Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Ba "parca" sunteti copii de 5-6 ani va injurati k la usa cortului, ce draq nu vedeti k luati ban pt asta... E doar un joc, nu cred k merita sa te enervezi si sa injuri aiurea. Daca nu stiti sa vb frumos nu va mai jucati.

Link to comment
Share on other sites

Inseamna doar ca nenea smilei e foarte sensibil si o sa isi ia castane, in alta ordine de ideei discutiile aceste nu prea au legatura cu factiunea ceea ce se considera off topic. Deci am sa va rog sa discudati doar despre factiune. Jandarm daca vrei mai multe detalii despre prescurtari use google nu se poate arata aici ce inseamna.

Link to comment
Share on other sites

da stiu ,dar e doar un cuvant unii , chiar nu au un pic de minte pe mine cand ii omor pe altii sau ceva ma mai injura , sau cum a fost cu alex ca ma postat , ca l-am omorat in safe zone pe mine daca ma omora unul in safe zone nu i-asi fi facut post dar ma rog daca are ciuda pe mine asta e!cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa va feriti de probleme, fara limbaj urat, fara kill in safe zone ca tot voi o sa fiti sanctionati.

Aveti grija mai ales la gara sf: 2h7p0cx.jpg acesta este safe zone nu doar la taxiuri, in spawn-ul respectivei factiuni (grove in spawn grove, triads in spawn tirads, atentie un triad in spawn grove puteti sa il omorati pentru ca nu este spawn-ul lui dar in grove nu puteti trage ... si alte cazuri de gen )

Link to comment
Share on other sites

Da au voie doar e spawn-ul lor, idee e urmatoarea: nu ai voie sa omori un membru al unei factiuni care se afla in spawn-ul lui ex mafia la noi in spawn, grove la ei in spawn etc... dar daca la noi in spawn e un aliat si vin rivalii si il omoara au voie atata timp cat nu trag in noi dar noi ii putem omora oricand doar ei sunt la noi in spawn. Atentie daca te urmareste un rival si tu fugi in spawn se considera nonfp deci fetiti-va de asta ca ma supar urat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Medicule, ai reusit sa o faci si pe asta! Nu'ti port pica, resepect ca ai avut curajul sa faci asta :tiphat: ! Da' indiferent ca vei ramane membru Mafia tu pentru mine nu ve fi membru Mafia! O sa te ard de cate ori prind ocazia!

Edit: Boss (Deejayk8 | VicenTzo) iar am reusit s'o dau de gard ! Imi pare rau dar timp de 7 zile (BAN) voi lua pauza mea bine meritata! Foarte sincer sunt: Cel mai rau imi pare ca m'am agitat sa fac activitatea, ca am omorat nu stiu cati Cops, Triads, Grove si ca am depus vreo 2000 gr drugs in seif si ca am stat la jail 90% din timpul pe care mi l'am petrecut jucandu'ma samp de la ultima sedinta pan' acum si ca nu o sa ma aleg cu nimic (Bravo medicule) <= Mai mult Bravo Mie pt. ca eu l'am facut in toate felurile, nu'mi pasa daca a meritat sau nu! :right:

O sa'mi fie dor de sa'mp!

Medicule, imi pare rau de tine! Sincer! Exact cum ziceam mai sus, nu iti port pica, dar tu nu meriti nici macar cat merita jegu' de sub unghie sa fii membru The Mafia pentru ca nu stii ce inseamna sa fii o FAMILIE! Cand o sa ai nevasta si copiii si ai sa te certi cu nevastata o sa o torni la politie sa o aresteze, s'o sparga, s'o....sa'i faca ce vor aia, nu ?! Nici o prob. Jandarme, ne vedem peste 7 zile!

La revedere BOSS'i :whistle: :crybaby:

P.S: Cel mai dor o sa'mi fie de PeU (Locu' 1) si de Deejayk8 (locu' 2) :crybaby: .

Sa stiti ca nu voi parasi The Mafia niciodata indiferent de rank'ul pe care il voi detine!

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Ce prost sunt....am uitat ca si acolo unde plec o sa ma pot juca samp... si mi-am scris demisia =)))

oricum tu vei ramane nubul suprem :coffee:

PS: Magic , eu nici macar locu 3 nu merit? :crybaby:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oricum o sa'mi fie dor de toti! Anumite exceptii! Bine Amarok, Locu' 1 langa PeU acolo pt. tine :-*

EDIT: Welcome TwIsT! Eu sunt creierul acestei factiuni, activez numai in locurile in care nu exista solutii! :nanana:

Defapt am luat ban azi. Bun venit oricum! :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Oricum o sa'mi fie dor de toti! Anumite exceptii! Bine Amarok, Locu' 1 langa PeU acolo pt. tine :-*

EDIT: Welcome TwIsT! Eu sunt creierul acestei factiuni, activez numai in locurile in care nu exista solutii! :nanana:

Defapt am luat ban azi. Bun venit oricum! :bananadance2:

Stiam stiam B-) vroiam doar sa ma conving..

Deja m-am acomodat in factiune .. parca sunt mafiot de 10 luni .. :ph34r:

welcome celor noi ( mai noi ca mine :)) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

NU garantez ca ajung .. e ziua mea maine si cred ca o sa ies in oras cu niste prieteni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...