Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick:Piki

Rank:4

Perioada: 7 iulie mai exact 2 LUNI .

Motiv: Am examene,teze si multe multe lucrari .Te rog Vic accepta inactivitatea sincer imi vina sa plang cand imi aduc aminte cate am facut in TheMafia si pentru a imi da demisia nu cre ca ajuta la ceva asa ca voi invata si la vara incolo voi intra .

E prea mare inactivitatea asta,o sa te demit de pe website,multumesc pentru activitatea depusa si bafta la taze etc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: wRs

Rank: 3

Perioada: nush exact , dar incerc sa rezolv problema cat mai curand posibil ( 2-3 saptamani)

Motiv: probleme foarte grave si mari cu pc-u.

Link to comment
Share on other sites

Nick: wRsRank: 3Perioada: nush exact , dar incerc sa rezolv problema cat mai curand posibil ( 2-3 saptamani)Motiv: probleme foarte grave si mari cu pc-u.

Nick:V_CatalynRank:2Perioada: pana pe 1.06.2012 ca atunci pot intra pe cont :)Motiv: am luat ban 7 zile ca mai aveam 2 advertismente o sa revin in forta pe sistem si te rog mult nu ma demite :(:(

Inactivitati acceptate.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MaRyUsS

Rank: 5

Perioada: pe perioada verii

Motiv: sunt pe litoral cu munca , daca fac rost de net la Constanta probabil voi intra cand am timp daca nu fac rost...nu am cum sa activez in aceste luni !!! multumesc de intelegere !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: tudose

Rank: 3

Motiv: Am multe teste si teze in perioada asta si nu mai prea apuc la calculator, in plus mi-a cam pierit cheful de samp si cel mai bine ar fi sa iau o mica pauza.

Perioada: 2 saptamani, cam pana termin cu scoala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...