Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Nick :nEmEsIsw0w

• Level :7

• Poza cu stats : 28k5ahu.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente :smurd rank 3,SFR rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :SFR intrau putini membrii

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :pentru a face niste bani si pentru respect

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :killuri,trafic arme/droguri,waruri

• Cum puteti ajuta factiunea :cu tot ce am sa fac

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :13:00-15:00 17:00-19:00 20:00-22:30

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :nEmEsIsw0w sa nascut in los santos.tatal sau era camenagiu iar mama lui era somera.odata cand tatal sau ducea o livrare era cu fiul sau.cand tatal era pe cale sa duca livrarea ia zis lui nEmEsIsw0w sa iasa din masina ca sa mai ia aer.atunci cineva sa inzbit in duba tatalui si sa rasturnat.tata lui nEmEsIsw0w si a murit.nEmEsIsw0w. cand a venit acasa si ia spus mamei sale mamei nui venea sa creada.la nici un an dupa incident ii moare si mama.acum nEmEsIsw0w este singur la nouasprezece ani.el ramane singur caci na avut cine sal creasca.cand mergea in cartier erau numai mafioti care isi bateau joc de el.la douazeci de ani sa hotarat sa intre si el intrun gang.si acum nimeni nu isi mai batea joc de el caci ave prieteni la nevoie

Informatii din viata reala :

• Nume:Velescu Paul

• Varsta reala:15 ani

• Oras : targu neamt

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Jalol

• Level : 20

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/3ttq6m51z/

• Factiunile + rank-urile precedente : NG - Rank 3 , LF - Rank 5 , F.B.I - 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Motive personale.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este unita si membrii sunt foarte priceputi/activi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme/droguri,waruri,blocaje

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu kill`uri/mats/seriozitate

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 3-4 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Jalol s-a nascut in San Fierro.De mic a indurat viata grea.Locuieste impreuna cu tatal si mama sa la marginea orasului.Deoarece nu avea bani ,s-a angajat ca mecanic auto.La scurt timp,din cauza crimelor,familia sa s-a mutat in Los Santos.Acum era de capul lui si a hotarat sa "lucreze" ca dealer de arme alaturi de "fratii lui" din cartier.Pentru Jalol, totul era perfect.Avea bani,,avea spate,avea prieteni.Dar asta era doar partea buna a lucrurilor.Dupa 1 luna,conflictele dintre The Mafia si Grove au fost cauza mortii a unuia dintre cel mai bun prieten al lui.Un triads l-a impuscat in cap si glontul i-a fost fatal.De atunci el a jurat ca il v-a razbuna si ca ii va ajuta pe cei din The mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Andrei

• Varsta reala: 16

• Oras : Bucuresti

Edited by S3K
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Izaki

• Level : 7

• Poza cu stats : Click.

• Factiunile + rank-urile precedente : consilier - rank2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Sa incerc ceva frumos .

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este un lider deosebit unde coordeneaza o factiune deosebita.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Warr-uri , arme ilegale , droguri , rapiri etc..

• Cum puteti ajuta factiunea : Sa ajut la warr-uri , omorarea rivalilor ...

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : NU

• In ce interval orar jucati : 2-6

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Izaki sa nascut intr-un sat micut din apropierea orasului Los Santos .Facea parte dintr-o familie saraca.Mama era casnica si tatal lui traficant de droguri.La varsta de 10 ani ,tatal la luat pe izaki cu el la o afacere periculoasa ce implica ilegalitati.Ajunsi la locul faptei ,izaki a ramas in masina iar tatal sa dat jos sa negocieze cu mafiotii din triads .Tatal a fost impuscat in cap iar izaki sa ascuns in masina si a scapat cu nici o zgarietura.A avut loc o inmormantare saraca si a participat doar rudele,si mafiotul la care lucra tatal lui izaki .La varsta de 14 ani izaki isi lua viata in piept si sia propus sa il razbune pe tatal sau,de aceea a aplicat in The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Emi

• Varsta reala: 14

• Oras : Suceava

Link to comment
Share on other sites

• Nick : GunmaN6

• Level : 7

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/560/samp126f.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am vrut sa incerc ceva nou !

• Link catre demisie : --

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Deoarece am o multime de prieteni in factiune .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war , kill , drugs , mats arme .

• Cum puteti ajuta factiunea : Munca si seriozitate

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 17 - 22 , cand nu am scoala mai multe ore .

• Nick-uri anterioare : FLorrYnuSh.

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : GunmaN6 sa nascut acum 15 ani intr-un sat micut din Las Ventntura . Acesta de mic a fost bine crescut si avea si un frate mai mare , de care nici el nici parintii sai nu stia prea multe de el, deoarece pleca dimineata si venea noaptea acasa . Intr-o zi cand sa trezit GunmaN6 vazusera afara pe fratele sau , acesta era acasa . GunmaN vroia sa se joace cu fratele sau si acesta a decis sai dea un deagle sa il invete sa traga cu arma pentru ca pe viitor nu se stia nimic . Acesta cum avea arma in mana incepusera sa traga si el , parintii sai cand auzisera se speriasera si se certasera cu toti , dar pana la urma nu avusera de ales si la lasat sa invete si el sa traga cu arma.

Cand vazuse tata-l si fratele sau ca este un expert la deagle sau hotarat sai spuna GunmaN6 (Pistolar) , ( 6 numarul sau preferat , si data in care sa nascut acesta ) . Peste un timp fratele sau statea mai tot timpul acasa si nu mai pleca mereu cum facea inainte . Intr-o seara cand stateau toti la masa venisera o Mafie si ii ucisera parintii si pe fratele sau in fata lui GunmaN6 la masa , acei mafioti The Triads au spus " Lasal pe acesta ca este prea mic si nu stie el ce se intampla , si tot o sa moara , este singur nu are cine sa-l creasca " , atunci el a jurat ca o sa se razbune pe acei mafioti numiti The Triads , si in acea seara a plecat singur de acasa ingrozit de ce sa intamplat . Dadusera de o alta mafie numita The Mafia , fugise si de acestia dar unul dintre membrii mafia in prinsese , si in intreba ce cauta el singur pe strada , unul dintre marii membrii mafie`i il recunoscuse si stiia ca este fratele unui membru The Triads si acestia se hotarase sa-l omoare ca razbunare pe fratele sau , dar GunmaN6 le spunesera " la ce bun , toti din familia mea sunt morti , acum este randul meu " , cand auzisera asta mafia il intrebasera ce sa petrecut si acesta ii povesti totul si ca el vrea sa se razbune , celor de la mafia li se facu mila si il crescuse si fusese si ei mirati de cum trage acesta cu arma , acum ca a crescut mare GunmaN6 vrea sa se alature celor de la The Mafia ca sa se razbune pe ei pentru familia sa stiind ca The Triads si The Mafia sunt rivali de cand cerul si pamantul , dar depinde de liderul The Mafia VicenTzo.

Informatii din viata reala :

• Nume: Florin

• Varsta reala: 15

• Oras : Focsani

Link to comment
Share on other sites

Nick : Nae

• Level : 22

• Poza cu stats : 20qjm81.png

• Factiunile + rank-urile precedente : The Mafia rank5 5 triads rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Nu e pentru mine

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : That is my home

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : distruge triadele :)

• Cum puteti ajuta factiunea : Sa ajut la warr-uri , omorarea rivalilor ...

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Da

• In ce interval orar jucati : cand pot

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Salut, ma numesc Nae si am level 22. Joc San Andreas Multiplayer pe acest server din mai 2009, de altfel, e singurul server pe care am jucat. La inceput, sfatuit de cei care m-au invatat sa joc, am inceput cu jobu de hot de masini, asta pana la level 4 cand am putut sa intru in Taxi. Acolo am stat suficient timp pana am facut rank 3 sub indrumarea liderului Sergiu910. Din Taxi am iesit pt ca am vrut sa mai astrang ceva bani sa imi cumpar o casa, asa ca am revenit la jobul de hot de masini. Dupa o perioada mi-am dat seama ca e mai bine intr-o factiune asa ca am intrat in Bikers, imediat dup ace s-au adaugat factiunile care sunt acum. Insa dupa un conflict cu liderul de atunci Cossy, am iesit si am decis sa ma alatur factiunii The Mafia. Ca mafiot am stat o buna perioada de timp, iar sub coordonarea liderilor Billo si Legacy, apoi Deps, am reusit sa demonstrez ca sunt capabil de rank 4. Dupa ce am obtinut rank 4, am iesit pt a ma alatura unui prieten in factiunea Fireman / Medics. Acolo am stat pana am facut rank 4, dar din lipsa de activitate am deci ca e mai bine pt mine sa ies si sa incerc un gang si asa am ajuns in San Fiero Rifa. Liderul An00by a decis ca am fost capabil si merit sa am rank 4, dar dupa aceea mi-am dorit sa revin in factiunea preferata, si anume The Mafia. Dup ace am stat o perioada in Mafia unde am reusit sa obtin rank 5 si o familie care pe atunci s-a dovedit a fi cea mai buna si cea mai organizata din cadrul factiunii The Mafia, am obtinut functia de lider la factiunea Taxi unde am reusi sa ajut si sa invat palyerii noi o cunoastere mai buna a hartii si pozitionarea factiunilor pe harta, dar dupa o luna am decis ca linistea unui taximetrist nu e chiar pe gustul meu, dar si prin schimbarea postului de munca deoarece nu mai aveam timpul necesar pentru a conduce o factiune si la rugamintea liderului de atunci, Billo, am revenit in Mafia, rank 5. Dupa o perioada am iesit din nou si am intrat in National Guard, iar SoulSeeker a deci ca sunt vrednic de rank 2, dar pt ca am preferat DM-ul, am ieist din NG si am intrat in Hitman Agency. Desii am avut rank 2, nu am reusit sa ma acomodez si am decis sa ma reintorc in Mafia. In aceasta factiune am stat pana s-a dat wipe. Dupa wipe, am intrat iarasi in Mafia, si din nou am demonstrat ca merit rank 5, iar in plus, liderii m-au promovat ca lider la o familie, dar din cauza membrilor care voiau sa demonstreze care familie este mai tare si mai activa au cam uitat ca defapt ei trebuie sa se ajute pentru a mentine mafia pe primul loc, dupa o scurta vizita in Triads am decis k trebuie sa ma reintorc acasa.

Informatii din viata reala :

• Nume: Nae

• Varsta reala: 28

• Oras : Oravita

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Don_Antonio

• Level : 27

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente : 5-mafia 3-sfr

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : am fost inactiv o perioada de timp si akm m-am decis sa ma reapuc

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca e factiunea mea de suflet , are un lider de nota 10 si ma inteleg bine cu ei

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war , kill , drugs

• Cum puteti ajuta factiunea : munca si sa bag teroare in dusmani

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 12-16 si 23-02

• Nick-uri anterioare : don antoniooo

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Don_Antonio sa nascut la periferia orasului intr-o familie saraca mama sa era vanzatoare la un magazin iar tatal sau era mecanic auto. Don_antonio in clasa a-9 a fost mutat la un liceu in orasul Las Venturas acolo auzise ca era o mafie renumita care bagase spaima in toate gang-urile din orasele los santos las venturas. TheMafia era condus de renumitul lider Vicentzo care e de temut in fata dusmanilor. Intr-o zii don_antonio vine de la scoala cu autobuzul si a zis sa se opreasca pe la mama sa la magazin sa isi ia cv de mancare si dupa sa mearga acasa. Cand s-a apropiat de magazin a vazut o masina neagra cu 4 indivizi care a plecat. Don_antonio nu a bagat de seama sa dus la magazin si cand ajuns acolo mama sa zacea intr-o balta de sange atunci el a inceput sa tipe au ajuns acolo autoritatile. Don_antonio a jurat razbunare mamei sale sa dus in las venturas la renumitul lider vicentzo aceesta era un lider foarte intelegator si mai ales ca recruta noi talente. Ia povestit totul si vicentzo ia spus cine sunt aceei indivizi ia spus ca sunt dusmani lor de moarte mafia thetriads. Don_antonio a decis sa aplice un dosar la aceeasta mafie ca sa isi poata razbuna mama si sa distruga TheTriads. Acum asteapta un raspuns de la renumitul lider VICENTZO.

Informatii din viata reala :

• Nume: Antonio Gabriel

• Varsta reala: 19

• Oras : Targoviste

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Cristiano17

• Level : 9

• Poza cu stats : http://imageshack.us/f/717/samp046sx.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : NG (rank 1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : NG - motiv nu se intampla nimica pe acolo

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Actiune continua + Liderul de nota 10+

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Kill , Warr

• Cum puteti ajuta factiunea : waruri , kill dusmani

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : NU

• In ce interval orar jucati : 15:00 - 19:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Cristiano s-a nascut in orasul San Fierro , acolo a invatat cum sa faca bani si respect , pana intr-o zii cand a auzit ca de la un anumit nivel poate sa intre in anumite factiuni. Cristiano nu stia mai nimica pe atunci , era nou in acest joc. Pana intr-o zii cand a intalnit un player pe nume ShaKaloo care l-a luat sub aripa lui si ia explicat tot. Intro zi Shakaloo ia aratat factiunea din care facea parte el , Acea factiune se numea Mafia. ei se ocupau cu razboaie droguri si multe alte chestii ilegale. Lui cristiano ia placut foarte mult acea factiune , si ia spus la ShaKaloo ca si el ar vrea sa faca parte din acea factiune. Shakaloo ia spus lui cristiano ca daca este atent si face rapid levelul va avea si el o sansa la acea factiune. Si astazi este ziua cand cistiano sia facut curaj sa aplice o cerere la Factiunea MAFIA. El spera sa fie aceptat si promite respect si loialitate factiunii.

Informatii din viata reala :

• Nume: Andrei

• Varsta reala: 17

• Oras : Cluj

Link to comment
Share on other sites

Guest Fashionitza

Nick :nEmEsIsw0w

• Level :8

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente :smurd rank 3,SFR rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :SFR intrau putini membrii

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :pentru a face niste bani si pentru respect

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :killuri,trafic arme/droguri,waruri

• Cum puteti ajuta factiunea :cu tot ce am sa fac

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :13:00-15:00 17:00-19:00 20:00-22:30

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :nEmEsIsw0w sa nascut in los santos.tatal sau era camenagiu iar mama lui era somera.odata cand tatal sau ducea o livrare era cu fiul sau.cand tatal era pe cale sa duca livrarea ia zis lui nEmEsIsw0w sa iasa din masina ca sa mai ia aer.atunci cineva sa inzbit in duba tatalui si sa rasturnat.tata lui nEmEsIsw0w si a murit.nEmEsIsw0w. cand a venit acasa si ia spus mamei sale mamei nui venea sa creada.la nici un an dupa incident ii moare si mama.acum nEmEsIsw0w este singur la nouasprezece ani.el ramane singur caci na avut cine sal creasca.cand mergea in cartier erau numai mafioti care isi bateau joc de el.la douazeci de ani sa hotarat sa intre si el intrun gang.si acum nimeni nu isi mai batea joc de el caci ave prieteni la nevoie

Informatii din viata reala :

• Nume:Velescu Paul

• Varsta reala:15 ani

• Oras : targu neamt

Link to comment
Share on other sites

Nick :[blackAnGeeLL]

• Level :18

• Poza cu stats : kb4vfb.png

• Factiunile + rank-urile precedente :fbi,sfr,the triads,

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :pentru ca am multi prieteni si e o factiune frumoasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :droguri waruri arme

• Cum puteti ajuta factiunea :cu tot ce voi putea o voi ajuta

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :nici un interval 10-11 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : BlackAngel

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : [blackAnGeeLL} s-a nascut intr-o familie bogata. Parintii ei erau Politisti. Ea a copilarit intr-un oras mare numit Los Santos. Inca de mic vroia sa faca parte din The Mafia . La varsta de 7 ani acesta isi dorea, ca la 10 ani sa poata intra in Mafie, dar parintii ei facand parde din politie, nu i-a permis ca sa faca asa ceva, ei isi doreau ca fiica lor sa le calce pe urme. Asa ca la insistenta parintilor, ea a intrat in Politie. A lucrat si ea foarte mult timp pentru department, pana a ajuns la Gradul Lieutenant.

Intr-o zi, pe cand [blackAnGeeLL] avea 25 de ani parintii ei au fost ucisi de un membru The Triads, a mai ramas in politie pentru a cerceta moartea lor si a jurat ca se va razbuna pe The Triads. Asa ca dupa 2 ani, ea si-a dat demisa din politie, si a depus cv-ul Mafiei. Dupa ce a intrat in Mafie si a omorat nenumarati adversari si-a facut dor de vremurile cand era in departament, dar dupa ce a iesit din mafie si-a dat seama ca departamentul nu mai este ce era o data si ca a facut o mare greseala ca a demis din TheMafia. Acum el a depus o aplicatie factiunii sale de suflet

Informatii din viata reala :

• Nume:Mihai

• Varsta reala:17 ani

• Oras : Cluj Napoca

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nick: deathsaw

• Level: 10

• Poza cu stats: AjAud.png

• Factiunile + rank-urile precedente: SMURD - 2.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Smurd, sa incerc alta factiune.

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=425

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii: Este unita si membrii sunt foarte priceputi.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea: Cu mats si seriozitate.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.

• In ce interval orar jucati: Depinde de programul pe care il am 6 ore +

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte): deathsaw s-a nascut la periferia orasului San Fierro. El locuia impreuna cu parintii sai. Tatal sau era Camionagiu iar mama sa asistenta. El avea un prieten foarte bun pe care-l chema Alex. Pe data de 23 aprilie 1998 deathsaw a aflat ca prietenul sau fusese ucis de o mafie numita The Triads. El vroia sa se razbune pe ei si asa ca a decis sa se altature rivalilor adica The Mafia, dar nu se pricepea sa traga pentru a intra acolo. El a intalnit un traficant de arme si i-a dat o suma de bani pentru a inchiria o arma si sa-l ajute sa invete sa traga foarte bine. Dupa cateva luni, deathsaw se hotaraste sa posteze pentru The Mafia si sa ii poata omori pe cei din The Triads si asteapta cu nerabdare parerea liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Sebastian

• Varsta reala: 15

• Oras: Targu Neamt

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nick: Mishka

• Level: 12

• Poza cu stats: http://img812.imageshack.us/img812/4826/samp001xh.png

• Factiunile + rank-urile precedente: Consilieri(Rank 2),Smurd(Rank 1),DNB(Rank 1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Demisie

• Link catre demisie: -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii: La ora actuala este cea mai buna mafie cu membri destul de organizati.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,droguri si carne vie

• Cum puteti ajuta factiunea: Sunt o persoana sociabila,precum si inainte de wipe sunt capabil sa conduc o mafie(The Triads rank 5)

• Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.

• In ce interval orar jucati: Nu dedic jocului un timp exact,intru in mod normal pe seara(minim 1 ora pe zi)

• Nick-uri anterioare : PaulxX

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte):

Mishka,zis si Paul,a fost readus in Los Santos dupa o pauza de 1 an.Lasat in zona Rodeo la voia intamplari acesta isi cauta prieteni.In drum spre banca,el observa ca nu are minute pe telefon.Se angajaza la un tip,traficant de masini in serie.Fiind un job ilegal Paul ajunge destul de usor la politie,avand un cazier aproape plin,ca acum 1 an.

Intr-un sfarsit ii se ofera bani promisi si pleaca in cautarea unei cartele sim pentru a suna cativa prieteni vechi.Prima data apeleaza la Soundy,un prieten vechi,impuscat in cap cu probleme schizofrenice.Acesta-i propune sa devina Consilier,insa cu cazierul plin de acuzati ar fi fost greu sa te angajezi la primarie.Atunci vorbeste cu un politest Jaguar pentru stergerea cazierului si cateva pile.Mishka depune “noul” CV si intra in politica.Intr-un timp devenise corupt,plictisit de acea viata.Avand tot viitorul in fata nu s-a limitat doar la o factiune.Somer fiind cateva zile,acesta aplica la SMURD.Factiune extraordinara cu Lea ca lider,totul merge bine.Foarte multi pacenti,fiecare cu cazuri diferite.Acum,cu un salariu destul de mare,isi poate satisface dorintele.L-a vizitat pe kWai si Ryder sa-i aminteasca de arme.Acestia fiind Hitmani nu i-au putut spune prea multe,ar fi descoperit amanunte secrete si probabil omorat.Dupa s-a intalnit cu An00by si Panther care i-au reamintit regulamentul serverului si alte amanunte,iar la sfarsit pe vTz care l-a readus in vechea lui piele si pe Kiddo despre noile/fostele factiuni.

Din pacate nici in Smurd nu dorea sa-si termine cariera,asa ca si-a dat demisia si a plecat in cautarea altor factiuni.

Apoi si-a readus aminte de vremurile bune,cand era un mare gangster asa ca a aplicat pentru Da Nang Boys.Cererea lui a fost un succes,a fost acceptat.Pe langa noi prieteni el si-a descoperit talentul de duelist.Insa gangul a suferit o lovitura grea,liderul a fost suspendat din functie,totul s-a destramat.Acesta si-a dat demisia desi se atasase de curand de o fata.

Acum s-a gandit sa schimbe foaia,sa fie din nou mafiot,ca si o buna vreme inainte de wipe si de ce nu,sa ajunga un mare coordonator.

Informatii din viata reala:

• Nume: Paul

• Varsta reala: 17

• Oras: Sibiu

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Greseala , am gresit mafiile , poate pe viitor o sa fac o cerere la vicentzu`

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Equinoxe

• Level : 8

• Poza cu stats : Stats

• Factiunile + rank-urile precedente : Mafia - Rank 3.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Motive personale

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Doresc sa fac parte din Mafia , deoarece mi se pare o factiune serioasa , capabila sa imi ofere ceea ce caut in acest joc .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mafia este o organizatie criminala , care spre deosebire de celalte grupari ce se ocupa cu lucruri marunte , aceasta grupare se impune drept liderul tutoror organizatiilor prin tehnicile si modelele de organizare sale.

• Cum puteti ajuta factiunea : Eliminandu-i pe toti ce stau in calea acestei grupari si ascensiunea sa.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu.

• In ce interval orar jucati : Sunt online intre orele 15:00 - 02:00 .

• Nick-uri anterioare : Equinoxe

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Equinoxe , un baiat modest din Sudul Italiei , aspireaza la lucruri mari , Insa este blocat in acest tinut dat uitarii impreuna cu familia sa . Totul pana intr-o zi , cand primeste sansa vietii lui . Un renumit mafiot sicilian pe nume "Gianluca" , ii ofera sansa sa scape in tinutul San Andreas , despre care auzisera ca ar fi unul prosper , unde toate visele se transforma in realitate , doar daca reuseste sa ii doboare rivalul de o viata. Fara sa judece deloc , el accepta aceasta misiune sinucigasa , gandindu-se doar la lucrurile ce il asteapta in San Andreas. Isi stabilise data asasinatului si locul , piata publica , unde era prea multa aglomeratie ca cineva sa isi dea seama cine ar fi autorul crimei . Cuprins de emotii , Equinoxe ar parea sa se razgandeasca , insa inca o data , se gandeste la "luxul" ce il asteapta in acel tinut minunant. Isi saruta mama , spunandu-i ca asta va fi pentru ultima oara cand se vor vedea , dupa care pleca. Ajuns in piata , tanarul isi zareste tinta, un om in floarea varstei cu o cicatrica pe obrazul drept , un semn al luptelor purtate . Apucand momentul potrivit , se strecura in spatele omului , bagand-ui varful lamei , de patru ori , dupa care arunca arma si pleca fara sa stea pe ganduri . Nici nu apuca sa faca 500 metri ,cand este acostat de acelasi mafiot "Gianluca" . Urcand in masina lui , acesta il duce in port la un feribot ce era pe punctul sa plece. Mafiotul ii spuse ca totul este pregatit pentru venirea sa , si ca nu trebuie sa se intoarca niciodata in Sicilia. Auzind aceasta , Equinoxe se uita o ultima data la tinutul in care crescuse , un tinut arid , sarac.. Fara regrete , se imbarca pe vaporul ce se pregatea sa plece in San Andreas. Dupa multe ore de calatorie , ajunsese la destinatie . Sincer sa fie , nu era exact cum credea ca va fi. Un port sarac , plini de oameni modesti , ce incercau se cumpere cel mai ieftin peste posibil . Imediat dupa ce coborase fuse acostat de un barbat, ce i-a spus ca nou sa "slujba" il asteptase . Equinoxe , nu intelese la inceput , insa dupa cateva secunde de gandit , si-a dat seama , urma sa faca parte din "Mafia".

Informatii din viata reala :

• Nume: Alexandru

• Varsta reala:21

• Oras : Roma

Link to comment
Share on other sites

• Nick : GunmaN6

• Level : 8

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp137yd.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am vrut sa incerc ceva nou.

• Link catre demisie : ---

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Deoarece este o mafie activa cu membrii seriosi si lider de nota 10 .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mats , War Kill , Drugs , Arme

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin munca si seriozitate !!!

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 17 - 22 - 5 ore pe zi , in weekend 7 ore

• Nick-uri anterioare : FLorrYnuSh.

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : GunmaN sa nascut intr-un sat mic din Las Ventura pe langa o zona , numita de politisti zona Deliver . Acolo toti mafiotii si gangsterii isi procurau arme , faceau razboaie , mureau unii. GunmaN era eperiat uneori , dar avea un frate mai mare care era putin tupeist . Tata-l si mama sa erau amundoi membrii al Departamentului FBI si accestia duceau o viata foarte buna material , chiar de aceia acestia locuiau pe langa Deliver , pentru a putea anunta toate departamentele cand este war si cand gangsterii se intalnesc si se dueleaza acolo . Fratele lui GunmaN era foarte incapatanat si accesta se unise cu o mafie numita The Triads . Accesta fusese omorat de acesti Triads deoarece se afla intr-un sfarsit ca este fiul unui mem bru al Departamantului Fbi si cum ii si spusese ca va muri toata familia sa , asa a si fost despre parintii sai , dar el se ascunsese intr-un loc pe care tata-l sau il pregatise pentru vremurile in care mafiotii isi va da seama ca accesta locuieste acolo . Acesta s-a gandit foarte bine si si-a dat seama ca daca il va urma pe tata-l sau nu va mai razbuna pe nimeni , asa ca isi depune Cv-ul da The Mafia , deoarece stie ca The Triads si The Mafia sunt rivale de cand lumea si doar asa isi poate razbuna familia, dar asta depinde le liderul The Mafia VicenTzo .

Informatii din viata reala :

• Nume: Florin

• Varsta reala: 15

• Oras : Focsani

Link to comment
Share on other sites

Guest VaLi12

Model aplicatie:

Informatii despre caracter :

• Nick : RiScX

• Level : 9

• Poza cu stats : Click here

• Factiunile + rank-urile precedente : Mayor,Smurd,National Guard

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : M-am plictisit

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Deoarece este o factiune unita cu un lider care stie sa mentina o asemenea factiune.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme,droguri,kil-uri

• Cum puteti ajuta factiunea : Sa merg la kill si sa-mi ajut colegii.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 18:00 - 20:00

• Nick-uri anterioare :

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : RiScX s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.Dominic a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Trofin Valentin

• Varsta reala: 12

• Oras : Piatra Neamt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...