Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Guest HitlerAdolf

Maine , Vineri , 17.08.2012 este Faction Championship la ora 14.00 , rog prezenta in numar cat mai mare

Link to comment
Share on other sites

Maxtone si ZzooM vreau sa-mi trimiteti PM daca mai activati sau nu, daca activitatea voastra ramana ca pana acum, ne vom desparti. La fel si in cazul celorlalti inactivi.

#Nu se poate sa fim multi doar la evenimentele importante. Veti fi demisi in masa in cazul in care nu activati.

##Vad ca nu intelegeti ca acele Concursuri in cadrul factiunii sunt facute sa participati la ele, nu sa participe 2 membrii, de acum inainte, nu participati, nu luati rank.

###De saptamana asta incep avertismentele in cazul in care nu depozitati materialele. Am vazut ca v-ati pus pe tanjeala!

Link to comment
Share on other sites

Prietenasi , cei care am ramas si urmeaza sa vina nu faceti prostia care au facut-o fonz si enzo , era sa o fac si eu , nu v-a lasati influentati de activitate . Eu m-am desteptat la timp , fiti mereu on , vedeti de activitate , toate se rezolva in timp , nu primim totul gata . Mi se pare inutil sa iesiti asa pentru motive ciudate . Nu lupti , nu castigi .

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum stiti am plecat in vacanta, am incredere in voi ca va veti descurca, veti activa si va veti intelege ca si pana acum. Ramaneti cei mai buni, ca altfel va demit! Pentru orice problema aparuta, rog sa va adresati membrilor de rank mare pana cand va fi desemnat un lider interimar.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum stiti am plecat in vacanta, am incredere in voi ca va veti descurca, veti activa si va veti intelege ca si pana acum. Ramaneti cei mai buni,

ca altfel va demit! Pentru orice problema aparuta, rog sa va adresati membrilor de rank mare pana cand va fi desemnat un lider interimar.

Poti conta pe noi. Distractie placuta!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum stiti am plecat in vacanta, am incredere in voi ca va veti descurca, veti activa si va veti intelege ca si pana acum. Ramaneti cei mai buni, ca altfel va demit! Pentru orice problema aparuta, rog sa va adresati membrilor de rank mare pana cand va fi desemnat un lider interimar.

Stai linistit ca nu ne dam noi batuti. Cu siguranta liderul interimar ne va sustine. Nu murim noi fara tine. Vacanta placuta!

Link to comment
Share on other sites

10 zile incepand cu ziua de azi sunt liderul vostru, sper sa ne intelegem bine. Pt. a ne cunoaste si a pune cateva lucruri la punct vreau sa facem o sedinta cat mai repede.

Luni la ora 15 poate toata lumea sa vina? (sau macar aproape..) Informatii si pe colegii din game sa posteze aici, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

10 zile incepand cu ziua de azi sunt liderul vostru, sper sa ne intelegem bine. Pt. a ne cunoaste si a pune cateva lucruri la punct vreau sa facem o sedinta cat mai repede.

Luni la ora 15 poate toata lumea sa vina? (sau macar aproape..) Informatii si pe colegii din game sa posteze aici, multumesc.

E bine luni la ora 15, majoritatea sunt in casa pe caldura asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...