Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

• Nick : Hydravision

• Level : 7

• Poza cu stats : 2aj8234.png

• Factiunile + rank-urile precedente : smurd rank 5

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : smurd, devenise plictisitor, vroiam ceva nou

• Link catre demisie : imi merge greu netu, daca pls va rog sa va uitati la smurd demisii, sunt printre ultimii

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : deoarece este cea mai tare mafie dintre toate

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : crime, vanzarea de arme si droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : o sa omor toti rivalii care exista dominand toate orasele!!!

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 15:00-20:00

• Nick-uri anterioare : MrPiciu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Hydravision s-a nascut la spitalul din Los Santos. Inca de mic el se ducea la locul de munca al tatalui sau. Acesta lucra la un spital privat din LV. Lui Hydravision ii placea foarte mult sa vada cum lucreaza tatal sau si era fascinat de toate instrumentele folosite de acesta. Dupa ce reuseste sa termine bacul cu note excelente se inscrie la facultatea de medicina din San Fierro. Din fericire dar mai ales pt ca era un vis pt el reuseste sa termine si facultatea cu brio. Dupa putin timp este angajat la spitalul din Los Santos acolo unde face o munca excelenta si fiind rasplatit cu rank 5. Din pacate a aflat ca tatal sau a fost omorat de un grove intr-un war disputat langa spitalul din LV si de aceea el si-a dat demisia si acuma incearca sa il razbune!

Informatii din viata reala :

• Nume: Strugaru Nicolae

• Varsta reala: 19

• Oras : Tg. Neamt

Link to comment
Share on other sites

Nick :Nae

• Level :11

• Poza cu stats : rif5s5.png

• Factiunile + rank-urile precedente : The Mafia rank 5 , F.B.I rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Treaba cu legea nu e pt mine

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Sa ajut liderii k nu se descurca fara mine

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu mats,drugs, femei, etc

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin experienta mea

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :In afara de lideri nu am avut cu altcineva

• In ce interval orar jucati : cand am timp

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 6 am intrat in Mafia, care era factiune mea de suflet si unde am petrecute cele mai frumose clipe. dar din unele morive am decis sa merg intr_o factiune unde nu am fost pana acum asa k am decis ca as vrea sa ma alatur Biroului Federal de Investigatii, dupa cateva zile petrecute in aceasta factiune am decis sa las legea deoparte pt k nu este pt mine si sa revin acolo unde ma simt cel mai bine adica in The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume:Nae

• Varsta reala: 26

• Oras : Oravita

Link to comment
Share on other sites

• Nick : LaZoE

• Level : 7

• Poza cu stats : 11mdgyg.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Politicienii rank 2 , SMURD rank 5

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : SMURD , deoarace vreau sa incerc si altceva

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=100

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca imi place foarte mult si pentru ca am prieteni aici

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu mats,drugs si rivalitatea dintre ei si Triadele

• Cum puteti ajuta factiunea : Imi dau toata silinta sa ajut cu ce am si cu tot ce pot

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu

• In ce interval orar jucati : cand am timp

• Nick-uri anterioare : poQuiTo inainte de wipe

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

LaZoE s-a nascut in orasul Los Santos.Parintii sai lucrau in strainatate,iar el locuia impreuna cu bunica sa.Era singur la parinti,nu avea niciun frate sau vreo sora care sa il ajute la nevoie,dar avea un prieten foarte bun,care ii era ca un frate.Se intalneau zi de zi si faceau tot felul de nebunii.Credeau ca nimeni si nimic nu o sa ii desparta vreodata.Dar intr-o seara stateau amandoi in fata blocului,cand auzira niste focuri de arma.Panicandu-se au incercat sa fuga acasa,dar in urma schimbului de focuri prietenul sau a fost impuscat.LaZoE a suferit foarte mult la pierderea celui mai bun prieten al sau asa ca s-a hotarat sa devina mafiot,sa-l gaseasca pe cel care i-a omorat prietenul si sa ii razbune moartea.

Informatii din viata reala :

• Nume: Catalin

• Varsta reala: 17

• Oras : Alexandria

Link to comment
Share on other sites

Nick : PureMagic

Level : 9

Poza cu stats : http://postimage.org/image/qo06tkm9z/

Factiunile + rank-urile precedente : Grove Street, PD. Rank 1 ambele.

Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : PD, motivu': Nu faceam asta de placere. Faceam asta doar pt. bani.

Link catre demisie : -

De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : De ce ? Pentru ca de'a lungu' timpului The Mafia a suferit multe schimbari, iar civilii, gangsteri, politistii, etc si'au pierdut RESPECTUL (care este cel mai important) fata de aceasta mafie. De azi va fi diferit, ii voi invata ce inseamna sa fii membru The Mafia si ce inseamna cu adevarat cuvantu' "Mafia".

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu traficul de arme, de droguri, etc.

Cum puteti ajuta factiunea : Pot ajuta acesta mafie cu abilitatile si tacticile pe care le'am dobandit pe parcursul timpului.

Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Am avut ceva minor cu membru InkAndrei pe cand faceam parte din PD.

In ce interval orar jucati : 14:30-00:00|01:00|02:00 (mai departe ma cam ia somnu').

Nick-uri anterioare : Dinamyte, The_Hater, etc.

Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : PureMagic s'a nascut intr'un oras extrem de frumos si extrem de linistit, numele acestui oras era LasVenturas. De cand era inca un copil si'a dorit sa faca parte din celebra si temuta mafie rusa The Mafia care pur si simplu domina orasu' LasVenturas, speriat de aceasta mafie a parasit orasul LV incercand sa capete respectul si banii necesari pentru a putea deveni membru The Mafia. In principiu PureMagic a cautat toata viata sa fie respectat si temut, factiunea The Mafia este ceea ce isi doreste si biletul lui catre faima si avere.

Informatii din viata reala :

Nume: Ranete Razvan

Varsta reala: 17

Oras : Brasov.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Cheta

Level : 9

Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/528/samp051y.png/

Factiunile + rank-urile precedente : F.B.I (Rank 1) ; SFR (Rank 2) ; Scoala (Rank 1) ; Ballas (Rank 3)

Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Pentru ca am vrut sa incerc si altceva

Link catre demisie : -

De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca Imi place cum se misca si pentru lucratul in echipa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mafia se ocupa cu trafic de arme, droguri, etc.

Cum puteti ajuta factiunea : Pot ajuta aceasta factiune prin lucrul in echipa

Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

In ce interval orar jucati : Pai pe la ora 11:30 pana pe la 23:00

Nick-uri anterioare : -

Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Cheta s-a nascut la feriferia marelui oras Los Santos. Cheta traia intr-o familie saraca, tatal sau lucrand ca taximetrist i-ar mama s-a ca reporter. Nu dupa mult timp de la nasterea lui Cheta, tatal sau murise intr-un accident de masina groaznic. Cheta cu mama s-a nu au trait prea bine din pricina banilor. Cheta la varsta de 6 ani ii spune mamei sale ca atunci cand va avea varsta necesara va aplica la marea mafia "Mafia". Cheta s-a apucat de lucru, lucrand ca hot de masini, un job ilegal (fara prea mari profituri). Cheta fiind mai mereu urmarit de politie da de niste mafioti care ar vrea sa intre in mafia lor. Cheta acceptand, isi incearca norocul in aceasta mafie "Mafia" sperand ca aici isi va gasi locul.

Informatii din viata reala :

Nume: Vlad

Varsta reala: 16

Oras : Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Nick :Th3Master

Level : 16

Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/525/samp036z.png/

Factiunile + rank-urile precedente :SFR rank 2,DNB rank 2,SMURD rank 3,Ballas rank 1,Triade rank 2,UST rank 1

Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Pentru ca am vrut sa incerc si altceva

Link catre demisie : -

De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Pentru ca se ajuta intre ei nu se jignesc si se ajuta reciproc

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Mats droguri vinderea armelor batai de strada etc

Cum puteti ajuta factiunea : Pot ajuta aceasta factiune prin lucrul in echipa

Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

In ce interval orar jucati : 12:00-16:00 si 20:00-00:00

Nick-uri anterioare : -

Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Th3Master sa nascut in Los Santos cu parintzi lui.El a jefuit o banka,politzia lau urmarit foarte mult dupa ceva vreme Th3Master reusise sa scape.Cand ajunse cu bani el a vazut ca la poarta lui era inconjurata de politzie asa ca el a fugit,un politzai la vazut.Th3Master fugi pana cand acel politzai il impusca in picior niste mafiotzi l-au vazut si atunci ei au omorat politzaiu.Acei mafiotzi mau intrebat de unde am acei bani eu leam raspuns ca am jefuit o banka ei mi-au spus daca ma pot alatura lor asa ca Th3Master isi depune CV-ul la factiunea Mafia

Informatii din viata reala :

Nume: George

Varsta reala: 12

Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

Nick : FuNKy.

Level : 7.

Poza cu stats : http://img338.imageshack.us/img338/3595/samp254a.png

Factiunile + rank-urile precedente :Ballas Rank 2 .

Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti: Vreau sa incerc ceva mai nou.

Link catre demisie : -

De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca imi place foarte mult aceasta factiune .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme , Droguri , etc.

Cum puteti ajuta factiunea : Prin seriozitate , munca , sa respect liderii si colegii .

Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu.

In ce interval orar jucati :18:00 - 22:30 ( In weekend 10:00 - 23:00 )

Nick-uri anterioare : -

Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : FuNKy. s-a nascut in cartierul Vinewood intr-o familie moderna.Tatal sau era avocat, iar mama sa era barmanita.Parintii sai fiind omorati de cei din Triade in cartierul Richman.FuNKy. isi doreste sa se razbune pe cei din Triade si pentru asta ar face orice.El a auzit de Mafia care sunt rivali de moarte cu Triadele, asa ca vrea sa se alature mafiei pentru a-si razbuna familia.

Informatii din viata reala

Nume: Gabi.

Varsta reala: 14

Oras : Buzau.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Somerhalder

• Level : 10

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/192/samp062hw.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas-2 Grove-1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Grove Street ma demisionat

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Deoarece Imi place ca sunt uniti

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Kill ,Arme,Drugs si Warr-uri

• Cum puteti ajuta factiunea :kill-uri si arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : In timpul saptamanii 14:00 -22:00 in weekend 12:00 -3-4:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Somerhalder s-a nascut intr-o familie bogata si respectata in societate, el niciodata nu avea treaba cu PD-ul, avea tot ce isi putea dori, dar tocmai asta era problema deoarece orice ar fi facut, el scapa nepedepsit. Deoarece era foarte bogat era un tip rasfatat care din aceasta cauza nu avea foarte multi prieteni , multi nu-l placeau si cei care umblau cu el umblau mai mult pentru banii lui. El nu vroia asta el nu vroia sa vorbeasca cineva cu el pentru banii lui, el vroia sa aiba pe cineva care sa-i pese de el , nu ca ai sai parinti, el vroia o familie adevarata in care respecti si esti respectat. El dorindu-si acest lucru le-a castigat cu timpul increderea celor din Ballas pentru ca mai tarziu sa fie unul dintre ei. .

Informatii din viata reala :

• Nume: Eduard Mihaescu

• Varsta reala: 17

• Oras : Rm.Valcea

Link to comment
Share on other sites

Nick : YaHuu

• Level : 12

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/231/samp003wvf.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : NG - 2 , Ballas - 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Nu mi-a mai placut.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi place sa omor :)

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme , blocaje , droguri , rapiri

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin lucru in echipa.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 15:00 - 23:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : YaHuu s-a nascut in Los Santos, la 2 zile diferenta de sora lui Maria care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a decedat la varsta de 6 ani si a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.YaHuu a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora si a decis sa ajute oamenii sa supravietuiasca... .In fiecare noapte YaHuu se ruga ca parintii sai sa nu se protejeze si sa ii mai faca si lui o surioara pentru a avea cu cine sa se joace dar parintii lui stiau si intr-o zi au discutat cu el si i-au zis sa nu isi mai faca sperante pentru ca sunt prea batrani si nu se mai poate...asa ca a vrut sa devina medic.Isi propuses sa ajunge cel mai bun medic din lume.Nu mai suporta gandul sa moara si alti oameni ca sora lui.. .Dupa ce a terminat liceul el s-a dus la facultate unde a absolvit cu un succes foarte mare apoi s-a angajat la un spital din Los Santos unde era platit foarte bine iar parintii erau mandrii de el.La 27 ani YaHuu se afla intr-un club unde si-a gasit jumatatea...o chema Raluca Acestia s-au cunoscut , au vorbit si au ajuns la actiune in pat...au trait 3 ani impreuna pana ce YaHuu a cerut-o de nevasta intr-un mod romantic.La cateva zile de la nunta au aflat bucurosi ca Raluca avea sa nasca o fetita si un baiat

Informatii din viata reala :

• Nume: Ionut

• Varsta reala: 15

• Oras : Craiova

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Cabanos

• Level 11

• Poza cu stats :http://i.imgur.com/0zijf.png

• Factiunile + rank-urile precedente :DNB,Ballas

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :demis.

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Cea mai tare mafie.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Trafic de arme,rapiri,trafic droguri.

• Cum puteti ajuta factiunea :Voi fi activ.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :14:00 - 22:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Cabanos un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere la The Mafia.Acum Astept ca liderul sa raspunda.

Informatii din viata reala :

• Nume:Alex

• Varsta reala:17

• Oras :Bacau.

Link to comment
Share on other sites

Nick :Point

• Level 7

• Poza cu stats :http://postimage.org/image/jrlcoly0n/

• Factiunile + rank-urile precedente :Smurd rank3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Stateam doar pentru bani nu imi placea .

• Link catre demisie :http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&view=findpost&p=6044299

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Cea mai misto factiunea de pe server.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Rapiri trafic de arme de droguri

• Cum puteti ajuta factiunea :Voi respecta toti membrii si regulile.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu am avut nici un conflict

• In ce interval orar jucati :15:00 - 22:00

• Nick-uri anterioare :

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Point este un baiat de oras .S-a nascut in Los santos incercand din greu sa castige niste bani pentru a putea fi cineva .A inceput cu un job-ul de trucker dar vazand ca nu se castiga destul de bine a inceract in Smurd acolo a facut ceva bani dar a vazut ca nu e prea incitat ,Point find un baiat de cartier care si-a dorit mereu sa fie respectat s-a decis sa incerce ceva mai nou si mai frumos.Atunci s-a gandit la mafia cea mai tare factiunea care a existat vreodata care isi impune respectul mereu .

Informatii din viata reala :

• Nume:Petre

• Varsta reala:17

• Oras :Brasov

Link to comment
Share on other sites

• Nick :jandarm

• Level :10

• Poza cu stats : click!!!

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd + rank 5

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : SMURD sa ma inscriu la Mafie

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este o factiune de temut si bine organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Taxe de protectii , drugs , trafic de arme.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin activitate si ajutadu-mi colegii.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 14:00-16:00, 19:00 - 23:00

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : jandarm s-a nascut intr-o familie bogata. Parintii ei erau Politisti. Ea a copilarit intr-un oras mare numit Los Santos. Inca de mic vroia sa faca parte din The Mafia . La varsta de 7 ani acesta isi dorea, ca la 10 ani sa poata intra in Mafie, dar parintii ei facand parde din politie, nu i-a permis ca sa faca asa ceva, ei isi doreau ca fiul lor sa le calce pe urme. Asa ca la insistenta parintilor, el a intrat in Politie. A lucrat foarte mult timp pentru department, pana a ajuns la Gradul Lieutenant.

Intr-o zi, pe cand jandarm avea 25 de ani parintii ei au fost ucisi de un membru The Triads, a mai ramas in politie pentru a cerceta moartea lor si a jurat ca se va razbuna pe The Triads. Asa ca dupa 2 ani, ea si-a dat demisa din politie, si a depus cv-ul Mafiei. Dupa ce a intrat in Mafie si a omorat nenumarati adversari si-a facut dor de vremurile cand era in departament, dar dupa ce a iesit din mafie si-a dat seama ca departamentul nu mai este ce era o data si ca a facut o mare greseala ca a demis din TheMafia. Acum el a depus o aplicatie factiunii sale de suflet

Informatii din viata reala :

• Nume:Edward

• Varsta reala: 16

• Oras : Piatra Neamt

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

• Nick :pErRy

• Level :12

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp006ygb.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Army + rank2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : M`am plictisit si vreau sa incerc ceva nou

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : O factiune bine organizata si pentru ca imi plac mafiile

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Materiale , droguri , waruri , taxe de protectie etc.

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu materiale , droguri , arme etc.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Depinde de perioada de timp , de obicei 4-5 ore pe zi

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Pe la sfarsitul anului 1995 l-a spitalul din Los Santos s-a nascut un baietel pe nume Cristian. Familia din care el provenea era una cu un venit foarte bun , tatal sau fiind politist, iara mama sa fiind asistenta spitalului din San Fierro. Copilul dupa ce a terminat liceul , tatal sau la trimis sa se alature armatei , dar copilul era prea mic pentru a fi memru al armatei, el putea sa se angajeze doar peste un an. Atunci niste gangsteri l-au omorat pe tatal sau si atunci , copilul s-a gandit sa isi depuna CV-ul pentru a fi membru mafiei si pentru a omoara persoanele care l-au omorat pe tatal sau .

Informatii din viata reala :

• Nume:Cristian

• Varsta reala: 15

• Oras : Petrosani

Link to comment
Share on other sites

• Nick : vLN0994

• Level :19

• Poza cu stats : http://****.us...samp000fjm.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove - 1 , PD - 3 . NG - 6 . Hitman - 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : pt ca am avut probleme cu pc si am pierdut gm

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : O factiune bine organizata si unita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Materiale , waruri , taxe de protectie , droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu materiale , droguri , arme etc.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : de la ora 6 pana la ora 10 - 11 maxim

• Nick-uri anterioare : vLn0994

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : vLN0994 s-a nascut in orasul Los Santos. Parintii lui erau niste oameni de afaceri ce detineau un lant de magazine in mai multe orase din statul San Andreas. La varsta de 18 ani, vLN0994 si-a pierdut parintii, fiind ucisi de o mafie ce ii cerea parintilor sai bani pentru magazinele detinute. A decis sa se angajeze ca membru al Departamentului de Investigatii , insa niciodata nu reusea sa ii incrimineze pe membrii The Triads, neexistand dovezi concrete ca ei i-au ucis parintii. Dupa ceva timp vLN0994 demisioneaza si doreste sa se alature mafiei The Mafia pentru a putea ucide rivalii acestora, mafiotii care i-au ucis parintii ..

• Varsta reala: 17

• Oras : Galati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...