus ca economiile facute de ea si tatal lui nu mai sunt,era vorba de 100.00$,bani pe care baiatul trebuia sa ii primeasca la majorat.Suparat,dupa ce a aflat toate acestea,baiatul a dorit sa afle adevarul,fapt pentru care a sunat la 911 sa vina politia.Politia locala s-a deplasat la casa unde baiatul locuia,au prelevat probe ce ar putea sa ii ajute la prinderea infractorului.Intr-un final,politia isi facuse datoria si aflase cine era faptasul,un gangster ce facea parte din supranumitul gang : Ballas.Dupa ce a terminat scoala,baiatul a ajuns membru al Armatei.Isi facea bine treaba pana cand,intr-o zi,certandu-se cu un coleg din cauza unui nimic,a fost demis.Vazand ca politia nu e de el s-a alaturat unui garaj de tuning numit Underground Street Tuning.Ii placea foarte mult sa faca curse cu masini tunate,sa faca pariuri si asa mai departe.Atmosfera era una placuta iar activitatea era una intensa dar era cam problematic,facea multe crime si wanted.Datorita unei neintelegeri ( o gluma cu un prieten ) si wanted-ul facut in exces,Amarok a fost demis.

Informatii din viata reala :

• Nume: Nicu Bogdan

• Varsta reala: 17

• Oras : Bacau

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...