Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Informatii desprec aracterul din joc:

- Nick: teils1

- Factiuni precedente: UST, The Triads

- Job curent: Comerciant de arme

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece am mai fost in Ballas si mi s-a parut o factiune foarte bine organizata, in plus imi place viata de strada si viata de gangster.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Waruri , Arme

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si putin seara

- Poza cu stats : wib11.png

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : teils1 s-a nascut in cartierul Idlewood, Los Santos. De mic, acesta a copilarit printre mebrii gangului Ballas. La varsta de 15 ani , acesta avea de ales intre a se muta in San Fierro sau in Las Venturas, deoarece tatal acestuia gasise un loc de munca mai bun. Acesta cand a auzit, a fugit de acasa cu doar 20$ si cu multa incredere in sine. S-a intalnit cu un membru de-al gangului, Andreidef, rugandu-l sa-l primeasca la el in casa. Andreidef fiind un prieten foarte bun l-a acceptat in casa cu o singura conditie: Sa devina unul dintre membrii gangului. Pentru asta, teils1 trebuie sa vorbeasca cu liderul gangului, JustinPA si sa-i dovedeasca ca este omul potrivit pentru gangul Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Riza Ionut

- Varsta: 14 ani

- Orasul in care locuiti: Ramnicu Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:FocuStar

- Factiuni precedente:SFR, DNB

- Job curent:Detectiv

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este o factiune serioasa si cu playeri si lideri activi

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu droguri si arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)2 primu il am ca am derajat un event dar nu stiam ca se tine event in acel loc iar al doilea deoarece am dat /q pt ca aveam mats vreo 20 k si aveam wanted si ma urmareau copii

- Intervalul orar in care jucati:6-8 14-22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) 2z554wx.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :FocuStar s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 5 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Venturas , departe de fratii sai . Incetul cu incetul FocuStar a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita Grove . FocuStar vrea sa se razbune , stiind ca Grove Street sunt dusmani cu Ballas de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui FocuStar si totul depinde numai si numai de JUSTINPA

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Raul

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Brasov

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: 2Fast4You

- Factiuni precedente: Da Nang Boys, San Fierro Rifa + altele inainte de wipe

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Factiunea Ballas a crescut mult in ultima vreme. Dispune de un lider capabil si de membri capabili, deci.. de ce nu?

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Materiale,droguri,crime

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Warn [afk la cai]

- Intervalul orar in care jucati: Intre orele 13:00 - 17:00 respectiv 21:00 - a doua zi.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): Click

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte): 2Fast4You s-a nascut intr-o familie bogata cu ambii parinti doctori de succes. De mic copil, studiindu-si parintii a prins drag de meseria prestata de acestia. La varsta frageda de 8 ani, tanarul copil deja stia informatii din biologie si chimie, visul sau fiind ca intr-o zi sa ajunga exact ca parintii sai. Insa cum socoteala de acasa nu se potrivete cu cea din targ, pe cand 2Fast avea numai 13 ani parintii sai au participat la o operatie incheiata cu decesul pacientului. Parintii sai au fost concediati iar din niste oameni de succes au ajuns intr-un punct josnic a lantului trofic. Tatal sau a fost nevoit sa plece in strainatate pentru a-si mentine familia, iar mama sa nu a reusit sa isi gaseasca un loc de munca acceptabil. In cele din urma mama sa a ales sa se alature sotului sau in strainatate pentru a reusi sa ii indeplineasca visul fiului lor. In timpul acesta, copilul in varsta 15 ani acum, a intrat intr-un anturaj dubios si a fost impins spre a deveni un gangster de cate prieteni sai.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Loghin Malin

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Targu Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii desprec aracterul din joc:

- Nick: sRs

- Factiuni precedente: Hitman , Grove Street , Mafia

- Job curent: None

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: De cand este un nou lider a inceput sa fie mai organizat, ca o familie .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: War`uri , Droguri , Materiale .

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: Depinde de timpul meu liber , 5h pe zi .

- Poza cu stats : K5mXT.jpg

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

sRs s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului San Fierro. Acesta nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul care putea sa intretina familia, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa,acum pesimista, si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute in orasul Los Santos, acesta afland de un gang puternic numit Ballas . A inceput sa`i placa cum suna viata de mafiot si acum incearca sa ajunga la o intelegere cu liderul Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gabi

- Varsta: 15 ani

- Orasul in care locuiti: Nasaud

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii desprec aracterul din joc:

- Nick: where

- Factiuni precedente: FBI/PD/Mafia/Triade/SFR/UST

- Job curent: detective

- Level: 24

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: o factiune renascuta cu un lider capabil

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme/droguri/war

- Antecedente: 2 warn

- Intervalul orar in care jucati: 3-4 ore , cand am timp

- Poza cu stats : jDAn8.png

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

wHere s-a nascut in Los Santos,in teritoriul Front Yard Ballas.Necunoscandu-si tatal,a invatat aproape tot de la fratele lui mai mare,omul pe care il considera un model de urmat.Chiar si cu impotrivirea mamei,nu a durat mult timp pana cand wHere a inceput sa se antureze cu fratele sau si cu ceilalti golanasi din cartier facand mici infractiuni.La doar 14 ani Loc este prins furand dintr-un magazin si petrece 6 luni intr-un centru de corectie din Los Santos.La nici o saptamana dupa ce se intoarce,mama lui moare,avand o ultima dorinta pentru fiul cel mai mic.Sa incerce sa se indrepte si sa lase stilul sau de viata in urma".wHere asculta cu sfintenie cuvintele mamei lui si aplica pentru o PD unde trece toate testele cu brio.Dar,cum soarta nu era niciodata de partea lui,wHere a fost fortat sa demisioneze din cauza salariului foarte mic.Frustrat,el se gandeste din nou sa apeleze la fratele sau,care,era acum un membru complet al gastii Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Amin

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

- Nick:Allen

- Factiuni precedente: Smurd,Scoala,NG

- Job curent:Detectiv

- Level:17

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa ma alatur unui colectiv foarte capabil

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme si droguri,Waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):Un warn luat acum mult timp deoarece am alergat in zig-zag

- Intervalul orar in care jucati:09:00-12:00 si 19:00-24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): /stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Totul incepe acum aproximativ 9 luni de zile.Intr-o frumoasa zi de toamna cand familia lui Allen se muta in orasul Los Santos, un oras plin de surprize nedescoperite inca de el. Dupa ce Allen se acomoda-se mai bine si se obisnuise cu strazile,si isi facuse cativa prieteni vede ceva care nu prea era in regula.Un cetatean care semana cu Lil Wayne il ameninta pe tatal lui Allen,Acesta speriat nu a zis nimic.Pana intr-o zi cand Allen afla ca toata familia lui a fost sacrificata de acel ''Lil Wayne''.Hotarat sa se razbune pe acest om fara scrupule a hotarat sa se alature Armatei crezand ca poate rezolva problema pe cale amiabina si legala.Totul decurge bine Allen reuseste sa il bage la inchisoare pe "Lil Wayne'' dar acesta scapa de gratii foarte repede deoarece era liderul unui gang pe nume Grove Street si pentru ca avea foarte multe relatii.Ajuns in culmea disperarii Allen hotaraste sa isi faca dreptate singur si doreste sa se alature unui gang rival celor din Grove Street,adica Ballas.Sa speram ca aceasta poveste nu se va termina trist pentru personajul nostru ''Allen''.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Antonescu Florin

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti: Urziceni

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Mynim@l

- Factiuni precedente: FBI SFR THE MAFIA

- Job curent: Detectiv

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece este o factiune serioasa cu un lider de treaba si este multa cooperare.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Droguri, arme, warr-uri .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 1 warn luat pe ca am dat /q cu wanted

- Intervalul orar in care jucati: joc intre 5 si 7 ore depinde ce program am.

- Poza cu stats: http://tinypic.com/r/20ihzrb/5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Mynim@l s-a nascut in urma cu 17 ani in San Fierro. Aici , el a descoperit un gang numit San Fierro Rifa , condus de Dan33. Acesta a fost omorat intr'un schimb de focuri, si astfel el a trecut de partea legii. Dupa multa vreme, si-a castigat dreptul de a intra intr'un gang aliat celor din SFR, Ballas. Aici, alaturi de cativa prieteni a reusit sa ridice factiunea si sa o duca spre cel mai inalt nivel , insa a decis sa paraseasca factiunea dupa ce liderul acestui gang a fost ucis. A decis sa treaca de partea legii a 2-a oara, dar , cei doi lideri au parasit factiunea si astfel, Mynim@l i-a urmat. S-a alaturat The Mafia pentru oviata plina de aventuri, insa, inima lui ii spunea altceva. Mynim@l isi depunde CV-ul din nou in gang-ul celor din Ballas, pentru a-si egala performanta din trecut si sa faca parte dintr-o factiune puternica alaturi de JustinPA si membri lui.

- Nume si prenume: Adrian Andrei

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm Valcea

- Sex (masculin/feminin): M

Miam dat seama ca am gresit cand team tot stresat atat Justin si imi pare rau acum promit ca o sa fiu serios. MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Darius14

- Factiuni precedente: Dnb, Ng, Fbi, Triads, Hitman,Grove

- Job curent: Detective

- Level: 30

- Sex(masculin/feminin): M.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut la ridicarea factiunii Ballas.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: kill , war , etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 2 warnuri,nu mai stiu exact pt ce.

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-22:00

- Poza cu stats : ilfuhg.png

- Poza cu /weaponskills : -_-

- Biografie: DaRiUs s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acea zii este cea mai trista zii pentru el deoarece mama lui a fost prinsa in schimbul unor focuri de arma.A scapat cu ajutorul tatalui sau. Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el facea naveta catre SF pt a isi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte in membri SFR si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din SF , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau intr-un accident de masina. A plecat din SF inapoi in LS in speranta ca va afla cine ii omorase mama, nu a avut nici o sansa. S-a angajat arms dealer pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca arms dealer castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele sale :tiphat:

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihes Darius

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Allen - acceptat pentru teste

Mynim@l - respins (trebuie sa mai treaca ceva timp sa imi dai seama daca tu chiar ai inteles asta)

Darius14 - acceptat pentru teste

Aplicatiile sunt inchise. Va rog sa nu mai postati pana anunt eu redeschiderea lor.

Legat de cei acceptati pentru teste, acestia sunt rugati ca pana duminica sa ia legatura cu mine sau Salvatore si sa dea testele, cei care nu vor face asta, vor fi respinsi.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Ca7al1n

- Factiuni precedente: dnb,mafia,ballas

- Job curent: arms dealer

- Level: 13

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune serioasa,membri capabili si asociabili.Lider super ok.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Materiale , droguri , arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00-12:00,19:00-23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=1fa6uo&s=5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ca7al1n sa nascut in orasul Los Santos,renumit orasul mafiotilor.Acesta a crescut pe strazi,a cersit,si intr'un timp sa apucat de lucruri serioase,specifice gang'urilor,si a reusit sa isi stranga bani.Parinti lor au fost prinsi intr'un schimb de focuri intreb factiunile Ballas si Grove.Cei din ballas au incercat sa ii apere,dar nu au reusit.Acesti membri grove,renumiti ca fiind niste oameni aroganti si arfisti iau ucis familia.Ca7al1n doreste sa se razbune cu varf si indesapt pentru cele intamplate.Multumesc.

- Nume si prenume: Santiago Catalin

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Urziceni

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: bogdan.MA

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: Hot de masini

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece in ultimul timp a inceput sa domine rivalele si as fi mandru sa ii pot ajuta si eu.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de droguri/arme, war, rapiri, etc.

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: 6 ore / zi dupa orele 13-14

- Poza cu stats : Click!

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Bogdan s-a nascut in San Fierro. El era singur la parinti, dar avea foarte multi prieteni.Intr-o zi parintii lui s-au gandit sa plece intr-o mica vacanta de o saptamana pe litoral. In ultimele 2 zile inainte sa plece, tatal lui nu s-a odihnit suficient noaptea, iar cand au trebuit sa plece spre casa, tatal sau a adormit la volan si s-au izbit puternic de un pod care s-a soldat cu moartea lui si a sotiei. La aflarea vestii de la autoritati, Bogdan a fost coplesit de durere si a trebuit sa se mute in garsoniera bunicii lui. Prietenii lui nu au mai tinut legatura cu el, deoarece bunica lui statea in alt oras si anume Los Santos. Intre timp, el si-a facut un prieten foarte bun pe nume Gabriel care mai era cunoscut si sub porecla "SonyBlack" datorita traficului cu console Sony negre. Gabi facea parte din cel mai cunoscut gang din oras si anume Ballas. Acum Bogdan doreste si el sa se alature acestui gang pentru a putea face rost de bani sa duca un trai decent alaturi de bunica lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Macovei Bogdan

- Varsta: 11

- Orasul in care locuiti: Botosani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

P.S.: M-a rugat pe mine sa`i postez deoarece el are contul suspendat.

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Luger

- Factiuni precedente:SMURD,DNB,TRADE.BALLAS

- Job curent:camionagiu

- Level:12

- Sex(masculin/feminin):MASCULIN

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:vreau sa ma alatur unui gang foarte bine organizat

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu mats,droguri si arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)1warn pentru deranjare event

- Intervalul orar in care jucati:09:00-12:00 si 19:00-24:00

- Poza cu stats :http://tinypic.com/view.php?pic=somx3m&s=5

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Luger s-a nascut in Los Santos .Acesta mai avea un frate mai mare si mai incapatanat.Dupa ceva timp de certuri intre tata si fratele meu,acesta se alatura gangului grove cu scopul de al omori pe tata.Intr-o seara pe la ora 4:00 se auzea un zgomot,eu fiind speriat nu ma-m dus sa vad.De dimineata ma duc repede sa vad ce se intamplase si cand intru in camera ii vede pe parinti lui ca erau morti.Acesta si-a dat seama ca a fost fratele sau de vina.Luger a jurat sa se razbune pe fratele sau si a vazut un anunt in care Ballas recruteaza. Ballas fiind un gang rival lui grove si s-a gandit ca este cel mai bun lucru ca sa se razbune pe fratele lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Babiuc ionut Andrei

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Urziceni

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:FocuStar

- Factiuni precedente:SFR, DNB

- Job curent:Detectiv

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este o factiune serioasa si cu playeri si lider activi

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu droguri si arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)2 primu il am ca am derajat un event dar nu stiam ca se tine event in acel loc iar al doilea deoarece am dat /q pt ca aveam mats vreo 20 k si aveam wanted si ma urmareau copii

- Intervalul orar in care jucati:6-8 dimineata si 14-22 dupa masa

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) 2ymt14y.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :FocuStar s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 5 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Venturas , departe de fratii sai . Incetul cu incetul FocuStar a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita Grove . FocuStar vrea sa se razbune , stiind ca Grove Street sunt dusmani cu Ballas de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui FocuStar si totul depinde numai si numai de JUSTINPA

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Raul

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Brasov

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Deeny

- Factiuni precedente: Ballas, NG

- Job curent : N/a

- Level: 8/9

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este cel mai bine organizat gang cu membrii buni si de treaba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic arme / drugs , war , kill etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : None

- Intervalul orar in care jucati: Depinde de zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) Stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc -

Deeny s-a nascut intr-o zi ploioasa de vara la spitalul din Los Santos. De mic ,acestuia ii placeau filmele politiste,urmaririle etc, asadar a hotarat sa aplice Armata.Acolo a stat o vreme indelungata pana a ajuns Major cunoscand mult lume si arestand foarte multi suspecti,tot odata facandu'si si multi dusmani.Unul dintre prietenii lui era JustinPa ,un ofiter important din alt departament,anume,PD,cu care mergea tot timpul la wanted.Intr-o urmarire foarte importanta Justin a fost ranit foarte grav iar Deeny l-a salvat,de atunci au devenit foarte buni prieteni.In cateva zile,Justin a iesit din spital dar dupa acea intamplare acesta a inceput sa intre in anturaje nepotrivite iar fara stirea lui Deeny,acesta a ajuns lider ballas,un gang important din Ls.Deeny a fost corupt de acesta sa se alature deasemenea factiunii respective si sa lase politia deoparte , noua lor ocupatie devenind traficul de arme , droguri si war'uri.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume : Marcu Darius

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Aplic pt Chase. , are dpa.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: GunmaN6

- Factiuni precedente: SmurD

- Job curent: TruckeR

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece este un gang puternic cu membrii seriosi si lider de nota 10 .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: War , kill , drugs , mats , arme .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) ----nu am avut .

- Intervalul orar in care jucati: cam 5-6 ore , dar depinde si de orarul scolar , miercurea am mai multe ore si nu voi putea sa fiu on 6 ore :D

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/815/samp000kd.png/

- Poza cu /weaponskills : ------

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

GunmaN6 sa nascut acum 15 ani intr-un sat micut din padurile Ls . Acesta de mic a fost bine crescut si avea si un frate mai mare , de care nici el nici parintii sai nu stia prea multe de el, deoarece pleca dimineata si venea noaptea acasa . Intr-o zi cand sa trezit GunmaN6 vazusera afara pe fratele sau , acesta era acasa . GunmaN vroia sa se joace cu fratele sau si acesta a decis sai dea un deagle sa il invete sa traga cu arma pentru ca pe viitor nu se stia nimic . Acesta cum avea arma in mana incepusera sa traga si el , parintii sai cand auzisera se speriasera si se certasera cu toti , dar pana la urma nu avusera de ales si la lasat sa invete si el sa traga cu arma.

Cand vazuse tata-l si fratele sau ca este un expert la deagle sau hotarat sai spuna GunmaN6 (Pistolar) , ( 6 numarul sau preferat , si data in care sa nascut acesta ) . Peste un timp fratele sau statea mai tot timpul acasa si nu mai pleca mereu cum facea inainte . Intr-o seara cand stateau toti la masa venisera o banda numita Grove Street si ii ucisera parintii si pe fratele sau in fata lui GunmaN6 la masa , acei Grove Steet au spus " Lasal pe acesta ca este prea mic si nu stie el ce se intampla , si tot o sa moara , este singur nu are cine sa-l creasca " , atunci el a jurat ca o sa se razbune pe acei banditi numiti Grove Steet , si in acea seara a plecat singur de acasa ingrozit de ce sa intamplat . Dadusera de o alta banda numita Ballas , fugise si de acestia dar unul dintre membrii ballas in prinsese , si in intreba ce cauta el singur pe strada , unul dintre marii membrii ballas in recunoscuse si stiia ca este fratele unui membru Grove Street si acestia se hotarase sa-l omoare ca razbunare pe fratele sau , dar GunmaN6 le spunesera " la ce bun , toti din familia mea sunt morti , acum este randul meu " , cand auzisera asta grove il intrebasera ce sa petrecut si acesta ii povesti totul si ca el vrea sa se razbune , celor de la ballas li se facu mila si il crescuse si fusese si ei mirati de cum trage acesta cu arma , acum ca a crescut mare GunmaN6 vrea sa se alature celor de la Ballas ca sa se razbune pe ei pentru familia sa stiind ca Ballas si Grove sunt rivali de cand cerul si pamantul , dar totul depinde de liderul Ballas JustinPA .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Florin

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Focsani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: RadyX

- Factiuni precedente: Ballas,FBI,PD,Scoala

- Job curent: Taximetrist

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este prima mea factiune si as vrea sa ma intorc

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: kill mats drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: 15:00--23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) 7RiXF.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : : RadyX s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. RadyX avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Venind o vreme grea in intregul oras, averea acestei famili a ajuns la un sfert. Parintii lui RadyX erau disperati deoarece banii nu le mai ajungeau, nu isi mai puteau sa-si plateasca ratele, sa-si achite creditele. Asta pana intr-o zi, cand parintii lui, au decis sa joace toti banii care ii aveau la cateva jocuri de noroc. Dupa cateva ore, parintii au iesit plangand de acolo deoarece au pierdut tot ce aveau, numai detineau absolut niciun ban. Nestiind ce sa faca, si-au pus capat zilelelor, lasand pe drumuri un copil de 9 ani . In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost bunica, care l-a luat in grija ei si a incercat sa-i faca o viata cat mai buna. Ajuns la varsta de 15 ani, RadyX a trebuit sa intre la liceu, era un copil foarte cuminte, asculta de bunica lui, nu i-a facut niciodata probleme, insa avea un viciu de a juca si el la jocuri de noroc. Paria doar sume mici, uneori castiga, alteori pierdea. Intr-o zi, venind de la scoala, s-a abatut de la drum cu cativa prieteni si a decis sa bage la pariuri o suma mare de bani. Norocul lui a fost uimitor, a castigat de 10 ori suma pariata. Acum, RadyX traia cu foarte multi bani, incepuse sa-si traisca viata. Numai statea cu tocilarii, acum statea cu adevaratii baieti de cartier. S-a apucat de fumat, a inceput sa faca trafic de arme si droguri. A dorit sa incerce si mai mult, asa ca a intrat intr-un gang foarte puternic, Da Nang BoYS. A lasat scoala la o parte, nu il mai interesa deloc. Timp de 3 ani, a trait foarte bine aici, avea tot ce isi dorea. DNB a devenit pentru el o a doua familie. Pana cand, intr-o seara, la un bar din centrul orasului s-au strans toti prietenii lui. S-au distrat timp de cateva ore, toti aveau droguri, arme si foarte multi bani la ei. Dar la ora 02:00, fortele de ordine in frunte cu echia DIAS au intrat peste ei si au inceput sa ii aresteze pe toti prietenii lui. Acestia nu voiau sa se predea, asa ca au inceput focul, RadyX era foarte disperat, asa ca a pus si el mana pe o arma si a omorat un ofiter fara sa vrea. Vazand ce a facut cu mana lui, a cazut in genunchi si a cerut sa fie arestat. Pedeapsa lui RadyX era una foarte mare, trebuia sa stea 8 ani la puscarie. Dupa 2 ani, de stat in puscarie, a meditat si a vazut unde a gresit, a decis sa vorbeasca cu seful politiei. Acesta la primit si au discutat impreuna timp de 2 ore, au ajuns la o decizie amandoi: aceea de a-si plati o cautine pentru eliberare. Aceasta cautine a costat toti banii pe care RadyX i-a facut. Dupa ce a iesit din puscarie, a ajuns acasa la bunica lui. Aici a avut parte de o alta surpriza, bunica lui murise in urma cu 3 luni. Maturizandu-se, a trecut si peste aceasta povara si a dorit sa faca un ban cinstit. S-a dus din nou la scoala, a terminat liceul, si o facultate foarte buna. Avand cateva pile in politie, acesta a dorit sa isi incerce norocul acolo. A fost acceptat si a trecut testele cu brio. Avand aici o vechime de peste 3 ani, RadyX a devenit un ofiter foarte respectat in orasul sau. Toti gangsterii si mafiotii ii stiau de frica. Cu lacrimi in ochi si-a luat ramas bun de la prieteni si si-au promis ca se vor revedea candva. Peste cateva saptamani, RadyX a decis sa aplice pentru factiunea Fbi. A fost acceptat si a trecut testele ciu brio. Aici si-a facut noi prieteni, a capatat foarte multe calitati si impresii bune pe server. Fiind un agent descurcaret, a trecut foarte repede de perioada testelor. In mai putina de o luna a obtinut si o promovare destul de mare, a atins Rang 3 FBI Odata cu aceasta promovare, au venit si responsabilitati mari. Dupa un timp, RadyX a renuntat la viata de Agent si s-a facut gangster. Intrand in Ballas si cunoscand noi membrii, vitorul lui a fost unul diferit. Vazand ca aplicatiile pentru Grove Street sunt din nou deschise, RadyX, meditand zile si nopti, a decis sa faca o alegere, care dupa parerea lui i-ar schimba radical viata. S-a hotarat sa aplice pentru aceasta factiune, stiind ca necesita multa seriozitate, activitate si implicare. .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Radian Marius

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Plosca

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: StreSs

- Factiuni precedente: Aceasta ar fii prima

- Job curent: Taximetrist

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este o factiune din care ai multe de invatat

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: kill,drugs,mats

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nu

- Intervalul orar in care jucati: 5-6 ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : uawIn.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : StreSs s-a nascut la periferia orasului Los Santos intr-o familie modesta,tatal sau se ocupa cu lugruri ilegale gen dealer droguri,arme,jafuri iar mama sa era femeie de servici la o scoala din Los Santos.StreSs era foarte neastamparat si intra foarte des in belele iar politia era mai mereu pe urmele lui.Foarte des el se baga in afacerile tatalui sau pentru ca vroia sa invete cum sa produca bani pentru a-si ajuta familia.Insa odata StreSs a dat lovitura jefuind banca din Los Santos iar cu banii proveniti din acea spargere si-a achitat toate datoriile si impreuna cu familia s-au mutat intr-un apartament din centrul Los Santos-ului.StreSs era atras de bani de aceea nu se astampara si crescand el incepuse sa fure si sa santajeze diferite persoane iar banii proveniti din aceste afaceri ii dadea pe femei,bautura si droguri.Un foarte bun prienten al acestuia la dus pe StreSs in El Corrona un cartier foarte cunoscut din Los Santos.Acolo StreSs a vazut adevarati Gangsteri care faceau parte dintr-o grupare numita Ballas.Acesta s-a dat in vorba cu liderul acestei grupari iar StreSs a fost pus la diferite teste pentru ca liderul sa-si dea seama daca StreSs merita sa intre in Ballas.Liderul era uimit de capacitatile lui StreSs si i-a spus sa astepte cateva zile pentru a se decide daca il va primii in factiune.StreSs astepta cu nerabdare un raspuns de la liderul acestei factiuni.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gabriel Sorin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Calarasi

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Calibru

- Factiuni precedente: Smurd

- Job curent: Smurd

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este cel mai bun gang de pe server si JustinPA este cel mai bun GM.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Drugs, Arme, Wars . etc

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : nu am

- Intervalul orar in care jucati: depinde de zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : 1orvvq.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte)

Vito Corle "One" , capul familiei mafiote din Los Santos "Familia", supravegheaza nunta fiicei lui. Pentru aceasta ocazie isi face aparitia si fiul lui, Calibru, care tocmai s-a intors din razboi.

Vito vede o oportunitate pentru a il introduce pe Calibru in afacerea familiei, cu toate ca si-a facut foarte clara decizia lui de a nu se implica, din acest motiv plecand la razboi, pentru a evita influenta tatalui sau.

Corle "One", desi fiind un mafiot de prima clasa, a refuzat toata viata lui sa faca trafic de droguri. Intamplarea face ca liderul unei famili foarte puternice de mafioti sa-i propuna o afacere care consta in traficul de droguri.

Vito refuza, facand cealalta familie foarte furioasa, acestia aranjand ca el sa fie asasinat. Lucrurile nu merg conform planului si Vito reuseste sa supravietuiasca, dar este ranit foarte grav.

Calibru, desi dezamagit de tatal lui si de ceea ce i s-a intamplat, fiind sigur ca stilui lui de viata o sa-i aduca o moarte violenta, nu poate accepta insulta adusa familiei si porneste intr-o misiune de razbunare.

N-a durat foarte mult si Calibru a invatat sa se descruce, capatand respectul care odata l-a avut tatal sau si aducand moarte familiei care a vrut sa il ingroape. Vazand scopul lui atins si pe Vito razbunat isi da seama ca nu are nimic care sa il lege de

Mafie. Dar era prea tarziu, isi facuse deja prea multi dusmani si nu se mai putea intoarce la o viata normala, dar in acelasi timp nu vroia sa continue afacerea familiei, dorind sa isi faca singur un nume pentru el, fara influenta tatalui sau.

A lasat totul in urma, cautand un loc unde nu era cunoscut de nimeni si putea incepe de la zero. A gasit Ballas, care parea sa aiba nevoie de oameni exact ca el si de aptitudinile lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: M?rel Alexandru

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Ca7al1n

- Factiuni precedente: dnb,mafia,ballas

- Job curent: arms dealer

- Level: 13

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune serioasa,membri capabili si asociabili.Lider super ok.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Materiale , droguri , arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00-12:00,19:00-23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=2afgbcn&s=5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ca7al1n sa nascut in orasul Los Santos,renumit orasul mafiotilor.Acesta a crescut pe strazi,a cersit,si intr'un timp sa apucat de lucruri serioase,specifice gang'urilor,si a reusit sa isi stranga bani.Parinti lor au fost prinsi intr'un schimb de focuri intreb factiunile Ballas si Grove.Cei din ballas au incercat sa ii apere,dar nu au reusit.Acesti membri grove,renumiti ca fiind niste oameni aroganti si arfisti iau ucis familia.Ca7al1n doreste sa se razbune cu varf si indesapt pentru cele intamplate.Multumesc.Respectele mele Justinpa :beer:

- Nume si prenume: Santiago Catalin

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Urziceni

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...