Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick: [blackAnGeeLL]

- Factiuni precedente: Ng,fbi,sfr,the triads

- Job curent: -(Civil)

- Level: 18

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place factiunea ballas si am avut experiente frumoase tot timpu cand am fost in ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri arme droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Am warn pe motivul non fp

- Intervalul orar in care jucati: nu am un interval in timpul scoli 5-6 ore si in weekend pana pe la 3-4-5 dim n jur de 11-12 ore

- Poza cu stats : am o pb nu pot pune poza cu stats srry nam ce face sper sa ma acc asa am lv 18 14/76rp

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : [blackAnGeeL] s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. [blackAnGeeLL] avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. [blackAnGeeLL] a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, [blackAnGeeLL] a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor JustinPa. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. [blackAnGeeLL] era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment [blackAnGeeLL] si-a depus CV-ul catre factiunea Ballas si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:sRs

- Factiuni precedente:Hitman (6) , Grove (3), Ballas(1)

- Job curent:None

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este un gang cu membrii de treaba si vreau sa facem legea prin LS.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme,Drugs,Warr-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:4-5h/zii

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): 2w5mttx.png

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie(minim 10 de cuvinte):sRs s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului San Fierro. Acesta nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul care putea sa intretina familia, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa,acum pesimista, si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute in orasul Los Santos, acesta afland de un gang puternic numit Ballas . A inceput sa`i placa cum suna viata de mafiot si acum incearca sa ajunga la o intelegere cu liderul Ballas.

-Nume si prenume:Gabi

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Nasaud

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Gusty

- Factiuni precedente: Triads,SFR,PD (rank-uri 3,2,1)

- Job curent: -

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am vazut cum se descurca membri si stiu ca nu se lasa batuti.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,drugs ,kill,warruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Nu

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-22:00

- Poza cu stats : http://tinypic.com/r/21kezk5/6

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Gusty a fost criticat inca de mic din cauza numelui sa care era asemanator cu cel de "dragon" , asa ca sa le demonstreze tuturor ca nu e un papa-lapte s-a apucat de furat masini , dupa ce si-a facut un "renume" din aceasta profesie , l-a cunoscut pe Salvatore , dupa ce au inceput s-o arda amandoi impreuna furand masini si pescuind peste , ulterior care era vandut la magazin , mancat sau aruncat inapoi in rau din cauza greutatii mici , dupa ce prietenul sau s-a alaturat bandei Ballas , care era condusa de un lider neinfricat pe nume JustinPA , Gusty a hotarat sa se alature prietenului sau in banda Ballas pentru a-i pazi spatele de dusmani si rivali.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Robert

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Valcea

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: [blackAnGeeLL]

- Factiuni precedente: Ng,fbi,sfr,the triads

- Job curent: -(Civil)

- Level: 18

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place factiunea ballas si am avut experiente frumoase tot timpu cand am fost in ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri arme droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Am warn pe motivul non fp

- Intervalul orar in care jucati: nu am un interval in timpul scoli 5-6 ore si in weekend pana pe la 3-4-5 dim n jur de 11-12 ore

- Poza cu stats : 2wluk9w.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : [blackAnGeeL] s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. [blackAnGeeLL] avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. [blackAnGeeLL] a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, [blackAnGeeLL] a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor JustinPa. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. [blackAnGeeLL] era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment [blackAnGeeLL] si-a depus CV-ul catre factiunea Ballas si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

- Sex (masculin/feminin): Masculin

AM REZOLVAT PROBLEMA CU POZA DE STATUS DE MAI SUS SCUZE CA AM FACUT 2 CERERI DAR ABEA AKM A REZ PRB CU POZA DE LA STATS

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Deel

- Factiuni precedente: Consilier

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sunt uniti

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri / materiale

- Antecedente: 0

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : NMb2C.png

- Biografie: Deel este un locuitor al orasului Los Santos traind intr-o casa modesta alaturi de verii lui. Ei au o afacere profitabila lucrand ca vanzatori de masini in acest stat. Intr-o seara cand acestia se intorceau de la munca cu masina stand peste program, vad la un colt al strazii o mafie incercand sa ceara taxa de protectie tuturor care treceau pe acolo. Acestia au apasat tare pe acceleratie incercand sa fuga scapand decat cu cateva gloante in masina. Din auzite se spune ca Ballas ar fi rivala lor, iar acesta vrea sa li se alature pentru a se apara.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Airinei Daniel

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Tg Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

# Trebuie sa primesc uninvite :) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159&pid=6348512&st=350&#entry6348512

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Deel

- Factiuni precedente: Consilier

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sunt uniti

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri / materiale

- Antecedente: 0

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : NMb2C.png

- Biografie: Deel este un locuitor al orasului Los Santos traind intr-o casa modesta alaturi de verii lui. Ei au o afacere profitabila lucrand ca vanzatori de masini in acest stat. Intr-o seara cand acestia se intorceau de la munca cu masina stand peste program, vad la un colt al strazii o mafie incercand sa ceara taxa de protectie tuturor care treceau pe acolo. Acestia au apasat tare pe acceleratie incercand sa fuga scapand decat cu cateva gloante in masina. Din auzite se spune ca Ballas ar fi rivala lor, iar acesta vrea sa li se alature pentru a se apara.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Airinei Daniel

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Tg Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

# Trebuie sa primesc uninvite :) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159&pid=6348512&st=350&#entry6348512

Retrag Cererea !

Link to comment
Share on other sites

- Nick: SilenceKiLL

- Factiuni precedente: Civil

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca stiu ca am cu cine sta de vorba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri / materiale

- Antecedente: 0

- Intervalul orar in care jucati: oricand

- Poza cu stats : xYgdX.png

- Biografie: SilenceKiLL era un pusti puturos care traia pe banii parintilor nepasandui de nimic. Intr-o zi SilenceKiLL a ramas singur acasa si din ne atentie a loat foc casa, dupa tot incidentu asta familia a saracit, si a vazut ce inseamna cu adevarat greul,asa ca s`a gandit sa isi gaseasca un job asa ca s-a angajat ca Truker pentru a pune un ban pe masa . In drum spre casa, obosit de la munca SilenceKiLL trece pe langa un grup de baieti inarmati care apartineau gangului GroveStreet care lau agresat si iau furat tot salariu lui. Asa ca SilenceKiLL si-a dat seama ca munca cinstita nu e cea mai buna solutie si s-a decis sa se alature Gangului Ballas pentru a arata acelor huligani cinei Bossu:).

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan Cumpanasu

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Multumesc baietii si sper sa facem o treaba buna impreuna.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Gusty

- Factiuni precedente: Triads,SFR,PD (rank-uri 3,2,1)

- Job curent: -

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am vazut cum se descurca membri si stiu ca nu se lasa batuti.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,drugs ,kill,warruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Nu

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-22:00

- Poza cu stats : http://tinypic.com/r/21kezk5/6

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Gusty a fost criticat inca de mic din cauza numelui sa care era asemanator cu cel de "dragon" , asa ca sa le demonstreze tuturor ca nu e un papa-lapte s-a apucat de furat masini , dupa ce si-a facut un "renume" din aceasta profesie , l-a cunoscut pe Salvatore , dupa ce au inceput s-o arda amandoi impreuna furand masini si pescuind peste , ulterior care era vandut la magazin , mancat sau aruncat inapoi in rau din cauza greutatii mici , dupa ce prietenul sau s-a alaturat bandei Ballas , care era condusa de un lider neinfricat pe nume JustinPA , Gusty a hotarat sa se alature prietenului sau in banda Ballas pentru a-i pazi spatele de dusmani si rivali.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Robert

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Valcea

- Sex (masculin/feminin): M

Retrag, imi cer scuze pt deranj.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: [blackAnGeeLL]

- Factiuni precedente: Ng,fbi,sfr,the triads

- Job curent: -(Civil)

- Level: 18

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place factiunea ballas si am avut experiente frumoase tot timpu cand am fost in ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri arme droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Am warn pe motivul non fp

- Intervalul orar in care jucati: nu am un interval in timpul scoli 5-6 ore si in weekend pana pe la 3-4-5 dim n jur de 11-12 ore

- Poza cu stats : 2wluk9w.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : [blackAnGeeL] s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. [blackAnGeeLL] avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. [blackAnGeeLL] a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, [blackAnGeeLL] a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor JustinPa. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. [blackAnGeeLL] era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment [blackAnGeeLL] si-a depus CV-ul catre factiunea Ballas si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

- Sex (masculin/feminin): Masculin

RETRAG CEREREA IMI CER SCUZE DE DERANJ DAR VAD CA STAU DE 3 ZILE SI NU RASP NIMENI

Link to comment
Share on other sites

-Nick: TinKode

- Factiuni precedente: DNB

- Job curent: none

- Level: 9

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Foarte bine organizata,membrii capabilii,si am fost un ... cand am parasit aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) :-

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/z3qhlyhpx/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : TinKode s-a nascut in urma cu 14 ani in centrul orasului Los Santos.El ducea o viata linistita impreuna cu parinti sai intr-o garsoniera.El a fost un mare mafiot si cunoscut de rival ca Al Capone.Intr-o zi linistita parinti lui au plecat sa se plimbe prin parc,pacat ca aia a fost ultima plibare deoarece rivali i-au omorat parinti cu sange rece.Acesta s-a jurat pe mormantul parintilor ca se va razuba.El a stat o perioda singur consumand numai bere si tigari dar a venit momentul razbunnari cum a promis .Asa ca el s-a decesit sa bage un CV la Ballas si acum asteapta cu nerabdare raspunsul lui JustinPA.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

denis_pop - respins (n-ai experienta in ganguri)

GunmaN6 - blacklist permanent

[blackAnGeeLL] - blacklist permanent

sRs - respins (9483984934893 de conturi nu ma ajuta sa te iau din nou la teste, tinand cont de ultima experienta)

Gusty - blacklist permanent

Deel - blacklist permanent

SilenceKill - acceptat pentru teste

TinKode - acceptat pentru teste

# Dupa cum am spus intr-un topic de la o plangere formulata de Sandokan, SUNT BOLNAV, de aceea stati atat, ieri am stat toata ziua in pat cu febra, ati fi vrut sa intru sa dau testele cu voi, nu?

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Bumble

- Factiuni precedente: civil

- Job curent: trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place foarte mult aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) :-

- Intervalul orar in care jucati: dupa-amiaza si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/evcrb1181/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :Bumble s-a nascut in Los Santos acum 18 ani , inca de mic el si-a facut banii singur deoarece familia lui a fost omorata de catre mafioti cand el avea 10 ani , ramanand singur cu 3 frati mai mici , el trebuind sa ii ajute . A pescuit pentru a face rost de mancare apoi s-a facut trucker si si-a facut banii singur fara a depinde de nimeni .Ducea zi de zi produse pentru a avea ce manca si pentru a putea sa isi ajute fratii . Pe langa munca Bumble ii ajuta pe cei din Ballas impotriva dusmanilor pentru a-si putea razbuna familia si pentru a-si apara fratii . Acum cand Bumble a crescut si indeplineste toate conditiile pentru a aplica in Ballas si doreste sa se alature echipei .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Marius

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Galati

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Informatii desprec aracterul din joc:

- Nick: aKaRy

- Factiuni precedente: ballas smurd fbi

- Job curent: detectiv

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: deoare ce are un lider asa bun :X

. - Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Waruri , Arme

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: 5-6 ore pe zi

- Poza cu stats : http://imgur.com/delete/jsCuafwMInjOlNR

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : aKaRy s-a nascut in cartierul Idlewood, Los Santos. De mic renumit orasul mafiotilor.Acesta a crescut pe strazi,a cersit,si intr'un timp sa apucat de lucruri serioase,specifice gang'urilor,si a reusit sa isi stranga bani.Parinti lor au fost prinsi intr'un schimb de focuri intreb factiunile grove stret si Ballas.Cei din ballas au incercat sa ii apere,dar nu au reusit.Acesti membri grove ,renumiti ca fiind niste oameni aroganti si arfisti iau ucis familia. aKaRy doreste sa se razbune!!!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: florin george

- Varsta: 18 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: vici1404

- Factiuni precedente: Mafia si Ballas

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut factiunea la waruri!

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: illegal shits :))

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : afk cai

- Intervalul orar in care jucati: dimineata 9-12 seara 9-24

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : NxEwM.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Vici1404 s-a nascut intr-un mic orasel din America de Nord. Tatal sau era mecanic intr-un garaj particular iar mama sa era asistenta medicala la o clinica din America de Nord. La varsta de 17 ani Vici1404 a cunoscut o fata. Parintii ei erau din orasul Los Santos. Doi ani mai tarziu parintii fetei au murit intr-un schimb de focuri pe strazile din Los Santos. Vici1404 impreuna cu iubita lui au plecat in Los Santos pentru ceremonia de inmormantare a parintilor fetei. La inmormantare prietena lui a fost ucisa de un membru Groove iar niste prieteni buni lau luat in Ballas pt a-l razbuna.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vicentiu Popescu

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Buc

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: pchhh_

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Detectiv

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am prieteni in aceasta factiune si vreau sa o ajut sa creasca!

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arme / Droguri / War-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : -

- Intervalul orar in care jucati: 6+ pe zi!

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : Click!

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : pchhh_ s-a nascut in nordul orasului Las Venturas intr-o familie mediocra , bani putini , parintii bolnavi si o casa care statea sa cada pe ei. La varsta de 16 ani pchhh_ a decis sa-si faca un viitor mai bun a plecat din casa parinteasca si s-a dus in portul orasului Los Santos pentru a gasi o slujba. Dupa circa o saptamana in care nu a gasit nimic el si-a vazut un fost tovaras de joaca pe nume nycu93 intr-o masina luxoasa acesta s-a intreptat spre el si la intrebat de unde are masina aceea , prietenul sau era Car Jacker , pchhh_ ne mai stand pe ganduri a ales acest job , dar din pacate pchhh_ era doar un copil si in scurt timp a fost arestat! Dupa ce a stat mai bine de 3 luni in puscarie pchhh_ a decis sa se intoarca acasa din pacate parintii lui erau decedati . El de atunci a decis sa isi ia un job legal acesta fiind detectiv , dupa ce a castigat multi bani din acest job pchhh_ a revenit la vechiurile obiceiuri: furatul de masini , droguri si arme. Acum isi doreste sa se alature Ballasilor pentru a ajuta aceasta factiune sa se creasca si mai mult!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai Alexandru

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Bucucresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: The_Game

- Factiuni precedente: Grove Street - Rank 6, Politicieni - Rank 6, Police Department - Rank 3

- Job curent: Detectiv

- Level: 27

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: A devenit un gang foarte puternic si vreau sa ma alatur.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme si de droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 1 warn - Non FP

- Intervalul orar in care jucati: All day long

- Poza cu stats : Stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Salutare.Ma numesc Mircea Mihai si am inceput sa joc pe linkmania pe 22 Noiembrie 2009.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui Mugur,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si taximetrist.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 20.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in taxi,am castigat si la lotto,suma de 4.000.000 $ . Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la loterie,si am castigat.Bineinteles,imediat ce am primit banii,mi-am cinstit colegii teximetristi cu cate 40.000 $ .Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Ballas,pe timpul lui Rohan.M-am simtit foarte bine alaturi de colegi,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.Am facut treaba buna,am fost avansat de Rohan la rank 3,apoi am plecat in politie.Eram foarte entuziasmat si abia asteptam sa dau testele cu Caddy sau anaxor.Le-am trecut fara probleme si m-am distrat prinzand suspectii si am fost promovat la rank 2.Caddy a fost nevoit sa renunte la lider,trebuind sa aleaga intre admin si lider.Am aplicat,fiind foarte increzator,dar sNs a fost ales.Am fost dezamagit,dar acuma mi-am dat seama ca e mai bine asa.Am mai trecut prin cateva factiuni,deja intelegand foarte bine jocul,si am aplicat pentru Los Santos Vagos.Lego_kid m-a acceptat,am trecut testele si am reusit sa intru.Aici pot spune ca a fost cea mai buna si mai frumoasa perioada de cand joc pe server.Mi-am facut foarte multi prieteni excelenti,printre care si JustinPA,MrAndy,Lego_kid,Star_Kidd,Silver,Cor3 si multi altii.Lego s-a dovedit a fi un lider excelent,ridicand factiunea peste toate celelalte.Am fost promovat la rank 4,iar dupa ceva timp mi-am depus demisia.Colindand cateva factiuni,am ajuns in Triads,tot la lego_kid.Stiam ca Triads va deveni cea mai buna mafie,si am vrut sa fac parte din ea.Am stat ceva timp aici alaturi de Lego,JustinPA si alti prieteni,dominand strazile,apoi am iesit,cu toate ca detineam rank 4.Am reusit sa intru in Hitman,aici fiind promovat la rank 3,distrandu-ma si acumuland multa experienta.Imediat dupa,a fost wipe si am inceput toti de la zero.Deja avand foarte multi prieteni , atat simpli jucatori,cat si admini , si GM,mi-a fost mult mai usor in continuare.Am reusit sa fac level 3,apoi am aplicat in politie,la sNs.Am jucat cateva zile,apoi am fost promovat ca lider Grove Street.Am trecut printr-o perioada nemaipomenita,facandu-mi foarte multi prieteni si distrandu-ma foarte mult.Am dat tot ce am putut pentru a ridica factiunea cat am putut,si am reusit.Am invatat jucatorii sa se ajute si sa se respecte unii pe altii.Am castigat suprematia San Andreas-ului,in vara.Dupa ce mi-am terminat cariera ca si lider,am reintrat in Politie,aici detinand rank 2,si fiind liderul diviziei D.I.A.S.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mircea Mihai

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rosiorii de Vede

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: BassMaster

- Factiuni precedente: Consilieri

- Job curent: Detectiv

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place mult gang-ul si vreau sa ma alatur lor

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arme ,kills,droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: 15-23 (cu pauze bineinteles)

- Poza cu stats :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ma numesc Bogdan , sunt din Timisoara si joc SAMP pe Linkmania de aprox. 2 ani .. Cu cateva pauze destul de lungi. din 2011 am luat o pauza pana acum. Am avut urmatoarele nickuri : IceCube,bogdanboytm ,Alkohol ,Teken si acum BassMaster.Am fost in urmatoarele factiuni:Bikers ( cand inca erau in joc ), LSV,Grove,DNB,Triads,Medici si Taxi( cand era factiune). Sunt activ, imi place sa imi "pierd banii" la Pariuri(in joc) si vreau sa ma alatur Ballas pentru ca sunt un gang puternic si cu potential.Levelul maxim l-am avut 13 din cate imi amintesc .Cam atat despre mine,sper sa fiu acceptat. Respect :tiphat:

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Albu Bogdan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:SkateRZ

- Factiuni precedente:SMURD,NG,Ballas,Sfr,Scoala,Triads,FBI

- Job curent:Detectiv

- Level: 26

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Unul dintre cele mai bune si importante gang-uri,lider capabil si membrii cu care te poti intelege.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Traficul de arme si de droguri,war-uri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):Ban pentru 3 warn-uri,acum ceva timp.Momentan nu am nici un warn.

- Intervalul orar in care jucati:Cand ajung de la scoala,adica cam pe la ora 14:00 pana seara tarziu,in timpul saptamanii ,iar in weekend pot sta pe server oricand.

- Poza cu stats : sa-mp-321.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : M-am nascut la spitalul All Saints din Los Santos.Am terminat facultatea de medicina si m-am alaturat celor din SMURD,salvand pacientii.Dupa ceva timp petrecut aici ma inrolez in Armata,fiind pus mereu in centrul pericolului.Intr-o misiune am fost ranit grav,stand 2 luni prin spitale.Decid sa parasesc Armata si,intr-o zi,m-am intalnit cu un membru DNB,care a trecut prin fuga pe langa mine,iar atunci mi-am dat seama ca sa intamplat ceva.Ma duc acasa si imi vad membrii familiei ucisi.Am decis atunci sa intru in Ballas,pentru a ma razbuna pe acei oameni,dar si pe aliati lor.Acum astept decizia liderului.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Anghel Dragos-Matei

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: bogdan.MA

- Factiuni precedente: smurd-rank 1 ust-rank 1

- Job curent: Taximetrist

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Sa devin mafiot

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme si de droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 1 ban pentru vanatoare nu se mai REPETA

- Intervalul orar in care jucati:15:00-22:00

- Poza cu stats : 5zstu.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Salutare ma numesc bogdan.Eu doresc sa ma alatur celor din ballas ca imi place spawn si masinile.Eu cred ca ballas omoara cei mai multi playeri.De asta mam hotarat sa ma alatur langa ei sa facem o echipa mai buna.Are un lider de treaba si speram sa ma accepte si pe mine ca sa le dau o mana de ajutor celor din ballas.De acum Biografie:Intr-o zi mama lui bogdan.MA cu tatal sau se gandise sa plece la mare in SF.Acolo petrecuse cam 10 zile lui bogdan.MA ii paruse rau ca nu plecase si el.Atunci colegii lui nu prea mai vorbea cu el deoarece ii erau plecati parintii.El ramase in garsoniera la bunica sa.Pana venise mama si tatal lui.Era a X - a zi parintii lui bogdan.MA trebuia sa se porneasca.Atunci bogdan.MA era foarte vesel ca ii veneau parintii acasa.Pe drum la o oprire parintii sai au oprit sa ia o gura de aer.Si sa manance.Era ora 00:15.Atunci usor veni street grove ii ataca.bogdan.MA afla de iei la tv.Cand vedea lua autobuzul si pleca dupa parintii sai.Atunci bogdan.MA ii duse la spital sa ii vindece.Dupa 1 saptamana isi reveni si mama si tatal si erau din nou o familie unita.De atunci bogdan.MA isi doreste sa intre in ballas sa afle cine ia inpuscat mama si tatal lui!!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Macovei bogdan

- Varsta: 11

- Orasul in care locuiti: Botosani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...