Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

• Nick :Alex_Cristea

• Level :16

• Poza cu stats : http://i.imgur.com/QhRyo.png

• Factiunile + rank-urile precedente :Ballas rank 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :este cea mai buna mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :arme si droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : kill-uri,arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :15:00-22:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Alex_Cristea un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere laThe Mafia..Acum Asteapta ca liderul sa raspunda

Informatii din viata reala :

• Nume:Cristea Alexandru

• Varsta reala:17

• Oras : Bacau

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :yAk

• Level :11

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp005sl.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Politicieni 2 DNB 1 Triads 2 NG 2 DNB 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am vrut sa trec la ceva mai puternic si mai organizat

• Link catre demisie : am luat uninvite,nu cred ca este necesar

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pt ca este o mafie puternica,serioasa si bine organizata de lideri

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu mats,drugs warruri si blocaje

• Cum puteti ajuta factiunea : O pot ajuta prin multe lucruri,cum ar fi sa omor rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu,defapt cu unii dintre ei ma inteleg foarte bine

• In ce interval orar jucati : 14:00 23:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :yAk sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa intru in The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume:Baias Razvan

• Varsta reala: 12

• Oras : Baia Mare

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :yAk

• Level :11

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp005sl.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Politicieni 2 DNB 1 Triads 2 NG 2 DNB 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am vrut sa trec la ceva mai puternic si mai organizat

• Link catre demisie : am luat uninvite,nu cred ca este necesar

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pt ca este o mafie puternica,serioasa si bine organizata de lideri

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu mats,drugs warruri si blocaje

• Cum puteti ajuta factiunea : O pot ajuta prin multe lucruri,cum ar fi sa omor rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu,defapt cu unii dintre ei ma inteleg foarte bine

• In ce interval orar jucati : 14:00 23:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :yAk sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa intru in The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume:Baias Razvan

• Varsta reala: 12

• Oras : Baia Mare

Retrag cererea scz

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Billo

• Level:15

• Sex: M

• Factiuni precedente: Police Departament , Politicieni

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: Poza

• Link catre cererea de demisie: nu am

• Biografie (minim 100 de cuvinte):: Billo, s.a nascut intr-o famile neobisnuita intr-un sat la periferia orasului Los Santos. La varsta de 7 ani , tatal sau a cumparat un tractor pentru ferma sa. Intr-o seara Billo sa urcat in tractor si din greseala a scapat tractorul la vale , tatal sau a incercat sa opreasca tractoru dar nu a reusit si a intrat sub roata tractorului si a ajuns la spital in stare critica. Billo s-a speriat foarte tare si de atunci a ramas cu sechele. La varsta de 18 ani Billo a preluat afacera, dar din motive financiare a fost nevoit sa o vanda. La 19 ani isi face un prieten mai ciudat , parinti lui fiind mafioti . Prietenia lor incepuse sa fie foarte stransa ieseau peste tot impreuna , mergeau noaptea prin cluburi . Incepuse sa ii placa viata de golan/mafiot si vb cu prietenul lui sa ii puna o vb buna la capo di tutti capi.

• Nume:Apavaloaei Vlad

• Varsta reala:19

• Oras : Tg.Neamt

Link to comment
Share on other sites

Nick : ___DodY___

• Level :11

• Poza cu stats : http://****.us...samp018ow.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : sfr 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : pentru a intra in the mafia

• Link catre demisie :http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408515&st=125

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este o factiune temuta si bine organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : drugs , trafic de arme.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin activitate si ajutadu'mi colegii.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 14:00- 19:00

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : ___DodY___ s-a nascut intr-o familie bogata. Parintii ei erau Politisti. Ea a copilarit intr-un oras mare numit Los Santos. Inca de mic vroia sa faca parte din The Mafia . La varsta de 7 ani acesta isi dorea, ca la 10 ani sa poata intra in Mafie, dar parintii ei facand parde din politie, nu i-a permis ca sa faca asa ceva, ei isi doreau ca fiica lor sa le calce pe urme. Asa ca la insistenta parintilor, ea a intrat in Politie. A lucrat si ea foarte mult timp pentru department, pana a ajuns la Gradul locotenent.

Intr-o zi, pe cand DodY avea 25 de ani parintii ei au fost ucisi de un membru The Triads, a mai ramas in politie pentru a cerceta moartea lor si a jurat ca se va razbuna pe The Triads. Asa ca dupa 2 ani, ea si-a dat demisa din politie, si a depus cv-ul Mafiei. Dupa ce a intrat in Mafie si a omorat nenumarati adversari si-a facut dor de vremurile cand era in departament, dar dupa ce a iesit din mafie si-a dat seama ca departamentul nu mai este ce era o data si ca a facut o mare greseala ca a demis din TheMafia. Acum el a depus o aplicatie factiunii sale de suflet

Informatii din viata reala :

• Nume:Andrei

• Varsta reala: 14

• Oras :Hunedoara

Link to comment
Share on other sites

Nick : InkAndrei

• Level :20

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/6/samp095d.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : BAllas 3 , FBI 2 ,UST 1 , Triads 1 , PD 1 ,TheMafia 1 , NG 2 , SFR 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Vroiam sa intru in alta factiune

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408515&st=125

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : ESte cea mai buna mafie si bine organizata de catre lideri

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme , droguri , kill rivali etc

• Cum puteti ajuta factiunea : cu activitate si kill rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 11:00 - 14:00 20:00 - 23:00

• Nick-uri anterioare : DonDiNu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Numele meu este InkAndrei.Prima mea factiune a fost Gangul Ballas in care am activat 2 saptamani si am avut rank 2.Am parasit gangul deoarece vroiam sa ma alatur de partea legii. Dupa ce mi-am dat demisia m-am alaturat Biroului Federal de Investigatii in care am activat tot 2 saptamani si am avut rank 2 unde m-am simtit foarte bine si am facut o treaba foarte bunaalatur de mebrii F.B.I. Urmatoarea factiune a fost TheMafia unde am stat 1 saptamana si am avut rank 1 si m-am simtit foarte bine si am reusit sa luam locul 2 la SA Supremacy. Dupaia m-am dus in Underground Street Tunning unde am activat 1 saptamana si ceva si am fost trecut pe BlackList pentru inca 1 saptamana. Urmatoare factiune a fost dinou Ballas unde am activat aproape 1 luna si am avut rank 3. Urmatoare factiune a fost PD unde dupa doar 3 zile am fost demis. Apoi am intrat in mafia triads unde am activat 1 saptamana si am demis deaoarece erau erau prea putini membrii activi is nu avea ce sa faci. Apoi am activat in Armata 2 sapt unde am avut rank 2 si am arestat multi infractori. Dupa ce am iesit din Armata m-am alaturat gangului SanFierroRifa Unde m-am simtit bine omorand rivalii sfr`ului si cops.Dupa 1 sapt si cateva zile am parasit gangul SFR . Acuma am decis sa revin in TheMafia pentru a face trafic de arme si droguri si sa omor multi rivali si cops.

Informatii din viata reala :

• Nume: Dinu Andrei

• Varsta reala: 19

• Oras : Lupeni jud HD

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Don_antonio

• Level : 11

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/202/samp004lsz.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : - dnb-2,scoala-2,themafia-2,thetriads-2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : imi place mafia si am foarte multi prieteni aici

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war droguri arme

• Cum puteti ajuta factiunea : participarea la war cu droguri si arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 11-14 si 10-00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Don_Antonio s-a nascut la marginea orasulu Las Venturas. Facea parte dintr-o familie saraca tatal sau era mecanic auto iar mama sa era vanzatoare la un magazin. Intr-o zii tatal sau a fost dat afara de la serviciu. Familia incepuse sa se descurce din ce in ce mai greu cu bani asa ca don_antonio nu stia ce sa faca sa ii ajute pe ai lui cu bani. Sa fac prieten cu niste baieti de cartier aceeia vindeau droguri si arme erau subalterni renumitei factiune The Mafia. Don_antonio sa bagat si el sa vand droguri si arme pt aceei baieti de cartier dar nu lua destui bani. Asa ca intr-o zi don_antonio sa hotarat sa depuna o cerere pt a deveni un membru al The Mafia. Acum don_antonio asteapta un raspuns din partea liderilor

Informatii din viata reala :

• Nume: Antonio gabriel

• Varsta reala: 18

• Oras : Targoviste

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Andreidef

• Level : 23

• Poza cu stats : bhhyxv.png

• Factiunile + rank-urile precedente : SMURD-2,Hitman-2,Politicieni-2,NG-5,triads-2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : triads am vrut sa incerc si altceva

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : pt ca este cea mai puternica mafie , un colectiv de treaba

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war, trafic de droguri ,arme taxe de protectie ,etc

• Cum puteti ajuta factiunea : participarea la war cu droguri si arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 14-17

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Andreidef s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului intr-o casa modesta.Acestia nu erau intr-o situatie materiala prea buna asa ca Andreidef a fost nevoit sa-si ajute parintii la treburile gospodaresti si sa invete carte pentru a-si lua un servici cat mai bun.Acesta a invatat ani la rand,fiind printre primii in clasa a reusit in cele din urma sa se faca medic.De atunci familia lui nu mai ducea lipsa de nimic ba chiar s-au mutat intr-un aparament in centrul orasului.Pentru munca depusa si sutele de vieti salvate acesta a fost promovat la rank-ul de ‘’Assistent,,.La scurt timp dupa ce a fost promovat,a demisionat din cauza unor probleme medicale si s-a angajat drept consilier pentru a ajuta cetatenii si primarul.Si aici este promovat la rank-ul ‘’Deputee,, pentru ajutorul dat cetatenilor si primarului.Auzind ca Armata recruteaza,paraseste factiunea ‘’Politicienii,, si se alatura acesteia. Dupa scurt timp,acesta isi da seama ca acolo nu era deloc locul sau, si la scurt timp isi doreste sa se alature mafiei,actiunii, si luptei pentru suprematie,asa ca a aplicat la The Mafia

Informatii din viata reala :

• Nume: Sergiu

• Varsta reala: 15

• Oras : Timisoara

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Diablo

• Level : 14

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/171/samp002zn.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Grove 2.The triads 3.NG 2.

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Numai imi placea viata de Om al legii.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :imi place,tot ce tine de aceasta factiune.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : War/drugs/taxe.si multe altele.

• Cum puteti ajuta factiunea :Prin activitate.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati :14:00-00:00

• Nick-uri anterioare : Leul

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Diablo sa nascut in suburbiile orasului los santos.Acolo el ducea o viata foarte grea,alaturi de parintii sai.Cu timpul Diablo a fost obligat sa isi produca proprii sai bani.Asa el a ajuns sa fie un hot de masini renumit in lumea''interlopilor''.La Varsta de 19 ani vazand,ca viata de carjacker numai ii oferea satisfactie.Sa gandit sa incerce un nou job,devenind arms dealer..diablo a reusit sa cunoasca foarte multi mafioti,asa el a ajuns sa isi faca prieteni in unele grupari mafiote.acum Diablo sa gandit sa intre in The mafia.una dintre cele mai puternice Mafii din Las Venturas.

Informatii din viata reala :

• Nume: Carlos Daniel

• Varsta reala: 17

• Oras : Targoviste

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Jumper

• Level : 10

• Poza cu stats : http://img408.imageshack.us/img408/1820/samp016yz.png

• Factiunile + rank-urile precedente : DNB , UST , Triads , NG

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : UST , plictiseala.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : pt ca este cea mai puternica mafie , un colectiv de treaba

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : war, trafic de droguri ,arme taxe de protectie ,etc

• Cum puteti ajuta factiunea : participarea la war cu droguri si arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : mereu cand sunt acasa

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Jumper s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului intr-o casa modesta.Acestia nu erau intr-o situatie materiala prea buna asa ca Andreidef a fost nevoit sa-si ajute parintii la treburile gospodaresti si sa invete carte pentru a-si lua un servici cat mai bun.Acesta a invatat ani la rand,fiind printre primii in clasa a reusit in cele din urma sa se faca medic.De atunci familia lui nu mai ducea lipsa de nimic ba chiar s-au mutat intr-un aparament in centrul orasului.Pentru munca depusa si sutele de vieti salvate acesta a fost promovat la rank-ul de ‘’Assistent,,.La scurt timp dupa ce a fost promovat,a demisionat din cauza unor probleme medicale si s-a angajat drept consilier pentru a ajuta cetatenii si primarul.Si aici este promovat la rank-ul ‘’Deputee,, pentru ajutorul dat cetatenilor si primarului.Auzind ca Armata recruteaza,paraseste factiunea ‘’Politicienii,, si se alatura acesteia. Dupa scurt timp,acesta isi da seama ca acolo nu era deloc locul sau, si la scurt timp isi doreste sa se alature mafiei,actiunii, si luptei pentru suprematie,asa ca a aplicat la The Mafia

Informatii din viata reala :

• Nume: Octavian

• Varsta reala: 17

• Oras : Barlad

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : 4ezee

• Level : 9

• Poza cu stats : http://img696.imageshack.us/img696/3866/samp009hc.png

• Factiunile + rank-urile precedente : PD » 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : PD » Inactivitate (acum 6 luni)

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este o factiune temuta si bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Taxe de protectii , drugs , trafic de arme.

• Cum puteti ajuta factiunea : Fiind activ si nelipsind de la momente importante(in cadrul factiunii).

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 16-20

• Nick-uri anterioare : Eazy.E

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : 4ezee provenea dintr-o familie bogata din Las Venturas.In primii 5 ani de viata,el a trait cu mama si tatal sau, dar aceste lucruri aveau sa se schimbe repede.

Dupa un an, tatal sau divortase de sotie deoarece credea ca il insela.Tatal sau fiind plecat la afaceri, el a stat pana in clasa 1 cu bunica sa, iar dupa moartea bunicii, tatal sau platea o bona sa aiba grija de el. Crescand, acesta devenea din ce in ce mai violent datorita singuratatii.

In clasa a opta, a fost exmatriculat din scoala deoarece avea la el un pistol,ca care intentiona sa omoare o profesoara.El fiind arestat, tatal sau incerca sa mituiasca politistii pentru a-l elibera,lucru care nu s-a intamplat.

4ezee si-a petrecut urmatorii 2 ani in Centrul de Reeducare Los Santos.Dupa ce a fost eliberat, el si-a reluat viata normal. Vazand cum actioneaza agentii de politie in prinderea infractorilor, a intrat la Academia de Politie pentru urmatorii 4 ani , de acolo iesind Ofiter avand o dexteritate uimitoare in manuirea armelor.

Cat a fost de partea legii, a realizat ca acest job este prea usor pentru el. Increzator fiind, s-a gandit sa incerce ceva mai greu sperand sa se descurce bine.Acesta este motivul pentru care vrea sa faca parte din The Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Cristi

• Varsta reala: 17

• Oras : Suceava

Link to comment
Share on other sites

Model aplicatie:

Informatii despre caracter :

• Nick : PeU

• Level : 19

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/268/97892200.jpg/

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Grove. Motivatia playerilor numa e ce a fost candva

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Player activi , cu , caracter

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Legea in oras , afaceri ilegale etc...

• Cum puteti ajuta factiunea : Activitate , kiluri

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 15-17 19-22

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : PeU sa nascut in LS el avea 10 ani cand sa batut prima data intr-o zi a aflat ca tatal lui este mafiot , la 16 ani a inceput o noua viata pentru el , combinatii, batai etc.... La 18 si-a facut o trupa cu , care mergea si se batea prin oras cluburi.... Dar cand la 20 ani la cunoscut pe un mafiot si acel mafiot la luat in ochii pe PeU . a venit la el si ia spus imi place caracterul tau ce zici daca te-ai alutura noua . PeU a stat putin pe ganduri si a trimis o cerere la cel mai mare in rank dintre ei adica lideru . Acum asteapta sa vada daca ii Accepta cererea

Informatii din viata reala :

• Nume: Vlad

• Varsta reala: 16

• Oras : Oradea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick :Kal3le

• Level :10

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/706/samp093mi.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Smurd rank 4/ Triads

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Smurd, Faceam mats

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Sa experimentez / imi place

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Mats/ droguri/ omorarea copilor / chesti de Mafioti etc.

• Cum puteti ajuta factiunea :Cum pot, ce mi se cere aia fac.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu

• In ce interval orar jucati :Nus joc cand imi vne cheefu

• Nick-uri anterioare :iMaGe/ LaGaR

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :M-am nascut in Ls.Parinti mei nu erau prea uniti . Tatal meu era SFR iar maicamea Grove. Nu pream era o familie perfecta, dar ne iubeam , pana cand . O zi intrunecata ,afara ploua , nimeni nu iese afara de spaima , gangurile faceau war . Parniti mei au murit , inpuscati in cap . Nu prea imi dadeam seama ce inseamna moratea , aveam 9 ani . Unchiul meu ma luat si ma crescut el era din The Mafia , pe atunci era o factiune tare [si mai e], nu prea stiam multe despre el , da ma invatat cum sa bat ,cum sa omor , cum sa inpusc , ma invatat cum sa devin barbat , el a murit . Am jurat sal razbun , si mam gandit sa aplic la The Mafia .

Informatii din viata reala :

• Nume:Alexandru

• Varsta reala:12

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Chesster

• Level :15

• Poza cu stats : http://tinypic.com/r/etirl1/7

• Factiunile + rank-urile precedente :DNB (4),Ballas (1),NG (1),Ballas (2)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :este cea mai buna mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :arms, drugs si kill

• Cum puteti ajuta factiunea : kill-uri,arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :In timpul saptamani dupa ora 14:00, iar in weekend non stop

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Chesster un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere laThe Mafia..Acum Asteapta ca liderul sa raspunda

Informatii din viata reala :

• Nume: Robert

• Varsta reala:16

• Oras : Rm. Valcea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...