Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

doar pentru noi... pt ca aici suntem noi manelisti :* restu sa asc.... varu sandel

=)) Varu' Sandel =)) pune o melodie de'a lui aici :)).

Nu e neaparat ca suntem manelisti dar nu sunt nici CONTRA lor, unele sunt chiar splendide si majoritatea sunt frumoase :*

Link to comment
Share on other sites

Maine , 17.02.2012 , ora 21:00 , antrenament !

Etapele antrenamentului vor fi :

1. 1 vs 1 deagle ( winner 15 pct )

2. 1 vs 1 ak47 ( winner 15 pct )

3 2 vs 2 deagle ( winners cate 15 pct )

4. 2 vs 2 ak47 ( winners cate 15 pct )

5. Last Man Standing ( WINNER 20 pct )

Va astept in numar cat mai mare , atat pentru antrenamentul cat si pentru activitatea voastra !

Link to comment
Share on other sites

Valabil pentru toti membrii de rank 1-2-3-4 (5 obtional): Pana marti 28.02.2012 vreau sa vad dovada ca sunteti activi ( nu activitate ). Vraeu ca azi/maine sau prima data cand intrati in joc sa faceti ss cu stats si marti pana in ora 21 sa postati la Activitate dupa modelul urmator:


[b]Nick:[/b]

[b]Stats vechi:[/b]

[b]Stats nou:[/b]

[b]Ore jucate (din diferenta de stats):[/b]

!! Este obligatoriu atlfel ( daca nu sunteti scutiti ( cei cu inactivitate motivata ) ) sunteti demisi.

Link to comment
Share on other sites

Profesor, de 2x warn up, s'ar putea sa'l iau si pe al 3-lea cu ce urmeaza :)). Multumim pt. warn up BAdu :tiphat: .

Apropo, cand mai organizam si noi un super kill in care nici armata, nici F.B.I, nici Pd nu o sa fie in stare sa ne opreasca ? :tiphat:

P.S: Am facut acest post doar pt. ai "multumi" lui BAdu, dar ideea cu kill'u ramane valabila.

Fara resentimente papusa, radem si glumim, multumim ca ai intervenit. :banghead: :hello:

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt Cinciu.Am o problema:D. Am intrat pe un alt svr sa vad cum e, cu acelasi nik si din pacate si cu aceasi parola :banghead: .Astazi cand am vrut sa intru numai aveam aceasi parola.Mi-a schimbato careva de pe acel svr care avea acces la conturi.Si nu stiu ce sa fac ca sa imi recapat contu. Ma puteti ajuta voi cumva? Va rog! Nu as vrea sa incep iarasi! :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Valabil pentru toti membrii de rank 1-2-3-4 (5 obtional): Pana marti 28.02.2012 vreau sa vad dovada ca sunteti activi ( nu activitate ). Vraeu ca azi/maine sau prima data cand intrati in joc sa faceti ss cu stats si marti pana in ora 21 sa postati la Activitate dupa modelul urmator:


[b]Nick:[/b]

[b]Stats vechi:[/b]

[b]Stats nou:[/b]

[b]Ore jucate (din diferenta de stats):[/b]

!! Este obligatoriu atlfel ( daca nu sunteti scutiti ( cei cu inactivitate motivata ) ) sunteti demisi.

tin sa va reamintesc altfel ma tin de cuvant

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur pt tine Vicentzo ca ti'ai recuperat lideru', vad ca nici nu pierzi timpu'. :nanana: Defapt, toti ne bucuram!

In sfarsit , am crezut ca momentul asta nu mai vine , cel putin acum nu te mai intreb in fiecare zi daca ti l-a dat :))!!! bv boss >:D< !!! si de asemenea as vrea sa ii urez bun venit inca unui bun prieten de-al meu Panther :X !!! welcome !!!

Link to comment
Share on other sites

Si eu ma bucur si sper sa nu gresesc cu nimic ,o sa ajut cat pot si voi ramane in TheMafia pana o sa se dea wipe.

Sper sa ma inteleg foarte bine cu voi.:X

Ne dai si un nick din joc ? Sa te cunosteam mai bine... :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...