Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: Smurd,Armata

- Job curent:CJ

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este una dintre cele mai bune ganguri,membrii de treaba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,Droguri,Waruri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ---

- Intervalul orar in care jucati:09:00-21:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) sa-mp-129.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

SkateRZ s-a nascut intr-un oras pe nume Las Venturas.Tatal lui plecase intr-o noapte sa ia o sticla de apa.Din pacate, un Grove i-a iesit in fata.I-a spus ca daca nu ii va aduce 1 mil de dolari risca sa isi piarda viata alaturi de sotia lui.Parintii lui SkateRZ nu au fost in stare sa faca acel milion,deci au fost impuscati.SkateRZ ramase singur pe aceasta lume.A decis sa se mute in Los Santos pentru asi gasi un servici.A decis sa se faca hot de masini.In timp ce se ducea sa vanda o masina,un alt hot de masini i-a spus ca exista un gang puternic..Acest gang era rival cu cei din grove si s-a hotarat sa sa intre in gang ca sa se razbune.Numele acestui gang era Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Anghel Dragos Matei

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: Ballas,The Triade,UST

- Job current: car jacker

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place factiunea

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme/drogur/war’uri etc..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): bug abuse

- Intervalul orar in care jucati: 12-18 20-01

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/2r55hqz44/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

wHere s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie destul de saraca.Tatal era mecanic iar mama somera statea acasa si avea grija de copii.Intr-o zi wHere s-a gandit sa scape familia de saracie .Acesta timp de 2-3 ani a furat impreuna cu gangsterii din orasul Los Santos.Dupa 4 ani a fost prins si a fost inchis.Acesta a jurat ca de atunci nu o sa mai fure si s-a angajat legal in orasul San Fierro.Dupa un timp cand wHere s-a intors inapoi in orasul sau natal a vazut ca familia s-a a fost omoarata si lasata in casa.Acesta s-a gandit sa intre in Ballas care este o factiune foarte respectata si spera sa fie acceptat pentru a se razbuna pe cei care i-au omorat familia.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Jabar Amin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:Smurd-rang 3

- Job curent:Detectiv, o sa il schimb

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune foarte serioasa,si un gang cel mai bun

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Activitati ilegale: rapiri,arme,droguri si war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)Nu am avut

- Intervalul orar in care jucati:Dimineata pe la pranz si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/132/samp020qk.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc: Nutzu s-a nascut in spitalul din Los Santos, in anul 1997.Parintii lui avea fiecare cate o factiune .Tatal sau era Lider Ballas iar mama era assitenta la spitalul din Los Santos.Cand Nutzu a facut 7 ani l-au dat la scoala ca sa nu ajunga cioban a stat cu burta pe carte pana la varsta de 18 ani.Nutzu si-a luat jobul detectiv pentru ca ii placea sa vada unde se ascund suspecti apoi le spuneau Politistilor.Tatal sau din cauza batraneti a renuntat la lider si I-a dat locul lui Moses cel mai voios si mai harnic om.La 20 de ani,Nutzu s-a gandit sa aleaga dintre factiunile Membru Ballas si Membru Smurd.A ales Ballas pentru ca ii placea sa faca ce facea si tatal sau mai precis sa se impuste cu rivali ,rapiri,war-uri etc.Tatal sau find ca a fost Lider i-a spus lui Nutzu sa invete regulametul daca vrea sa intre in acea factiune.Dupa 2 zile ce a invatat regulametul pe derost,a invatat sa traga,sa isi respecte Aliati si membri.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Nutu Ionut

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Plosca

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Ballas,DNB,SFR,SMURD

- Job current: arms dealer

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme droguri war’uri batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): bug abuse

- Intervalul orar in care jucati:12:00-16:00,20:00-00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/638/samp104el.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Th3Master sa nascut in spitalul din Las venturas el avea o familie saraca iar tatal lui era un betziv.Intr-o zi tatal lui Th3Master a fost omorat de catre niste mafioti din clanu DNB,Th3Master a aflat de la un vecin mai invarsta si ia explicat unde sa produs tragedia.Th3Master si cu mama sa sau mutat in Los Santos acolo mama lui a fost violata si ucisa de gangul grove,cand sa dus la scoala cei din gangul grove lau urmarit.Gangul ballas ia sarit in ajutor salvandul acum Th3Master a depus CV-ul gangului ballas pt asi razbuna mama.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Miu George

- Varsta: 12

- Orasul in care locuiti: Prahova

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Consilieri

- Job current: Car jacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca imi place ff mult

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme,war-uri,droguti,materiale

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ---

- Intervalul orar in care jucati:12:00-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/542/samp026u.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : ShadoW s-a nascut in Los Santos.Acolo a stat el toata copilaria lui si avea multi prieteni.Tatal lui facea parte din Groove si toata ziua era plecat iar seara se intorcea beat si incepea sa o bata pe mama lui si pe el il injura si il batea.Era foarte rau.Intr-o seara el s-a intors cu vreo 5 prieteni de ai lui acasa.Si au inceput toti sa dea in mama sa.Tatal s-a infuriat si a omorat-o pe mama chiar in fata baiatului.Acesta a ramas blocat cu lacrimi in ochi si cu o impresesie foarte rea despre tatal sau.Cand l-au vazut pe ShadoW in usa au decis sa il omoare si pe el deoarece a vazut totul.Acesta a inceput sa fuga.In acel moment o grupa de Ballas au vazut masina grooverilor in fata casei si au intrat.Erau vreao 12 asa ca m-au salvat.Moses l-a oorat pe tatal meu si m-a luat in grija lui.ShadoW si-a depus CV-ul pentru a se razbuna pe tot Groove-ul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Alem Andrei

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Radauti/Suceava

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:-

- Job current: Car jacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place foarte mult aceasta factiune.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme/drogur/war-uri etc...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Doar in prima zi in care am jucat pentru ca nu am citit regulamentul. Dar m-am invatat minte

- Intervalul orar in care jucati:11:00-00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/546/sampd.jpg/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : RaggaD s-a nascut in orasul Los Santos, in cartierul Ganton de langa Groove. In toata copilaria sa acesta a fost terorizat de membri Groove. De la cei mai mici dintre membri Groove la cei mari. Pe la varsta de 14 ani, unul din vecinii sai, un timp invarsta si cam dubios, vazandu-l pe RaggaD cum este din nou batjocorit de cei din Groove i-a sarit in ajutor tragand cateva focuri asupra celor din Groove si lovindu-l pe unul dintre acestia in picior. Vecinul l-a luat in casa lui pe RaggaD ajutandul sa se curate si sa isi revina. Vecinul i-a povestit lui RaggaD despre gang-ul Ballas si cum acestia ii umilesc mereu pe cei din Groove. De atunci el s-a hotarat sa se antreneze si sa reuseasca sa intre in gang-ul Ballas pentru a ii distruge pe cei din Groove, iar acuma acesta si-a depus CV-ul la Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Trif Raul

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Hunedoara/Hunedoara

- Sex (masculin/feminin): masculin

Pentru mai multe detalii despre mine, puteti vizita pagina mea de facebook: Trif Raul

Link to comment
Share on other sites

- Nick in joc : LilJohn

- Factiuni precedente : -

- Job curent : Car jacker

- Level : 7

- Sex (masculin/feminin) : Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii : Este o factiune capabila cu un lider competent si sa castigam supermacy.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune : Cu Waruri,Droguri,Trafic de arme etc .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : -

- Intervalul orar in care jucati : 09:00-12:00 si 18:00-23:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/834/samp005lw.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) : Liljohn s-a nascut in orasul Los Santos impreuna cu mama si tatal sau.Tatal sau era taximetrist iarmam sa femeie de servici la primarie.Intr-o zi pe cand Liljohn venea de la scoala a observat ca il urmaresc doi oameni imbracati la costum.Acesta a marit pasul dar acei oameni se tineau dupa el.La un moment dat l-au prins pe LilJohn si l-au dus la ei in baza.Acolo l-au torturat si si-au batut joc de el.Tatal sau afland ce se intampla a fugit imediat la locul faptei dar nimeni nu mai era acolo.Tatal sau l-a cautat timp de 2 zile incontinuu pan cand l-a gasit la marginea orasului plin de vanatai si sange.Dupa 2 ani familia lui LilJohn era din nou fericita pana cand tatal lui a fost rapit de mafioti si omorat cu nepasare.Mama afland acestea a cazut intr-o depresie , nemancand si nebaand apa aceasta intr-un final a murit.Din acel moment LilJohn a jurat ca se va razbuna si s-a decis sa intre in Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume : Coman Daniel

- Varsta : 16

- Orasul in care locuiti : Tulcea

- Sex (masculin/feminin) : Masculin

Ii postez prietenului meu LilJohn deoarece lui nu ii merge Internetu Explorer momentam . multumesc de intelegere

Link to comment
Share on other sites

- Nick in joc : Nightwish

- Factiuni precedente:-

- Job curent: Hot de masini (Car jacker)

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Imi plac gangurile si doresc sa dezvolt acest gang

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:batai,trafic de arme/droguri ,rapiri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:17:00-01:00

- Poza cu stats /stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :In vara anului 94 s-a nascut Nightwish,un copil care aducea foarte multa fericire parintilor lui.

Intr-o zi din august 2001 in timp ce Night si cu parintii lui mergeau la un film ,un gangster a incercat sa-l jefuiasca pe tatal lui Night dar acesta sa opus si gangsterul l-a impuscat pe el si pe sotia lui,Night fiind martor la aceasta intamplare groaznica.De atunci Night a jurat ca se va razbuna pe cel care i-a omorat parintii.Aceea persoana era rivalul gangului Ballas, asa ca Nightwish sa hotarat sa ii ajute si sa isi razbune parinitii.

- Nume si prenume: Nenad

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Moldova Noua, Jud.Caras-Severin

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: ALIK

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent:-

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Pentru ca este cea mai buna dintre toate gangurile

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:trafic de arme si warruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nu am avut

- Intervalul orar in care jucati:12-18 si 22-03

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/717/samp004si.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - ALIK s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Bancila Aurelian

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Galati

- Sex (masculin/feminin):masculin

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

-Nick: ALIK

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent:-

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Pentru ca este cea mai buna dintre toate gangurile

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:trafic de arme si warruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nu am avut

- Intervalul orar in care jucati:12-18 si 22-03

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://****.us.../samp004si.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - ALIK s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Bancila Aurelian

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Galati

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

-Factiuni precedente: Ballas sfr dnb smurd

- Job curent: arms dealer

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place factiunea

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme drugs war mats batai de strada etc

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: 12:00-16:00,20:00-00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/707/samp105ve.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :Th3Master sa nascut in spitalul din Las Ventura tatal lui era un betiv iar mama sa era avocat intr-o zi gangul DNB ia omorat tatal.Th3Master si cu mama lui sau mutat in Los Santos acolo mama lui Th3Master a fost violata si omorata de catre gangul grove.Th3Master cand a plecat de la scoala cei din grove au vrut sal omoare atunci a intervenit gangul ballas si la salvat acum Th3Master si-a depus CV-ul la gangul ballas pt asi razbuna familia

Informati din viata reala:

- Nume si prenume:Miu George

- Varsta: 12

- Orasul in care locuiti:Prahova

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:Smurd

- Job curent:Taxi

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune serioasa si harnica siii cea mai buna!!!!!!!!!!!!!!!!

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Activitati ilegale: War-uri,trafic de arme si de droguri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu am avut

- Intervalul orar in care jucati:Dimineatza LA pranz si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/220/samp027frw.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) Ma Numesc Nutzu,m-am nascut in spitalul din Los Santos in anul 1990.Eu l-a varsta 15 ani am tinut un pistol cu bile de cauciuc in mana il aveam mereu in ghiozdan in cauza de frun incident.Cand m-am intors odata de la scoala mi-am vazut parinti in apropiere de casa intr-o balta de sange.Un membru din Grove Street facuse asta si de atunci m-am jurat ca o sa ma razbun pe el si pe clanul sau.In ziua urmatoare cand ma duceam la scoala am vazut un membru din Ballas care a omorat intr-un sant pe cel care mi-a omorat parintii.M-am dus la el i-am povestit ca cel care l-a omorat acum a omorat si el parintii mei ieri.Auzint vorbele astea a plecat.La 21 de ani l-am mai intalnit odata si i-am spus daca ma poate accepta si pe mn printre membri ballas.Acum astept raspunsul Lui.Multumesc!!!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Nutu Ionut

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Plosca

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: ALIK

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent:-

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Pentru ca este cea mai buna dintre toate gangurile

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:trafic de arme si warruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nu am avut

- Intervalul orar in care jucati:12-18 si 22-03

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/508/samp004ev.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - ALIK s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Bancila Aurelian

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Galati

- Sex (masculin/feminin):masculin

am dat edit acum merge link-ul :)
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: PD , Leader LF

- Job curent: Detectiv

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut la formarea echipei.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Ban - Abuz de functie..

- Intervalul orar in care jucati: 12:00 - 00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/f/31/samp032fjj.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : S-a nascut Smiley. Acesta s-a nascut in orasul Los Santos. El provenea dintr-o familie unita , fericita si cu o stare materiala moderata. In orasul Los Santos a venit o vremea foarte grea pentru toti cetateni. Parinti lui au ramas fara bani , acestia au fost nevoiti sa se mute in orasul Las Venturas la niste prieteni de familie. Tatal sau s-a anagajat ca Manager la un Casino vestit din Las Venturas. Dupa o luna de munca , a primit salariul bine meritat. El s-a hotarat impreuna cu un prieten sa isi incerce noroc la Casion-ul unde lucra.A fost o zi norocoasa. Ei au castigat o suma foarte mare de bani la Casino. Au deschis un Casino. Smiley se ocupa de administratia cazinoului.Acolo a cunoscut foarte multi oameni , si-a facut prieteni si incet , incet a inceput sa joace si el la Casino. Nu a fost decizie proasta. A inceput sa castige foarte multi bani. Afacerea de familie mergea foarte bine. Rugat de tatal sau , Smiley a ramas sa inchida Casino-ul si sa predea bani la banca. Mai multi membrii Ballas au intrat in Casino inarmati cu AK47 si Deagle. Ei l-au amenitat pe Smiley ca daca nu le dau banii doriti o sa ii omoare familia. Acestia au plecat cu bani familiei.Speriat , Smiley a chemat politia. Politia a cerut ajutorul F.B.I pentru a investiga cazul. A durat o vesnicie.In cele din urma F.B.I le-a spus familiei ca nu au putut gasi pe nimeni.Smiley dezamagit , a inceput o investigatie pe cont propiu.Fara succes. El a dorit razbunare pentru el si familia sa. El a gasit sprijin de la Leader-ul Gang-ului Da Nang Boy , JunYorU. El l-a facut un membru al Gang-ului. Acolo si-a facut foarte multi prieteni adevarati , a capatat experienta de viata si nu in ultimul rand , razbunare. Smiley era rival cu Ballas. El a comis o multime de infractiuni precum : Trafic de arme , Trafic de Droguri. Mai tarziu a realizat ca razbunarea nu este o solutie. A iesit din Da Nang Boys dar a ramas prieten foarte bun cu JunYorU dar si cu ceilalti colegi. A incercat sa intre in F.B.I si a reusit. A obtinut merite foarte bune pentru cazurile rezolvate si infractorii arestati. A promovat si a devenit respectat. Mai tarziu a iesit din F.B.I si cu ajutorul Directorului Agentiei Hitman , kidzeen a devenit membru` al Agentiei.Smiley a fost capabil si demn de meseria lui , dar tot nu se simtea implinit. Acolo a gasit un colectiv unit , capabil dar si prieteni adevarati. Dupa ce si-a asumat un risc foarte mare de a indeplini contractul pe un om foarte important , acesta a fost foarte aproape sa fie ucis de catre politie. A iesit din Agentie , multumindu-i lui Kidzeen pentru sansa oferita.Smiley si-a pastrat respectul fata de Kidzeen si de Agentiei. Dar el a fost nevoit sa urmeze o alta cale , calea dreptatii. A urmat Academia de Politie si facultatea de Drept.A intrat in Los Santos Police Departament cu ajutorul lui sNs. In Police Departament s-a maturizat , a inteles ca puterea aduce cu sine si responsabilitati mari. Acum , el doreste sa intre in Ballas a putea realiza o schimbare.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vlad

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nickul:zurl0

- Factiuni precedente:-

- Job curent: Taximetrist

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut la distrugerea altor ganguri

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: Toata ziua

- Poza cu stats : imediat

- Biografie :zUrL0 s-a nascut intr-o familie de contrabanda de droguri si arme.Dar din pacate parinti lui au murit dupa un schimb de focuri cu mafia.De atunci zUrL0 s-a jurat ca el va continua treaba inceputa de parinti prin contrabanda cu froguri si arme.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gabriel

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex : Masculin

Nu mi se da voie sa pun poza cu statusu deoarece imi zice ca spamez

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...